Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
  Spausdinti

Re: Straipsnis apie žarnyno valymą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 19:48 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Renata rašė:
http://www.youtube.com/watch?v=FKPNBUd_up4
Čia radau įdomų filmuką apie šį metodą , bet rusų kalba, kurios nelabai moku, tačiau manau,kad jis viską pasako....Kodėl filmuko gale žmogus daro asanas?

Gal todėl, kad rado progą parodyti, kaip moka :) ?

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 19:50 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Šmaikštus atsakymas :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 20:01 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Simas rašė:
patariama 1 valandą po paskutinio atsisėdimo - ryžių košė. Kuom ją pakeist žaliavalgiui? Nežinau. Bet skysčių tą dieną patariama vengti, nes toliau valysis.

blenderyje trintos morkos su linais- vietoj ryziu koses. puikiai absorbuoja, padengia gleivemis zarnyna, ji nuramina po suraus vandens. bent 3 dienas stengiuosi vengti visu koncentruotu produktu- seklu (tik linus valgau), riesutu, ankstiniu ir dziovintu vaisiu.
dalis mikrofloros yra isplaunama, taigi, reikia maitinti butent tas bakterijas, kurios mums reikalingos, o mums reikalingos- vaisiu ir darzoviu megejos:)
as vandeniu geriu veliau dienos metu, man viskas OK

oj, tik prašau nepagalvot, kad esu didelė gerbėja ŠP. Per du metus gal du kartus esu atlikusi..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 20:06 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o linų sėklas reikia pamirkyti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 20:07 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kažko šiandien vis ant šmaikštumo traukia :) Gal dėl to, kad šeštadienis :)
Bet Jelena nemanau, kad po Prakšalanos būtų gerai žuvį valgyt... :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Gru 2010, 09:10 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
:lol:
aš net nežinojau, kad tokia žuvis yra

lynų sėmenys trumpam užmerkiu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Gru 2010, 08:24 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Dar pas matt Monarch radau įdomią mintį.. blood gas theory
http://www.rawspirit.org/bloodgas.html
rašo, kad žarnyne visą laiką atsiranda fermentacija, tai būtinas procesas, nes dalį dujų pasisaviną pačios ląstelės ir siunčia toliau į visą sistemą. tačiau, kai mityba yra netinkama, tai tų dujų yra per daug, jos kaupiasi ląstelėse, ląstelės nesveikai išbrinksta. kai žaliavalgiaujama, ląstelės pradeda tas nereikalingas dujas išleisti, todėl atsiranda net daugiau fermentacijos. o ir anot MM žarnyno valymas yra čia l.svarbus, kad palengvinti, paspartinti detoksą.
na, žinoma, MM viską išdėsto pakankamai argumentuotai, su paveiksliukais

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Gru 2010, 22:30 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Vilnius
Bandžiau ŠP , bet nepavyko, išgėriau apie 2l. Nepramušė, buvo keletas nuėjimų į tualetą, bet vėliau kaip strigo taip strigo, kad ir kiek bekartočiau pratimus. Sustojo viskas taip ir nepasiekus švaraus vandenelio iš antro galo. Dabar galvoju ar nepakenks tiek likusio sūraus vandens žarnyne. O kai pavyksta ŠP ar visas sūrus vanduo pasišaliną ar jo dauguma ir lieka? Gal reikia artimiausiu metu pakartoti, kad galutinai išsivalytu, ar kaip tik dabar padaryti gera pertraukėlę?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Gru 2010, 06:54 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
Kestas rašė:
Bandžiau ŠP , bet nepavyko, išgėriau apie 2l. Nepramušė, buvo keletas nuėjimų į tualetą, bet vėliau kaip strigo taip strigo, kad ir kiek bekartočiau pratimus. Sustojo viskas taip ir nepasiekus švaraus vandenelio iš antro galo. Dabar galvoju ar nepakenks tiek likusio sūraus vandens žarnyne. O kai pavyksta ŠP ar visas sūrus vanduo pasišaliną ar jo dauguma ir lieka? Gal reikia artimiausiu metu pakartoti, kad galutinai išsivalytu, ar kaip tik dabar padaryti gera pertraukėlę?

Kai kuriems ir be pratimu viskas veikia. Uztenka tik gerti suru vandeni ir pvz. ramiai sedeti prie kompiuterio ;)

SP pabaigoje (kai pasirodo pakankamai svarus vanduo) - jei lieka upo, galima isvalyti ir skrandi (dar vandens ir du pirstai i burna)..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Gru 2010, 08:32 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kestas rašė:

Kestai, reikia gerti daugiau vandens, jei taip atsitiko. Tada prisikaupiua daugiau ir "pramusa" stipresne srove. Tokios problemos labai daznos, jos del susikaupusiu duju zarnyne. Moteris, kuri man papasakojo apie SP pries 10 ar daugiua metu sake gerusi bent 6 litrus vandens.. teip va.. veliau bus lengviau. Siaip, butina paprasta klizma naudot, jei vanduo "uzstrigo", nes taip papildomai stimuliuojamas zarnyno judrumas ir taip galima likucius vandens isvaryt..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Gru 2010, 10:37 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na aš ir pastebėjau, kad darant pratimus dujos lindo lauk. O tuos 6l gerti druskingo vandens, ar pradžiai kokį litrą druskingas, o vėliau paprastą?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Gru 2010, 11:05 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
oj, Kęstai, nepamenu, kaip ta moterėlė darė. aš pati pradedu l.sūriu vandeniu, o jau palaipsniui mažinu sūrumą, o kai jau matau, kad eina į pabaigą- geriu švarų h2O, kuris dalinai nukeliauja tokią pat kelionę, kaip ir sūrus
jei esi Vata konstituciją, tai labai svarbu yra prieš procedūrą savo organizmą "sušildyt". ajurvedoje tam naudojamas spec maistas (aišku, paruoštas) ir jų sviestas ghi..
prisiminiau, kad dariau "Mini ŠP" po sausų badavimų- parą sausai išbadaudavau, o ryte išgerdavau sūraus H2O litriuką su citrinos sultimis. labai viskas gražiai gaudavosi..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2011, 19:49 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Dar klausimas, ŠP atlieka ta patį ką ir "colon hydrotherapy"?
O tarkim jei tektu 6L išgerti, tai reiktu: išgerti stiklinę, daryti pratimus ir gerti taip iki tol kol pramuš. Ar gerti po stiklinę su pratimais iki 2L, ir daryti pratimus iki kol pramuš pirmą kartą negeriant daugiau, o kai pramuša pirmą kartą, po to gerti po stiklinę su pratimais, iki kol bus sekantys kartai?
Gal pagavot mintį ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2011, 21:47 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

ŠP praplauna visą virškinamąjį traktą, o hidrokolonoterapija 1-3 storosios žarnos segmentus.

Geriau pirmas variantas - geri po stiklinę su pratimais tol, kol pramuša.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 15:51 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Dar pas matt Monarch radau įdomią mintį.. blood gas theory
http://www.rawspirit.org/bloodgas.html
rašo, kad žarnyne visą laiką atsiranda fermentacija, tai būtinas procesas, nes dalį dujų pasisaviną pačios ląstelės ir siunčia toliau į visą sistemą. tačiau, kai mityba yra netinkama, tai tų dujų yra per daug, jos kaupiasi ląstelėse, ląstelės nesveikai išbrinksta. kai žaliavalgiaujama, ląstelės pradeda tas nereikalingas dujas išleisti, todėl atsiranda net daugiau fermentacijos. o ir anot MM žarnyno valymas yra čia l.svarbus, kad palengvinti, paspartinti detoksą.
na, žinoma, MM viską išdėsto pakankamai argumentuotai, su paveiksliukais

Man patiko išdėstyme tai, kad yra pora nuorodų į mokslinius tyrimus, tiesa, jie cituojami MM teorijos naudai.

Atkreipkit dėmesį - viso gyvenimo detoksas (atseit nori pasakyti, kad raw žmogus visą gyvenimą periodiškai turės pilvo problemą...)! Neskamba viliojančiai, nes maitinantis truputį geriau nei įprastai, virškinimas gali būti puikus (derinant maistą, vartojant apie 40 proc zalio ir panašiai). Na, galima sakyti, kad nejausi besikaupiančių toksinų ir t.t....bet jei 95 proc rawfooderių JAUČIA kad turi pilvo problemą?

Jau anksčiau buvau pagalvojusi apie tai, kaip reaguos tobulas raw vegan organizmas į 'netyčia' suvalgytą virtą maistą. Yra toks leaky gut sindrome - kai žarnynas praleidžia į organizmą tai ko neturėtų. Raw fooderiai klizmomis ar valymu kartu siekia ir max maisto įsisavinimo, o kad tą pasiektum, kaip kai kurie rašo reikia gleivių apvalkalo pasišalinimo iš žarnyno. Teoriškai tą turėtų daryti ir žarnyno valymas, dėl to ir raginama atidžiai valgyti po colonics.
Čia tokios mintys apie ilgalaikę perspektyvą kilo po informacijos apie žarnyno valymo būtinybę. ...nors tiems kas turi pilvo problemą tai laikinai padeda.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 17:13 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Serbentine rašė:
Jelena rašė:
Atkreipkit dėmesį - viso gyvenimo detoksas

Serbentine, tai kad kiekvienas žmogus patirs viso gyvenimo detoksa, ar jis žaliavalgis ar ne. Kiekvienas reguliariai sirgs ir turės slogas ir pilvo problemas, tiesiog raw fooder'io detoksas kitokie, gal "gilesni", o visavalgio detoksikacija- tik paviršutiniška ir š** vis tiek kaupsis sluoksnis po sluoksniu.

Dėl organizmo jautrumo- sutinku.. mąstau ir aš

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Sau 2011, 19:02 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki, labai dziaugiuosi, kad atsirado tokia svetainė. Noriu apsivalyti organizmą, nes "užpuolė" baisinė alregija. Šiandien pirma dien kaip žaliavalgiauju. Idomu, ar noritn kuo greičiau apsivalyti organizmą reiktų pasidaryti klizmą. Gal senbuviai galėtų ką nors patarti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Sau 2011, 21:07 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
manau, jei yra alergija, tai visgi kunui reikia padet ir zarnyna reguliariai valyt

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 31 Sau 2011, 16:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Apie klizmas daug rašo Malachovas, pavyzdžiui, knyga "Paprasti gydymosi būdai". Ir čia bibliotekoje įdėtoje knygoje Auksiniai natūropatijos receptai (rusiškai).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Rgp 2011, 11:07 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Ar kas nors mėgino valytis kepenis. Knygoje skaičiau (po ranka neturiu, tad pavadinimo nepasakysiu, labai populiari apie organizmo valymą, rusų autoriaus) kad nepakanka sveikai maitintis, būtina išvalyti organizmą, t.y. pirmiau žarnyną, o po to ir kepenis. Ar kas nors bandėte tokį dalyką?
Jaučiu didelį poreikį išsivalyti organizmą, bet dar reikia sukaupti žinių, gyvų patarimų ir, galų gale, drąsos šioms procedūroms :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Rgp 2011, 12:20 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Rasele, gal tu atsargiau su valymais kol dar maitini.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Rgp 2011, 13:13 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Rasele, mano drauge valesi kepenys aliejumi su citrina laktacijos metu, bet vaikas jau buvo didelis, virs 3 metu, maitino tik karta i diena, rytais.
Siaip, daug skaiciau apie toki valyma, labai daug pozityviu komentaru, bet ir skeptisku nuomoniu daug.. as isbandyciau, bet bijau, mat mano virsk.traktas labai jautrus, nezinau, kaip sureaguos.. Geriau jau zoles pagerti, tarkim, rudenigalim rinkti pieniu saknis ir gerti ju sultis- l.stipriai valo kepenys. Pavasari toks valymas daromas su pieniu lapu sultimis. Bet vistiek pradet reik nuo zarnyno, niekur nuo to nepabegsi. Nepatariama daryt kepenu valymo, jei nepadarytas geras zarnyno valymo kursas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Rgp 2011, 22:26 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

aš valiausi kepenis, bet jau senokai, gal prieš pusę metų ar daugiau su citrusiniais ir aliejumi (jei norėsi, galėsiu iškapstyt receptą, db tiksliai nepamenu kiek ten ko) kaip rašė Jelena, tai man labai patiko, kažkaip sumažino perdėm didelį apetitą ir šiaip jaučiausi geriau. Aišku rizikavau, nes kasdien reikėdavo gerti ant tuščio skrandžio ir žinojau, kad jei vaikui bus alergija nuo citrusinių reiks nustot, bet tikėjau,pasitikėjau ir viskas buvo labi gerai, tiek jam tiek man.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Rgp 2011, 22:36 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš niekur neskubu. Gal prieš pusmetį apie tai buvau pradėjus galvoti, bet kaip tai neišsirutuliojo tos mintys iki tikrovės. Vadinas dar nebuvo laikas. Dabar gi vėl prisiminiau apie švarą savo kūno vidaus. Kol neateis tikrumo jausmas, kol nesusirinksiu pakankamai žinių, kad valytis organizmą yra geriau negu nesivalyti, nepabloginant pienuko kokybės, tol nieko ir nedarysiu.
Ačiū, Pelėda, už rūpestį :)

peleda rašė:
Rasele, gal tu atsargiau su valymais kol dar maitini.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Rgp 2011, 22:41 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Su pienių sultimi, turbūt, yra "lengvesnis" variantas organizmui nei su aliejais. Galima gal ir apie tokį variantą pagalvot. O kokiais kiekiais ir kokiu dažnumu reikėtų tas sultis gerti?

Jelena rašė:
Rasele, mano drauge valesi kepenys aliejumi su citrina laktacijos metu, bet vaikas jau buvo didelis, virs 3 metu, maitino tik karta i diena, rytais.
Siaip, daug skaiciau apie toki valyma, labai daug pozityviu komentaru, bet ir skeptisku nuomoniu daug.. as isbandyciau, bet bijau, mat mano virsk.traktas labai jautrus, nezinau, kaip sureaguos.. Geriau jau zoles pagerti, tarkim, rudenigalim rinkti pieniu saknis ir gerti ju sultis- l.stipriai valo kepenys. Pavasari toks valymas daromas su pieniu lapu sultimis. Bet vistiek pradet reik nuo zarnyno, niekur nuo to nepabegsi. Nepatariama daryt kepenu valymo, jei nepadarytas geras zarnyno valymo kursas.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Panašios temos   Autorius   Atsakymai   Peržiūrėta   Paskutinis pranešimas 
Seminaras apie gamtinę sodininkystę

forume Renginiai

Smilga

1

497

04 Spa 2016, 07:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume