Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Mityba pagal žmonių tipus: Vata, Pita, Kapa
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Lie 2012, 23:19 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Ką tik atradau šitą dalyką :) prisiskaičiau ir dabar žinau, kas aš čia per tipas ir ką man reikia valgyti ir ko nevalgyti :) labai fainai. Pagaliau nebereikia klaidžioti su savo paieškomis.

Ar jūs žinote savo tipą ir ar valgote pagal savo tipą?

http://www.kinu-medicina.lt/ajurveda.html

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Mityba pagal žmonių tipus: Vata, Pita, Kapa
StandartinėParašytas: 27 Lie 2012, 08:01 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
http://www.jogosmityba.lt/index.php?id=89 dar vienas visai nieko apie tai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lie 2012, 11:09 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
O taip. Šiais metais mityba pagal došas mane išgelbėjo. Ypač, kai "pramušė" vatą ir nebežinojau, kaip ant žemės nusileisti. Tada batonus, duonas (reikėjo grudinių, įžeminančių kultūrų), datules, riešutus kilogramais valgiau ir vargo matydavau, bet bent jau mažiau "keldavo į orą".

Įdomu tai, kad anksčiau buvau Pita-Kapcha, ir, kai atsirado dar ir vata, - nebegaliojo jokios mitybos rekomendacijos. Teko susikurti savo teoriją ir pastebėti, jog priklausomai nuo savijautos ir dvasinės buklės pasikeičia ir mano konstitucija (sakykim nuo batonų priaugus svorio, grižo kažkiek kapchos, bet tuo pačiu pastebėjau, jog ėmiau labiau kaupti emocijas ir laikyti nuoskaudas. Taigi neaišku - pirma linkimas kaupti emocijas ar svorį, bet dabar man atrodo, kad jei kažkas nori numesti svorio, pirma turi išmokti paleisti, neprisirišti ir pan.). Todėl dabar maitinuosi pagal vyraujančią nuotaiką ir šiaip klausau "vidinio balso", kuris po badavimų, pelyno "kursų" sustiprėja.

Žinios apie došas padeda, nes tampa lengviau pasikliauti pojūčiais, kai galiausiai juos "kažkas" patvirtina. Sakykim, šiuo metu jau aišku, kodėl nemėgstu žalių pomidorų, nors džiovinti - nieko visai. Arba, kodėl kartais negaliu pakęsti žalių obuolių, nebent saldūs būtų... Viskas dėl tos vatos, kurią tiek žali pomidorai, tiek obuoliai išbalansuoja.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lie 2012, 17:39 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
O ar pati prisiskyrei save tam tipui, ar kažkas padėjo? Tai aišku, viskas matosi, viskas jaučiaisi. Bet įpratęs galvoti ir dėl to dažniau pirma ieškau kieno nors užrašytų minčių ir tada jas tikrinu, vietoj to, kad žiūrėčiau tiesiai į save - mokinukų auklėjamoji programa dirba puikiai :) Bet visai gerai, nes šiaip ar taip valgiau visokį maistą ir žiūrėjau savijautą, tai dabar galiu tikrinti iš to rekomenduojamo sąrašo :) Man iš Pita tipo kiek mačiau atitiko daugmaž viskas, išskyrus virtas bulves ir makaronus, nuo kurių depresuoju (sulėtėju nemaloniai) - labiausiai - šilti delnai ir pėdos - vaikštanti krosnis :D pekino salota, morka, džiovinti vaisiai - kiekvieną dieną su malonumu. ir dar plius avižų/miežių košė nuo šiandien (duonos nebe - biški rūgsta - gal dėl mielių ir dėl kad nesusimaišo su vandeniu normaliai užsigerinėjant ir pigiau ir daugiau maisto m.) ir baltos pupelės (geležies per mėnesį ant duonos pagrindo sumažėjo 5 vienetais iki 126). Nežinau, gal daigintus grūdus valgyt - parašyta atseit tinka Pitai. Nu gal pabandysiu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lie 2012, 07:41 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

jei yra galimybių įsigyti Gabriel Cousens knygu "Spiritual nutrition" arba "Rainbow diet" tai tikrai patarčiau tai padaryti.Rastum daug naudingos info, jei domina raw ir mitybos pagal došas sintezė.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lie 2012, 10:04 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
http://www.youtube.com/watch?v=ZZaK2xj_ ... ure=relmfu man jis nesveikas :) veidas, jo judesiai, galvos judesiai, akių judesiai, gana lėtas galvojimas su tokiom pauzėm - man jis visai netvarkoj :D kad ir kaip protingai jis šneka, jo paties savijauta man nepatinka

Man dabar patinka durianrider :) pavyzdžiui, http://www.youtube.com/watch?v=BdNET8judjs nu ir šitas :) http://www.youtube.com/watch?v=TyoUweT1 ... ure=relmfu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lie 2012, 12:21 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ej, neskubek su isvadomis. Gabriel Cousens yra senas, senesnis, nei atrodo ir gerokai senesnis uz durianrideri. Jis turi keliu desimtmeciu patirti kaip mitybos konsultantas ir gydytojas. Jis yra praktikuojantis jogas. Taigi, greiciausiai, jis tiesiog pries irasydamas si klipuka youtube nespejo is meditacines busenos iseiti, todel ir kalba letai :lol:
O siaip tai man siai dienai butent jis sukelia didziausia pasitikejima. Butu gerai, kad CinCas rastu kada laiko trumpai pasidalinti tuo, ka jis zino apie G.C.sistema ir mokyma.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lie 2012, 12:23 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
aš nenoriu gyvent taip, kaip gyvena jis - nenoriu pasidaryti jogu ir medituoti ir asanuoti ir pranuoti, nenoriu nušvist ir nenoriu patirti mirties būdamas gyvas (kad ir kaip tai būtų įmanoma) :) - man patinka kasytis, kai niežti, o ne kai sugalvoju :D dėl to, aš ir renkuosi nesidomėti juo daugiau, kad netyčia nepavirsčiau į tokį, kaip jis :) į temą, tai šiandien sužinojau, dėl ko man nepatinka razinos - jos rūgščios - kaip ir parašyta apie Pita tipą, bet tik perskaičius apie tai užvakar vakar, šįryt bevalgant parėjo mintys apie rūgštumą. Nebevalgau jų :) užtai datulės, kurios visiškai saldžios - visiškai malonu :) bet ir jų nebevalgau - čia jos neauga :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lie 2012, 23:23 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

jelena, ten tiek daug visko prirašyta, kad sunku viską ir atsiminti. atsimenu tik selektyviai dalykus kurie man tuo metu buvo įdomūs.apie vandenį, ionic minerals, na kažkiek apie došas, tačiau tai pasilikau kitam kartui giliau paanalizuoti, tai dabar tau tik paviršutiniškai apie tai galėčiau papasakoti, nes ten yra visokiu lentelių su ingredientais kurie patartini tam ar kitam tipui. tekstuose daugiau rašo apie kaip ir kodėl ir dar visokių velnių :)
jei skaitai angliškai, galiu paskolinti knygą ir atsirinktum kas tau idomu. iškart ispėju kad ji gan stora ir daug įdomių dalykų prirašyta :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Rgp 2012, 10:59 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Cituoti:
Pitos tipo žmonių maiste turi būti mažas druskos ir riebalų kiekis. Jų pagrindinis maistas turėtų būti grūdai, daržovės ir vaisiai

http://www.kinu-medicina.lt/ajurveda/35 ... kapha.html

Visiškai teisingai :D vakar vakare suvalgiau pusę kilogramo cukraus po visos dienos riebalų ir baltymų - tai buvo kaifas :D

Ir dar šis tas po vakarykščių bajerių :)

Cituoti:
Mėsos patartina valgyti labai mažai, nes gyvuliniai riebalai ypač didina došą Pita[...]Raudona mėsa ne tik didina šią došą, bet sukelia pyktį ir agresiją.
Pitoms tinka paukštiena labai mažais kiekiais, žuvis nedideliais kiekiais. Negalima vartoti jokios raudonos mėsos. Vengti kiaušinių.

Renkuosi žuvį :D plauk pas mane, gražuole :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Rgp 2012, 11:42 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Tai ar čia gaunasi taip, kad geriausia yra poruotis vatai su vata, pitai su pita ir kapchai su kapcha? Pagal tai, kad vatos pagrindas ausys, pitos - akys, o kapchos - lytėjimas. Nes pavyzdžiui, mano mama vata, o tėtis pita (o aš valdas petrauskas :D) ir tėčiui reikia mamos išvaizdos, o mamai nereikia jos išvaizdos ir tėtis žiauriai nervinasi, jam labai nepatinka, kad nemato to, ko jam reikia ir tada piktai kalba, ir tada mamai labai nepatinka, nes jai viskas per ausis :D tragikomedija man, o jiems tiesiog tragi- :) Dėl to pagalvojau, kad reikia dviejų vatų, kad gerai per ausis tekėtų ir dviejų pitų, kad akim mylėtų ir dviejų kapchų, kad pasičiupinėtų :D ką manote, ką žinote apie tai? ne visai į temą, nors galima pavadinti maistu ausims, akims ir kitoms vietoms :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Rgp 2012, 20:57 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Jei aš būčiau moderatorius, tai ištrinčiau šitą temą, nes čia beveik vien mano pezalai ir vienintelis į temą noN postas ir dar Cinco apie Gabriel Cousens ir došas. Gal geriau kokią normalią temą sukurti :) šitą postą irgi verta ištrinti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Rgp 2012, 21:34 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
darvienas rašė:
Jei aš būčiau moderatorius, tai ištrinčiau šitą temą, nes čia beveik vien mano pezalai ir vienintelis į temą noN postas ir dar Cinco apie Gabriel Cousens ir došas. Gal geriau kokią normalią temą sukurti :) šitą postą irgi verta ištrinti :)

as vis galvoju ar neistrinti visas fanaberijas apie zalios mesykes dietas ir neuzdeti amzina bana ju propaguotojams :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2012, 03:12 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Žalia mėsytė yra vienas iš žaliavalgystės maistų, beje :) bet reikia pasižiūrėti į kitas bezdžiones, nes nušvitusi bezdžionė vistiek yra bezdžionė :) žinoma, kad maloniau matyti tai, kas pačiam patinka ir nematyti to, kas nepatinka, bet tokiu atveju galima nukeliauti toli į mišką, bėgant nuo piktos raganos, kuri pasirodo esanti tikra geroji fėja (ir ką aš sau galvojau:)). Na, bet kai kuriem dabar to reikia :) galų gale daugumą organizmas parvairuoja namo ir gėroji fėja ir princas vėl džiaugiasi būdami kartu :) tai neprieštarauju, kad ir mane užbanintum - pasipraktikuočiau gyvenimo astraliniame pasaulyje :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2012, 05:22 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Žalia mėsytė yra vienas iš žaliavalgystės maistų, beje :) bet reikia pasižiūrėti į kitas bezdžiones, nes nušvitusi bezdžionė vistiek yra bezdžionė :) žinoma, kad maloniau matyti tai, kas pačiam patinka ir nematyti to, kas nepatinka, bet tokiu atveju galima nukeliauti toli į mišką, bėgant nuo piktos raganos, kuri pasirodo esanti tikra geroji fėja (ir ką aš sau galvojau:)). Na, bet kai kuriem dabar to reikia :) galų gale daugumą organizmas parvairuoja namo ir gėroji fėja ir princas vėl džiaugiasi būdami kartu :) tai neprieštarauju, kad ir mane užbanintum - pasipraktikuočiau gyvenimo astraliniame pasaulyje :D

aha, vienas is maistu, bet pagal mane tai daugiau psichiniu palatos stalas, beto daznai minimas garinimas-virimas, kas aplamai cia ne i tema..

beje, manau, kad nusvitusi bezdzione jau nebus tokia pat bezdzione :mrgreen:

ir tu teisus - man nei malonu nei idomu skaityti visa tai, gerai dar, kad priimu situs paistralus kaip klounada ir tiek :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 12:07 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
darvienas rašė:
O ar pati prisiskyrei save tam tipui, ar kažkas padėjo? Tai aišku, viskas matosi, viskas jaučiaisi. Bet įpratęs galvoti ir dėl to dažniau pirma ieškau kieno nors užrašytų minčių ir tada jas tikrinu, vietoj to, kad žiūrėčiau tiesiai į save - mokinukų auklėjamoji programa dirba puikiai :)

Pavėluotas atsakymas. Išpradžių bandžiau pati, tada nuėjau pas vieną ajurvedos daktarą, ar kaip jie ten vadinasi, tada vėl pati. Nepatiko daktaras : DD. Kaip sakiau, priklausomai nuo gyvenimo etapo makaluojasi tos došos, taigi, kol nemoku kliautis savo pojūčiais, labai padeda visokios lentelės ir testukai. Sakykim čia visai paprastas, plius disbalansai, balansai ir kaip susibalansuoti aprašyta: http://www.anonsas.lt/portal/categories ... l-ajurveda

Neseniai radau vieną saitą, kuriame smulkiai aprašyti ligų etapai. Trumpai. Kai liga įgauna konkrečią vietą kūne (bronchitas, cukrinis diabetas, išsėtinė sklerozė ir pan.), tai jau 5 stadija. 6 stadija - priešmirtinė. Kur likusios 4? Liga prasideda mąstymo lygmenyje, o mūsų medicina pradeda gydyti dažniausiai nuo 5, kai jau šaukštai pietaut eina : D :
http://ajurveda-gyvenimas.lt/sveikatos-testas

Beje, negaliu nepastebėti tokio dalyko. Dažnai šiame forume tenka skaityti (tikslios citatos neprisiminsiu) rašant, sakykim: "bandžiau daiginti lęšius, skonis šiaip sau, bet barstau į salotas, nes, sako, maistingi". Iš savo patirties galiu spėti, jog, gali būti, jog skonis buvo "šiaip sau", jei rašė žmogus, kurio doša tuo metu buvo Vata. O Vata pusę ankštinių, tame tarpe ir žaliuosius lęšius, virškina sunkiai. Plius, ankštiniai, kad ir daiginti (ragavau, valgiau, išbandžiau) turi nemažai gaižaus skonio, kas, anot tos pačios ajurvedos, didina Vatą, ją išbalansuoja, dar labiau išsausina ir atšaldo. Visas tekstas: http://www.jogosmityba.lt/index.php?id=631

Apie pomidorus galima atskirą traktatą parašyt. Vatai - tik termiškai apdoroti, Pitai nepatariami jokie - nes pomidoras yra karštos prigimties, kaip ir pati Pita, taigi dar labiau padidina jos pyktį, o Kapchai - į sveikatą, nes iš prigimties ji šalta ir pasyvesnė. Kas linksmiausia, beveik su kiekvienu produktu panašiai, o kadangi mano doša keičiasi kas kelias dienas, turiu garbės prisivalgyti ir išsibalansuoti (nuo pomidoro žalio susinervinu labai, net nupurto, ankštiniai, atrodo, net odą veido sutraukia, bet mangus nors ir du galiu suvalgyti = tuo metu esu Vata)

Nesu aš ajurvedos propaguotoja, bet, kaip sakiau, padeda, ypač pereinamuose etapuose. Pasiimu, kas reikalinga, o visa kita palieku. Šiuo etapu remiuosi ir ja, derinu su žaliavalgyste ir žiūriu, kas iš to išeina. Žodžiu, stipriai rekomenduoju bent kažkiek pasidomėti visiems ir išbandyti savo mityboje. Kas žino, gal ir jums duos naudos : ).

To darvienas. Aha, užėmei, o gal tiksliau atgaivinai visą forumą, kas kad kartais ir vienas pats su savimi diskutuodamas : DD. Nežinau, kiek laiko eksperimentuoji, bet, panašu, visus įmanomus variantus nori išbandyti, už tai ir klausimų daug.

Na tai tiek.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Rgp 2012, 12:18 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Angliavandeniai (gliukozė) yra mūsų benzas. Jeigu aš suvalgau vaisių, bulvių a grūdų tai po kurio laiko į kraują patenka daug angliavandenių ir aš užgazuoju ir tol greitai ir ilgai judu, kol turiu daug angliavandenių kraujyje, kol juos sunaudoju. Tuo pasireiškia ir skraidymas, neįsižeminimas - labai daug benzo, o kadangi kitaip negu automobiliai mes esame visą laiką judančios 'mašinos' ir mūsų judėjimo greitis ir kiekis priklauso nuo to, kiek įsipilame benzo. Baltymai ir riebalai yra neverčiami į angliavandenius ir tokiu būdu nenaudojami kaip benzas tol, kol yra pakankamai angliavandenių. Jeigu aš norėčiau sulėtėti, nebeskraidyti, įsižeminti, aš suvalgyčiau baltymų ir riebalų turinčio maisto, pavyzdžiui, riešutų/sėklų/kiaušinių ir nevalgyčiau angliavandenių. Tokiu būdu po kurio laiko turėčiau nebedaug angliavandenių, kadangi jų nevalgiau ir nebevaryčiau ant gazo, nes benzo nebedaug. Gal tai ir atsakymas apie tai kaip subalansuoti skraidančią vatą ar skraidančią pitą, kurios skraido nuo angliavandenių, nes įprastai jų daugiausia valgo - jų mažiau, mažiau benzo, mažiau skraidymo - daugiau baltymų, riebalų - daugiau kaphos. Balansuojasi vata, pita ir kapha, kai vata ir pita didina kapha maisto kiekį (baltymus ir riebalus) ir mažina vata, pita maistą - angliavandenius. Čia mano pamąstymai apie tai iš mano galvos pagal patirtį ir ką žinau apie tai - nežinau, ar viskas taip ir yra, bet gal taip ir yra :)

Beje, kiek žinau, širdis yra varoma riebalais - gal dėl to storuliai būna tokie geraširdžiai žmonės :) Todėl vatoms ir pitoms daugiau riebalų matyt yra kaip tik tai, ko ir reikia, kad jų nepritrūktų labai lakstant ir širdelė tiek pat kartu gyventų :) Žinoma, tai nereiškia, kad vatos ir pitos ne geraširdžiai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Rgp 2012, 14:09 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Apie tai, kada reikia valgyti ir kiek pagal došų aktyvumo laiką. Nurašau iš knygos Atrėja 'Praktinė ajurveda'.
Cituoti:
Došų aktyvumo periodai
Vata 3-7 val. ir 15-19 val.
Pita 11-15 val. ir 23-3 val.
Kapha 7-11 val. ir 19-23 val.

Atkreipkite dėmesį, kad senovės išminčiai laikotarpius skirstė atsižvelgdami į Saulės judėjimą, o ne laikrodį, taip pat nebuvo daugelio kitų šiuolaikinių laiko matavimo kriterijų. Štai vata: didžiausias jos aktyvumas yra kylant ir leidžiantis Saulei. Jei jūsų geografinėje zonoje Saulė kyla ir leidžiasi vata eilutėje nurodytu laiku, puiku. Jei ne, turite ištaisyti paklaidą. Sudarant lentelę turėta galvoje, kad Saulė kyla 5 valandą, o leidžiasi apie 18 val. Kapha yra aktyviausia įpusėjus rytui ir anksti vakare, pita aktyviausia vidurdienį ir vidurnaktį.
Tai žinant galima nuspręsti, kokiu metu geriausia valgyti nekenkiant savo konstitucijai. K tipo žmonėms nereikėtų valgyti stiprių pusryčių, galbūt iš viso nepusryčiauti, nes tai aktyviausias K tipo žmonių periodas; kadangi K tipo žmonių virškinimas lėtas, jie greitai gali priaugti svorio. K tipas gali suvalgyti sočius priešpiečius nuo 11 iki 13 val. - būtent tada geriausiai virškina jų skrandis. Nuo 17 iki 19 val. K tipo žmogus gali suvalgyti lengvus pietus - baigiantis vatos aktyvumo laikui, lengvas maistas neturės blogo poveikio.
P tipui tinka sočiai papusryčiauti, nes tada geriausiai dirba jo virškinimas. Valgant kaphos aktyvumo periodu, nuo 7 iki 11 val., P tipo žmogui nebūna jokių virškinimo sutrikimų. Nuo 12 iki 14 val. P tipo žmogus turėtų valgyti lengvesnį maistą, nes tuo metu jis turi per daug karščio. P tipas gali suvalgyti sočius pietus tarp 17 ir 20 val. (V ir K laikotarpis), nes tai vėsesnis metas, todėl aštrus maistas neperkaitina jo kūno.
V tipo žmogui svarbiausia valgyti reguliariai. Pusryčiauti reikėtų 6 - 9 val. ir valgyti šiltą, drėgną maistą. (jokiu būdu ne sausą ir šaltą, nes šaltas maistas - tai V maistas). Suvalgyti sočius priešpiečius geriausia tarp 12 ir 14 valandos - tai aktyviausias pitos metas. Šiuo metu galima suvalgyti ir šiek tiek šalto maisto. O šiltus ir vidutiniškai sočius pietus reikėtų valgyti tarp 17 ir 19 val. Tuo metu reikėtų vengti šaltų patiekalų.
Prieš miegą ar vėlai vakare nederėtų valgyti jokiam konstituciniam tipui, nes reikia bent trijų valandų, kad organizmas suvirškintų maistą, taip pat turi prabėgti bent dvi valandos prieš imantis bet kokios fizinės veiklos - sporto, sekso.

Pats esu daugmaž Pita tipo vaikis ir man labai patinka prisivalgyti per pusryčius ir labai nepatinka ir labai negerai jaučiuosi, nemaloniai sulėtėju/depresuoju, jeigu prisivalgau per pietus ir labai patinka prisivalgyti per vakarienę - viskas taip, kaip parašyta šioje knygoje :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Rgp 2012, 12:31 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
O kur galima online tą tipą normaliai nusistatyt? Tik dėl įdomumo :) nes kai pradedi veganaut, dzin tie tipai pasidaro :) Kiek esu lietuviškų saitų bandęs, tai kiekvieną kartą vis kitas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Rgp 2012, 13:59 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Edvinas rašė:
O kur galima online tą tipą normaliai nusistatyt? Tik dėl įdomumo :) nes kai pradedi veganaut, dzin tie tipai pasidaro :) Kiek esu lietuviškų saitų bandęs, tai kiekvieną kartą vis kitas :)

pvz. http://www.jogosmityba.lt/index.php?id=341

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Rgp 2012, 18:05 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
admin rašė:
Edvinas rašė:

pvz. http://www.jogosmityba.lt/index.php?id=341

Ačiū, šitas buvo pakankamai ilgas, bet konkretus :) Jau žinau kas aš esu :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume