Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
  Spausdinti

Tarkės panaudojimas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Kov 2011, 19:37 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Nežinau, kur įdėti šią temą - gal administratorius paadministruos ;)

Spaudžiamės sultis, lieka tarkė, nežinome kur panaudoti. Bandžiau daryti "kotletukus" iš obuolių tarkės sumaišydama su mirkytom saulėgrąžom blenderyje. Išdžiuvę gavosi tokie sausoki :roll:

Kokius žinote receptėlius iš išspaustų vaisių tarkės?

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Tarkės panaudojimas
StandartinėParašytas: 09 Kov 2011, 22:18 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
http://www.geragyventi.lt/2010/09/gyvas ... u-pyragas/
šiame puslapyje dar daug fantastiškų receptų su tarkiu:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2016, 17:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: LIETUVA
Aš jau priėjau tokį etapą, kai metu tarkius be jokio gailesčio, man tos ląstelienos jau ligi kaklo ir ligi akių. Aš jau pavargau nuo ląstelienos ir dabar didelę maisto dalį paverčiu sultimis. Man dabar taip labai patinka maitintis - iki 2l sulčių, mažas dubenėlis salotų ir keletas vaisių. Jaučiuosi labai atsigavus. Sultys man yra jėga :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Spa 2016, 20:15 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Nalšia
Geras derlius turbūt, aš tik obuolius spaudžiu , litro dienai pakanka, Morkų gaila , nežinau kiek reiktų morkų užauginti, kad sultis spausti, kažkaip atradau moliūgų veislę, kaip tik sultims, labai kieti, saldūs, neturi to klaikaus moliūgų skonio, tinka maišyti su obuoliais, bet gal žiemai , kai obuoliai jau nesispaus, skaniausios sultys tai iš ananasinių obuolių. Didelių moliūgų daugiau neauginsiu, tik mažus ir sultinius, ir dar vieną itališką veislę.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Spa 2016, 10:04 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mano moliūgai paprasti įprasti lietuviški, tie kurie užauga labai dideli, bet užauga ir mažesnių ir vidutinių. Tai jie man liuks sultims. Dėl to klaikaus kvapo - žinau, jis būna pas tuos, kurie kažkaip nepilnai subrendę būna ir kai ilgiau pastovi, link pavasario. Kartą man toks pasitaikė ir sugadino sultis, o šiaip aš išmokau kaip to išvengti - reikia kuo daugiau nupjauti minkštimo, nors jeigu virimui naudoti, tai tinka ir tie nelabai geri.

O derlius moliūgų kaip visada geras, tik žemės turėk. Morkų derlius šiemet superinis - tik žemės turėk ir pasisodink daug :) . Man jau nusibodo taupyti morkas, todėl pasisodinau labai labai daug, kad būtų galima spaustis sultis negailint. Mano sultys iš obuolių, morkų ir moliūgų - tokios man skaniausios.

O kaip atrodo tavo itališki? Ir kiti moliūgai, kokius tu augini. Ai tiesa, šiemet pas mus 2 veislės - geltoni ir žali. Tie žali tai tokie gryna cukinija - odelė minkšta, labai mėsingi ir skonis grynai cukinijos. Tai pagalvojau, kad žiemai neapsimoka augintis cukinijų - oda kieta, išimi sėklas ir nieko nebelieka, jau geriau tuomet tuos žalius moliūgus. Savaitgalį prapjausiu, padarysiu foto. Cukinijos super jaunos, vasarą, tokias labai mėgstu.

Beje, moliūgus visus susinešam į kambarius, kur sausa ir labai šilta. Taip moliūgai išsistovi iki birželio mėnesio. Kaip bus šiais metais nežinau, nes viskas labai linkę pūti dėl labai lietingos vasaros.

Prikabinti failai:
02.jpg
02.jpg [ 133.85 KiB | Peržiūrėta 918 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Spa 2016, 11:52 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pridedu kelias veisles , pirmi dideli :

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Dideli itališki , taip aš juos vadinu, tinka troškinti , odos nereikia lupti,
IMGP0005.JPG
IMGP0005.JPG [ 393.48 KiB | Peržiūrėta 914 kartus(ų) ]

StandartinėParašytas: 26 Spa 2016, 11:56 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mažiukai japoniški, hokaido , nereikia lupti, tinka troškinti , kaip ir itališki( lyg Marina vadinasi) , labai kieti.

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: japoniški,Hokaido .
IMGP9991.JPG
IMGP9991.JPG [ 251.22 KiB | Peržiūrėta 914 kartus(ų) ]

StandartinėParašytas: 26 Spa 2016, 11:59 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Čia tie , kurių kietumas neišpasakytas, labai saldūs, tinka labai sultims spausti. Sėklos taip pat labai kietos.

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Sultims tinka
IMGP0004.JPG
IMGP0004.JPG [ 257.48 KiB | Peržiūrėta 914 kartus(ų) ]

StandartinėParašytas: 26 Spa 2016, 12:05 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

:) Maži vokiški

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: O šia visų moliūgų miksas su dideliais , kurių daugiau neauginsiu .
IMGP9992.JPG
IMGP9992.JPG [ 303.13 KiB | Peržiūrėta 913 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Čia maži vokiški, tik susimaišę su apvaliom cukinijomis, tai neskiriu, kas kur yra. Taip pat nereikia lupti, tinka ir sultims ir troškinimui.
IMGP0001.JPG
IMGP0001.JPG [ 269.48 KiB | Peržiūrėta 913 kartus(ų) ]

StandartinėParašytas: 26 Spa 2016, 13:27 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Oho kiek moliūgų, neblogai :) Mane tai domina tie hokaido moliūgėliai, norėčiau jų pasisodint ir išbandyt, sakė juos supjausto riekelėmis ir apkepina ghee svieste ir sako labai skanu, reiktų įsitikint ar tai tiesa :) Tik aš kepčiau ant kokosų sviesto. Tai juose sėklos normaliai yra ar kaip ten, jeigu supjaustai riekelėmis ir kepi, tai kaip sėklos? O tavo žali itališki, sakai su minkšta odele? Labai panašūs į maniškius, maniškiai su minkšta odele, o gal ne visi, reikės geriau apžiūrėt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Spa 2016, 16:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tie hokaido patogūs, kad maži , o šiaip skoniu panašūs į tuos žalius didelius, ir tuos mažus vokiškus, visų nereikia odos lupti. Galima kepti taip pat, nebandei savo žalių kepti , nes tas pats gaunasi kaip ir hokaido? O sėklas visada reikia išimti. Kaip tai iš savo sėklų augini, tai po kelių metų gaunasi hibridai , nes tarpusavyje susimaišo. Hokaido yra pirkti sėklų parduotuvėse. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Spa 2016, 17:22 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ne, nebandžiau kepti žalių :) Bet labai norėčiau paragaut tų hokaido moliūgų, sakė, kad būtent šie moliūgai apkepti iš abiejų pusių labai skanu, tai užsimaniau patikrint ar tai tiesa ar ne :) Aš ankščiau kažkaip nesusivokiau, kad galima iš moliūgų darytis sultis ir kad jos labai skanios pamaišytos su obuoliais, morkom. Darydavausi salotas, bet kiek jų suvalgysi? Tai kur dėt tuos kalnus moliūgų? Virti man irgi labai skanu, bet stengiuosi žaliai maitintis. Tai va, dabar su sultim aš juos sunaikinsiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Spa 2016, 17:45 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš tai stengiuosi valgyti tik tai ko norisi, moliūgų per prievarta nekišu, man žali jie neskanūs nebent sultis išsispausti, ar kokį žaliavalgišką pyragą pasidaryti. :) Tie krakmolingieji moliūgai visai nieko pakeičia bulves, topinambus kasi ? Visai užmiršau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Spa 2016, 17:59 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nežinau, bet topinambai pas mane įšėjo iš veislės :( Kiekvienais metais persodinam, kad nebūtų susispietę krūvoj ir turėtų erdvės, bet gumbeliai mažyčiai mažyčiai. Pasikasiau vienam kartui, o šiaip jie skanesni pavasarį nei rudenį, bet pas mane nieko gero kažkaip.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Lap 2016, 10:18 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Va maniškiai žalieji su minkšta skūrele, labai daug mėsos, mažai vidurių, man jie cukinijos ne moliūgai. Labiau apsimoka žiemai šituos auginti nei cukinijas, nes nulupi kietą skūrą, išimi sėklas ir nieko ten nebelieka, o vietos užima daug.

Nors gal didieji bus su kietesne skūra, gal šie mažesni ne pilnai sunokę užtad tokia minkšta odelė.

Prieš savaitę susinešėm moliūgus iš garažo į kambarius, tai šį savaitgalį pusę išnešėm - ėmė pūti, viskas dėl lietingos vasaros. Gal dalis išsistovės žiemai.

Prikabinti failai:
IMGP2198m.jpg
IMGP2198m.jpg [ 170.09 KiB | Peržiūrėta 861 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Prapjautas taip atrodo
IMGP2183m.jpg
IMGP2183m.jpg [ 206.95 KiB | Peržiūrėta 861 kartus(ų) ]
IMGP2195m.jpg
IMGP2195m.jpg [ 183.8 KiB | Peržiūrėta 861 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Lap 2016, 18:41 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man atrodo , kad žali nepanašūs, ir vidus pas mane grynai geltonas, o pas tave kažkoks rausvas. Ir labai kieti , odelės lupti nereikia. Pas mane nepūna niekas, tik arbūzai vasara supuvo ir dar pomidorai, ai dar česnakai . Ruduo pradžioje juk buvo sausas, o gal dėl to, kad priemolis pas mane , nors buvo viena vasara kai bulvės supuvo, bet jos buvo po žeme ir dar apdėtos mulčiu. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Lap 2016, 20:36 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Aš pusryčiams išsispaudžiu sulčių iš dviejų didelių morkų, gabaliuko saliero ir nemažai obuolių. Tai morkų ir saliero tarkius sumetu atgal į išspaustas sultis, truputį alyvuogių aliejaus ir tokie skanūs ir sotūs pusryčiai gaunasi, kad džiaugiasi mano širdis ir laukia kiekvieno ryto :) Obuolių tarkius išmetu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Lap 2016, 22:33 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lotosas rašė:
Man atrodo , kad žali nepanašūs, ir vidus pas mane grynai geltonas, o pas tave kažkoks rausvas. Ir labai kieti , odelės lupti nereikia. Pas mane nepūna niekas, tik arbūzai vasara supuvo ir dar pomidorai, ai dar česnakai . Ruduo pradžioje juk buvo sausas, o gal dėl to, kad priemolis pas mane , nors buvo viena vasara kai bulvės supuvo, bet jos buvo po žeme ir dar apdėtos mulčiu. :)

Mėsa geltona ir pas mane, čia tik keistai ta spalva nuotraukoj atrodo, jaučiu ta pati veislė. Pabandžiau kepti orkatėj visą cielą, vidurius išėmiau, pridėjau ryžių su morkom ir pomidorais ir buvo neskanu tas moliūgas taip keptas, per storas jis taip kepti, pasigailėjau kad sugadinau :), būčiau visą puodą geriau paruošus žaliavalgiškos baltos mišrainės labai skanios :) o tai tu augini visokias daržoves, kažkaip neįsivaizduoju tavęs darže :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Lap 2016, 22:45 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Aš pusryčiams išsispaudžiu sulčių iš dviejų didelių morkų, gabaliuko saliero ir nemažai obuolių. Tai morkų ir saliero tarkius sumetu atgal į išspaustas sultis, truputį alyvuogių aliejaus ir tokie skanūs ir sotūs pusryčiai gaunasi, kad džiaugiasi mano širdis ir laukia kiekvieno ryto :) Obuolių tarkius išmetu.

Čia taip skaniai aprašėt viską, aš irgi užsimaniau tokių pusryčių :) kaip jums sekasi? Maitinatės ir toliau daugmaž žaliai :) ? Aš tai labai žaliai maitinuosi, tik įvedžiau labai drąstiško maisto paskutiniu metu - pusryčiam. Man net baisu būtų rašyt kas tai per maistas :) bet likusi diena žaliai, neskaitant riekelės ekologiškos viso grūdo ruginės duonos per pietus, bet čia ne kasdien, tik darbo dienom.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Lap 2016, 23:36 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigita M. rašė:
Mėsa geltona ir pas mane, čia tik keistai ta spalva nuotraukoj atrodo, jaučiu ta pati veislė. Pabandžiau kepti orkatėj visą cielą, vidurius išėmiau, pridėjau ryžių su morkom ir pomidorais ir buvo neskanu tas moliūgas taip keptas, per storas jis taip kepti, pasigailėjau kad sugadinau :), būčiau visą puodą geriau paruošus žaliavalgiškos baltos mišrainės labai skanios :) o tai tu augini visokias daržoves, kažkaip neįsivaizduoju tavęs darže :)

Aš darau paprasčiau , įdedu į špižinį puodą morkų, bulvių, paprikos, moliūgo, aliejaus , kario prieskonių, šiek tiek vandens ir troškinu uždengęs dangčiu ant ugnies, žarijų. Niekas neprašė to moliūgo ruošti ne žaliai, skanus ir žalias. :) Nieko keisto , kad auginu daržoves, nes nuo vaikystės teko ir sode, ir kaime žemės ūkio darbus dirbti, kai tapau veganu norėjosi įvairesnio maisto, tad teko net kovoti , kad kažką užsiauginčiau, buvo laikai, kad dėdė net suarė mano daržą su daugiamečiais prieskoniais ir po to išvis 10 metų nieko neauginau, tada visą laisvą laiką miške praleisdavau, geri laikai buvo. Dabar mažiau profiliuojuosi, nes ravėti tikrai nemėgstu, auginu pagrinde pagrindines daržoves, dar be to iš esmės esu žalių pažiūrų , kai užsiaugini pats, tai tikrai širdies neskauda, nei kad perki neekologiškas daržoves. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Lap 2016, 18:04 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Sigita M. rašė:
arfa rašė:

Čia taip skaniai aprašėt viską, aš irgi užsimaniau tokių pusryčių :) kaip jums sekasi? Maitinatės ir toliau daugmaž žaliai :) ? Aš tai labai žaliai maitinuosi, tik įvedžiau labai drąstiško maisto paskutiniu metu - pusryčiam. Man net baisu būtų rašyt kas tai per maistas :) bet likusi diena žaliai, neskaitant riekelės ekologiškos viso grūdo ruginės duonos per pietus, bet čia ne kasdien, tik darbo dienom.

Ačiū, Sigita M., kad pasidomėjot :) Maitinuosi jau beveik ketverius metus taip pat: visą dieną žaliavalgiškai - gyvu maistu, o vakarienė termiškai apdorota. Kai sezonas, tai kas dien didžiulė lėkštė dilgelių ar pienių į kokteilį. Bet be fanatizmo. Kartais suvalgau žuvies, kartais kokį kaimišką kiaušinį, nes V.Butenko prigązdino, kad be kiaušinių bus blogai :D Taip pat panaudoju kokį vitaminą, dabar geriu D. Pasiteisino, senos ligos negrįžta, naujų neatsiranda, savijauta tikrai labai nebloga. O ir grįžti prie buvusios mitybos, tur būt, nepavyktų, nes tuoj pat pradeda skaudėti galvą, pykinti ir prasideda baisi savijauta. Keista, bet taip yra.
Labai suintrigavote, ką tokio taip drastiško įvedėt į savo pusryčius? Išduokit, nes labai smalsu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Lap 2016, 19:12 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jums pasisekė , nes dauguma tik problemų prisidėjo sau su žaliavalgyste. Aš prisimenu žiemą , kokį kovo mėnesį, vos paeiti galėjau, skaudėjo sąnarius, buvau toks išsekęs, ir nuo šalčio , gaivindavausi vonioje prileisdamas karšto vandens, dar pridėti galima tai, kad dantis iš nieko nulūžo ir keista susierzinimo būsena parduotuvėje, kai matai, kai kiti perka apdorotą maistą, dabar jokio susierzinimo nėra, nors pirktų gabalą mėsos. :) Ir dar jums pasisekė, nes žaliavalgyste ėjau ne dėl sveikatos , o tikslu apriboti prisirišimą prie maisto, tad galima padaryti išvadą , kad Dievas myli egoistus, bet vis dėl to nieko nėra nemokama, ar tik ne sielos praradimo kaina jiems teks užmokėti? Nes kas per velnias čia, pakeičiau mitybą, bet nė trupučio nepasikeičiau ir jau aš sveikas , tai magija, bet neišsigydymas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Lap 2016, 22:57 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

arfa rašė:
Labai suintrigavote, ką tokio taip drastiško įvedėt į savo pusryčius? Išduokit, nes labai smalsu :)

Baisu truputį, kad akmenim neužmėtytų :) Na bet dabar yra kaip yra, įvedžiau gyvūninės kilmės dalykų, tokių kaip virti kiaušiniai, žuvis, būna ir vištienos. Man nei skanu nei ką, bet dabar jaučiu, kad man to reikia. Neignoruoju savo pojūčių, stengiuosi įsiklausyti. Manau, po kiek laiko vėl grįšiu prie grynai augalinio maisto. Tai šitą maistą aš valgau pusryčiams ir nepasimėgavimui, o kaip vaistus - pasidedu, atsiprašau ir suvalgau. Nors daugiausia stengiuosi kiaušinius, nes mėsą man sunku labai valgyti. Labai dažnai neišeina nusipirkt, nes man ten žiauru, kartą pamačiau žuvis akvariume ir pabėgau :), pagalvojau norėčiau labiau jus apkabint arba visas nupirkt ir išleist į upę, nei suvalgyt. Taigi, dažniausiai kiaušiniai, bet ne kiekvieną rytą, kokius 2 kartus į savaitę. Pajaučiau, kad man žymiai pagerėjo, kažkaip nebegalvoju kaip čia galą greičiau gavus toj žemėj :) gerai būdavo jeigu darbu užsiglušini negyvai, o jei atostogos ar savaitgalis...tų darbų netrūksta namuose, bet nerasdavau nusiraminimo juose. Žodžiu, juodai kažkokia depresija. Jaučiu man labai trūksta D vitamino, kur iš saulės gaunam, nes dirbu būnkeryje, nematau visai dienos šviesos, aišku ir B12 ir kiti ten dalykai. Dabar gerai jaučiuosi, turbūt padeda, kitų sąskaita aišku, bet čia toks pasaulis - vieni kitus ėda :) arba darbą reikia pakeist, kad būt daug lauke, tada kitaip. Va tokia išpažintis mieli draugai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Lap 2016, 00:50 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigita M. rašė:

Baisu truputį, kad akmenim neužmėtytų :) Na bet dabar yra kaip yra, įvedžiau gyvūninės kilmės dalykų, tokių kaip virti kiaušiniai, žuvis, būna ir vištienos. Man nei skanu nei ką, bet dabar jaučiu, kad man to reikia. Neignoruoju savo pojūčių, stengiuosi įsiklausyti. Manau, po kiek laiko vėl grįšiu prie grynai augalinio maisto. Tai šitą maistą aš valgau pusryčiams ir nepasimėgavimui, o kaip vaistus - pasidedu, atsiprašau ir suvalgau. Nors daugiausia stengiuosi kiaušinius, nes mėsą man sunku labai valgyti. Labai dažnai neišeina nusipirkt, nes man ten žiauru, kartą pamačiau žuvis akvariume ir pabėgau :), pagalvojau norėčiau labiau jus apkabint arba visas nupirkt ir išleist į upę, nei suvalgyt. Taigi, dažniausiai kiaušiniai, bet ne kiekvieną rytą, kokius 2 kartus į savaitę. Pajaučiau, kad man žymiai pagerėjo, kažkaip nebegalvoju kaip čia galą greičiau gavus toj žemėj :) gerai būdavo jeigu darbu užsiglušini negyvai, o jei atostogos ar savaitgalis...tų darbų netrūksta namuose, bet nerasdavau nusiraminimo juose. Žodžiu, juodai kažkokia depresija. Jaučiu man labai trūksta D vitamino, kur iš saulės gaunam, nes dirbu būnkeryje, nematau visai dienos šviesos, aišku ir B12 ir kiti ten dalykai. Dabar gerai jaučiuosi, turbūt padeda, kitų sąskaita aišku, bet čia toks pasaulis - vieni kitus ėda :) arba darbą reikia pakeist, kad būt daug lauke, tada kitaip. Va tokia išpažintis mieli draugai :)

Kad mėsa , pienas , žuvis antidepresantas, tai aišku, nes šie produktai labai daug leidžia žmogui energijos išskirti. Bet ar ilgai padės, gerai , pranyks jautrumas , tapsi žemiškesnė, bet depresija tai niekur neišnyks , nes juk jos priežasties, tai niekas ir nepašalino, nebent priežastis tai nemeilė šio pasaulio žiaurumui , panieka už save netobulesniems, kritimas žemyn atveria kelia meilei, bet kartu juk ir veda ir pražūtį, nes juk užsiveri , kad viskas , ta žuvis, ta višta, ta besigananti laukuose karvė esi ir tu . Kaip gali save žudyti, tik praradęs vienovę su pačia savimi , gal jos ir nebuvo, jei būtų -negalėtum. Buda nežudo, pats gyvenimas žudo visus, buda neša žinia, kad prisirišimas prie gyvenimo ir kuria kančią , tai ar gali išsivaduoti iš kančios sukeldamas dar daugiau pasaulyje kančios, bet nepašalindamas savo kančios priežasties?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Lap 2016, 12:48 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Radau dar viena žaliavalgystės patirtį, kur pasakojama apie per didelį organizmo užšarminimą, bet kokia kaina, bet tik žaliai? : https://www.youtube.com/watch?v=jZUl2Yx12T4

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute