Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Apklausa
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 10:08 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Gal čia yra ilgesnį laiką (pusę metų, metus ir ilgiau) valgančių vien žalią maistą, kam nebesinori nei virtų/keptų bulvių, nei virtų/keptų kruopų/grūdų bei jų gaminių? Gali ir norėtis, bet esmė, kad pavalgius žalio maisto, vėl nebesinorėtų.

Jei esate, gal nieko prieš parašyti kiek laiko valgote vien žalią maistą bei surašyti visą maistą, kurį įprastai valgote bei kurio maisto suvalgote daugiausiai?

Būtų kaip tik žinios greitam sėkmingam pereinamajam etapui:)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Apklausa
StandartinėParašytas: 05 Bal 2013, 19:57 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Tokių dalykų turbūt nebūna. Kad nutraukus grūdus,krakmolus, cukrų, tai pora mėnesių buvo lomkės kaip narkomaniui kokiam. Atsikeli ryte,o savijauta kaip visa diena griovį kasus.
O norėsis tai ilgai ilgai nes visi organizmai nori gauti kuo daugiau ir kuo lengvesnių kalorijų,aišku visur būna išimčių.
Geriausias būtų atsakymas - stiprint valia.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Bal 2013, 19:50 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
satin rašė:
Tokių dalykų turbūt nebūna. Kad nutraukus grūdus,krakmolus, cukrų, tai pora mėnesių buvo lomkės kaip narkomaniui kokiam. Atsikeli ryte,o savijauta kaip visa diena griovį kasus.
O norėsis tai ilgai ilgai nes visi organizmai nori gauti kuo daugiau ir kuo lengvesnių kalorijų,aišku visur būna išimčių.
Geriausias būtų atsakymas - stiprint valia.

Pritariu satin nuomonei,dabar aš,apie mėnesį, bandau 100proc.row be gyvulinių produktų,prieš tai tik apie 70 proc. 3metai .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Bal 2013, 20:01 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Atsiprašau, kad kalbu ne už save, bet mano pažįstamos šeima sakosi žaliavagliauja 2 metus ir valgo va ką:

Ryte: Vaisiai ir žalias kokteilis
Pietums: Labai didelė porcija žalių daržovių salotų plius šiek tiek riešutų
Vakarienei: Daržovių salotos ir šiek tiek sėklų

Daug kartų bandžiau aiškint ir konfrontuot, kad gal meluoja, man čia totaliai per mažai kalorijų, niekaip su tiek nepatemčiau, bet jinai man aiškina, kad tikrai jaučiasi sotūs ir nieko daugiau nenori. Na ką gali žinoti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Bal 2013, 07:31 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Vietovė: Čia
Rašydamas greitam sėkmingam pereinamajam etapui turėjau galvoje tai kad žinant ką žalią vietoj ko virto valgyti jis būtų greitas ir sėkmingas.

Įdomu kokio sudėjimo tie žmonės. Jeigu iš prigimties stambaus tai kaip ir rašė Jelena kad viskas naudojama taupiai nes kur kas lėtesnė medžiagų apykaita bei tiems žmonėms iš prigimties reikia kur kas mažiau angliavandenių maisto palyginus su vidutinio ir smulkaus sudėjimo žmonėmis kuriems reikia daugiau ir dar daugiau šio. Plius žinoma žiūrint kiek daug jie juda per dieną ir su kokiais svoriais.

Dėl ko būdamas vidutinio sudėjimo pusryčiams valgau avižų košę, pietums pupeles ir miežių košę ir vakarienei (17 val) miežių košę ir tik tokiu atveju turiu pakankamai daug benzo visai dienai viskam bei gerą savijautą

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Bal 2013, 08:56 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Atsiprašau, kad kalbu ne už save, bet mano pažįstamos šeima sakosi žaliavagliauja 2 metus ir valgo va ką:

Ryte: Vaisiai ir žalias kokteilis
Pietums: Labai didelė porcija žalių daržovių salotų plius šiek tiek riešutų
Vakarienei: Daržovių salotos ir šiek tiek sėklų

Daug kartų bandžiau aiškint ir konfrontuot, kad gal meluoja, man čia totaliai per mažai kalorijų, niekaip su tiek nepatemčiau, bet jinai man aiškina, kad tikrai jaučiasi sotūs ir nieko daugiau nenori. Na ką gali žinoti.

O kaip jie atrodo,ar svoris normalus,kaip jaučiasi,ar nėra silpna?Gal tai svarbiausia.
Aš dabar panašiai irgi valgau,dar valgau daigintų kviečių,truputi dž.vaisių,geriu vaisių,daržovių sulčių,beržų sulos :) .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Geg 2013, 17:07 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jau metai laiko kaip nevalgau virto ar kepto maisto ir net jei šalia ką nors kepa, ar kas valgo, nejaučiu kad norėčiau to paties. Ta prasme, žinai ir prisimeni kad skanu, bet nesinori. Kadangi, juk supranti jog tai nėra sveika. Tas pats kaip ir su kokiais kvaišalais. Išties nesu griežtas tuo klausimu, per šventes būna kad pavalgau ir nesveiko maisto. Būna dar ir šaldytų ar raugintų daržovių suvalgai.
Kažkurį laiką valgiau griežtai, tik vaisius ir daržoves, be jokių prieskonių, tai galiu pasakyti kad žymiai mažiau valgyti norėjosi ir savijauta pagerėja. Bet ne iškarto, reikia laiko atprasti nuo prieskonių. Kaip pavalgai su prieskoniais, ar kokio šaldyto, rauginto maisto, tai iškarto pasijaučia skirtumas. Ryte iš nosies ar akių būna išskyros. Dar mano pastebėjimais, iš prieskonių, blogiausias dalykas yra druska. Nuo jos labai sukyla apetitas ir jos norisi vis daugiau, ji sunkiai išsivalo ir laiko vandenis. Nuo jos man taip pat aptirpsta pirštai, kojos, rankos. Na, žodžiu geras dalykėlis prekybininkams, nes puikus konservantas, lengvai išgaunamas ir turi narkotinį pripratimo poveikį, bet nekas organizmui. Jos labai sunku atsisakyti, bent jau man. Iš pradžių kaip jos atsisakai, tai norisi labai valgyti, ir viskas atrodo neskanu. Ir tik po poros savaičių pradedi jausti organinę druska daržovėse ir aplamai kitus skonius.
O valgau tiesiog ko norisi. Tiesiog kaip perki, žinai ko nori ir tiek. Sistemos vienos čia nėra.
Tai va tokie mano pastebėjimai tuo klausimu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Geg 2013, 13:52 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Klaidai, o kokie tie prieskoniai apie kuriuos kalbi, be druskos žinoma?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Geg 2013, 21:29 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš naudoju pirktinius turguje, ir centruose. Dažnai pavienius, ten džiovinti krapai, petražolės, pipirai ir t.t. Bet būna kad ir mišinius nusiperku. Pamenu viena moteris turguje, įtikinėjo mane neva pati ant saulės ir ant aukšto džiovina. Aišku, nelabai tikiu. Tikriausiai visi jie džiovinti ant aukštos temperatūros, kiti gal net ir apdirbti kokia chemija. O vat nuo žalių prieskonių, kažko tokio lyg ir nepastebėjau. Gal tik nuo česnako, mintys būna truputį išsiblaškiusios.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume