Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Bir 2012, 16:45 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Užsiregistravo:05 Gru 2010, 14:40
Karma: + 0 -
Pranešimai:1
Miestas: Gamta :)
Sveikučiai visi :),

Paulius Jaruševičius(LT) kartu su Petru Vainium(JAV) organizuoja daug aktyvo šių metų rugsėjo mėnesį (rengnių programa pridėjau žemiau). Jis labai prašo pagalbos, gal atsirastų keli žmonės iš Vilniaus, kurie galėtų padėti organizuojant šį gražų renginį. Kontaktai nurodyti skelbimo pabaigoj - kas galit padėti atsiliepkit :).Gyduolės Annos Wigmore (1909. 03. 03 – 1994. 02. 16) įamžinimas Kruopiuose

Turbūt nedaugeliui yra žinomas Annos Wigmore (Ona Varapickaitė) vardas. Tai lietuvė, vaikystėje emigravusi į JAV. Anna Wigmore buvo gyduolė ir natūropatė, neapdoroto, gyvo maisto bei želmenų sulčių vartojimo pradininkė pasaulyje. Ji parodė, kad šiais produktais žmonės gali maitintis ir gydytis. Anna visą savo gyvenimą paskyrė žmonėms – juos gydė natūropatiniais metodais.Keletas faktų apie Anną Wigmore

Antano ir Onos Varapickių šeimoje Kruopių seniūnijos Pleikių kaime (dabartinis Akmenės rajonas) 1909 metų kovo mėnesio 3 dieną gimė silpna, ligota ir neišnešiota mergaitė. Ji buvo pakrikštyta Kruopių bažnyčioje Onos vardu. Dar prieš jai gimstant, jos tėvas išvyko į Ameriką, todėl gimdymą priėmė ir mergaitę globojo Papilės seniūnijos Dumbrių kaime gyvenusi žolininkė ir pribuvėja Marija Repšienė, kurią Ona vadino Bobulyte. Bobulytės M. Repšienės globojama ir gydoma, mergaitė sustiprėjo, užaugo ir tapo jos pagalbininke: padėjo jai rinkti vaistažoles ir gydyti per Pirmąjį pasaulinį karą sužeistus rusų bei vokiečių karius.
Bobulytės M. Repšienės pastangomis 1922 metais Ona, būdama trylikametė beraštė paauglė, išvyko į Ameriką pas anksčiau čia emigravusius savo tėvus. Kol sulaukė pilnametystės, sunkiai dirbo tėvų namuose. Kartą jai vežimas pervažiavo ir sutraiškė kojas, prasidėjo gangrena, bet ji, prisiminusi, kaip kartu su Bobulyte tėviškėje trintomis žolėmis gydė sužeistus karius, kategoriškai atsisakė gydytojų pasiūlytos amputacijos. Mergaitė dėjo ant žaizdų įvairias žoles ir gydėsi pati. Ir dar ją gelbėjo šunelis, laižydamas jos sužalotas kojas. Ir įvyko stebuklas – liga pasitraukė, Ona išsaugojo kojas, o vėliau netgi dalyvavo garsiajame Bostono maratone ir tapo jo nugalėtoja!
Sulaukusi pilnametystės, Ona paliko tėvų namus, įsidarbino ligoninėje slauge ir ėmė lankyti sekmadieninę mokyklą prie bažnyčios. Savo pavardę ji sutrumpino ir tapo Anna Warap, o 1930 metais ištekėjo ir tapo Anna Wigmore. 1941 metais ji pagimdė dukrą Vilmą, o 1942 metais įgijo JAV pilietybę.Išbandymai, ieškojimai ir atradimai

Kai Anna Wigmore sulaukė penkiasdešimties metų, ėmė blogėti jos sveikata: pražilo plaukai, pradėjo byrėti dantys, ji susirgo kolitu ir storosios žarnos vėžiu. Anna Wigmore buvo labai tikinti ir savo sveikatos problemų sprendimą rado Biblijoje, Senajame Testamente. Perskaičiusi, jog fiziškai ir psichiškai paliegęs Babilono karalius Nebukadnezaras išsigydė žolėmis, Anna Wigmore irgi ėmė ieškoti tos stebuklingos žolės ir galiausiai atrado kviečių želmenų sultis. Ji išsigydė, atgavo jėgas ir energiją, o paskui padėjo pakilti iš ligos patalo daugeliui savo aplinkos žmonių.
Anna Wigmore pirmoji pasaulyje žmonėms gydyti ir maitinti ėmė vartoti želmenų sultis. 1963 metais Bostone ji įsteigė Hipokrato sveikatos institutą, vėliau parašė keliolika knygų apie želmenų sultis, mitybą įvairių sėklų daigais bei termiškai neapdorotu maistu. Ji lankėsi daugiau kaip 35-iose pasaulio šalyse ir skaitė jose paskaitas. Anna Wigmore skyrė savo gyvenimą žmonėms, kad jie būtų sveiki. Ji atgaivino ir įgyvendino Hipokrato šūkį, kad „maistas turi būti vaistas“, todėl ir savo sukurtą neapdoroto maisto, želmenų sulčių bei daigų dietą pavadino Hipokrato dieta, o sveikatos centrą – Hipokrato sveikatos institutu.
Anna Wigmore kalbėjo taip: „Daugybė žmonių turi susiformavę prastus mitybos įpročius ir pasitiki mūsų visuomenės sukurtais sveikatos mitais. Sveikata nėra tėvų ar senelių dovanota. Žinoma, geri genai naudingi, tačiau dėl prastos sveikatos reikia kaltinti tik save.“ Anna Wigmore siūlė atsigręžti į Motiną Gamtą – tik tada, pasak jos, žmogus bus sveikas, nes sveikatą padeda išsaugoti neapdorotas maistas, judėjimas, mankšta ir geras poilsis. Anna Wigmore savo asmeniniu pavyzdžiu įrodė, kad pašlijusią sveikatą įmanoma atstatyti natūraliomis priemonėmis. Ji su Hipokrato dieta supažindino ne tik amerikiečius, bet ir Indijos, Švedijos, Suomijos bei Kanados gyventojus. Jos iniciatyva kai kuriose iš šių šalių buvo įkurtos sveikatinimo organizacijos. Anna visą savo gyvenimą skyrė mitybos augaliniu termiškai neapdorotu maistu tyrinėjimams, ieškojo šioje srityje naujovių ir sistemino sukauptas žinias. Annos Wigmore veikla sveikatinimo ir sunkių ligų profilaktikos bei alternatyviojo gydymo srityje sulaukė pasaulinio pripažinimo. Sunku išvardyti visus Annos Wigmore apdovanojimus, kuriuos ji pelnė JAV, Prancūzijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse. Čia paminėsime tik keletą:

● 1981metais Atlanto mitybos asociacija skyrė Annai Wigmore „Pripažinimo diplomą“ už išskirtinius nuopelnus žmonijai skatinant sveiką mitybą.
(CERTIFICATE OF APPRECIATION – presented by the Atlantic Nutritional Association for “Distinguished Service to Mankind Through Nutrition Education”, 1981.)

● 1980 metais Tarptautinė humanitarinė organizacija už vėžio ir kitų degeneracinių ligų gydymą pripažino Anną Wigmore dešimtmečio moterimi.
(WOMAN OF THE DECADE AWARD (1970 – 1980) for “Service to the World in the Field of Cancer and Other Degenerative Diseases,” presented by the Humanitarian International Association, 1980.)

● 1979 metais J. Brown informacijos centras suteikė Annai Wigmore „Vėžio nugalėjimo apdovanojimą“ už nuopelnus gelbėjant gyvybes.
(CANCER VICTORY AWARD – presented by the Arlin J. Brown Information Center “in appreciation for saving lives…” 1979.)

● 1978 metais Nyderlanduose Annai Wigmore buvo įteiktas „Karališkas ordinas“ už ypatingus nuopelnus žmogaus sveikatos apsaugos ir ekologijos srityje.
(Made Lady Ann Wigmore in the Order of Chivalry by the Kingdom of the Netherlands for “distinguished achievement and noble deeds” in recognition of her outstanding work in the field of health and human ecology, 1978.)

● 1975 Masačiusetso valstijos visuomenines sveikatos centras apdovanojo Anną Wigmore už „atradimus sveikatos srityje vartojant natūralų maistą“.
(Citation Award from the House of Representatives of the Commonwealth of Massachusetts for “exemplary development of food self-sufficiency through the wise use of natural resources,” 1975.)

1994 metų liepos mėnesį kartu su savo dukra Anna Wigmore planavo atvykti į Lietuvą. Deja, mes jų taip ir nesulaukėme, nes tų pačių metų vasario mėnesio 16 dieną Anna Wigmore žuvo apsinuodijusi smalkėmis per gaisrą Bostone. Nors Anna Wigmore nespėjo aplankyti tėviškės, jos idėjos Lietuvoje gyvuoja jau daugelį metų. 1996-aisiais lietuvių kalba buvo išleista Annos Wigmore „Kviečių želmenų knyga“, didesnių miestų prekybos centruose nuolatos prekiaujama želmenimis ir įvairiais daigais, daugelyje Lietuvos miestų veikia įvairių sulčių, taip pat ir želmenų sulčių prekybos barai.


Atminimo įamžinimas Kruopiuose

2011 metais grupė Annos Wigmore draugų ir bendraminčių nutarė įamžinti Annos atminimą. 2012 metų rugsėjo 23 dieną Kruopių dvaro parke jos atminimui bus atidengtas paminklas. Džiaugiamės, kad 2012 metų vasarį šiai idėjai pritarė Akmenės savivaldybė, Kruopių seniūnė ir bendruomenė. Akmenės savivaldybė mero bei administracijos direktoriaus iniciatyva buvo suburta paminklo sukūrimo darbo grupę. Šiuo metu derinami būtini paminklo kūrimo dokumentai.
Paminklo sukūrimo konkurse panoro dalyvauti keletas Lietuvos skulptorių. Konkurso nugalėtojas yra skulptorius Kęstutis Krasauskas.
Tikime, kad paminklo atidengimas taps dideliu įvykiu. Į iškilmingą atidengimo ceremoniją planuoja atvykti daug svečių iš viso pasaulio.
Siekdami įamžinti Lietuvoje dar mažai žinomos tautietės Annos Wigmore atminimą, planuojame šiuos renginius:
2012 metų rugsėjo 18 diena
Svečių atvykimas

ANN WIGMORE ATMINIMO KONFERENCIJA
Vilniaus Kongresų rūmai 2012 metų rugsėjo 19-20 diena
Vilniaus g. 6/16, Vilnius Lithuania Tel. +37052618828
2012 metų rugsėjo 19 diena
10.00 – 10.15 Konferencijos atidarymas
Paulius Jaruševičius (Lietuva) ir Petras Vainius JAV

10.15 -11.30 Viktoras Kulvinskas http://www.survial4u@msn.com  Co-Founder of Hippocrates Health Institute
Tema: Ann Wigmore – Hipokrato instituto steigėja
11.30 – 12.15 Dr. Brian Clement http://www.hippocratesinst.com (Hippocrates Health Institute JAV,)
Tema: Ann Wigmore idėjos ir sunkių susirgimų gydimo praktika Hipokrato institute
12.15 – 13.00 Victoria Boutenko http://www.rawfamily.com ( Director JAV)
Tema: Ann Wigmore – imuniteto storinimo ir gydymo mityba pradininkė
13.00 – 14.00 Pietūs
14.00 -14.30 Janina Davidonienė (gyduolė Lietuva)
Tema: Ann Wigmore ir gyduoliškos tradicijos Lietuvoje
14.30-15.30 Dr. Algimantas Kirkutis (Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai ir Klaipėdos universitetas)
Tema: Vidūno įdėjų sklaida šiuolaikinėje Lietuvoje
15.30 – 16.00 pertraukėlė
16.00 – 17.00 Loreta Vainius http://www.loretalivingfoods.com JAV
Tema: Želmenų auginimo praktika 17.00 –21.00 Bendras susitikimas. Welcome party (Congress center)

2012 Rugsėjo 20 diena, Vilnius

8.30 – 10.30 konferencijos dalyvių spaudos konferencija Seime.
10.00 – 12.00 Dr. Brian Clement http://www.hippocratesinst.com (Hippocrates Health Institute,)
Tema: Naujoji Biologija (anglų kalba su sinchroniniu vertimu)
12.00 -12.30 Pertraukėlė
12.30 – 14.00 Viktoras Kulvinskas http://www.survial4u@msn.com 
Tema: Fermentologija (anglų kalba su sinchroniniu vertimu)
14.00 – 15.00 Pietūs
15.00 – 16.00 Michail Sovetov gydytojas Rusija Moscow
Perejimas i žaliavalgystę – iššūkiai ir atpildas
16.00 – 17.30 Karyn Calabrese http://www.karynraw.com (Director JAV)
Tema: Holistinė sveikatos koncepcija (anglų kalba su sinchroniniu vertimu)

Rugsėjo 21 diena, Klaipėda
11.00 – 17.00 konferencija tema „Annos Wigmore sveikatinimo metodai ir jų taikymas praktikoje“. Organizuoja Klaipėdos universitetas. Dalyviai:
1. http://www.hippocratesinst.com (Hippocrates Health Institute, Dr. Brian Clement)

2. http://www.survial4u@msn.com (Viktoras Kulvinskas)

3. http://www.rawfamily.com (Victoria Boutenko, Director)

4. http://www.karynraw.com (Karyn Calabrese, Director)

Rugsėjo 22 – 23 dienomis Kruopiai, Akmenes region Lithuania „Ann Wigmore Festival of Life“.
Tarptautinis Annos Wigmore vardo sveikuolių
Festivalio globėjai Viktoras Kulvinskas ir Viktorija Boutenko.
Į festivalį kviečiami sveikuoliai iš viso pasaulio. Nakvynė palapinėse. Festivalio metu vyks paskaitos, jogos užsiėmimai, koncertai ir kiti renginiai.
Festivalio programa
Rugsėjo 22 diena Kruopiai
12.00 val. Šv.Mišios Kruopių bažnyčioje
13.00 Ann Wigmore paminklo atidengimas
13.00 - 15.00 Pasakojimai apie Ann Wigmore
Janina Davidoniene: Ann Wigmore vaikystė, gyvenimas Lietuvoje 20 min
Bryan Clement 20 min
Viktoras Kulvinskas 20 min
Carin Calabrese 20 min
Viktorija Boutenko 20 min
15.00 - 17.00 Bendravimas, tautiniai šokiai...
Rugsėjo 23 diena, Kruopiai
Rytas. Joga
Diskusijos su Viktoru Kulvinsku ir Viktorija Boutenko
15.00 Ekskursija į Kamanų rezervatą. Galimybė apžiūrėti Onutės vaikystės vietas, pelkes bei lakųjį smėlį
Annos Wigmore įamžinimu siekiame:
1. Garsinti gyduolės Annos Wigmore vardą Lietuvoje ir pasaulyje.
2. Skleisti Annos Wigmore idėjas ir atkreipti Lietuvos bei pasaulio visuomenės dėmesį į tai, kaip svarbu rūpintis savo sveikata, racionaliai ir subalansuotai maitintis, užsiimti fizine veikla, tausoti aplinką.
3. Įamžinti Annos Wigmore vardą Lietuvoje ir pastatyti jai atminimo paminklą Kruopiuose.
4. Inicijuoti bei remti tradicinį kasmetinį Annos Wigmore atminimo festivalį bei kitus renginius Lietuvoje.
5. Skleisti informaciją, kokių puikių ligų profilaktikos ir gydymo rezultatų galima pasiekti alternatyviaisiais, natūropatiniais metodais.
6. Remti sveiką gyvenimo būdą skatinančios literatūros leidybą.
7. Tarptautiniu mastu dalytis naujausiais mokslinių tyrimų rezultatais ir alternatyviojo gydymo patirtimi.
8. Steigti stipendijas ir remti pažangiai mąstančių Lietuvos studentų stažuotes JAV bei kitose šalyse.
9. Remti ir skatinti sveikatinimo centrų steigimą Lietuvoje

Minėtiems tikslams įgyvendinti, JAV Pensilvanijos valstijoje buvo įkurtas Fondas: „Ann Wigmore Memorial Educational Fund“ http://www.awmef.org

Fondo Partneriai:

1. http://www.hippocratesinst.com (Hippocrates Health Institute, Dr. Brian Clement)

2. http://www.survial4u@msn.com (Viktoras Kulvinskas)

3. http://www.optimalhealth.org (Pam Nees, RN, Director) Optimal Health Institute, San Diego, CA.; Austin,Tex.

4. http://www.annwigmore.org (Leola Brooks & Lalita, Directors) Ann Wigmore Institute, PR

5. http://www.wigmore.org (Susan Lavender, Director) Ann Wigmore Foundation

6. http://www.bragghealthinstitute.org (Dr. John Westerdahl, Director)

7. http://www.rawinmontreal.com (Ildiko Brunner, Director)

8. http://www.sproutman.com (Steve Meyerowitz, Director)

9. http://www.rawfamily.com (Victoria Boutenko, Director)

10. http://www.karynraw.com (Karyn Calabrese, Director)

11. http://www.creativehealthinstitute.com (Bobby Morgan, Director)

12. http://www.wheatgrassgreenhouse.com (Michael Bergonzi, Director)

13.  www.rawfoodchef.com (Cherie Soria, Director)  LivingLightCulinaryInstitute

14. http://www.livingfoodsinstitute.com (Brenda Cobb) Ji laimejo byla pries Lavender

15. http://www.rawfoodsmiddagar.se (Mikael Bostrom) Sweden Living Foods Ctr.

16. http://www.LivingFoods.co.uk (UK Center for Living Foods)

17. http://www.loretaslivingfoods.com Loreta Vainius Petras Vainius


Annos Wigmore įamžinimo fondo vardu:

Petras Vainius (JAV)
+16109992112
petrasrv@me.com

Paulius Jaruševičius (Lietuva)
+37069981333
paulius@abmeu.com


Į viršų
 Aprašymas  
 

zaliavalgis.lt

Re: ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2012, 15:33 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:07 Gru 2010, 13:56
Karma: + 1 -
Pranešimai:147
Sveiki,
noriu pasitikslinti. 2012-09-21 Klaipėdoje rengiamoje konferencijoje dalyvaus V.Kulvinskas? čia rašote,kad bus ir V.Butenko, tačiau http://www.annwigmorefondas.lt/ann-wigm ... ferencija/ puslapyje sąraše jos nėra. Tai kaip čia gaunasi? ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2012, 15:24 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:03 Rgp 2012, 15:23
Karma: + 0 -
Pranešimai:1
Lytis: Moteriška
Vietovė: Kaunas
Kiek kainuos sie renginiai?


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2012, 09:59 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:17 Lie 2011, 18:49
Karma: + 5 -
Pranešimai:79
Lytis: Moteriška
Vietovė: Žeimelis
Prasidėjo registracija į Ann Wigmore gyvo maisto konferenciją Vilniuje :) Bilietų kaina 50 Lt, registracija adresu: http://www.tiketa.lt/ann_wigmore_gyvo_maisto_konferencija_35963

Visa informacija apie Ann Wigmore atminimo renginius: http://sveikata.org

Renginiai feisbuke: https://www.facebook.com/pages/Ann-Wigmore-konferencija/260719454047587


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2012, 19:30 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:10 Kov 2012, 10:05
Karma: + 0 -
Pranešimai:16
Miestas: Klaipėda
Lytis: Moteriška
Vietovė: Klaipėda
I Klaipeda atvyks Karyn Calabrese ? Kokia kaina renginio ir kaip rezervuoti bilietus ? Ar dar ankstoka ? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2012, 20:14 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:17 Lie 2011, 18:49
Karma: + 5 -
Pranešimai:79
Lytis: Moteriška
Vietovė: Žeimelis
Emilia rašė:
I Klaipeda atvyks Karyn Calabrese ? Kokia kaina renginio ir kaip rezervuoti bilietus ? Ar dar ankstoka ? :)

Čia Klaipėdos konferencija: http://www.annwigmorefondas.lt/annos-wi ... laipedoje/ bus ir Calabrese, ten nemokamai, rezervacijos irgi nėra. Bet gal atsiras, nes žmonių tai turėtų prisirinkti, tai geriau sekit svetainę prieš renginį.


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2012, 17:13 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:23 Spa 2011, 17:52
Karma: + 4 -
Pranešimai:176
Lytis: Moteriška
Vietovė: vilkaviskis
http://www.facebook.com/fblietuviai#!/p ... =1&theater


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 14:45 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:08 Rgs 2012, 17:45
Karma: + 0 -
Pranešimai:7
Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
juraja rašė:
http://www.facebook.com/fblietuviai#!/photo.php?fbid=268973113222536&set=a.208166522636529.44891.206422296144285&type=1&theater


Gal kas nors is Vilnieciu zada vaziuoti i si rengini ir atsirastu 1 laisva vieta masinoje? :D Labai labai noretusi nukakti, tik kazkaip nevilioja vykimas ten autobusu ;D


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2012, 18:05 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:02 Gru 2010, 11:52
Karma: + 40 -
Pranešimai:1032
žmonės, dalinkitės įspūdžiais!


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2012, 21:00 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:31 Sau 2011, 05:41
Karma: + 5 -
Pranešimai:71
stovejau ir žiūrėjau į paminklą. puiku. kažkaip smagu matyti, kaip viskas pasikeitė per 6 metus, kai begiojau po parduotuves ir ieškojau, tuo metu egzotiškų produktų ir sukau galvas pardavėjams apie gyvo maisto ingridientus apie, kuriuos net girdėti nebuvo girdėję :) o šiaip kalbos tai kalbos, turiu prisipažinti, pabėgau po gero pusvalandžio.....
paskaitose nebuvau tai negaliu ir paporinti apie jas....


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: ANN WIGMORE atminimo festivalis 2012.09.18-23
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2012, 14:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:02 Gru 2010, 11:52
Karma: + 40 -
Pranešimai:1032
tai kad būtent paskaitos ir domina. kas ten ir kaip..


Į viršų
 Aprašymas  
 

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 


Visos datos yra UTC + 2 valandos


  Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Parama forumui


Paremkite svetainę SMS žinute

Founded by AUM.lt
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Installed by Serveriai.lt
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007