ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Žarnyno valymas ir mikrofloros atstatymas žarnyne:)

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Žarnyno valymas ir mikrofloros atstatymas žarnyne:)
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Geg 2018, 10:23 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Vyriška
Vietovė: Pasvalys
Sveiki, tikriausiai valgant vien žalią maistą žarnynas išsivalo, tačiau man klausimas valgant ir virtą ir žalią maistą kuo valyti žarnyną? Vieną dieną salotoms skirti? Ką jūs naudojat, valgot, kad valyti žarnyną? Mane domina paprasti, efektyvūs būdai, nereikalaujantys per didelių finansinių išlaidų:)
O kaip mokroflorą atstatot? Redžiuvelaką gaminau, tik ten reik daugiau praktikos, kad kokybišką pasigaminti:) reik rasti grūdų tikrai puikios kokybės:) man atrodo paprasčiau iš kopūstų ar burokėlių daryti:)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Žarnyno valymas ir mikrofloros atstatymas žarnyne:)
StandartinėParašytas: 17 Geg 2018, 13:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
Asmeniškai švarai organizme palaikyti stengiuosi maitintis kuo žaliau, kokia pora kartų į metus užeina noras valytis storąjį žarnyną (rudenį ir pavasarį), tada mėnesį jį plaunu klizmomis - tas nieko nekainuoja :) Dar valausi organizmą ekadašio dienomis - nieko nevalgau, kartais pratęsiu iki kelių dienų ir organizmas tikrai labai pailsi ir apsivalo. Nesu išbandžiusi tik Šank Prakšalanos - skrandžio ir žarnyno plovimo.
O kas dėl mikrofloros, mėgstu tuos variantus, kuriuos naudojant nepučia pilvo ir nesusidaro dujų, tai iš karto atpuola Redžiuvelakas, rauginti kopūstai...Man priimtiniausia šiuo metu Kombučia. Labai daug domėjausiu pastaruoju, sako, kad šis gėrimas stipriai detoksikuoja, valo ir gerina mikroflorą. Naudoju jau kuris laikas ir imu tikėt, kad tai gali būti tiesa :)
Na ir dar, kad liečia žarnyno švarą valgant ir virtą maistą, tai tikrai verta išimti iš raciono miltus ir bulves. Visa kita taip žiauriai neteršia žarnų :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume