Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
  Spausdinti

Re: Tortas 'Džiaugsmas'
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Kov 2013, 18:13 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Nalšia
Sigutė rašė:
ONUTĖ rašė:
Sigutė rašė:
Kas tingit galiu pagamint, bet brangiai kainuos :lol:

O jei rimčiau, tai svajoju apie geresnį fotoaparatą ir užsiimti tokia švietėjiška veikla - lįsti visur su savo gražiai nufotografuotais žaliavalgiškais patiekalais ir gundyti žmones sveikiau maitintis :roll:

O gal ir receptų knygą išleisti :) .

1. Jei tik turėčiau geresnį fotoaparatą...
2. Norėčiau turėti geresnį fotoaparatą...
3. Man reikia geresnio fotoaparato...

Reikia būti labai atsargiems su savo norais ir svajonėmis, nes viskas ko trokšti išsipildo, tai tik laiko klausimas. Mano svajonei išsipildyti šį kartą prireikė 2 mėnesių. O kas toliau? Tikriausiai atsakomybė :roll: Dabar galėsiu užsiimti savo švietėjiška veikla, pažiūrėsim kaip man tai seksis ir ar aš vis dar to noriu :lol: ? Kaip bebūtų, tikriausiai sulauksite gražesnių nuotraukų ar kažko panašaus:)

Sveikinu įstojus į pentaxistų gretas. Šiaip tai labai brangus užsiėmimas. Mano modelis truputį prastesnis - kr, kaip aiškiau išaiškėjo, su labai daug trukumų ir gedimais. Galima dar pridėti tai, kad nelabai didelis yra objektyvų pasirinkimas. Nori geresnės kokybės nuotraukų , kurios tiktų knygai, turi pirkti ir brangų objektyvų, nes kitinis nelabai tinka. Jeigu tektų vėl pasirinkti ką pirkti, tai nesirinkčiau pentaxo. :)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 13 Kov 2013, 18:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
Tai va kaip būna:) Mano brolis turi Kr, objektyvus skolinsiuosi iš jo. O šiaip esu labai patenkinta, turbūt dėl to, kad neturiu su kuo palygint:) O aš dar neperskaičiau, ką jūs man įdėjot apie Gayatri mantrą, bet būtinai išsiversiu ir perskaitysiu ;) Ačiū:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Kov 2013, 19:31 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Negalvojau, kad nesuprantat rusų kalbos. Bent visi virš trisdešimties ją supranta. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Kov 2013, 19:14 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Tai čia dėl to, kad aš augau kaime, draugų per daugiausiai neturėjau, nebuvo su kuo kalbėtis rusiškai:) Bet prisimenu buvo toks kaimynų berniukas 6 metais už mane vyresnis, man jis labai patiko:), labai norėdavau su juo būt, nes jis man toks suaugęs atrodė:) O įdomu, ką jūs fotografuojat su savo fotoaparatu, mano brolis tai viskokius mažus vabaliukus iš labai labai arti, o jie labai įdomūs ir gražūs pasirodo. O aš tai ruošiuosi gamtos vaizdus fotografuot, kaip saulė leidžiasi, kaip kyla ir pan.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Kov 2013, 22:36 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Fotografuoju daugiausia gamtą. Kartais tenka įvairius renginius su draugais nufotografuoti, kadangi tai mano pirmas veidrodinis fotoaparatas ir neturiu , kas pamokytų, tai viską tenka pačiam išmokti, tenka daryti daug eksperimentų. Galiu pasakyti, kad fotoaparatas dažnai nepaklūsta, mėgsta ožiuotis, dažnai ir pats kažką ne taip sureguliuoju, ne viską dar esu išmokęs , nors jau metus turiu. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bal 2013, 12:07 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

pabandžiau Tavo torčiuką Velykų antros dienos pusryčiams. Skanu, tikrai gaivu, penkiese papusryčiavom prabangiai :D

Keli praktiniai patarimai:

obuolių tarkius galima maišyti su maltais dž. obuoliais ir cinamonu, šlakeliu citrinos.
Mums jokių datulių neprireikė, juk ir taip saldu, o jei dar parduotuviniai obuoliai būtų...
Ir nedėjau kokosų sviesto, jis labai kelia savikainą (suabejojau tavo nurodyta 11 Lt), nors turėtų paskaninti.

Riešutiniam sluoksniui mirkyti migdolai, sumalti su medum man nelabai estetiška ir malimui reikia galingo blenderio, kuris dar ir užkaitina masę.
Patogiau naudoti mirkintus/elektrine mėsmale tarkuotus/džiovintus migdolų dribsnius, pasaldintus ar mirkintom datulėm, ar keliom razinom.
Taip pat galima naudoti šokoladinio torto versiją:migdolai+razinos+kakava+apelsino žievelės. Razinos jau čia blogis, nes ne žalios ir jei maximinės-su aliejum, tad reikia rinktis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bal 2013, 18:56 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Tikrai geras variantas, nes yra kur paeksperimentuot. Aš irgi per šias šventes dariausi panašų kaip Sigutės ir dar šokoladinį. Tikrai labai patiko visiems ir šiaip gera išeitis, ypač kaip Kaune ir nėra pirkti dar žaliavalgiškų tortų. O šventėms kaina tai ir nėra didelė. Net jeigu ir du tortai, kaip mano atveju.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bal 2013, 10:19 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

improvizacija 'Džiaugsmo" tema:
apačia migdolai/kakava/dž.slyvos/apelsino žievelės
toliau sluoksniuojama bananų griežinėliais ir tarkuotų obuolių/dž.obuolių/cinamono mase.
viršus-avokado/citrinos/medaus kremas. Įdomiau, bet nebūtina.

Prikabinti failai:
obuoliu tortas2.JPG
obuoliu tortas2.JPG [ 57.4 KiB | Peržiūrėta 714 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bal 2013, 11:59 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Idomu, o kaip i visus siuos desertus reaguoja standartiskai maitinami vaikai?
Mano vaiko soc.gyvenimas tapo l.inensyvus, i namus ateina vaikuciai- 4-9 metu.
Mano vaiko megiamas desertas "triufeliai" - mesmaleje maltos mirkytos saulegrazos (+ kokie nors riesutas arbe be ju) ir dz. datules, is teslos formuoju rutuliukus, apvolioju seklu (kavamaleje maltos nemirkytos) miltuose. Pamenu, per zaliavalgiu susibegima pas serbentine sodyboje sis desertas buvo labai greitai sukapotas. Visiems patiko paprastumas, o ir gaminasi per max 15 minuciu.
Tai visi zali desertai/tortai pg toki principa ir gaminami- riesutai+seklos+ dz.ir sviezus vaisiai (kartais darzoves).
Vienzo- ne vienam vaikui (ju 4, tai nedidele ta mano statistika) apart maniskio netinka tas musu desertas. Atskirai dz, vaisiu ir riesutu taip pat niekas nepuola, kukliai pasivaisina, tuo tarpu mano vaikas g.valgyti saujomis.. Kremas (blenderyje) is bananas+seklos+datules taip pat netiko. Tai neturiu jokios motyvacijos kazka dar bandyt vaikams gaminti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bal 2013, 12:24 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Mano 6 metų draugė, kai paragavo riešutinių kamuoliukų su medum, tai viską išsiėmė iš burnos ir pasakė: nu negalvojau, kad jie tokie bus, nepatiko žodžiu :D O mėgsta šokoladus, sausainius, traškučius, kaip dauguma dabartinių vaikų, o pica yra valgis nr1 :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bal 2013, 12:43 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mes turime keletą ateinančių vaikų, kurie prie mano gaminių beveik priprato, t.y. paragauja, tačiau dažniausia trūksta saldumo, aš negaminu taip saldžiai kaip receptuose.
Rutuliukus tikrai valgo visi.Taip pat granolas. Ir būtinai padedu vaisių ant stalo.
Tačiau taip, pripažįstu, žali skanėstai yra socializacijos problema, ypač vaikų švenčių.
Kaip geras kompromisas man "praeina' varškės tortas ir kokoso tortas su braškių/bananų/kitų uogų užpilu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bal 2013, 13:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

na, merginos, matyt reikes atskira kazkokia tema atidaryt, kur rasysime receptus, kurie buvo teigiamai ivertinti standartiskai besimaitinaciu vaiku.
siaip, naturalus vaisiai mane gelbeja, juos vaikai valgo. aisku, ne tokiomis porcijomis, kaip maniskis. kur mano (3.5 m) sukirs 4 obuolius is sykio, tai jo 2 m vyresnis draugas speja tik viena iveikti.
puse ananaso maniskis ikabejo beveik vienas, jo draugelis suvalge maziuka gabaliuka ir jam gana. uztai jo metais vyresne drauge "ikalba" 1.5 sokoladinio batonelio is karto (Snikers, atrodo), o datuliu dziovintu- ne daugiau 2. jai "per saldu".. keista..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bal 2013, 16:49 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pas mus kurioziskas mergaites 1neriu metu gimtadienis buvo:))) nedaug tu vaiku susirinko, daugiau suaugusiu. Padariau zalia torta ir kitokiu raw saldumynu. Mazieji sveciai net neragavo! :))

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bal 2013, 17:14 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lygiai taip pat kurjoziskai ir standartnis desertas musu vaikams atrodo. Buvo, aisku, tik 1 vaiku gimtadienyje, bet nei Trintuko formos tortas (filmuko yra toks personazas), nei duona su rukyta desra, nei saldainiai mano vaiko (3 tuomet buvo) nesudomino, rades vaisiu vaza - ja ir okupavo.
Aisku, kai bus didesnis, tai jau atsiras didesnis bendrumo jausmas su kitais vaikais, ypac, jei su jais tankiau draugauja, tai tuomet, manau, jau susidomes ir ju skanestas.. prase mergytes- kaimynes, kuri snikeri valge, kad pavaisintu, bet ji nepasidalino ir pati suvare visa sokolada, o maniskis visai nenusimine.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Bal 2013, 19:24 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Mano 2m sunui ir jo "kiemo draugams", jau puikiai susipazinusiems su visais Amerikos "dziaugsmais",McDonald's ir pan, (vaikams 1-3 metai) labai patinka sausainiai, kuriuos gaminu:
1.kokosas, sezamo seklytes, datules, citrinu aliejus ("raw organic lemon oil").
2.kokosas, daigintos sezamo seklytes, datules, kakava.
Dziovinu sausainukus formos kaip kad sakykim 5lt moneta.
Tiesa, mieliau renkasi Snickers ir t.t., bet skaniai suvalgo ir mano sausainius. O sunus net dreba pamates :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Geg 2013, 09:44 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
o datules dziovintos ar kokios tinka?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Geg 2013, 10:00 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ir kiek laiko mirkyti migdolus?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Geg 2013, 10:26 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

AsEsuLaura rašė:
Mano 2m sunui ir jo "kiemo draugams", jau puikiai susipazinusiems su visais Amerikos "dziaugsmais",McDonald's ir pan, (vaikams 1-3 metai) labai patinka sausainiai, kuriuos gaminu:
1.kokosas, sezamo seklytes, datules, citrinu aliejus ("raw organic lemon oil").
2.kokosas, daigintos sezamo seklytes, datules, kakava.
Dziovinu sausainukus formos kaip kad sakykim 5lt moneta.
Tiesa, mieliau renkasi Snickers ir t.t., bet skaniai suvalgo ir mano sausainius. O sunus net dreba pamates :)

gal galite patikslinti kokiomis dalimis dedate sezamo seklas ir kokosus, datules, alieju? ir kiek laiko dziovinate :)? aciu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Spa 2018, 09:54 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
O pastoveje bananai ir obuoliai netamseja? Nes bijau, kad sugadins visa vaizda

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Spa 2018, 19:42 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Salotike rašė:
O pastoveje bananai ir obuoliai netamseja? Nes bijau, kad sugadins visa vaizda

Nu patamsėja, bet atrodo skaniai, primena karamelę ir vaizdo tikrai nesugadina :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute