Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 192 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
  Spausdinti

Re: Informacija
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Geg 2012, 17:28 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Sveiki.

Štai jau trečias mėnuo esu žaliavalgė :) taigi prieš tirs mėnesius nusprendžiau išbandyt šį maitinimosi būdą, nors dabar galiu drąsiai teigti, kad tai ne tik maitinimosi, bet ir gyvenimo būdas, trumpai tariant rezultatas mane šokiravo, nustebino, aišku gerąja prasme. taigi ieškau bendraminčių nes vienas lauke ne karys.
Man 23, esu iš Vilniaus:)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 08 Geg 2012, 23:21 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Klaipėda
Tū tū....

Kažkaip pamačius skyrelį "Žaliavalgių pažintys", kilo pirma mintis - kas su jumis (ir manim) tokiais gali norėti bendrauti, juk jūs (ir aš) nenormalūs praktiškai :roll:
Bet paskui susivokiau, kad čia beveik visi tokie :)
Malonu prisijungti ir kartu mėgautis GYVENANT GYVENIMĄ....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Geg 2012, 07:29 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užtat teoriškai net labai normalūs ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2012, 12:42 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: kedainiai
ir vel nieks nediskutuoja

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2012, 13:49 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Klaipėda
Reikia daryt dideli vienisu zaliavalgiu susitikima ir pazindintis :D kitaip nieks nebus :D :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bir 2012, 09:45 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: airija
laba,o gal cia yra seimu zaliavalgiu gyvenanciu Airijoje?:)butu smagu susipazint ir pabendraut:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bir 2012, 15:16 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaišiadorių raj.
aš dar vis be poros

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Lie 2012, 09:41 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Emilia rašė:
Reikia daryt dideli vienisu zaliavalgiu susitikima ir pazindintis :D kitaip nieks nebus :D :D

Sutinku.
Gal ir ne vienisu zaliavalgiu, bet visgi zaliavalgiu (tame tarpe manau bus ir vienisu), nuo Liepos 28 d. 22:00 val. iki Liepos 29 d. 20:00 val. Tado Lomano sodyboje bus Žaliavalgių susitikimas! Daugiau info rasite facebook'e:
http://www.facebook.com/events/219396324829954/

Jei apie tai kam kils kokiu klausimu - parasykit. Manau tikrai bus linksma! :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2012, 20:11 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Čia
Aš tai ieškau panelės, su kuria būtų labai malonu būti kartu - kad ir ką veiktume. Man nesvarbu, ką tu valgai. visiškai :) man svarbu, ar tau būtų gera būti su manimi ir man su tavimi :) o visa kita tai kam ko reikia, kas ką žino, ko nežino, tas taip ir daro. Tai va, kaip kietai aš čia prisistačiau :) Tai jeigu tu norėtum su manimi susitikti, pabendrauti, susipažinti, tai aš dabar gyvenu Kaune ir atrašyčiau, jeigu parašytum ką nors ir greitai ateičiau į pasimatymą :)

Valdas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Rgp 2012, 12:59 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

sveiki, man 48 metai. Norėčiau susipažint su Gyvenimo trokštančiu bendraamžiu. Negaliu be gamtos, vasaroju prie miško nuostabioj vietoj prie Varėnos, bandau žaliavalgiauti, esu tautodailininkė, pradėjau sodint pagal gamtinę žemdirbystę, domiuosi nat. medicina, turiu mažą nuostabią dukrytę 4,5 metukų. Pasiilgau savo Žmogaus, kurį dar tikiuosi sutikt :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2012, 15:08 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Liepa

Kai man bus 48 metai, aš ateisiu pas tave :D ateičiau ir dabar, bet kad tau bendraamžio reikia :) galiu savo tėčiui pasakyti :D - jis kaip tik ieško nuosavo namelio gamtoje ir tinkamos moters :D jam 51 berods :D Žuvis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgp 2012, 11:02 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gerai, pasakyk tėčiui, jei jis ne tik namelio ieško :), Arba sustabdysiu laiką ir palauksiu Tavęs :).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgp 2012, 15:07 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nieko nereikia laukti :) reikia susitikti ir viskas iš karto paaiškėja :D vieną kartą gyvenime prisimenu prie manęs buvo priėjusi panašaus amžiaus moteris, pakalbino ir padovanojo servetėlę - autike valgiau kriaušes ir dėjau graužtukus į delną. Buvau (ir tebesu) 27 metų. Tai kai atsisukau ir pamačiau ją visą tokią raudonskruostę, man labai gražią, įraudusią ir besišypsančią, tai nežinau ar taip gyvenime buvau tokią akimirką apsipylęs tokiais maloniais jausmais ir tokia aistra :) net susigėdau truputį, nes buvo taip netikėta :) ir jai mačiau kaip buvo malonu :) ji taip pat truputį buvo susigėdusi :) žodžiu, trumpai pabendravom daugiausia šypsenomis, žvilgsniais ir keliais žodžiais ir ji išlipo, o aš nenuėjau paskui ją. Gal dėl neįprasto amžiaus, bet - nežinojau ką daryti, o organizmas viską padarė ir likom stovėti :D tai bet buvo labai gera :) matyt susitikus tinkamą žmogų, amžius pradingsta :) gal kitoje aplinkoje (gamtoje) būtume bendravę toliau, nes ten tarp žmonių mieste būtų buve neįprasta, kad 27 metų vaikinas ir 50 metė moteris pajutę meilę ir aistrą, eitų kartu besidžiaugdami ir flirtuodami :). Tokie pastebėjimai apie amžiaus skirtumus

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgp 2012, 21:44 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Valdai, ieškok panelės :) O jei rašai tokius dalykus, gali jas išgąsdinti. Tikiuosi, tu čia nerimtai :) O gal tu Vėžys? Tada būtų suprantamiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgp 2012, 03:58 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš skorpionas, todėl man tai dar suprantamiau :D tegul išsigąsta, nieko tokio :) aš čia žinoma visa tai rašydamas tuo pačiu ir juokauju (o pats įvykis tai tikras) :) Bet dabar aš neičiau pas moterį, turinčią vaikų, matyt dėl to, kad pats dar neturiu jų ir nesu patyręs tokio gyvenimo ir man tai būtų tarsi ėjimas į šeštą klasę tiesiai iš antros (praleidus vaiko pradėjimą, visą laukimąsi ir gimimą - ir visą tą gyvenimą) :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgp 2012, 06:47 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gerai, kad supranti. Ir dar daug kitų dalykų apsunkinančių yra. O šiaip jausti simpatiją praeiviams net ir gerai. O šiaip tai man Žuvytės patinka :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgp 2012, 06:56 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tėtis ką tik sakė kad 'tas apvalus ir žalias paveikslėlis tai gražus, bet iš jo tai nežinau ar man jinai patiktų' :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgp 2012, 07:47 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na aš tai deja ne tokia žalia ir apvali :) Grįšiu iš kaimo, tai įkelsiu savo grožio foto. O jei parašysit asmeniškai, galėsit facebuke pažiūrėt :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Rgp 2012, 08:56 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

liepa rašė:
Na aš tai deja ne tokia žalia ir apvali :) Grįšiu iš kaimo, tai įkelsiu savo grožio foto. O jei parašysit asmeniškai, galėsit facebuke pažiūrėt :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Rgp 2012, 15:33 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Porų suderinamumas pagal zodiako ženklus ir pagal amžių :)
http://apiemistika.lt/astrologija/poru- ... ko-zenkla/
Jeigu taip yra, kaip ten parašyta, tuomet kiekvienam žmogui per savo gyvenimą reikia poruotis su mažiausiai trimis skirtingais žmonėmis :) gal tai ir paaiškinimas, dėl ko tam tikru metu nebepatinka tas žmogus, kuris patiko 5 ar 10 metų ir kodėl žmonės ieško ir susiranda kitus kad ir mylėjimosi partnerius. Jeigu taip yra, kaip čia parašyta, ir jeigu mes tai žinotume ir suprastume, kad tai yra natūralūs kiekvieno mūsų pokyčiai, galbūt mes jaustumėmės gerai ir nepergyventumėme dėl to, o džiaugtumėmės dėl to, nes žinotume, kad tiesiog taip jau yra :)
Pacituosiu apie save :) Esu skorpionas ir man 27 metai :) Taigi :)
Cituoti:
PORŲ SUDERINAMUMAS SKORPIONUI
Iki 29,5 metų geriausi Skorpiono draugai – Vėžiai ir Žuvys. Visi trys – Vandens ženklai, kurie tokio amžiaus būna nepaprastai emocionalūs ir puikiai sąveikauja psichologinėje bei seksualinėje plotmėje. Kartais Skorpionai būna gana darnūs ir su Ožiaragio bei Mergelės ženklų žmonėmis. Po 29,5 metų jie ima bręsti ir suvokti savąjį pastovųjį “Aš”, kuris palaipsniui tampa nepaprastai agresyvus ir valdingas. Tada jie puikiai derinasi su Jaučio ir Svarstyklių ženklais, valdomais Veneros planetos. Abu šie ženklai labai kantrūs ir gali ištverti valdingą bei agresyvų Skorpiono charakterį. Po 41,5 metų Skorpionas jau turi būti visiškai susiformavusi asmenybė ir išmokti kontroliuoti savąjį intelektualinį “Aš”, neprarasdamas jam būdingo seksualinio mitrumo. Tuo laikotarpiu tinkamiausi jo partneriai – Šauliai ir Vandeniai.

Tai reiškia, kad iki 29,5 metų man reikia poruotis su Žuvytėmis ir Vėžytėmis, kurioms yra nuo kokių 24 iki 29,5 metų. Kas reiškia, kad dar apie du metus galime labai maloniai pabendrauti ir tada išsiskirti :D Nes tada aš eisiu pas 41, 5 metų ir vyresnę Jautę :D
Cituoti:
Po 41,5 metų, kuomet Jautis jau įgyja ilgai lauktą ir planuotą padėtį gyvenime ir visuomenėje, jis yra pasiruošęs ir gilesniems, labiau idealistiniams dvasiniams santykiams. Čia jam labiausiai tinka Skorpionas[...]Skorpionas galėtų jam išaiškinti visas paslaptingąsias gyvenimo puses, visuomet išmušančias Jautį iš vėžių; o taip pat pamokyti, kaip sujungti fizinį ir dvasinį meilės supratimą į vieną visumą. Beje, Skorpionas retgi bet kuriame amžiaus tarpsnyje gali būti idealus Jaučio partneris sekso srityje.
arba pas 29,5 ir iki 41,5 metų Svarstyklę :)
Cituoti:
Po 29,5 metų Svarstyklių ženklo žmonės pradeda bręsti ir tampa praktiškesni; jų gyvenimas jau sėslesnis ir nebe toks vėjavaikiškas. Tuo metu Svarstyklės darnios su Skorpionu ir Avinu, nors šie du Marso valdomi ženklai kartais būna šiurkštoki ir agresyviai išdidūs. Tačiau abiems reikalinga švelni Svarstyklių pusiausvyra, ir jie skatina ramų jų elgesį.
Bet labiau norėčiau pas Jautę - nes juk toks seksualinis suderinamumas :) O kai man (jeigu) sueis 41,5 metai, tada aš paliksiu savo nuostabiąją Jautę arba gražuolę Svarstyklę ir keliausiu pas Šaulę arba Vandenę (o gal pas abi:)) o gal geriau pas Liūtę :)
Cituoti:
Po 41,5 metų Liūtai jau dvasiškai išprusę, ne tokie išpuikę bei ekscentriški ir pasiekę savo intelektualinės raidos viršūnę. Tuomet jie puikiausiai sutinka su Skorpionu.[...]“Skorpiono – Liūto” derinys galimas tik tarp labai dvasiškai išlavėjusių žmonių. Tačiau kai jis pasitaiko – saugokitės! Tai tikroji valdžia, intelektas bei kūrybingumas – jau ne šiaip karaliai ir karalienės, o imperatoriai ir imperatorės.
Koks nuostabiai puikus gyvenimas nusimato - pilnas įvairių moterų pažinimo :D :D :D

Kažkodėl dabar be sustojimo galvoju apie Jautę :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Rgp 2012, 20:31 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

suderinamuma gali pasakyti rimtas astrologas.
kodel internetas nieko neraso apie tu paciu zenklu suderinanmuma? :D :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Rgs 2012, 14:50 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Rašo, kad skorpionai su skorpionais nesiderina :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgs 2012, 18:28 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O čia būtinai žaliavalgis bičas turi būti ar iš bėdos tiktų ir verdantis bulves gražuolis? :D Sveikas ir stiprus gražuolis :) O čia dar pridedu tokį nu kad žinoti šį tą linksmo iš karto :) http://www.youtube.com/watch?v=lK3Oc6HD ... re=related

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgs 2012, 08:31 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

kam "turi buti"? :D

as su skorpionais nesipjoviau :P tikejimo reikalas ;) :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Rgs 2012, 10:59 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žinojimo!

O tavo klausimas - man atsakymas :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 192 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute