ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta!
http://zaliavalgyste.lt/

[I] Pirkčiau Vitamix blenderį
http://zaliavalgyste.lt/viewtopic.php?f=27&t=1069
Puslapis 11

Autorius:  Sigita M. [ 01 Vas 2018, 19:11 ]
Pranešimo tema:  [I] Pirkčiau Vitamix blenderį

Pirkčiau naują arba mažai naudotą Vitamix aparatą. Gal pas ką yra naujutėlaitis atliekamas arba guli ir tik užima vietą mažai naudotas šitas svajonių blenderis :) ?

Autorius:  Sigita M. [ 03 Bal 2018, 15:38 ]
Pranešimo tema:  Re: [I] Pirkčiau Vitamix blenderį

Jau nebeieškau savo svajonių blenderio, jau turiu :)!!! Ir nepadėvėtą, o naujut naujutėlaitį iš mūsų daugiamečio rėmėjo:
https://www.zaliavalgis.lt/lt/smulkintu ... deris.html
Taip jau atsitiko, kad sugalvojau šį norą ir Visata jį visai neilgai trukus išpildė – materealizavo visą kalną pinigų, šiam blenderiui įsigyti :) Argi ne stebuklas? Nereikėjo nei taupyti, nei kaip kitaip savęs riboti, tik kantriai palaukti :) Beto, prašiau padėvėto, o gavau naujut naujutėlaitį ir dar vieną iš naujesnių modelių. Tikrai esu labai dėkinga Visatai už visa tai :) . O kad visus mūsų norus pildo būtent Visata, kažkada skaičiau vienos laimingos moters tinklaraštyje :)

Pirmasis mano įspūdis išėmus jį iš dėžės – na ir didelis! Tikras arklys! Milžinas! Sakė, kad jis yra pažemintu indu, kad tilptų po virtuvine spintele – bet visvien netelpa :)! Ir dar sakė, kad šio modelio variklis veikia tyliau, bet aš turbūt negirdėjau, kaip dirba ankstesni modeliai – ant didžiausių apsukų jis kaukia neapsakomu garsu :)! Na tokie pirmi įspūdžiai, vėliau truputį apsipratau su viskuom, ypač, kai paragavau šiltos žaliavalgiškos moliūgų sriubos – tikras namų restoranas! Sriuba tikrai sušilo ir buvo neapsakomo glotnumo, o dar skanesni ir įspūdingesni gavosi šaltibarščiai su saulėgrąžų pienu – glotnumas to pieno tikrai neišpasakytas! Maliau mirkintas saulėgrąžas su vandeniu ant didžiausių apsukų ir sugalvojau – gal dar iškošiu su sūrmaišeliu galiausiai, kad tikrai jau būtų pienas. Tai visa pieną prakošiau ir neradau jokių tirščių! Dar visko ir neišbandžiau, bet tai nuostabus aparatas namų restoranui:

glotniausiam pienui
šiltoms žaliavalgiškoms sriuboms
riešutų sviestui
žaliesiems kokteiliams
sultims
daržovių, riešutų smulkinimui - kapojimui
tobuliems ledams
žaliavalgiškam sviestui sukti

Nekantrauju viską išbandyti :) !

Prikabinti failai:
01.jpg
01.jpg [ 188.7 KiB | Peržiūrėta 566 kartus(ų) ]

Autorius:  Sigita M. [ 09 Bal 2018, 17:41 ]
Pranešimo tema:  Re: [I] Pirkčiau Vitamix blenderį

Po truputį bandau prisijaukinti savo naująjį draugą - blenderį ar arklį, nežinau nei kaip jį geriau ir pavadinti :) Kai žiūrinėjausi šio blenderio Amerikoj, tai pamaniau - kam ta knyga, nes knyga parsiduoda atskirai ir dar kainuoja nemažai. Dabar kai ją turiu, suprantu kam ji reikalinga - joje sudėti pagrindiniai patiekalai su kruopščiu aprašymu, kaip jį pagaminti naudojant Vitamix aparatą. Bent jau pradžioje labai pravartu, kol dar nesi įgudęs.

Man tikrai labai patinka šis patobulintas žemesnis ir platesnis indas, šis daug mielesnis už senąjį variantą, kuris buvo plonas ir aukštas. Šiam naujesniam modeliui man labai tiko ši plati mentelė iš maximos, atrodo, kad būtų specialiai jam ir sukurta, tiksliai atitinka indo briaunas, o ir mentelės ilgis pats tas šiam pažemintam indui.

Prikabinti failai:
01.jpg
01.jpg [ 298.96 KiB | Peržiūrėta 498 kartus(ų) ]

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Installed by Serveriai.lt
http://www.phpbb.com/