Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 192 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
  Spausdinti

Informacija
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 14 Lie 2011, 08:16 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Dzūkija
Skyrelis jauniems, nevedusiems, netekėjusioms ar šiaip ieškantiems gyvenimo draugo, kuriems būtų nesvetima žaliavalgystė ir sveikas gyvenimo būdas. Juk gyvenime tikrai susiduriame su artimų asmenų nesupratingumu. O vienišiems žaliavalgiams šis skyrelis tikrai būtų gera paspirtis susirasti tokių pat pažiūrų gyvenimo draugą.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Informacija
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2011, 19:04 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: ...
Kaip cia taip toks tuscias pazinciu skyrelis ;) m?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Spa 2011, 23:30 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: London
Ką gi, būsiu pirmas :),
Esu pradedantis žaliavalgis. Jau pusmetį vegetariškai žaliavalgiauju, nors retkarčiais dar leidžiu sau pasimėgauti šviežia lašiša, jūros gėrybėm, juoda duonute ar šokoladiniais ledais. Na, smaližius esu vis tik Kol kas tai vadinčiau džiugiu eksperimentu. Į šį maitinimosi būdą perėjau paskatintas gauta informacija apie mitybą iš įvairių šaltinių internete, taip pat per Vedas ir kitas dvasinio tobulėjimo praktikas. Norėčiau susipažinti su jauna žaliavalge, norinčia sukurti gražią sveiką darnią šeimą :) Ar yra tokių?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Spa 2011, 22:44 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Žeimelis
Aš tai bijau su žaliavalgiais pažindintis, nes bijau, kad reiks tik apie maistą kalbėti ir kai pavargsiu apie tai kalbėt, prašys mane suskaičiuoti savo kalcį, dar galvos, kad aš pavargau dėl to, kad pas mane b12 ne normoj :geek:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Spa 2011, 06:55 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Blusius rašė:
Aš tai bijau su žaliavalgiais pažindintis, nes bijau, kad reiks tik apie maistą kalbėti ir kai pavargsiu apie tai kalbėt, prašys mane suskaičiuoti savo kalcį, dar galvos, kad aš pavargau dėl to, kad pas mane b12 ne normoj :geek:

Gal tik dalis tiesos tame ir yra. Zaliavalgiaujantis daug demesio skiria savo maistui ir ivairios informacijos paieskai. Bet yra dar toks dalykas - kad daugumoje jie yra daugiau issilavine, platesniu paziuru zmones. Gali sau leisti nebuti "bandos" dalimi.

Izvelgiu, kad uz jusu "humoru" slepiasi ne B12 trukumo baime , o kazkoks nepilnavertiskumas :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Spa 2011, 12:02 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
jei jau kalbant apie žaliavalgius, kaip tik manau, kad su jais yra daug apie ką kalbėti, mes moterys kai buvome susitikusios, tai apie žaliavlgystę gal pusę laiko tik prakalbėjom, o su Rasele tai išvis ne apie tai šnekam. Nes tai savaime suprantama, o kad jie įdomūs žmonės tai tikrai, ir tie kurie pasikliauna intuicija, tad nuobodu nebus. Sėkmės jums pažindinatis ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Spa 2011, 17:08 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Teisingai pastebėta, kad jei esi žaliavalgis, dar nereiškia, kad esi apsėstas tik ta mintimi ir teorija :) Iš savo patirties, kaip tik atvirkščiai galiu pasakyti, kad iš savo pusės praktiškai nė neužsimenu apie tai, užtat kiek piktdžiugiškų komentarų susilauki iš aplinkinių ir artimųjų. Todėl nesinorėtų kažką įrodinėti, o tiesiog žinoti, kad tavo gyvenimo būdas yra priimamas kaip dvasinio tobulėjimo kelias. Be abejo, kai abu panašių pažiūrų ir pomėgių gyvenime, žymiai, labai žymiai palengvėja tarpusavio supratimas. Todėl ieškau bendramintės gyvenime, žaliavalgystė ar sveikas gyvenimo būdas vienas iš tų faktorių, kurie padėtų geriau suprasti vienas kitą. Jei esi panašiame kelyje, parašyk man žinutę, bus galima daugiau pabendrauti ir sužinoti apie vienas kitą :) Sėkmės ir kitiems pažindinantis!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Spa 2011, 20:08 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Nemanau, kad susitikus reiktų nuolat kalbėtis apie maistą, tai taip nekūrybiška :)) Man užtektų daugiau pabendrauti su tokiais žmonėmis, kad pagaliau pasijusčiau "normalia" :D Padėtų susirašinėjimas, gal vėliau gyvi susitikimai prie puodelio arbatos. O mano žaliavalgystė dar tik pirmoje stadijoje, dar tik bandau šį mitybos būdą, sprendžiu kaip maitinsiuosi visą likusį gyvenimą.Taigi nuo pavasario pažaliavalgiauju etapais, išbūnu apie pora savaičių "raw", paskui vėl savaitei grįžtu prie savo įprastos vegetarinės mitybos. Šiuo metu mano žaliavalgiškas etapas užsitęsė apie mėnesį, fiziologiškai nei kiek nesunku, jaučiuosi vis geriau ir geriau, tik kartais kyla sunkumų atlaikyti aplinkos spaudimą.
Radvila gerą čia idėją sumąstė pradėti "pažindintis", tik gal kiek per drąsu iškart kalbėti apie bendrą šeimą? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Spa 2011, 21:02 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Agne, gal ir per drąsu, bet toks tas tikslas yra. Bičiuliams ir draugams susirasti yra kiti šio forumo skyreliai :) Na, o detaliau jei nori kas žinoti, prašom privačiai rašykit :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Spa 2011, 13:03 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

jo, man irgi įdomiai skamba toks vyriškas konkretumas, išvis planuoti po truputį atprantu, nes pats gyvenimas suplanuoja daug geriau nei mes :) tiesiog seku savo vidiniu balsu. Aš prieš sutikdama savo vyrą aiškiai jaučiau, kad greitai tai bus ir susipažinom mes tik šiaip jokių tikslų nevedami. O jei būtumėm išsakę iškart vienas kitam ir pradėję rimtai protu galvot, būtų viskas susigadinę, manau.
Meilė ne protingas reikalas ir nieko čia nesuplanuosi. Atsiprašau už kritiką, bet iš visos širdies noriu, kad jums pasisektų atrasti savo antrąją pusę ir galbūt geriau suprasti moteris. Mes juk remiamės daugiau intuicija nei logika ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Spa 2011, 16:53 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaišiadorių raj.
Noriu susipažinti su vegetare ar žaliavalge bendravimui gal net draugystei.
Esu iš kaimo pradedantis vegetaras, bet jau mintys sukasi ir apie žaliavalgyste.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2011, 21:30 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki, esu pradedanti zaliavalge:)zaliavalgiauju dar tik menesi, bet dziaugiuosi teigiamais pokyciais sveikesnio bei laimingesnio gyvenimo link. Noreciau susipazinti su jaunu vaikinu, kuriam ji taip pat prie sirdies, butu saunu susitikti, pabendrauti, praleisti kartu laisvalaiki ir pan;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Lap 2011, 10:58 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
justė rašė:
jo, man irgi įdomiai skamba toks vyriškas konkretumas, išvis planuoti po truputį atprantu, nes pats gyvenimas suplanuoja daug geriau nei mes :) tiesiog seku savo vidiniu balsu. Aš prieš sutikdama savo vyrą aiškiai jaučiau, kad greitai tai bus ir susipažinom mes tik šiaip jokių tikslų nevedami. O jei būtumėm išsakę iškart vienas kitam ir pradėję rimtai protu galvot, būtų viskas susigadinę, manau.
Meilė ne protingas reikalas ir nieko čia nesuplanuosi. Atsiprašau už kritiką, bet iš visos širdies noriu, kad jums pasisektų atrasti savo antrąją pusę ir galbūt geriau suprasti moteris. Mes juk remiamės daugiau intuicija nei logika ;)

nuostabi logika, tik, noreciau gal pridurta ar pataisyt,nzn,ko tikiesi- tas ir ivykasta!!!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lap 2011, 19:35 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Nalšia
Sveiki. Taip pat esu pradedantis žaliavalgis. Aišku, nesu ten koks užkietėjęs 100 procentinis žalio maisto fanatikas, kartais tenka nuklysti ir į šoną. Bet visada, kai tenka rinktis, pirmenybę teikiu sveikesniam maistui. :)
Būtų šaunu susirasti daug naujų draugų ar bent pažįstamų žaliavalgystės patirties pasidalinimui ar paprasčiausia laiko praleidimui. Kai bendrauji su žaliavalgiais, esu pastebėjęs, kur kas lengviau palaikyti buvimo žaliavalgiu motyvaciją. Nors yra visokių žaliavalgių, savo pasitikėjimo ir jėgos šaltiniu laikančių savo žaliavalgišką ar kitokį statusą 8-) . Taigi, kaip supratote iš paskutinių eilučių, kad mano interesai neapsiriboja vien tik žaliavalgystės fizinio ar psichologinio poveikio nagrinėjimu. Domina ir kur kas gilesnis pasaulio pažinimas , skverbimasis į pačius visatos egzistencijos pamatus. Taigi būtų malonu pabendrauti įvairiais filosofiniais klausimais.
Gal kas domisi meditacija? Taip pat tai man nėra svetima.
Taip pat nieko blogo nematau susipažinime su dailiąja lytimi gilesnių santykių užvedimo tikslu. Nors į tai ir turiu savo tam tikrą požiūrį. Bent tai turėtų , mano nuomone, padėti išvengti daug bėdų ir padėti dvasiškai vystytis.
Rašykit, nesidrovėkit, nors kuklumas ir drovumas :oops: nėra svetimas ir man. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lap 2011, 20:07 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Turiu toki klausima. Gal ir ne i tema, bet kodel daugumos anketos be nuotraukos ? :) Zinoma galima sakyti, kad isvaizda nesvarbi ir t.t. bet visgi idomu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lap 2011, 22:06 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Nalšia
Ema rašė:
Turiu toki klausima. Gal ir ne i tema, bet kodel daugumos anketos be nuotraukos ? :) Zinoma galima sakyti, kad isvaizda nesvarbi ir t.t. bet visgi idomu :)

Labai trumpai, nors gal kažkas nesupras, manau, kuklumas puošia žmogų. Kur kas maloniau matyti gyva žmogų nei jo nuotrauką, kuri dažniausia neatspindi tiesos , o tėra tik tam tikras to žmogaus sukurtas įvaizdis. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Lap 2011, 09:26 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai kad labai sunku iziureti kas sedi anapus kompiuterio ekrano :D :D :D

Paskutinį kartą redagavo Ema 30 Lap 2011, 12:19. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Lap 2011, 22:21 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki, norėčiau susipažinti, pabendrauti su žaliavalgystės šalininkais :) Man 20 m., esu iš Vilniaus. Kol kas man dar tik pati pradžia tokios mitybos, tik neseniai ir domėtis tuo pradėjau. Turiu daug motyvacijos pakeisti savo mitybą, jaučiu, kaip man to reikia ir kaip aš to noriu, matau savo gyvenimą taip maitinantis...
Tai žodžiu būtų labai įdomu pabendrauti su bendraminčiais, pasidalinti mintimis, žiniomis, jausmais, padėti vieni kitiems sunkiais etapais. Iš tikrųjų man nėra didelio skirtumo, ar susipažint gyvai, ar per mail'us, kad tik būtų panašūs siekiai, supratimas :) Na, kas šį forumą skaito, tai turbūt pagavo mintį ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Gru 2011, 17:57 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Sveiki :) turiu pasiūlymą: gal čia galėtume visi (laisvi ir pan.) ne tik pažindintis: Labas, aš tokia, toks ir pan., o tiesiog visi ir pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi ;) kaip vienam tokiam pvz., draugų, giminės tarpe sekasi skintis kelią ir kartais beveik "muštis", kad būtų pripažintos tavo individualios mintys ir kitoks valgymo būdas, ką manote? ;) Beje, gal yra žaliavalgių ar pradedančių, gyvenančių Kaune? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Gru 2011, 12:09 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LT
Sveiki,

gal sveikai gyvenančių žmonių tarpe atsiras koks nors aukštas vaikinas ieškantis pažinties ?
Norėčiau susipažinti nebūtinai su žaliavalgiu, svarbu, kad būtų vegetaras :)

Labai lauksiu laiškučių ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Geg 2012, 18:15 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Puiki tema :) gal dar liko koks vyrukas be poros? ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Geg 2012, 13:58 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

sveiki ;)
kadangi nieko čia nepažįstu, būtų smagu susipažinti :)
nesu 'kieta' ilgaamžė žaliavalgė, nors vegetarė senokai (bet ne tame šiuo atveju esmė, manrods).
Nugyvenau idomų gabalėlį man skirto gyvenimo šiame pasauly, bet vis tebeieškau kelio arčiau gamtos, Dievo.. savęs :) Draugauju nuolat su joga, meditacija, na, vediniu mokymu (taigi ir ajurveda nesvetima). Gyvenu vilniuj, bet labai mėgstu jį palikti :) žodžiu, patinka man keliauti visokiais būdais (mintimis - irgi :mrgreen: )
Kam pakeliui, siunčiu šypseną ir kviečiu prisijungti... ;) :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Geg 2012, 14:59 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Klaipėda
Ech.. Matyt visi vyrai jau uzimti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Geg 2012, 19:32 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kedainiai
Kodel užimti aš laisvas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Geg 2012, 08:06 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

niu va, su pavasariu atgijo ir tema! 8-) :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 192 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute