ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Tarkės panaudojimas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
  Spausdinti

Re: Tarkės panaudojimas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Lap 2016, 19:35 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Sigita M. rašė:
arfa rašė:
Labai suintrigavote, ką tokio taip drastiško įvedėt į savo pusryčius? Išduokit, nes labai smalsu :)

Baisu truputį, kad akmenim neužmėtytų :) Na bet dabar yra kaip yra, įvedžiau gyvūninės kilmės dalykų, tokių kaip virti kiaušiniai, žuvis, būna ir vištienos. Man nei skanu nei ką, bet dabar jaučiu, kad man to reikia. Neignoruoju savo pojūčių, stengiuosi įsiklausyti. Manau, po kiek laiko vėl grįšiu prie grynai augalinio maisto. Tai šitą maistą aš valgau pusryčiams ir nepasimėgavimui, o kaip vaistus - pasidedu, atsiprašau ir suvalgau. Nors daugiausia stengiuosi kiaušinius, nes mėsą man sunku labai valgyti. Labai dažnai neišeina nusipirkt, nes man ten žiauru, kartą pamačiau žuvis akvariume ir pabėgau :), pagalvojau norėčiau labiau jus apkabint arba visas nupirkt ir išleist į upę, nei suvalgyt. Taigi, dažniausiai kiaušiniai, bet ne kiekvieną rytą, kokius 2 kartus į savaitę. Pajaučiau, kad man žymiai pagerėjo, kažkaip nebegalvoju kaip čia galą greičiau gavus toj žemėj :) gerai būdavo jeigu darbu užsiglušini negyvai, o jei atostogos ar savaitgalis...tų darbų netrūksta namuose, bet nerasdavau nusiraminimo juose. Žodžiu, juodai kažkokia depresija. Jaučiu man labai trūksta D vitamino, kur iš saulės gaunam, nes dirbu būnkeryje, nematau visai dienos šviesos, aišku ir B12 ir kiti ten dalykai. Dabar gerai jaučiuosi, turbūt padeda, kitų sąskaita aišku, bet čia toks pasaulis - vieni kitus ėda :) arba darbą reikia pakeist, kad būt daug lauke, tada kitaip. Va tokia išpažintis mieli draugai :)

Jokių akmenų, nei užmėtymų būti negali. Fanatizmas nieko gero neduoda. Turėjau ir aš jo pradžioje, piktinausi kiekviena nežaliavalgiška smulkmena. Džiaugiuosi, kad tai praėjo. Kažkaip taip ir pagalvojau, kad tas "baisumas" :) bus kiaušiniai, tik galvojau, kad žali išgeriami :) Aš labai pasitikiu V.Butenko patirtim ir žiniomis, todėl manau, kad teisinga į racioną įvesti tai, nuo ko sveikatai būna geriau. Man paskutiniais mėnesiais labai norisi žuvies, tai nors ir retai, bet suvalgau. Kiaušinius irgi labai retai. O mėsos tai nenoriu jokios, net vištienos, kurią kažkada mėgau. Ir Lotosas įdėjo labai pamokantį video, kad su žaliavalgyste nėra taip paprasta: jei tu ne koks biochemikas, tai teisingas žinias susirinkti yra sunku. Bet vis tiek su savo mityba esam padarę daug atradimų, išsigydę tradicinės medicinos "nepagydomų" ligų, tai manau, tuo galima ir pasidžiaugt. Yra ir man buvę, kad nežinai, kas ima darytis, nieko konkretaus neskauda, bet nebetveri savyje, irgi kažkokia depresija, pasimetimas. Manau, kad bent jau man taip būna, kai ima trūkti kažkokių rimtų medžiagų. Bet iš esmės, tai viskas yra gerai, tegu tik blogiau nebūna :)
P.S. Tik norėjau pasakyti, kad man keista, kad toks sunkus maistas valgomas iš ryto, kai organizmas dar nori valytis. Aš pusryčiams valgau kažką labai skysto, gyvo. Pakanka žolių arbatos su medumi ir cirtina, arba tas sultis dabar su tarkiais pamėgau. Bet nei kiaušinis, nei mėsa ryte man niekaip neįlįstų :D

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 05 Lap 2016, 20:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
arfa rašė:
P.S. Tik norėjau pasakyti, kad man keista, kad toks sunkus maistas valgomas iš ryto, kai organizmas dar nori valytis. Aš pusryčiams valgau kažką labai skysto, gyvo. Pakanka žolių arbatos su medumi ir cirtina, arba tas sultis dabar su tarkiais pamėgau. Bet nei kiaušinis, nei mėsa ryte man niekaip neįlįstų :D

Aha, čia truputį paaiškinsiu. Aš dabar pakeičiau truputį gyvenimo būdą - atsisakiau vakarienės ir įvedžiau pusryčius. Tai patikėkit, jei tik pietūs žali ir viskas, tai ryte ir arklį gali suėst :D, pastebėjau kad jau link vakaro organizmas ima valytis, plius jis dar turi visą naktį tam, ryte jau būnu žvali ir pasiruošus sotiems pusryčiams. Na bet čia nesibaigiantys eksperimentai surast sau tinkamiausią variantą. Beje, Butenko savo pavyzdžiu mane irgi įtikino pakankamai, mane žavi jos rusiškas nuoširdumas ir atvirumas. Ji viena iš mano įkvėpėjų. Beje turiu ir lietuvę labai didelę įkvėpėją, tai Irena Žentalytė, kuri turi savo laidą Gerų naujienų televizijoje, aš ją seku youtube ir ji mane įkvepia labai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Lap 2016, 20:21 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ir beje ryte ant tikrai jau tuščio skrandžio kai sukrauni pvz kiaušinius, tai jie labai greitai susivirškina ir su niekuo nesusimaišo, kas duotų papildomai toksinų, kurių ir taip netrūksta virškinant baltymus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Lap 2016, 21:07 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Nalšia
Sigita M. rašė:

Aha, čia truputį paaiškinsiu. Aš dabar pakeičiau truputį gyvenimo būdą - atsisakiau vakarienės ir įvedžiau pusryčius. Tai patikėkit, jei tik pietūs žali ir viskas, tai ryte ir arklį gali suėst :D, pastebėjau kad jau link vakaro organizmas ima valytis, plius jis dar turi visą naktį tam, ryte jau būnu žvali ir pasiruošus sotiems pusryčiams. Na bet čia nesibaigiantys eksperimentai surast sau tinkamiausią variantą. Beje, Butenko savo pavyzdžiu mane irgi įtikino pakankamai, mane žavi jos rusiškas nuoširdumas ir atvirumas. Ji viena iš mano įkvėpėjų. Beje turiu ir lietuvę labai didelę įkvėpėją, tai Irena Žentalytė, kuri turi savo laidą Gerų naujienų televizijoje, aš ją seku youtube ir ji mane įkvepia labai.

Man ir teko panašiai 10 dienų maitintis, bet nepastebėjau, kad bučiau rytais labai išalkęs, 4 ryte keliesi, 6.30 pusryčiai, tai jei suvalgydavau daugiau košės, tai būdavo vėliau sunku, tai tik vieną šaukštą ir kokį vaisių , ryte visai nesijaučiau alkanas. Bet čia specifinis maitinimas buvo, nežinau kaip būtų, jei be praktikos. O Irena Žentalytė man iš facebooko žinoma , negalvojau, kad ji tokia populiari. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Lap 2016, 23:39 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Čia apie Butenko, įdomi kritika, man kažkaip nemalonu žiūrėti į ją, žmogaus dvasinė energetika lemia jo renkamąsi maistą, net ne logika.

https://www.youtube.com/watch?v=cmkHeYupILU

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Lap 2016, 23:42 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nu ne tokia populiari kaip Butenko, bet gerai žinoma visgi, nes aktyvi ir pasišventus skleisti žmonėms šią žinią :)

O dėl tų pusryčių, tai jie prieš 9 ir jeigu suvalgau 2 kiaušinius vienus, tai kažkokio didelio apsunkimo nebūna arba lėkštę šiltos košės, nu arba 2 vištos šlauneles. Jokio skirtumo ar tai per pietus ar vakare, vienodai tas apsunkimas, nes tai apdorotas maistas, negyvas. Į darbą neštis košės ar kažko pietums nenoriu, nes remiuosi vedomis, kur aiškina kad virtas maistas po 2 val jau nebetinkamas valgyti, toks maistas yra demonų maistas, vakare vėlai grįžtu ir vakarienė būtų 9 val, paskui prastas miegas, skausmai nugaros ir aibė blogybių nui tokio vėlaus maisti, tai belieka rytas. Aišku aš galiu ir pusbadžiu gyvent, tarkim arbata su šaukšteliu medaus ryte ir vakare, pietum salotų ir keli vaisiai dienos bėgy, bet taip save alint manau neprotinga, aš taip jau gyvenau ir gyvent nesinorėjo, nors buvau atrodė visai nealkana, nes nuo valgymo galima ir atprast ir visai nesinori, bet kaip sakiau praradau norą gyvent šitoj žemėj, norėjau tik sugrįžt pas dievą ir daugiau niekur niekad neįsikūnyt, jokioj planetoj. Negali sakyt, kad tai depresija, bet būsena su kuria sunku susigyvent.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Lap 2016, 01:38 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigute, kokias ten vedas skaitai, jei kelias valandas pastovėjus košė jau demonų maistas, tai kieno maistas vištos šlaunelės ir kiaušiniai ? Šiltuose kraštuose košės aišku greitai prarūgdavo , tai nešdavosi į laukus duonos papločius , vaisius, daržoves , aliejaus , humuso, falatelius, ir kitokius maltinius ir blynus. Keptas maistas , bet jis ilgiau laikosi ir nedraudžiamas vartoti vedų, ne vien tik košės. Pas kokį Dievą? Gal greičiau norisi pabėgti nuo jo, bet tai neįmanoma, nes tu ir taip jau Dievo namuose, tik to nesuvoki. Nesuvoki šio pasaulio vertingumo savo sielos vystymuisi, pažvelk , pajusk kiek čia iššūkių, kiek daug visko , ką įveikdama galėtum augti ir tobulėti. Negi norisi atsisakyti viso šito, negi norisi atsisakyti pačios savęs, nes tu šio pasaulio kūdikis, jis tave tokią sukūrė, tai jei nemyli šio pasaulio, tai nemyli ir savęs, ir tau kaip šio pasaulio daliai niekur nebus gera, nes būtent šis pasaulis sukūrė regimybę, kad egzistuoja kažkoks geresnis pasaulis , sukūrė iliuziją kurios tu trokštum , įsikibtum į ją ir nenorėtum paleisti , niekada nenorėtum pažiūrėti realybei tiesiai į akis. Ir sukūrė ne tam, kad jis toks blogas ir nori pakankinti, o tam , kad galėtum patirti patirtį per kurią augtum.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Lap 2016, 17:11 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lotosas rašė:
Čia apie Butenko, įdomi kritika, man kažkaip nemalonu žiūrėti į ją, žmogaus dvasinė energetika lemia jo renkamąsi maistą, net ne logika.

https://www.youtube.com/watch?v=cmkHeYupILU

Čia žiauru, nes nesuprantu nei vieno žodžio kažkodėl :lol: Nu taip būna, jeigu kažkokios nesąmonės tai nesuprantu nieko rusiškai, man blokuoja ir nieko negaliu suprast :)O tai čia kritikuoja Butenko?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Lap 2016, 17:43 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Taip , čia kritikuoja, Butenko, jinai sako 3 metus buvo gerai, po to kažko trūkti ėmė, jis sako , jei viskas gerai buvo, tai reikia aiškintis ko trūko, nes prieš pradedant žaliavalgystę Butenko buvo prie mirties slenksčio, o dabar žaliavalgystė blogai, Butenko pradėjo naudoti žaliuosius kokteilius ir vėl lyg tapo gerai , nes su jais gavo daug mikroelementų, bet vėliau vėl tapo blogai , lyg ėmė trūkti b 12 , tada jis sukritikuoja, kad tarkim ne visiems tas trūkumas išsivysto, ir parodo pvz.: 103 metų mokslininko, kuris veganas jau virš 50 metų, kad jis šią problemą paprasčiausia sprendžia b12 papildais. Toliau sukritikavo Butenkos įsitikinimą, kad jakutai valgo vien mėsa ir gyvena ilgai, tai yra senieji gyventojai, nes ten sąlygos idealios, švarus vanduo, oras, nėra virusų , parazitų, dabartiniai jakutai negyvena taip ilgai, ir pateikia pavyzdį Maroko ilgaamžių, kurie gyvena 120 -140 metų. Kurių maistas beveik augalinis, daug vaisių, ir unikalus vanduo , kaip ir Jakutijoje: https://www.youtube.com/watch?v=XQYEMDDWCXc https://www.youtube.com/watch?v=h7a1Ok-5jBo

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Lap 2016, 22:41 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Neturi ką veikt, tai kritikuoja. Koks skirtumas kažkokios detalės, svarbu suprast esmę ir ką ji nori pasakyt žmonėms, ji tenori pasidalint savi patirtimi, geriau būtų jeigu būtų slėpus kuom jai ir jos vaikams baigėsi fanatizmas. Tai gerai kad jinai kalba, yra kaip yra, tai reikia žinoti, tai patirtis. Aš daug klausius Butenko pasisakymų, ji mano viena pirmųjų įkvėpėjų, kuria labai žaviuosi, jos knygų dėka leidausi į šią įdomią žaliavalgystės patirtį.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Lap 2016, 23:02 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lotosas rašė:
Radau dar viena žaliavalgystės patirtį, kur pasakojama apie per didelį organizmo užšarminimą, bet kokia kaina, bet tik žaliai? : https://www.youtube.com/watch?v=jZUl2Yx12T4

Peržiūrėjau, ačiū, kad įkėlei nuorodą. Įdomi patirtis šios merginos. Ištikrųjų tai aš kurį laiką įvesiu šiek tiek gyvūninės kilmės maisto, man labai įdomu ar tos keistos būsenos tikrai susiję su tam tikrų medžiagų deficitu. Tokios būsenos, kai nebežinai kas tau darosi, atrodo išeisi iš proto ir užeina į vakarą. Prisiminiau taip pat savo draugę veganę, susipažinom per jogą ir ji man guosdavosi, sakydavo - nebežinau kas man yra, kas man darosi, jaučiuosiu taip lyg išprotėsiu tuoj. Bet nei ji tada nei aš dabar nei nepagalvojau, kad čia gali iš maisto kažko trūkt. Pažiūrėsim, kuom čia baigsis :) man dabar lyg ir geriau, jau kokios dvi savaitės kaip geriau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lap 2016, 00:28 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O kas tau blogai, svaigsta galva, pastoviai neturi jėgų , krenta svoris? Būtent tokie simptomai yra jei trūksta medžiagų. Jei kartais kankina depresija, sunkiai jautiesi , tai normali būsena ir man dažnai būna, gal purvas iš gilesnių dvasinių sluoksnių eina. Augalinė mityba kaip ir pasninkas valo , nebe reikalo parašyta, kad nuo demonų padeda pasninkas ir malda, bet valo ne tik tą žmogų, kuris taip minta, bet ir visą visuomenę. Nieko keisto , kad tave traukia paeksperimentuoti su mėsa, pas tave juk toks horoskopas. Turi klausyti ne proto, ne jausmų, nes tai iliuzija, o savo aukščiausio aš, negi jis sako žudyk visas gyvas būtybes, visi aplink yra priešai ir konkurentai, išgyvena tik stipresnis? Pas ką daugiau energijos, tą labiau puola visokios astralinės būtybės keldamos tam žmogui įvairias baimes ir aistras, o būtent per jas žmogus ir netenka didžiausio kiekio energijos. Vibracijų pažeminimas ne išeitis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lap 2016, 00:28 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lotosas rašė:
Vibracijų pažeminimas ne išeitis.

Šiuo metu geresnės išeities nematau :) Labai žaviuosi žaliavalgyste, bet mano galvoje kirba daugybė minčių. Vos ne visi ilgamečiai žaliavalgiai įveda apdoroto maisto, taip pat ir gyvūninės kilmės produktų. Ir mano pažįstami buvę griežti žaliavalgiai, kad puolė ėst viską kas po ranka, nes ant tiek išbadėjo per kelis metus. Užtad aš pasisakyčiau labiau už dalinę žaliavalgystę, kokia 70%. Ir man tokių minčių dabar apie ląstelieną kyla, čia apie tuos pačius tarkius. Kol kas nesusivokiu, kaip tik šiandien klausiau Irenos Žentalytės įrašų, kur ji ne kartą pabrėžia, kad ląstelienos mūsų organizmas nevirškina ir mūsų kūnas visgi eikvoja savus fermentus bandydamas ją įveikti, užtad ji sako reikia labai gerai sukramtyti arba sumalti tokio galingo blenderio kaip Vitamix pagalba. Tie išpūsti pilvai tai amžina tema čia manau, sultim paversti daržoves manau gera irgi išeitis. Taip išvengiam ląstelienos. Aš jau kelios savaitės kaip išgeriu apie 2l sulčių kasdien ir pastebėjau, kad žarnynui tas labai patinka. Aš jau pasiekiau tokį rezultatą, kad kiek kartų valgai dienoj tiek kartų ir tuštiniesi, galvojau kad taip neįmanoma, kad šitaip turbiškai dirbtų žarnynas. Juolab mano mityba nebuvo 100 proc žalia, pusryčiai ne žali - kruopų košė arba virti kiaušiniai, retai bet buvo ir vištiena, žuvis. Pietūs salotos ir riekė ekologiškos pilno grūdo ruginės duonos. Nu ir į tarpus sultys ir vienas bananas 6val vakaro. Vandens 1,5l per dieną. Nu ir to pasekoj, sulčių grynai dėka - tuštinimasis min 2, 3 kart dienoj. Sako taip ir turi būt - pavalgei ir valandos dviejų bėgyje turi pasituštint, nes antraip skaitosi kad viduriai užkietėję ir netvarkoj žarnynas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lap 2016, 11:21 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Oi, aš prastai nusimanau biologiją, bet , kad ląstelienos nevirškina ir tai žinau, bet organizmas užtat pasisavina kitas augalinio maisto dalis, kaip baltymus, angliavandenius, riebalus, vitaminus, mineralus, fermentus. Man tai niekad nebuvo išsipūtęs pilvas, o tuštinimas tiesiog priklauso nuo maisto kiekio.
Aš taip įvardinčiau žaliavalgystės problemą, nes pats susidūriau, kad problema ne vitaminuose, ne baltymuose, tai yra ne maisto medžiagose, o energijoje. Aš remiuosi ekstrasensu Lazarevu , jis sako , kad gyvūninis maistas, ypač mėsa lengvai virškinama ir duoda iškart daug energijos, augalinį , kad suvirškinti, organizmas turi išeikvoti labai daug energijos. Bet augalinis ir skiriasi , nes yra žalias ir virtas, tai yra apdorotas. Apdorotą maistą organizmui , kur kas lengviau virškinti ir gauti energijos. O žalias ir reikalingas dėl maistinių medžiagų , bet kad jį įsisavinti reikia labai daug energijos, ir todėl dažnai gaunasi minusas. Žaliavalgystės pradžioje pas mane buvo daug energijos, nes organizmas naudojo energiją iš mano kūno riebalų, vėliau neliko tos energijos , ir viską tekdavo daryti su minimumu energijos, buvo likę tik odai ir kaulai , jei tekdavo užvalgyti kokio apdoroto veganiško maisto, tai net pajusdavau šilumą. Vienos kelionės metu supratau, kad žalias maistas , man nesuteikia tiek energijos, kiek išeikvoju, nes tikrai jaučiausi , kad tiesiog velku kojas ir teko grįžti vėl prie veganiško apdoroto maisto. Ką daugiau sako Lazarevas apie augalinį ir gyvūninį maistą, kad tik vartodami augalinę maistą mes gauname dvasinę energiją. Tad galima padaryti išvadą, kad žmogaus mityba priklauso tiesiogiai nuo gaunamos dvasinės energijos. Jeigu jos negauni, tai neišsekęs jautiesi tik su gyvūniniais produktais. Jeigu gauni daugiau , tai gali būti vegetaru, jei dar daugiau, tai gali ir veganu , o jei dar daugiau ir žaliavalgiu veganu. Jei nuo ryto sunkiai dirbtu ir valgau tik obuolius , per pietus vistiek pasijuntu išsekęs ir išalkęs, tad reikia užvalgyti kažkokios košės , aišku galima ir riešutų , nes jie suteikia daug energijos. Dar galiu pridėti , kad visai neseniai intensyvios meditacijos metu pastebėjau , kad maisto reikėjo mažiau ir galėjau pasisotinti vien tik vienu obuoliu, tad ir ši patirtis patvirtina, kad ne medžiagose problema, o energijoje. Tad vegetarai, veganai ir veganai žaliavalgiai kompensuoja energijos trūkumą subtilia energija, kurią sunkiai gausi valgydamas mėsą. Vibracijos yra viskas- tavo jaunystė, senatvė, ligos ir tavo dvasinis vystymasis. Aišku išlaikyti 70 procentinę žaliavalgyste lengviau valgant mėsa, daug sunkiau būnant laktovegetaru , dar labiau veganu. Manau, kad maitintis reikia kaip jauti, tarkim šį pavasarį, nes tada daugiau gauni energijos, man patiko labai valgyti žalią maistą ir tai buvo normalu, be jokios prievartos , jokio žaliavalgiško fanatizmo. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2016, 18:10 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Maniau eisiu pasidaryti šių vitaminų tyrimą, kad patvirtinti arba paneigti spėliones. Būtų išties įdomu kokia situacija, kad atsirado toks stiprus potraukis mėsai ir kiaušiniams, pieno produktams galima būtų pasakyti taip pat, bet į pastaruosius mano organizmas turi mirtiną reakciją, todėl jie atkrinta. Aš mieliau rinkčiausi geriau pavartoti pieno produktų, nei mėsos, nes pamatytut kaip aš ją valgau :shock: Kažkas baisaus tai tikrai :?

Gal norėtų kokie mokslininkai mane moksliniams tyrimams paimt ir ištirt už dyką :) Tai rašykit man asmeniškai ;) Laukiu žinučių :)

Prikabinti failai:
vitaminai_puslapiui.jpg
vitaminai_puslapiui.jpg [ 184.17 KiB | Peržiūrėta 916 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2016, 19:11 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ar nepaprasčiau nusipirkti tų vitaminų komplektą? Jei maitiniesi veganiškai ir nevartoji b12 papildų tai greičiausia turi B12 trūkumą. Aš šią problemą sprendžiu tik b 12 papildais. Pieno pvz. yra augalinio su vitaminais ir nuo jo blogai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Lap 2016, 14:36 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kaip pagalvoju nusimaitinau negyvai :) . Viskas buvo puiku - pusryčiams arbata su šaukšteliu medaus, paskui kitokia arbata ir dar trečiokia, taip iki vakaro, tada užvalgai vieną kitą vaisių, salotų. Čia dar pasiūlymai pabadauti dienelę kitą - puiku, pabadaujam. Taip metai, du praėjo ir batai parėjo :D Iš kraujo vanduo beliko, bet užtad koks grynas, koks švarus :) negerai tik kad raumenim šakės parėjo ir stogas čiuožt pradėjo :D Ir toliau valgau žaliai, bet ir 'prisimaitinu' dar šiuo bei tuo, bet tai tikrai nėra papildai :) Nu man nelogiška tikrą maistą pakeisti papildais, ten juk net ant buteliukų būna parašyta, kad jie neatstoja maisto :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2016, 20:07 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Taip, reikia valgyti papildais prišertas vištas ir jų kiaušinius, nes tai natūralus maistas. :lol: O ką aplinkiniai tylėjo, nematė kad tampi vien kaulai ir skūra? Jeigu tai buvo 2 metus natūralu, tai kiek daug tų natūralumu apie kuriuos net pati nežinai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Lap 2016, 19:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kad nebuvo kaulų ir skūros, o raumenys ir skūra :D Kasdien bėgiojau ir biogioju, tai susiformavo raumenys, šiaip kas man nelabai gražu, kai apsivelki suknelę be rankovių, nesiderina visai, bet ką padarysi - sveikata svarbiau :) kažkokio sulysimo nebuvo, svoris stabilus laikosi, toks koks tau būdingas, juk pranavalgiai irgi nesukūsta. O kiaušiniai tai naminiai, lauke laksto vištelės, bet čia ne maistas, o vaistas šiuo metu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Lap 2016, 20:14 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man ir panaši situacija buvo, kadangi ir aš daug judėjau , sportavau, buvo raumenys ir skūra, visus kūno riebalus buvo išnaudojęs organizmas. Svoris ir nelabai krito. Tiesiog labai lėtai ir nenorim organizmas atsisveikina su raumenimis . Aš nebėgau ieškoti kiaušinių, o tiesiog pradėjau valgyti daugiau virto maisto turinčio daugiau angliavandenių, nes būtent jie įtakoja riebalų kaupimąsi. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Lap 2016, 22:50 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lotosas rašė:
Man ir panaši situacija buvo, kadangi ir aš daug judėjau , sportavau, buvo raumenys ir skūra, visus kūno riebalus buvo išnaudojęs organizmas. Svoris ir nelabai krito. Tiesiog labai lėtai ir nenorim organizmas atsisveikina su raumenimis . Aš nebėgau ieškoti kiaušinių, o tiesiog pradėjau valgyti daugiau virto maisto turinčio daugiau angliavandenių, nes būtent jie įtakoja riebalų kaupimąsi. :)

Riebalų man niekad netrūko, aš kaip tik jaučiau disbalansą, kad visa energija vien iš angliavandenių, kurie labai greitai įsisavinami ir kadangi ant smūgio neišnaudoji, tai 90 proc iškart paverčiama riebalais, ko pasekoj pilvas didelis - keksas, kaip aš jį vadinu :) man žūt būt atsirado didelis noras baltyminio ir riebalinio maisto. Tai aš kažkiek ir įvedžiau ir nebijau pripažinti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Lap 2016, 01:17 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pagal visus požymius, nes kad svoris nekrenta ir laikosi , net ir kaupiasi riebalai, kad tau trūksta b12 , baltymai ir riebalai čia ne prie ko, nebent užsiiminėji kultūrizmu. Tarkim, kad gautum b12 dienos normą turi suvalgyti per dieną 3-5 kiaušinius arba 1 litrą pieno, o atsargas kad padidinti tai kelis kartus daugiau, bet tai jau persivalgymas, geriausia didina papildai. Su tuo b 12 taip yra, kad net turint didelį trūkumą galima temti metus iš metų , retkarčiais panaudojant produktus kuriuose yra b 12 , tarkim raugintuose produktuose. Esu perėjas visas b12 trūkumo stadijas, blogiausia būna žiemą , nes būna labiau šalta , sunkiau iš ryto, labiau svaigsta galva. Paskutinėje stadijoje būni išbalęs ir vos ne ant alpimo ribos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Lap 2016, 23:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ačiū Lotosui už pasidalinimus, mes čia tam ir esam visi, kad pasidalintume savo patirtimi. Pvz. prieš pora metų man neatrodė rimtos kalbos apie B12 ir pan., galvojau tai manęs neliečia ir nepalies niekada. Dabar nuomonė pasikeitė, bet tai nereiškia, kad dabar reikia kažko bijoti ar pulti gerti papildus ar bėgt kiaušinių pirkti. Kai pajusit, kad kažkas negero darosi, tada ir pasirūpinsit iš kur jo gaut :) Kam sukt sau galvą, ko galbūt su jum visai neatsitiks :) Aš nuo vasaros pradžios ėmiau įvedinėt gyvulinės kilmės produktų, po labai truputį ir retai ir visai neperseniausiai jau ėmė jaustis rezultatai. Galvos svaigimą aš irgi priskirčiau prie požymių, man būdavo trumpi bet dažnoki ir stiprūs - atrodydavo, kad sekundės daliai atsijungia sąmonė. Kitas dalykas, užeidavo tokia keista būsena, kai nebežinodavau kas darosi, atrodydavo kad kraustausi iš proto, pastoviai į vakarą ir nors energijos netrūko, bet motyvacijos gyvent nulis, norėjau negyvent :) Nežinau, bet jeigu išmanant ir turint mokytoją, gal būtų įmanomas greitas nušvitimas, nes šitas pasaulis ant tiek nebeįdomus buvo, kad visos mintys buvo tik apie išėjimą iš šio pasaulio :) Jau kuris laikas nebeužeina šitos būsenos, pradėjau net malonius sapnus sapnuot ir miegot pagaliau naktį. Butenko irgi minėjo savo interviu, kad nebegalėdavo miegot ir sapnuodavo vien košmarus. Ir dar kas įdomiausia, visą tą laiką labai ieškojau draugo, nes man labai kažko trūko, bet pasirodė, kad ne draugo man trūko, o tam tikrų medžiagų :D Nu dabar nieko nebetrūksta :) pagaliau atgavau ramybę :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Lap 2016, 22:44 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš ir nelabai norėjau tikėti, kad gali veganams trūkti to b12 , netikėjau net gydytojų tyrimais. Mano veganizmas iš pat pradžių buvo etinis, ir todėl galvojau, kad pati gamta turi man padėti. Šalia veganavimo, bandžiau visaip sveikatintis , 5 veganavimo metais bandžiau pusę metų išgyventi be druskos, nors kojas vos tempiau, vistiek laikiausi. Iki to priėjau, kad visiškai kojų pakelti negalėjau. Valgiau beveik žaliai , monodietiškai. :D
Prisimenu , koks išsekęs buvau ir kiek daug valgiau , kad atsistatyti , gavau tada ir leidžiamų b12 papildų, tada aš padariau išvadą, kad taip nusilpau ne nuo b 12, o nuo druskos nevartojimo. :lol:
Po 7 metų man jau nesisveikatinant pasireiškė tas b12 trūkumas. Tada studijavau ir labai rezultatai buvo kritę, atmintis sumažėjusi, vėl gavau kelias leidžiamus b 12 porcijas, nesileidau daugiau , netikėjau , nors studijų rezultatai žymiai pagerėjo. Kas mane privertė tuo netikėti, manau, tai, kad tuo laikotarpiu buvo ir kitokių gerų sveiktos pokyčių, kuriuos susiejau su veganizmu, nes kitokių priežasčių nebuvo, nebent , kad jau ilgą laiką nevartojau alkoholio. :D
O kitas trūkumas b 12 apsireiškė jau tik po 5 metų,nes nebuvo jokių b 12 pas mane atsargų, tada jau supratau, kad reikia b 12 vartoti pastoviai ir netikėti savo organizmo begalinėmis galimybėmis. Svarsčiau iš kur gauti to b 12 gamtiškai, svarsčiau apie medų, bet b 12 ten nebuvo, pieno nedrįsau vartoti, vartojau spiruliną, nežinau ar padėjo, netrukus perėjau prie papildų tabletėmis. Nežinau iš kur pas mane toks kvailumas buvo. Tas pats ir su žaliavalgyste, kodėl ir nesijausdamas gerai aš vistiek jos laikiausi ? Kodėl savo kūno išsekimo požymius, buvau įtikintas priimti kaip detoksikaciją? iš kur pas veganą detoksikacija? :)
O dėl b 12 trūkumo požymių, tai tikrai nebuvo jokios depresijos, buvo net pakilesnė nuotaika, buvau labiau jausmingesnis, labiau atsirišęs nuo šio pasaulio, apie jokį išėjimą negalvojau. :) Gal tas medžiagų trūkumas parodo, koks iš tikro esi. :)
Sigute , gal, atvirkščiai, nenormalu , tai nenorėti vyro ir su juo sukurti šeimos, nes tą jau turėjai padaryti kokių 24 metų. Jei nėra jokio noro sukurti šeimos, vadinsi sutrikęs savęs pratęsimo instinktas, gal vėl reikėtų grįžti prie dietos be gyvulinio maisto? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Lap 2016, 18:30 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lotosas rašė:
iš kur pas veganą detoksikacija? :)

Pvz. valgyk koldūnus su bulvių košės įdaru ir bus labai daug atliekų iš virškinimo proceso. Beje, labai skanu ir aš kokį kartą į pusmetį išsiverdu, pati pasigaminu, užpilu kokosų sviestu atitirpintu :) bet jūs taip nedarykit, tikrai nesveika, nes ne tik dėlto kad virta, bet bulvė su miltais duoda daug toksinų. Nu aš čia Lotosui paaiškinu, nes kiti žaliavalgiai čia, tai jiems tai neaktualu. Bet faktas, kad Lotosui daugiau ne detoksikacija vyko, o marinimasis mažu kolorijų kiekiu. Aš rytais dabar valgau virtą košę arba virtus kiaušinius, ne žalius, nes noriu gauti daugiau kalorijų tiesiog. Butenko minėjo, kad virtas maistas įgauna kaloringumą ir dėlto nereikia suvalgyti tiek daug vaisių ir ypač nebereikia koncentruotų džiovintų vaisių apsiryti - datulės, razinos ar medus. Man tas pasitvirtino, tokie pusryčiai ryte ir jėgų pakaks visai dienai, taip pat aktyviai veiklai, pvz. bėgimui, kas man aktualu. Anksčiau maitinausi daug maž gyvu maistu ir bėgiodavau, reikėdavo daug bananų, datulių, medaus, darbe pastoviai būdavo pastatytas 10l kibiras torto iš kepyklos, tai aš negalėdavau atsilaikyt ir prisiėsdavau :D tai kam save apgaudinėt, geriau tada košė rytais ir nereik alpt pamačius tortą :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute