ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Plaktuvas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
  Spausdinti

Plaktuvas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2012, 22:14 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Kaunas
Sveiki,norėčiau įsigyti žaliems kokteiliams plaktuvą, kokį patartumėte. Dėkoju už patarimus :)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Plaktuvas
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2012, 22:38 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Heidenau, Vokietija
Gitana rašė:
Sveiki,norėčiau įsigyti žaliems kokteiliams plaktuvą, kokį patartumėte. Dėkoju už patarimus :)

kuo galingesnis (matuojama Watais) tuo geriau. Rekomenduoju Vitamixą arba Blendtec'ą

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Rgs 2012, 21:59 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
dekoju uz atsakyma, gal kas dar galite pasiulyti kokiu ? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Rgs 2012, 22:29 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Gitana rašė:
dekoju uz atsakyma, gal kas dar galite pasiulyti kokiu ? :)

Dažnai labai geri būna Baro profesionalūs blenderiai, tuos kur naudoja ledukam malti ir t.t., jie labai geri ir bent 4-5 kartus pigesni.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Rgs 2012, 16:21 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

trečius metus naudoju Stollar, 1000w. man užtenka. atlaikė 2 metus, sudegė variklis. pakeitė variklį, tarpinę, visą apačią su peiliuku, nes garantija 3 metai. ne Vitamix'as , aišku, bet man tai užtenka.
yra tema "žaliavalgių technika" ten daug info

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 19:42 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilnius
Jelena rašė:
trečius metus naudoju Stollar, 1000w. man užtenka. atlaikė 2 metus, sudegė variklis. pakeitė variklį, tarpinę, visą apačią su peiliuku, nes garantija 3 metai. ne Vitamix'as , aišku, bet man tai užtenka.
yra tema "žaliavalgių technika" ten daug info

Turejau 9 metus Braun (kainavo apie 200 lt). Siandien nusipirkau Stollar. Sumokejau 477 Lt. Manau, kad perejau i kita lygi, kurio turetu uztekti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Bir 2013, 13:16 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: lietuva
Stollaras ir man ilgai tarnavo. Kiek esu išbandęs komanijų, Stollar blenderiai kolkas man geriausi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Bir 2013, 13:32 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
Antrus metus naudoju KENWOOD 700w, mokėjau lygtais apie 125lt. Mano poreikius pilnai patenkina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Bir 2013, 13:48 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš prieš du mėnesius nusipirkau Stollar 1000 W, Elekromarkt'e už 500 Lt. Kol kas labai džiaugiuosi, nes pakankamai žilau, kai žinojau, kad turiu nusipirkt tokį daiktą, bet jokio supratimo neturėjau, kaip nusipirkt gerą, nes ir piniginės galimybės labai ribojo, o ir gyvenime su tokiais dalykais nebuvau susidūrusi. Kas gali plaktuvui išleist 1500-2000 Lt, tas be didelių galvojimų suras gerą daiktą. Labai džiaugiuosi pardavėju, kuris nuoširdžiai parekomendavo ir padėjo. Garantija - 3 m. Jokiu būdu nebūčiau pirkusi su plastmasiniu indu. Bet čia gal tik mano tokia nuomonė. Na, ir galingumas tikrai labai svarbus. Dar džiaugiuosi, kad ne viena aš tą Stollar'ą turiu, tai galiu paskaityt šičia atsiliepimų apie jį. Labai paėmiau domėn Jelenos patirtį, kiek suprantu, tai pas mus tie plaktuvai vienodi :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Bir 2013, 17:12 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

[quote="arfa"]Aš prieš du mėnesius nusipirkau Stollar 1000 W, Elekromarkt'e už 500 Lt. Kol kas labai džiaugiuosi.
O kai jis jau paauguses žolias , garšvas pienes ir panašes smulkina.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Bir 2013, 11:51 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

satin rašė:
arfa rašė:
Aš prieš du mėnesius nusipirkau Stollar 1000 W, Elekromarkt'e už 500 Lt. Kol kas labai džiaugiuosi.
O kai jis jau paauguses žolias , garšvas pienes ir panašes smulkina.

Mano supratimu, smulkina puikiai. Būtent ir skinu paaugusių pienių lapus, maždaug sprindžio ilgio dilgėlių viršūnes, nes jaunučių jau neberandų savo vietose. Tik prieš dėdama į blenderį tas žoles šiek tiek susmulkinu, peiliu supjaustau kas kokie 4-5 cm. Na, gal būna kokiu labai jau smulkių nesumaltų tų žolių dalelių kokteilyje, bet su jomis daug skaniau, nes absoliučiai vientisa masė, be jokių už dantų kliūvančių dalelyčių būtų net nelabai įdomi :) O dabar dar pradėjau į kokteilius dėti ant palangės savo užsiaugintų kviečių želmenų, tai juos sumala be jokio pėdsako, tik iš spalvos galima suprast, kad tų želmenų įdėti nepamiršau :D Dėl šito prietaiso - blenderio - tai labai džiaugiuosi, kad iš pirmo karto pavyko labai neblogą nusipirkt. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Bir 2013, 12:30 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Arfa, siulyciau zoles plakti iki vientisos mases. Manau visa zaliavalgiavomo esme yra zoles ir ju lastelese gludintys baltymai. Jie pasisavinti gali tomet, kada lastele sutraiskoma. Zaliavalgysteje blenderis del to ir yra labai reikalingas, ir ipatingai geras blenderis. Nes prasti blenderiai irgi gali suplakti, kad butu nedideli zoliu gabaliukai, bet ar is to bus daug naudos? Del to ir uzvestos temos cia, del to zmones ir iesko kuo kokybiskesniu plaktuvu, kurie suplaktu taip gerai, kad sutraiskytu lasteles ir is zoliu butu gaunama maksimali nauda. Tokiu kiekiu zoliu, kurie reikalingi zmogui, butu gan sudetinga suvalgyti ir dar smulkiai sukramtyti, kad butu pasisavintas is ju baltymas. Nebent, kaip kokios karves, visa diena ziaumotume:)
Orientacijai parasysiu, kad as savo, ne super galingam, blenderyje zoles plaku ne maziau, kaip 5min. Manau, kuo mase vientisesne, tuo geriau bus suvirskintos ir pasisavintos zoles. Dar manau, svarbu kiekviena gurksni siek tiek palaikyti burnoje, kad apsivilgytu seilemis ir prasidetu virskinimas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Bir 2013, 12:41 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū, Laura. Labai įdėmiai perskaičiau ir tikrai dabar plaksiu iki vientisos masės, jei taip gausis. O dėl palaikymo burnoje tai žinojau, nes nepraleidžiu progos įsigyt knygų ir kuo daugiau perskaityt apie mūsų šituos dalykus, tai kažkurioje iš jų ir radau apie tai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Bir 2013, 14:00 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

beja, mano Stollar, atnaujintas po garantinio remonto, grojo neilgai. Nors variklis ir pakeistas, bet realiai dabar labai silpnai veikia, tirstos mases nesuplaka, issijungia. Na, as nekaltinu jo, nes realiai jam atiteko labai daug darbo. As ir seklu koses darydavau, ir darzoviu sriubas, ir negailedavau belnderio, mesdavau gan stambius gabalus darzoviu. Pagal mane tai jis atitarnavo savo kaina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Bir 2013, 14:08 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
beja, mano Stollar, atnaujintas po garantinio remonto, grojo neilgai. Nors variklis ir pakeistas, bet realiai dabar labai silpnai veikia, tirstos mases nesuplaka, issijungia. Na, as nekaltinu jo, nes realiai jam atiteko labai daug darbo. As ir seklu koses darydavau, ir darzoviu sriubas, ir negailedavau belnderio, mesdavau gan stambius gabalus darzoviu. Pagal mane tai jis atitarnavo savo kaina.

Na, va, Jelena, o aš supratau, kad po garantinio remonto tas vargšiukas vėl dirbo, kaip naujas :D Biškutį liūdniau tada, kad jų garantuojamas garantinis remontas yra nieko vertas. Na, bet aš taip neterorizuoju savojo prietaiso, nes nėra tam poreikio, todėl tikėsiuosi, kad man gal ilgiau patarnaus. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Bir 2013, 15:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

uzteko kazkur pusmeciui po garantinio remonto, po to pradejo variklis streikuoti
tai, sakykime, su garanatiniu remontu pazadeta 3 metu laikotarpi atitarnavo

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Bir 2013, 22:08 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dar kyla klausimas ar mes prisitaikę evoliuciškai valgyti blendintas žolias , juk milijonus metų teko be blenderio suktis ir juk žinom kad kas perdaug tas nesveika. Ka manot ?

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Bir 2013, 07:55 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Prasau diskusijai apie zmogaus evoliucija ir kt.niuansus atidaryt atskira tema.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Lie 2013, 09:45 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pažįstamas klausia, ar šis plaktuvas vertas dėmesio? Užmatė tokį Kaune PROMO parduotuvėje, kaina tik 300 litų, galia 1200w.

http://www.proficook.de/kebbe-oder-cock ... mixer.html

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Lie 2013, 14:37 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Laura rašė:
Arfa, siulyciau zoles plakti iki vientisos mases. Manau visa zaliavalgiavomo esme yra zoles ir ju lastelese gludintys baltymai. Jie pasisavinti gali tomet, kada lastele sutraiskoma. Zaliavalgysteje blenderis del to ir yra labai reikalingas, ir ipatingai geras blenderis. Nes prasti blenderiai irgi gali suplakti, kad butu nedideli zoliu gabaliukai, bet ar is to bus daug naudos? Del to ir uzvestos temos cia, del to zmones ir iesko kuo kokybiskesniu plaktuvu, kurie suplaktu taip gerai, kad sutraiskytu lasteles ir is zoliu butu gaunama maksimali nauda. Tokiu kiekiu zoliu, kurie reikalingi zmogui, butu gan sudetinga suvalgyti ir dar smulkiai sukramtyti, kad butu pasisavintas is ju baltymas. Nebent, kaip kokios karves, visa diena ziaumotume:)
Orientacijai parasysiu, kad as savo, ne super galingam, blenderyje zoles plaku ne maziau, kaip 5min. Manau, kuo mase vientisesne, tuo geriau bus suvirskintos ir pasisavintos zoles. Dar manau, svarbu kiekviena gurksni siek tiek palaikyti burnoje, kad apsivilgytu seilemis ir prasidetu virskinimas.

Youtubėje teko matyti, kad smulkinant ilgiau negu 2 min žūsta apie 90% vitaminu ir visokių kitų gerų dalyku. Nežinau ar tai tiesa, bet manau tai vertėtu žinoti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Rgp 2014, 19:41 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Apie savo blenderį STOLLAR dabar jau, deja, negaliu parašyti nieko gero. Be priekaištų jis veikė tik gal kokius 8 mėnesius. Po to variklis ėmė silpti, o šiuo metu jam yra metai ir du mėnesiai, bet jis didesniu greičiu veikia tik 1-2 sekundes ir stoja. Nors garantija jo 3 metai ir kainavo ne taip jau labai ir pigiai, beveik 600 Lt, tik kad nuolaidą man suteikė parduotuvėje iki 500 Lt. Ir saugojau aš jį labai, tik kartą per dieną vaisių kokteilį su stipriai susmulkintomis žolėmis susiplakdavau. Suprantu, kad amžino nieko nėra, bet kad net metų neišveiks, tai tikrai nesitikėjau. Dabar neaišku, kaip ten su ta garantija bus, nes nėra jokio garantinio talono, tik parduotuvinis pirkimo čekis. O ir kaip į tą garantinį dabar atiduot, kai esu aptikusi tiek jaunų dilgėlynų, kiekvieną rytą lekiu prisiskint. Nors nesuplaka tas plaktuvas taip, kaip reikia, bet vis tiek kažkaip plakuosi tuos kokteilius. Žodžiu, prieš pirkdami pagalvokite, gal kažką rimtesnio reikėtų pasirinkt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2014, 09:06 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labai nenusimink, Arfa, jeigu tik dantys leidžia, gali žoles valgyti taip kaip aš, aš jau nebemalu tų koktelių seniai, taigi taip: prisidedi dubenėlį žolių ir paprasčių paprasčiausių obuolių, su jais skaniausia, kandi žolių, kandi obuolio ir kramtai. Taip labai skanu, beto tikiu, kad taip daug sveikiau, nes arčiau natūralumo ir tikiu, kad daug geriau įsisavina, nes visa pradžia vyksta burnoj, o ne blenderio indelyje :) Tik vienas niuansas, kad tam reikia turėti dantis.

Čia su tom technikom, matyt, kaip kam pasiseka, pvz., mano Kenwood 700w man jau keli metai tarnauja, o malu su juo ir riešutus, kainavo apie 125 litus. Tad apie nieką galingesnio ar brangesnio net negalvoju. Kai perku, kokį daiktą, ar einu kirptis plaukų, tai visada pasižiūrau į savo mėnulio kalendorių, kad būtų tam palanki diena. Kaip bebūtų, tas mėnulis labai įtakoja, užtad vienas įsigijo ir jam tarnauja visą gyvenimą, o kitam sudega per kelis mėnesius. Tas pats su rūbais, batais, jei nori ilgai juos nešioti ir pan. Galima tuo pasidomėti, jeigu įdomu ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2014, 09:24 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
arfa rašė:
Apie savo blenderį STOLLAR dabar jau, deja, negaliu parašyti nieko gero. Be priekaištų jis veikė tik gal kokius 8 mėnesius. Po to variklis ėmė silpti, o šiuo metu jam yra metai ir du mėnesiai, bet jis didesniu greičiu veikia tik 1-2 sekundes ir stoja. Nors garantija jo 3 metai ir kainavo ne taip jau labai ir pigiai, beveik 600 Lt, tik kad nuolaidą man suteikė parduotuvėje iki 500 Lt. Ir saugojau aš jį labai, tik kartą per dieną vaisių kokteilį su stipriai susmulkintomis žolėmis susiplakdavau. Suprantu, kad amžino nieko nėra, bet kad net metų neišveiks, tai tikrai nesitikėjau. Dabar neaišku, kaip ten su ta garantija bus, nes nėra jokio garantinio talono, tik parduotuvinis pirkimo čekis. O ir kaip į tą garantinį dabar atiduot, kai esu aptikusi tiek jaunų dilgėlynų, kiekvieną rytą lekiu prisiskint. Nors nesuplaka tas plaktuvas taip, kaip reikia, bet vis tiek kažkaip plakuosi tuos kokteilius. Žodžiu, prieš pirkdami pagalvokite, gal kažką rimtesnio reikėtų pasirinkt.

STOLLAR jie tokie :) as musu 3 kartus berods i servisa nesiuojau, kol garantinis nepasibaige. kazka keite, kazka vale, bet galiausiai viskas taip ir liko. jo problema analogiska. stoja ant dideliu apsuku.

BRAUN uz 200lt jau kokie 7 metai gal, su varikliu jokiu problemu, buvo tik saugiklis sudeges kazkada..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2014, 18:35 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū, Sigute, už astrologinių žinių priminimą. Net pasiėmiau kalendorių ir pasižiūrėjau, kokia ta diena buvo, kai šitą nelaimę pirkau - 2013 05 25. Tai tikrai nieko gero, nes negana, kad Mėnulis buvo Šaulyje, kurio metu pirkti daiktai greitai susidėvi, tai dar ir kažkoks pusšešėlinis Mėnulio užtemimas buvo, per kurį irgi nerekomenduojama daryti jokių finansinių fintų. Na, aš teoriškai šituos dalykus žinau, bet kažkaip nesilaikydavau jų. Matyt, reikės rimčiau į tai pažiūrėti. :D
O dėl žolių kramtymo, tai kažkaip netraukia manęs toks sunkus darbas :D, kai galima taip lengvai, blenderio pagalba, tokius dalykus išspręsti. Juolab, kad laukinių žolių deduosi tikrai labai daug į kokteilį, tai nežinau, kaip tiek jų reikėtų sukramtyti. Ir kažkaip įtikina mane teiginys, kad iki molekulinio lygio suplaktos žolės vis dėlto yra geriau pasisavinamos. Na, ir skonio aspektas svarbus, nes kokteilį galima pasidaryti labai skanų, o daug žolių atskirai jau nelabai skanu. Kokios pienės tai aplamai nėra skanios, kai nesumaltos į bendrą visumą. Ir dilgėlės neskanios.
Ačiū admin‘ui už patvirtinimą, kad tikrai tie STOLLAR‘ai – nieko gero. Jau pradėjau žiūrėtis BRAUN firmos, tai dabar pati nesuprantu, kaip aš prieš metus nesuradau tokių nedidelių kainų. Ai, gyveni žmogus, mokaisi ir numiršti taip nieko ir neišmokęs. Sako, kad čia, Žemėje, turime išmokti kažkokias pamokas, kurias mums uždavė Dieviškoji matrica, bet kad labai mažai laiko tiems mokslams mums paskirta. Ir sunku suprasti, ar išmoku aš jau ko nors, ar dar ne. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2014, 10:02 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o kokį iš šių blenderių patartumėt rinktis? http://www.rde.lt/categories/lt/249/sort/1/filter/0_0_0_0/page/1/Rankiniai-trintuvai.html

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume