Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
  Spausdinti

Žaliavalgių technika
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Gru 2010, 18:58 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Na, čia norėtųsi dalintis ir girtis įrankiais ir įrangą, kuri mums padeda paruošti savo skanius patiekalus

Aš turiu sulčiaspaudę Stollar ir blenderį Stollar

Sulčiaspaudė-super, bet.. minkšti obuoliai ir kriaušės spaudžami prastokai, nelabai sausai. Bet varasą galėjau spausti lapinius salierus, petražoles, griežčių, ropių lapus, kitas lapines kultūras. Spaudė-gerai, aš patenkinta.
Stollar blenderis. Labai patenkinta. Tikrai galima suplakti labai tirštą masę, spaudžiu tirštas daržovių sriubas, ar gal jau jos geriau salotomis vadinti, nes konsistencija- kaip košės. Galima sumalti daigintus kviečius į tirštą košę. Aišku, ne Vitamix, ir malant reikia įpilti šiek tiek vandens, bet ir kaina jo - kiek virš 400lt. vienžo, kas nesiruošia kažkokių labai sudėtingų patiekalų ruošti, tai toks blenderis- visai tinka. Prieš tai draugavau su Kenwood firmos blenderiu, pirkau galingiausią. Daržoves, išmirkytas sėklas ir riešutus susmulkinti sugebėdavau, tik reikįjo visus ingredientus dėti palaipsniui.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Žaliavalgių technika
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010, 15:46 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Stollar geriausia, bet geriausia ta, kur visa metalinė, nes keisti Stollar detales visai nepigu :) O smulkintuvai, visi geri, kurie galingi, man labai patinka Blendtec :) Ir kaip be džiovyklės Excalibur, dar kad ir kaip ne vykęs būtų, kartais vadinamas terminiu apdorojimu - šaldiklis, ten ramiai mano skrandžio laukia mano rinktos uogytės :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Gru 2010, 18:39 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Vilnius
Mano kasdieninė technika tai Braun smulkintuvas
Paveikslėlis
kurio pagalba susmulkinu praktiškai viską (ir daržoves vietoj tarkos stambiai susmulkina, ir kokteilius padaro), gaila net man kartais jo, kai užkaista iš pykčio kad tiek kankinu:] Retkarčiais naudoju kavamalę, visokioms sėkloms smulkinti, dar kartais pasinaudoju veterinarijos vaistinėje pirktu tinkleliu sūriam spausti, tai man atstoja sulčiaspaudę. Po to prie dažnai naudojamos technikos priskirčiau stiklainį kurio dangtelis subadytas skylutėmis, ten pabunda įvairios sėklos ar grūdai:]
Ir dar nepaminėjau džiovyklės, kurią susimeistravau pats pagal Augusto receptą, jis(džiovintuvas) intensyviausiai dirbo rudenį, kai džiovinau visokias tėvų sodo gėrybes žiemai. O dabar panaudoju jį kaip mini šildytuvą, bendrabučio šilumai pakelti:]

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Gru 2010, 19:59 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
O tai toks smulkintuvas su daržovėmis susidoroja?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Gru 2010, 21:36 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na žiūrint ką nori daryti su daržovėmis, jei nori iš jų padaryti tyrelę, tai su metalinio angalio pagalba, truputi susmulkintas daržoves peiliu ir truputi įpylus vandens, padaro ir tyrelę, aišku tikriausiai ne tokio smulkumo kaip kokteilinėje susmulkinus, bet tyrelė. O norint tiesiog salotoms pasmulkinti daržoves, sudėjus jas į plastikinį angalį, pasmulkini ir gauni stambiai arba smulkiai smulkintas daržoves:] Mat jis visai galingas yra, net 600W turi:] Be to, jis man padaro ir riešutų pieną, ir saulėgražas sumala.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Gru 2010, 20:30 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

gal žinote kur Vilniuje (Lietuvoje) įsigyti indelių daiginimui. Aišku galima žaisti merlium, stiklainiais ir pan, bet norisi kad lengviau būtų... :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Gru 2010, 07:36 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Aš turiu ir spec.padėkliukus, bet vistiek naudoju stiklainius. Pirkau RIMI stiklainius iriems produktams, jis didelis, 2 ltr, su tokiu storo plastiko raudonu dangčiu užsukamu. Karštu atsuktuvu padarytos skylutės. Dar nei karto ten niekas nesupelijo, o spec.padėkluose tokia problema tikrai pasitaiko.. Stiklainis man paparsčiau net- įkrovei produktą, įpylei vandens, užsukai ir daugiau nebeatsuki, vandenį nupili per dangtelio skylutes, per jas ir prisirenka vanduo naujas, kad praplautai. Jei padėkliukuose reikia praplauti bent 2-3 kartus, tai stiklainiuose kažkokia visai kt.atmosfera, kartą į dieną praplaunu ir kartą į dieną tiesiog lengvai-lengvai papurtau stiklainį.. Smulkiems labai- netinka, bet lęšiams, saulėgrąžoms, žirniams - liuks
prisegu nuotr.

Prikabinti failai:
x_69425537.jpg
x_69425537.jpg [ 25.73 KiB | Peržiūrėta 2735 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Gru 2010, 09:09 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš irgi turiu Stollar smulkintuvą ir Stollar sulčiaspaudę. Visiškai sutinku su Jelenos nuomone, t.y. smulkintuvas liuks, sulčiaspaudė kai kam gerai, kai kam nelabai. Taip pat turiu berods čekišką rankinę žolių sulčiaspaudę, jos rezultatai geri, tik žolių trūksta, pats neauginu, o parduotuvines valgau „cielas“.

Prikabinti failai:
mg_4480.jpg
mg_4480.jpg [ 60.74 KiB | Peržiūrėta 2733 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

Thermomix
StandartinėParašytas: 07 Gru 2010, 18:20 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Heidenau, Vokietija
Ar esate kada girdėję apie vokiečių gaminamus Thermomix aparatus?
Jis veikia kaip blenderis, kaip tešlos minkytuvas, kaip maisto smulkintuvas (food processor) ir panašiai. Kas mane labiausiai nustebino - tai galimybe juo ruošti ir virtus patiekalus (curry, sriubas, makaronus, ir t.t.)
Mes dabar esame Vakarų Australijoje, tai čia viename mažame miestelyje žmonės apie tą kombainą gan plačiai kalba ir stebisi kad mes apie jį nesam girdėję. Jo kaina čia apie 2000 dolerių.

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Gru 2010, 20:20 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Atrodo rimtai.. niu bet kainelę.. :o
Geriau jau sau dar vieną labai gerą veislinį katiną nusipirksiu :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Gru 2010, 20:50 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Už tokia kainą ir žemės sklypą nusipirkti galima, kur galėtum ganytis sau po pievas ir apie jokius aparatus negalvotum :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Gru 2010, 01:44 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Atrodo rimtai.. niu bet kainelę.. :o
Geriau jau sau dar vieną labai gerą veislinį katiną nusipirksiu :P

Australijoj kainos tokios technikos didesnės nes jie importuoja viską. Pvz Vitamix blenderis pardavinėjamas už $1000, kai tuo tarpu JAV jo kaina dvigubai mažesnė. Dvigubai kainuoja ir Excalibur džiovintuvai (apie $600).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2010, 19:44 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki,

aš naudoju tik peilį arba plaktuką (riešutams) :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2010, 20:50 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
tai turbūt esi monovalgis? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Gru 2010, 03:29 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Andrej rašė:

įdėk savo technikos nuotraukas - kad kitiems būtų lengviau apsispręsti ką pirkti pradedant žaliavalgystę :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Gru 2010, 09:39 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jo, mono :-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Gru 2010, 09:42 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

augustas rašė:
Andrej rašė:

įdėk savo technikos nuotraukas - kad kitiems būtų lengviau apsispręsti ką pirkti pradedant žaliavalgystę :)

Mano atveju įrankių pirkt, tikriausiai, nereikės, reikės tik tai, ką norėsi suvalgyt ir viskas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2010, 16:32 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pradžiai aš nusipirkau paprastą DEA sulčiaspaudę, bet numanau, kad ji nelabai efektyviai sultis spaudžia, gal kada įsigysiu efektyvesnę. Taip pat turiu Scarlet kokteilinę, kuri dar turi tokį kaip kavamalės priedą, kuris labai gerai moliūgų sėklas, linų sėklas malą ;-) Artimiausiose mano planuose yra trintuvas su įvairiausiais priedais, numanau, kad jis turėtų puikiai pakeisti tą kokteilinę. Gal galite ką parekomenduoti? ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Gru 2010, 16:13 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kestas rašė:
Mano kasdieninė technika tai Braun smulkintuvas
Paveikslėlis
kurio pagalba susmulkinu praktiškai viską (ir daržoves vietoj tarkos stambiai susmulkina, ir kokteilius padaro), gaila net man kartais jo, kai užkaista iš pykčio kad tiek kankinu:] Retkarčiais naudoju kavamalę, visokioms sėkloms smulkinti, dar kartais pasinaudoju veterinarijos vaistinėje pirktu tinkleliu sūriam spausti, tai man atstoja sulčiaspaudę.

patarčiau labai nekankinti :!: nes gali pareiti mechanizmas (silpnoji vieta - mygtukas), kas man atsitiko po puses metu intensyvaus naudojimo. Jo kaina 130 Lt. Kitas patarimas - jei turi didelį asotį, neleisk apsemti viršaus ( kur dangtyje 'suktukas') - man taip sugedo ir ši dalis. Na, o pabaigoje nuo perkaitimo mažojo ąsotelio peiliukas išsibalansavo ir taip pat nebesisuko. Jo kaina apie 60 Lt, tai viską sudejus naujas komplektas pigiau būtų nusipirkti :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Gru 2010, 16:46 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o koks jo galingumas , man rekomendavo pirkti galingesni nei 300?(mat. vienetu. nebepamenu)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Gru 2010, 17:20 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Renata rašė:
o koks jo galingumas , man rekomendavo pirkti galingesni nei 300?(mat. vienetu. nebepamenu)

300W (vatų) tikriausiai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Gru 2010, 20:48 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Siaip blenderiu galingumas turetu buti daugiau negu 600, o siaip geriausia nuo1000. nes jeigu bus maziau negu 600 jus nesusmulkinsite riesutu, seklu, kakavos pupeliu ir pan. Manau geriausia nusipirkti viena smulkintuva, kuris smulkintu viska, negu viena skirta vaisiam ir darzovem, o kita kietesniem daiktam.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Gru 2010, 21:15 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Stollar -1000 W. Bet nemirkytų riešutų nesmulkinau niekad. Daržoves smulkina ir kaip paprastas processorius (kur apačioj S formos peilis) ir kaip blenderis, bet tada vandens reikia dapilti. Ir 3 metų garantija
Dar myliu savo Bosh mažutį kombainą, o tiksliau jo S formos peilį smulkinimui. Labai gerai smulkinami kopūstai, morkos; galima skanią obuolių-bananų košę padaryt, gaunas kitaip, nei blenderyje. Kainavo apie 300 lt, mažas, patogus, lengvas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Gru 2010, 22:45 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Renata rašė:

Pas mane blenderio galingumas 600W.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Gru 2010, 16:23 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

KLausimėlis apie sausų produktų smulkinimą ; kas ką naudojate?

Aš per pusmetį nusmigdžiau pora kavamalių, paskutinė Bosh 180 w. Maliau migdolus, saulėgrąžas, žoles, sezamus, džiovintus obuolius. Laikiausi instrukcijos nurodymo nemalti ilgiau 30 sek ir neperkaitindavau. Visgi kavamalė pritaikyta pupelėms ir riebūs produktai kišasi.

Mėsmalė, nei senoji rankinė, nei nauja elektrinė man nepaima kai ko , pavyzdžiui obuoliai kišasi, datulės, tegul ir eko (t.y. tvarkingos, ne Miaximine krūva) stringa taip pat...

Radau pirkti malūnėlį

http://www.ekosultys.lt/parduotuve?page ... egory_id=2
kaina baisoka, dar nesigilinau smulkiau, bet rašo kad skirtas grūdams, taigi ne visagalis.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute