ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Šarminis vanduo

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Šarminis vanduo
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Sau 2012, 15:57 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Sveiki,

kokia jūsų nuomonė apie jonizuotą šarminį vandenį?
http://burbuliukas.lt/jonizuoto_vandens_savybes.php
Gal kas žinote ir kokius neigiamus niuansus?

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Šarminis vanduo
StandartinėParašytas: 25 Sau 2012, 17:30 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aha, zinau.
http://www.wellness.com.au/Home/Compari ... fault.aspx
http://www.chem1.com/CQ/ionbunk.html
Cia svarus argumentai, paneigiantys jonizuoto sarminio vandens nauda. O antrame straipsnyje isvis teigiama, kad tai apgavyste. Domejausi labai siuo vandeniu, nemazai mokslininku straipsniu esu perskaiciusi, tiek teigiamu, tiek neigiamu, taciau vieningos nuomones nesusidariau. Lygiai tas pats ir su oro jonizatoriais.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 10:15 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Mes kartas nuo karto panaudojam koralus, tipo jie sarmina vandeni, bet as asmeniskai nieko nei gero nei blogo nejauciu. Nors reklama tai didziule. O tie koralai brangus. Gal kazka zinai ir apie tai? Jie tipo irgi sarmina vandeni.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 11:59 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Zalias kurmi, jus naudojate tuo koralus is "Auksinio koralo". Ten paprasciausias kalcio karbonatas (kreida). Ir siaip kas ten per koralai, jeigu jie yra saugomi ir nykstantys.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Sau 2012, 16:33 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Ačiū už nuorodas!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Sau 2012, 17:17 
Forumo Rėmėjas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mes šeimoj nemažai naudojam Burbuliuko parduodamą jonizatorių rūgštiniam ir sidabringam vandeniui ruošti - gydom slogas, mažinam temperatūrą, sprendžiam viduriavimo problemas (bent jau esant viduriavimui padeda tikrai stebuklingai ;) ) O vandenį vežamės iš šaltinio, nes jis vis tiek gyvesnis atrodo, skonis malonesnis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Vas 2012, 14:36 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Noriu paklaust, kaip su sniegu ar lietas vandeniu. Butu jis idealus, jeigu nebutu uzterstas. Dabar daug kur rugstus lietus. Ka jus apie tai zinote? Ar saugu ji naudoti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 07:52 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Neturiu įrodymų ar tyrimų dėl švarumo, bet sniego ir lietaus nevartojam.
Mes dabar pasišaldom vandentiekio vandenį, rašo kad kietos dalelės nusėda ir tai tiesa. Minusas, kad tai daroma plastike.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Kov 2014, 18:44 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
arfa rašė:
tik jonizuotą šarminį vandenį geriu :) Ačiū.

Arfa, perkėliau čia dalį tavo žinutės iš kitos temos. Gal galėtum plačiau parašyt kokį jonizatorių naudoji ir ar jauti kokį nors teigiamą tokio vandens poveikį?

Vandens tema man yra labai aktuali. Mes irgi, kaip ir aukščiau rašė Serbentinė, keletą metų tik šaldom vandenį. Tikrai jis struktūruojasi ir atsiskiria kietos dalelės. Vis pagalvoju apie jonizatorių, bet kol kas sau nesu atsakiusi į klausimą reikia man jo ar ne. Su įdomumu perskaičiau Lauros mintis ta tema.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Kov 2014, 13:28 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Viltė rašė:
arfa rašė:

Arfa, perkėliau čia dalį tavo žinutės iš kitos temos. Gal galėtum plačiau parašyt kokį jonizatorių naudoji ir ar jauti kokį nors teigiamą tokio vandens poveikį?

Vandens tema man yra labai aktuali. Mes irgi, kaip ir aukščiau rašė Serbentinė, keletą metų tik šaldom vandenį. Tikrai jis struktūruojasi ir atsiskiria kietos dalelės. Vis pagalvoju apie jonizatorių, bet kol kas sau nesu atsakiusi į klausimą reikia man jo ar ne. Su įdomumu perskaičiau Lauros mintis ta tema.

Vilte, jonizatorių turiu patį paprasčiausią ir pigiausią "Burbuliuko" PTV-A. Jis gamina tik šarminį ir rūgštinį vandenį. Dar yra tokie, kurie gamina sidabruotą, bet pagalvojau, kad jis man nebus reikalingas. Šarminio vandens poveikį tikrai jaučiu, tik labai sunku nusakyti, kas tai per pojūčiai. Kai dar važinėjau dviračiu, tai jaučiau, kad turiu daugiau jėgų ir ištvermės. Kai jo atsigeriu būna lengviau kvėpuoti, atrodo, kad organizmas pasipildo deguonies. O savo laiku tai šiuo aparatuku pagamintu vandeniu išsigydžiau baisią podagrą. Tiesą pasakius, tai tik dėl tų savo sąnarių aparatą ir pirkau, nes pasiskaičiau, jog su metais organizme susikaupia šlapimo rūgšties perteklius, kurio organizmas nesugeba pašalinti ir tai yra viena iš pagrindinių sąnarių ligų priežasčių, jei tai nėra kokios druskų ataugos ar panašiai. Tai pasakysiu, kad tas vanduo mane išgydė per gal kokius 4 mėnesius, ar dar net mažiau. Buvau jau beveik nevaikštanti kokius metus, bet dabar 10-15 km pėsčiomis man yra tiesiog mažmožis. Vakar tiek ėjau kakavos pupelių nusipirkt :D. Prieš tą ligą irgi labai mėgau vaikščioti ilgas distancijas, tai buvau iki begalybės nuliūdusi, kad jau niekada gyvenime negalėsiu patirti tokio malonumo. Gydytojas poliklinikoje pasakė, kad tai - nepagydoma ir negydoma, o tik nuskausminama. Va, tokia mūsų medicina. Aš dabar galiu išgydyti kokias penkias jų vadinamas "nepagydomas" ligas ir be nė vienos tabletės, tik su vandeniu, medumi, ar vandenilio peroksidu, nes pati jas esu išsigydžiusi :D Tiesa, kažkuriuo metu buvo mane apnikęs kažkosk rytinis galvos skausmas, kuris su kiekvienu rytu vis stiprėjo, tai pagėrus to vandens, skausmai dingo. I.Neumyvakinas sakė, kad visi galvos skausmai atsiranda dėl deguonies trūkumo, tai mano atveju, matyt, taip ir buvo.
Užšaldytą vandenį irgi labai gerbiu, bet neįvaldžiau aš to metodo, kaip ten reikia užšaldyti būtent tiek, kad neužšaltų tos vandens dalelės, kurių vartoti negalima ir reikia nupilti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Kov 2014, 17:38 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
arfa rašė:
Užšaldytą vandenį irgi labai gerbiu, bet neįvaldžiau aš to metodo, kaip ten reikia užšaldyti būtent tiek, kad neužšaltų tos vandens dalelės, kurių vartoti negalima ir reikia nupilti.

Labai ačiū už atsakymą, mieloji Arfa!

O vandenį šaldau labai paprastai: pripilu į 5 l butelį, palaikau parą laiko, kad nusistovėtų, o tada dedu į šaldiklį. Palaikau irgi parą ir ištraukiu. Kai vanduo pilnai atšyla, ant dugno matosi nuosėdos - kai pilu į ąsotį, jų stengiuosi nesuskalanduoti, kai išgeriam tą butelį, nuosėdas išpilu. Kadangi mūsų šeima susideda iš trijų asmenų, tai to vandens reikia ne taip ir mažai. Gaunasi toks truputėlį apsikrovimas buteliais, bet jau per keletą metų įpratau.

Dar tris kartus per metus, kai sakoma, kad vanduo būna gyvas, tai tada prisipilu to vandens nemažai. Ir geriam jį nešaldytą (nors jis būna iš vandentiekio, bet aš šiemet darau bandymą ir turiu jo pasilikusi - vanduo kol kas tikrai nesugedo). O kai jau baigiam išgerti tą gyvąjį vandenį, tada šiek tiek jo pilu į butelį ir užpilu vandeniu iš čiaupo. Taip iki kitos gyvojo vandens dienos. Toliau viskas kaip aukščiau aprašiau - parą laikau, parą šaldau, po to atšildau ir geriam).

Tai va kaip aš žaidžiu su vandeniu :) Bet vandenį nesusakomai myliu, tikiu jo galia, su juo pasikalbu :) man atrodo, veikia tikrai neblogai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Kov 2014, 13:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O bendrai paėmus kaip ten su tuo vandeniu yra? Kaip jis veikia virškinimo sistemą? Mes geriam filtruotą vandenį, jis pagal pamatavimus yra labai rūgštinis. Todėl, kad ten, kur gyvenam nitratai viršija normas ir sakė, kad reikia filtruoti. Kiek suprantu nemineralizuotas vanduo ištraukia iš organizmo mineralus, bet mineralizuoti galima labai paprastai, t.y. įdedant šiek tiek druskos, ką aš ir darau. Vienok nuo to, kad aš įdedu druskos pasikeičia tik ištirpusių medžiagų koncentracija, bet ne rūštingumas. Pamatavau jį - jis lieka rūgštinis. Gal kas žinote daugiau kaip remineralizuoti vanendį, kad jis taptų šarminis?
Aš atsitiktinai užmesdavau akį į visokias rekomendacijas, tai jos siaubingai prieštarauja viena kitai. Vieni sako gert filtruotą, kiti gert nefiltruotą, kiti mineralinį ir kt. Kai skrandžio rųgštingumas yra nedidelis (pas mane gali būti, nors nesu tikra), sako geriau gerti rūgštinį, nes tipo šarminis tik padidina problema, bet visokiuose tinklapiuose randu, kad šarminis gerina virškinimą. Kaip čia taip atsitinka?
Dar iš tos pačios serijos, kad kai yra tulžies pūslėje akmenų, pataria gert mineralinį. Bet kaip? Juk mineralai dar labiau gamina akmenis, kai tuo tarpu nemineralizuotas vanduo tirpdo. Na pagal savijautą išgėrus mineralinio ir filtruoto vandens tuo momentu man rodosi, kad labiau tinka minteralinis, bet kaip ten viskas iš tikrųjų nežinau, nes mineralinį tai dar reikėtų nuolat pirkti - papildomos išlaidos su nežinia kokiu rezultatu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Kov 2014, 18:43 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kurmi, o kaip ir su kuo tu matuoji vandens rugstinguma?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Kov 2014, 20:21 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Yra tokios juosteles matuoti ph. Galima pamatuoti bet kurio skyscio ph. Kur pirkau neatsimenu, bet turiu jas seniai. Jos atrodo taip: http://www.vitallounge24.de/CADION-Indi ... est-stripe

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Kov 2014, 10:11 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Danija
arfa rašė:
Viltė rašė:
arfa rašė:

Vilte, jonizatorių turiu patį paprasčiausią ir pigiausią "Burbuliuko" PTV-A. Jis gamina tik šarminį ir rūgštinį vandenį. Dar yra tokie, kurie gamina sidabruotą, bet pagalvojau, kad jis man nebus reikalingas. Šarminio vandens poveikį tikrai jaučiu, tik labai sunku nusakyti, kas tai per pojūčiai. Kai dar važinėjau dviračiu, tai jaučiau, kad turiu daugiau jėgų ir ištvermės. Kai jo atsigeriu būna lengviau kvėpuoti, atrodo, kad organizmas pasipildo deguonies. O savo laiku tai šiuo aparatuku pagamintu vandeniu išsigydžiau baisią podagrą. Tiesą pasakius, tai tik dėl tų savo sąnarių aparatą ir pirkau, nes pasiskaičiau, jog su metais organizme susikaupia šlapimo rūgšties perteklius, kurio organizmas nesugeba pašalinti ir tai yra viena iš pagrindinių sąnarių ligų priežasčių, jei tai nėra kokios druskų ataugos ar panašiai. Tai pasakysiu, kad tas vanduo mane išgydė per gal kokius 4 mėnesius, ar dar net mažiau. Buvau jau beveik nevaikštanti kokius metus, bet dabar 10-15 km pėsčiomis man yra tiesiog mažmožis. Vakar tiek ėjau kakavos pupelių nusipirkt :D. Prieš tą ligą irgi labai mėgau vaikščioti ilgas distancijas, tai buvau iki begalybės nuliūdusi, kad jau niekada gyvenime negalėsiu patirti tokio malonumo. Gydytojas poliklinikoje pasakė, kad tai - nepagydoma ir negydoma, o tik nuskausminama. Va, tokia mūsų medicina. Aš dabar galiu išgydyti kokias penkias jų vadinamas "nepagydomas" ligas ir be nė vienos tabletės, tik su vandeniu, medumi, ar vandenilio peroksidu, nes pati jas esu išsigydžiusi :D Tiesa, kažkuriuo metu buvo mane apnikęs kažkosk rytinis galvos skausmas, kuris su kiekvienu rytu vis stiprėjo, tai pagėrus to vandens, skausmai dingo. I.Neumyvakinas sakė, kad visi galvos skausmai atsiranda dėl deguonies trūkumo, tai mano atveju, matyt, taip ir buvo.

Arfa, o kokią sąnarių ligą turėjai ir kaip tu ją išsigydei? Nuo 2010tais metais diagnozavo reumatoidinį sąnarių artritą ir vis dar ta liga labai aktyvi, o man tik 24 metai.. Ko tik nebandžiau, kad jį išsigydyti. Gal gali pasidalinti savo patirtimi? Nejau šarminis vanduo tikrai padėjo? žadu tą jonizatorių pirkti jau seniai, bet vis neišsirenku. Norėčiau kokio nešiojamo, kad galėčiau kartu keliaut.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Kov 2014, 15:10 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Net nežinau, kaip mano liga vadinosi. Gydytojas, toks visai jaunas vaikinukas, įvardijo ją kaip uždegimą. Pažiūrėjęs į rentgeno nuotraukas pasakė, kad jokių ataugų nėra. Beje, aš kalbu apie kojų kelius, nes man būtent juos skaudėjo, jie buvo ištinę, o jau skausmas, skausmas... Taip tęsėsi apie metus su progresavimu blogyn. Beveik negalėjau išeiti iš namų, o išėjus jei pasitaikydavo užlipti ant vos 1 cm akmenuko, ištikdavo nežmoniškas skausmas. O kai pamatydavau prieš save kelkraštį (bordiūrą), kurį teks įveikti, tai ištikdavo šokas. Dabar viskas jau yra praeityje, vėl kasdien nueinu daugiau, nei 5 km. Manau, kad tai buvo gal podagra, nes šarminis vanduo sėkmingai padeda iš organizmo pasišalinti šlapimo rūgščiai, kurios perteklius paprastai ir būna podagros priežastis. Labai tikslios diagnozės negaliu parašyti. Bet kad esu jau ilgokai sveika, tai – faktas. Negaliu garantuoti, kad tikrai pasveiksi, pasidomėk, pasistudijuok.Gal pas tave visai kitokie dalykai, bet šarminis vanduo ne vien tą šlapimo rūgštį šalina :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Kov 2014, 23:55 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Net nežinau, kaip mano liga vadinosi. Gydytojas, toks visai jaunas vaikinukas, įvardijo ją kaip uždegimą. Pažiūrėjęs į rentgeno nuotraukas pasakė, kad jokių ataugų nėra. Beje, aš kalbu apie kojų kelius, nes man būtent juos skaudėjo, jie buvo ištinę, o jau skausmas, skausmas... Taip tęsėsi apie metus su progresavimu blogyn. Beveik negalėjau išeiti iš namų, o išėjus jei pasitaikydavo užlipti ant vos 1 cm akmenuko, ištikdavo nežmoniškas skausmas. O kai pamatydavau prieš save kelkraštį (bordiūrą), kurį teks įveikti, tai ištikdavo šokas. Dabar viskas jau yra praeityje, vėl kasdien nueinu daugiau, nei 5 km. Manau, kad tai buvo gal podagra, nes šarminis vanduo sėkmingai padeda iš organizmo pasišalinti šlapimo rūgščiai, kurios perteklius paprastai ir būna podagros priežastis. Labai tikslios diagnozės negaliu parašyti. Bet kad esu jau ilgokai sveika, tai – faktas. Negaliu garantuoti, kad tikrai pasveiksi, pasidomėk, pasistudijuok.Gal pas tave visai kitokie dalykai, bet šarminis vanduo ne vien tą šlapimo rūgštį šalina :)

skamba taip pat, kaip ir manoji.. reumatoidinis artritas ir yra letinis sanariu uzdegimas.. O tu tuo metu gal ir mitybą pakeitei? Ar žaliavalgiavai prieš tai ligai prasidedant?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Kov 2014, 14:10 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Oi, ne, žaliavalgystė mano gyvenime atsirado prieš metus, o tos sąnarių bėdos buvo gal prieš kokius trejus, net nepamenu tiksliai. Su žaliavalgyste išsigydžiau kitus dalykus :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Kov 2014, 15:15 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kas del visokiu uzdegiminiu ligu, tame tarpe ir artrito, tai cia neblogas straipsniukas: http://sveikatossaltinis.blogas.lt/uzde ... i-313.html

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Bal 2014, 13:31 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura rašė:
Kas del visokiu uzdegiminiu ligu, tame tarpe ir artrito, tai cia neblogas straipsniukas: http://sveikatossaltinis.blogas.lt/uzde ... i-313.html

aha,neblogas straipsnis. Ačiū.

O šarminio vandens jonizatorių visgi įsigyjau. Dabar jau antra diena kaip vartoju šarminį vandenį. Tas mano vandenėlis labai baltas.. supilu į stiklinį butelį ir kai palaukiu, kol taps permatomu, tai dugnas ypač labai baltas.. o ir stiklinė iš kurios vandenį geriu jau nuo pirmo karto apsinešė apnašomis, kurios lengvai nenusiplauna. Man atrodo, kad ten kalkės. O va rūgštinis vanduo tai skaidrus skaidrus.. tik kad chloru atsiduoda. o ką su tuo rūgštiniu vandeniu daryt? Pilt lauk?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Bal 2014, 06:35 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
su rugstiniu vandeniu galima seklas nuplaut, dezinfekuoja, burna skalaut po maisto, zaizdas plaut. jis kaip dezinfekantas veikia.as plaukus perplaunu. kas liecia ta sarmini, tai nuosedos yra kalcio ir magnio nuosedos, jei organizmui reikia tai galima tas nuosedas istirpinti su citrinu sultimis, bet jas lasiniti reikia pries geriant isipylus i stikline, kai nuosedos istirps tada galima gerti.as patarciau laukti pilnai nuosedu nusedimo,t.y., s.v. gerti supylus i taras tik po puses-visos paros., nes tos nuosedos yra kalcio ir magnio karbonatai, kurie gali sukelti mums ne kokias pasekme. jie yra nepasisavinami be vit c naturalaus, tai lieka kraujyje sukeldami dehidratacija, o tai veda prie uzdegimu uzburtu ratu, o karbonatai megsta nusesti oragnizme, tai ant sanariu, tai inkstuose ir t.t.

Į viršų
 Aprašymas  

Pastovėjęs vanduo
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014, 16:47 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kaip manote ar sveika gerti pastovėjusį vandenį? Radau, jog tai nėra gerai
Bet iš tikrųjų, ar tikrai? Gal galite pasidalinti patirtimi?

Dėkoju už atsakymą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Geg 2014, 14:12 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

juraja rašė:
su rugstiniu vandeniu galima seklas nuplaut, dezinfekuoja, burna skalaut po maisto, zaizdas plaut. jis kaip dezinfekantas veikia.as plaukus perplaunu. kas liecia ta sarmini, tai nuosedos yra kalcio ir magnio nuosedos, jei organizmui reikia tai galima tas nuosedas istirpinti su citrinu sultimis, bet jas lasiniti reikia pries geriant isipylus i stikline, kai nuosedos istirps tada galima gerti.as patarciau laukti pilnai nuosedu nusedimo,t.y., s.v. gerti supylus i taras tik po puses-visos paros., nes tos nuosedos yra kalcio ir magnio karbonatai, kurie gali sukelti mums ne kokias pasekme. jie yra nepasisavinami be vit c naturalaus, tai lieka kraujyje sukeldami dehidratacija, o tai veda prie uzdegimu uzburtu ratu, o karbonatai megsta nusesti oragnizme, tai ant sanariu, tai inkstuose ir t.t.

Parašiau 'burbuliukas ir co' apie tas nuosėdas ir ar ištikrųjų gerti po paros laiko ir štai atsakymas, kurį iš jų gavau, gal kam nors taip pat pravers:

'' Laba diena,

Paros laikyti tikrai nereikia. Baltos nuosėdos, tai struktūrizuotos kalkės. Jūsų vanduo turėtų būti gan “kietas”.
Jos organizmui blogos įtakos nedaro, perteklių pašalina pats. Bet tai yra viena iš “statybinių” medžiagų mūsų organizmui.
Rekomenduoju, palaikyti šiek tiek, kad nusėstų nuosėdos ir vartoti.
Kodėl? Kadangi ORP (oksidacinis redukcinis potencialas) jonizuotame šarminiame vandenyje išlieka apie 12 val.
Laikydami parą prarandate vieną iš labai svarbių vandens sąvybių.

Pagarbiai,
UAB “Burbuliukas ir Co”
Administratorius
Raimondas Švilpa ''

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Geg 2014, 08:30 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Dzūkija
turim ta burbuliuka. talpa mazi, zaidimu per daug. jeigu geri tik stikline vandens per diena - ok, bet jei 2-3 litrus? vienzo dabar saldau. saldiklis didelis, imetu 4-5 bambalius po 2ltr, po paros isimu, dar diena pastovi ir vualia. ir nuosedos tokios pat, kaip po burbuliuko :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Geg 2014, 14:56 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pritariu, kad su burbuliuku daug valakitos. Dėl kiekio, tai du kartus per dieną pasidarant to vandens tai vienam žmogui gal ir pakaktų, turint omeny to vandens sustiprintas savybes. Bet mano manymu, tas aparačiukas yra gerai, kai norima pašalinti kažkokį konkretų negalavimą. Tada truputį paforsuoti gaminant, o po to vėl naudoti ką nors paprastesnio. Aš taip pat vandenį šaldau, o atšildžiusi perkošiu per 10-12-sluoksnę marlę. Beje. "ant dienų" klausiausi tokių paskaitų iš Rusijos, tai ten buvo kalbama ir apie vandenį, tai dėl atitirpinto vandens sakė, kad jis "galioja" tik ne daugiau, kaip 5 valandas po atitirpinimo. Taip pat rekomendavo palaikyti jį saulėje, kad "atgytų" :) Dar minėjo specialistai :D, kad daugelis iš jų naudoja tik distiliuotą vandenį, tame tarpe ir V.Butenko. Turi savo distiliatorių, o taip pat irgi palaiko saulėje, kad vanduo taptų "gyvas". O J.Frolovas distiliuotą vandenį siūlo taip pat šaldyti :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume