ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Zaliavalgyste ir diabetas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Zaliavalgyste ir diabetas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Rgp 2013, 19:11 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Anglija
Sveiki,mano vardas Loreta,as sergu 1tipo diabetu.Tik neseniai susidomejau zaliavalgyste ir man tai patinka.Jau daug sumazinau insulino kieki.Noreciau susirasti bendraminciu ir pabendrauti,suzinoti kaip jiems sekasi kontroliuoti sia liga.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Zaliavalgyste ir diabetas
StandartinėParašytas: 10 Rgp 2013, 19:59 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
Labai norint galima ir visai be vaistų apsieiti, tik į gryna vegetarizma geriau būtų neiti , mano nuomone.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Rgp 2013, 13:19 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Man nors daug kas susitvarkė, pradėjus žaliavalgiaut, bet būtent cukraus kraujyje rodikliai kažkodėl nejuda nė iš vietos, yra 6,44 - toks, koks ir buvo nežaliavalgiaujant ir viršija nustatytą normalią normą. Todėl ir svoris nekrenta taip, kaip norėtųsi. Žaliavalgiauju jau ketvirtą mėnesį. Tas vienintelis cukrus ir neduoda ramybės, ko jis taip įsispyręs manęs laikosi :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Rgp 2013, 21:09 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gal daug saldžių vaisių ir grudų valgai, arba streso daug patiri, tada organizmas pakelia cukrų kad smegenys geriau veiktų ir galėtų spręst problema kuri sukelia stresa, o jai stresas pastovus tai išvis blogai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Rgp 2013, 09:28 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pažįstu šeimą, kuri žaliavalgiauja nes sūnus susirgo debetu. Jis visiškai išgijo ir nevartoja insulino. Jau du metai. Nuostabu!
Tačiau kaip jau ten būna, tai visiškai individualu. Kai kam atvirkščiai bežaliavalgiaujant prasideda cukraus problemos. Tikriausiai įmanoma. Tiek skanių žaliavalgiškų receptų turi dominuojančius du negerus dalykus: riešutus ir vaisius, t.y. riebalai ir cukrus viename. Apskirtai racione daug riebalų + cukraus laikoma blogu dalyku. Žaliavalgiškais terminais tai yra vaisiai ir riešutai, aliejai, avokadai.
Nepaisant, kad esi žaliavalgis visgi reik žiūrėt, ką valgai jeigu nesi visiškai sveikas :) arba jeigu sveikatos problemos nesisprendžia automatiškai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Rgp 2013, 12:38 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai ir įdomiausia, kad nepatiriu jokio streso, nevalgau jokių grūdų, taip pat riešutų, avokadų ir jokių aliejų. Valgau tik vaisius (tame tarpe ir saldžius) ir daržoves. Ir žoles, žinoma į kokteilius. Prapuolė tokios monumentalios ligos, kaip hipertenzija, nemiga, susitvarkė buvęs per aukštas cholesterolis, akispūdis. Visi kraujo ir šlapimo tyrimų rodikliai yra idealūs, nepažeidžia jokių nustatytų normų, išskyrus cukrų. To diabeto gal net nėra ir tiek nedaug reikia, kad tas cukrus būtų normos ribose, bet kažkas trukdo. Tiesa pH gal per didelis - 8. Mano tėvas sirgo tokiu labai silpnu II tipo diabetu, tai gal čia tas nenormalumų šleifas iš jo pas mane driekiasi. Na, svarbu, kad nebūtų blogiau. O dabar viskas yra puiku, nuostabu ir tik gaila, kad nepavyko prikalbinti nė vieno žmogaus taip maitintis. "Товарищ непонимает", kaip sakoma viename rusiškame filme :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Rgp 2013, 16:59 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na viskas turėtų būti idealu tada. Gal tiesiog reikia palaukt ir niekur neskubėt :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Rgp 2013, 21:06 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Tai ir įdomiausia, kad nepatiriu jokio streso, nevalgau jokių grūdų, taip pat riešutų, avokadų ir jokių aliejų. Valgau tik vaisius (tame tarpe ir saldžius) ir daržoves. Ir žoles, žinoma į kokteilius. Prapuolė tokios monumentalios ligos, kaip hipertenzija, nemiga, susitvarkė buvęs per aukštas cholesterolis, akispūdis. Visi kraujo ir šlapimo tyrimų rodikliai yra idealūs, nepažeidžia jokių nustatytų normų, išskyrus cukrų. To diabeto gal net nėra ir tiek nedaug reikia, kad tas cukrus būtų normos ribose, bet kažkas trukdo. Tiesa pH gal per didelis - 8. Mano tėvas sirgo tokiu labai silpnu II tipo diabetu, tai gal čia tas nenormalumų šleifas iš jo pas mane driekiasi. Na, svarbu, kad nebūtų blogiau. O dabar viskas yra puiku, nuostabu ir tik gaila, kad nepavyko prikalbinti nė vieno žmogaus taip maitintis. "Товарищ непонимает", kaip sakoma viename rusiškame filme :D

Buvo padidėjas akispūdis, tai turėjo siūlyt vaistus lašint. Papasakok daugiau apie tai ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Rgp 2013, 12:58 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kad nėra ką pasakot. Mano akispūdis jau nemažai paskutiniųjų metų viršijo normas, buvo apie 22 atrodo. Bet mano poliklinikoj buvo labai prasta akių gydytoja, tokia mumija, tai ji niekada man nieko nesiūlė, tik konstatuodavo faktą, kad didelis. O šiemet atėjo jauna gydytoja, labai vykusi :), tai ji mane tuoj pat nusiuntė į Greitosios pagalbos ligoninę nuodugniam ištyrimui, prieš tai dar prigąsdinusi, kad čia pas mane glaukoma jau prasideda. Bet kol priėjo mano eilė tirtis toje ligoninėje, tai dar po poliklinikos apie mėnesį pažaliavalgiavau ir gal būt todėl ligoninėje, kurioje tyrė su visais jų ten turimais prietaisais, akispūdis jau buvo absoliučiai normos ribose, kas buvo labai netikėta :). Dar turiu pakartotinai nueit į tą ligoninę pamatuot to akispūdžio. Vaistų jokių neprirašė, nes visi tirti parametrai buvo geri.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgp 2013, 14:13 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Manau, kad rezultatai, zaliavalgiaujant tik 4 menesiu ir esant brandziam amziuje yra tikrai puikus! Teskite tokia mityba, kuria taip pat galite ir toliau tobulinti, tikrieji rezultatai pasireiskia po metu, pusantru ar dvieju. Tik tada visiskai atsinaujina pagrindines zmogaus kuno ir organu lasteles, kurios bus "uzaugusios ant sveiko maisto", to pasekoje pasikeis ir organu sandara, ju veikla, bendra savijauta ir t.t..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Spa 2013, 12:28 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Vietovė: Anglija
Arfa,gal galetumete su manim susiiekti,labai noreciau jusu daugiau paklausineti.Siaip labai sunku susirasti zaliavalgiu,serganciu diabetu.Mano el.pastas-wkolete5@yahoo.co.uk arba skype -zvaigzdute77.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Spa 2013, 13:58 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

LoretaGun rašė:
Arfa,gal galetumete su manim susiiekti,labai noreciau jusu daugiau paklausineti.Siaip labai sunku susirasti zaliavalgiu,serganciu diabetu.Mano el.pastas-wkolete5@yahoo.co.uk arba skype -zvaigzdute77.

Parašiau jums į el.paštą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 10:25 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

RU didziausiame bautoju ir sveikuoliu forume yra dvi gan ilgai zaliavalgaiujancios merginos "linga" ir "tamara". abi turi diabeta I. paieskos pagalba rekomeduociau surasti visas moteru temas. skaiciau ju dienorascius, suzaveta. tikrai pagerino savo gyvenimo kokybe. protingos, adekvacios moteriskes.
http://golodanie.su/forum/index.php?s=7 ... 36919ea021

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 15:41 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vakar klausiau kažkurį rusų mokslininko, biochemiko ir žaliavalgio vaizdo reportažą, tai jis pasakė, kad nevartojant gyvulinio baltymo ir termiškai apdoroto maisto II tipo diabetas išnyksta per dvi savaites, o I tipo - per mėnesį, ar pusantro. O JAV mokslininkas C.Campbel savo knygoje "Natūralus būdas išvengti ligų" parašė platesnę studiją apie tai. Bet apie II tipo diabetą taip pat teigia, kad nustojus vartot gyvūninį baltymą bei vartojant daug skaidulų ir kuo mažiau riebalų turintį maistą, jau po dviejų savaičių pacientai nustoja leistis insuliną.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 16:17 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa, ne vsikas taip paprasta. forumuose zmones raso, kad viena ant zaliu angliavandeniu jiems cukrus taip pat sokineja, jei neriboja kaloriju ir, kas svarbiau, vaisiu. RU zaliavalgiu forume buvo pradetos kelios diabetiku temos. Pagerejimo tendencija akivaizdi, bet toli grazu ne kiekviena patirtis yra 100 proc sekminga. aisku, ant keptu bulviu su kepsniais ir bulkuciu situacija bus blogesne.
as maciau tyrimus kazkada, kad butinas kaloriju ribojimas, l.grieztas, 600-800 kkal dienai, tuomet pasiekiami gan sekmingi rezultatai. valgant pagrinde zalias darzoves + minimaliai kazko, ka sirdis l.geidzia, galima tokia schema lengvai igyvendinti. ir pilvas bus nuolat sotus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 16:28 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Visiškai sutinku, Jelena, kad viskas tikrai nėra paprasta. Diabetas – labai sudėtinga, daugialypė ir daugiaspalvė liga. Aš parašiau trumpai, kad galimas toks, ar panašus rezultatas. Bet norint jį pasiekti, reikia daug žinių ir įvairių studijų. Na, aš tiesiog persakiau pagrindinę mintį-žinią, kad gal kas nors panorės giliau tuo pasidomėti ir bandyti siekti to gero rezultato, apie kurį kalba ne bet kas, o mokslininkai. O dėl cukraus, tai pas mane pačią jis padidintas, nes nenoriu iš savęs atimti malonumą – valgyti saldžius vaisius. Na ir ne tik dėl to.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Spa 2013, 18:10 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, gal teko skaityt, kodėl žaliavalgiaujant šalta? Bent jau pradžioje? Norėčiau padidint raw dalį racione, bet labai šalta. Nežmoniškai šalta kol viską suvirškina. Paskui pašiltėja.
Įdomu kodėl. Pastebėjau, kad nuo vaisių labiau šalta negu nuo daržovių, bet visvien šalta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Spa 2013, 09:01 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kurmi, ne, jokio adekvataus paaiškinimo, kodėl šalta, nesu radusi, tik visokias prielaidas. Galbūt, viena iš priežasčių bus ta, kad kūnas maistą turi "sušildyti" iki reikiamos temperatūros, taigi tam sunaudojama papildomą energiją, tuomet ir buna šalta.. Pas kažką bloge, gal pas Patenaude buvau radusi rekomendaciją niekad nevalgyt maisto iš šaldytuvo, bet tik kambario temperatūros maistą, arba net šiek tiek pašildytą, tuomet, kai oras šaltas.
Mano racione šilta arbata atlieka l.svarbu vaidmenį, be arbatos arba tiesiog šilto vandens man būtų gerokai šalčiau. Išbandyta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Spa 2013, 15:30 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Kurmi, ne, jokio adekvataus paaiškinimo, kodėl šalta, nesu radusi, tik visokias prielaidas. Galbūt, viena iš priežasčių bus ta, kad kūnas maistą turi "sušildyti" iki reikiamos temperatūros, taigi tam sunaudojama papildomą energiją, tuomet ir buna šalta.. Pas kažką bloge, gal pas Patenaude buvau radusi rekomendaciją niekad nevalgyt maisto iš šaldytuvo, bet tik kambario temperatūros maistą, arba net šiek tiek pašildytą, tuomet, kai oras šaltas.
Mano racione šilta arbata atlieka l.svarbu vaidmenį, be arbatos arba tiesiog šilto vandens man būtų gerokai šalčiau. Išbandyta.

Šiek tiek pašildyti tikrai būtų gal nebloga idėja. Ja ir pasinaudosiu. Dėkui! Na tarkim į sultis arba į sriubą įpilu šiek tiek karšto vandens.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume