Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
  Spausdinti

Savigyda
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Lap 2016, 18:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
Artimiausiu metu, papasakosiu savo 'sėkmės' istoriją, kaip man pavyko apsiremontuoti savo kūną, kad jis normaliai tarnautų, kol aš gyvenu šitoj žemėj :) Turiu tik padaryti ar surasti analogiško daikto nuotrauką, kuris man pasitarnavo :) Šioje temoje kviečiu ir kitus pasidalinti, kas kam ir nuo ko padėjo. Gal yra kažkokių bėdų, kurioms radote netikėtą išeitį. Gal kas pažįstate gerus masažistus ar kokius natūralaus gydymo daktarus. Prašome dalintis. Greitu laiku aš ir pati pasidalinsiu savo patirtimis. Šiuo metu labai norėčiau apturėti ir kokį masažų kursą Kaune, kol kas neturiu jokių rekomendacijų tam. Tikiuosi su laiku įsijungs kas nors į diskusijas, pasidalins savo patirtimis :)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Savigyda
StandartinėParašytas: 14 Lap 2016, 23:11 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
O kaip jūs manot ar pirtis padeda išvesti iš organizmo druskas? Šią vasarą buvau pas osteopatę, nes jau nebegalėjau pakelt nugaros skausmų ir naktį teišmiegodavau tik 2val. Osteopatė sakė, kad pas mane koraliniai rifai tų druskų, kaip pas labai seną žmogų, galvoju iš kur :? ? Sūriai nevalgau, visgi osteopatė šiek tiek paaiškino, kad jeigu labai kūdas žmogus tai jam viskas kaupiasi sąnariuose, apkūnesniem žmonėm riebaluose, užtad jie tokių problemų neturi, bet turi kitų - dėl užteršos limfos kitos problemos. Tai mąstau, ar pirtys padėtų. Šiaip man atstatė visus didžiuosius sąnarius į vietą, stuburo slankstelius, padarė normalius tarpus, sumažėjo stuburo linkis per 2cm, ūgis padidėjo, labai tikrai neblogai. Po pirmo seanso kai išėjau, tai man akyse prašviesėjo, net gyvent užsimaniau, kūnas atrodė kaip ne mano :) atsisakiau druskos poto, pradėjau mankštas daryt, galvoju kaip dar sau padėt :) Naktim jau miegu kaip kūdikėlis beveik ir ryte prabudus vis negaliu dar patikėt, sakau - o dieve, ačiū už naktį :) prieš tai sakydavau - o dieve, kada pasiimsi pas save :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Lap 2016, 23:40 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Nalšia
Tai, kad ten kitokios druskos kaupiasi , ne tos kur maistą sūdom. :) Man tenka savaitę nepavalgyti druskos, tai jau galva pradeda svaigti. Rašo, kad tų druskų kaupimąsi lemia šlapimo rūgšties kristalų kaupimasis, tad turi taip sureguliuoti maitinimąsi ir stresą , kad jie nesikauptų. Man tai nepavyksta. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 10:44 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigita M. rašė:
O kaip jūs manot ar pirtis padeda išvesti iš organizmo druskas? :)

Gerai , tikrinam , kertam eketę, kuriam pirtį. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 13:37 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Ketinu kartą į savaitę pasipirtint, jau pora kartų taip dariau, sūrus prakaitas bėgte bėgo ir pagalvojau, gal pasišalintų druskos jeigu taip kas savaitę :) beto, po pirties prastai miegojau abu kartus, o kitą dieną atsirado dideli skausmai nugaroj ir trunka tris dienas. Tai galvoju gal padeda :) Vasarą atradau, kad krieno lapai ištraukia druskas per odą, tai vienintelis augalas, kuris turi tokią savybę. Išbandžiau, tai mano lapai po nakties tapo balti kaip sniegas :), bet naktis tai bemiegė buvo visus kartus, kuriuos dėjausi, poto ir nugara buvo skausminga kurį laiką. Manau, veiksmingas metodas. Bandžiau ir kelius apsirišti, tai poto supratau, kas yra kelio sąnario skausmas, labai skaudėjo, gal dėlto kad druskos išsijudino :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 14:25 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O jogos nebandei? Nes jau metus darau jogos pratimus, ir ką tik pabandžiau atsitūpimus padaryti, tai traška kur kas mažiau. :) O kodėl toks didelis noras pašalinti, o ne ieškoti priežasčių iš kur pas tave visa tai? Juk paprastas badavimas su distiliuotų vandeniu turėtų išvalyti visas druskas. Aš tai nieko nesuprantu, kaip žalias maistas negali padėti? Dar kitas būdas išvalyti organizmą , tai dirbti su savo emocijomis, jausmais, yra tokia meditacija kaip vipassana. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 18:00 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Lotosas rašė:
Tai, kad ten kitokios druskos kaupiasi , ne tos kur maistą sūdom. :) Man tenka savaitę nepavalgyti druskos, tai jau galva pradeda svaigti. Rašo, kad tų druskų kaupimąsi lemia šlapimo rūgšties kristalų kaupimasis, tad turi taip sureguliuoti maitinimąsi ir stresą , kad jie nesikauptų. Man tai nepavyksta. :)

Kiek žinau, tai šlapimo rūgštį pašalina šarminis vanduo. Prieš kokius penkerius metus man jau invalido vežimėlio reikėjo, nes nebepaėjau. Keliuose buvo nežmoniški skausmai ir kojos jau beveik neatliko savo funkcijų. Mitybos nebuvau dar pakeitusi, tai organizmas užsirūgštino. Tai nusipirkau vandens jonizatorių ir keletą mėnesių gėriau tą vandenį. Gaminausi du kartus per dieną. Ir net nepastebėjau, kaip viskas idealiai susitvarkė. Dabar vėl kojos yra geros formos, nėra visiškai jokių skausmų. O šlapimo rūgšties rodiklis - puikus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 18:12 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nežinau, ar čia į temą, bet stuburo skausmai atvedė mane į Dvasinį stuburo ištiesinimą. Pasidariau jį ir situacija labai pagerėjo. Taip pat viena koja apie 2 cm buvo trumpesnė už kitą, tai susilygino. Taip pat veide atsirado daugiau simetrijos. Taip pat pasidarė mano giminaitis. Pas jį buvo dvi išvaržos. Ta išvarža ties juosmeniu jau nuiminėjo koją, koja vilkosi, negalėjo bėgti ir kentė labai didelius skausmus. Tai po šitos procedūros išvarža ties juosmeniu dingo ir su ja dingo visi skausmai ir kojos nevaldymas. Bet stuburo viršuje skausmai liko. Bet žmogus vis tiek labai džiaugiasi, nes situacija labai pagerėjo. Va toks stebuklas, atliekamas vienu rankos mostelėjimu. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 18:59 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
arfa rašė:
Nežinau, ar čia į temą, bet stuburo skausmai atvedė mane į Dvasinį stuburo ištiesinimą. Pasidariau jį ir situacija labai pagerėjo. Taip pat viena koja apie 2 cm buvo trumpesnė už kitą, tai susilygino. Taip pat veide atsirado daugiau simetrijos. Taip pat pasidarė mano giminaitis. Pas jį buvo dvi išvaržos. Ta išvarža ties juosmeniu jau nuiminėjo koją, koja vilkosi, negalėjo bėgti ir kentė labai didelius skausmus. Tai po šitos procedūros išvarža ties juosmeniu dingo ir su ja dingo visi skausmai ir kojos nevaldymas. Bet stuburo viršuje skausmai liko. Bet žmogus vis tiek labai džiaugiasi, nes situacija labai pagerėjo. Va toks stebuklas, atliekamas vienu rankos mostelėjimu. :D

O biski placiau? Kas/kur tai daro?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 19:10 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kokia savaite laiko mastau apie panasios paskirties aparaciuka -- http://inframeda.lt/h2-magic-stick/

Skamba viskas labai stebuklingai :)

Kaip manot, ar verta aplamai?

PS pirkciau tikrai ne "pagaliuka" uz taip pat stebuklinga kaina ir ne Lietuvoje :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 20:23 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jo, įdomus dalykas, jei kur pigiau galima gauti ir aš norėčiau sužinoti : https://www.youtube.com/watch?v=ylcivQPFFn0

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2016, 20:41 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

admin rašė:
arfa rašė:

O biski placiau? Kas/kur tai daro?

Yra Vokietijoje toksai Pjotr Elkunoviz. Kaip suprantu, tai jis vienintelis Pasaulyje darė šitą dalyką. Bet jis rengia kursus ir LT yra jau virš 10 jo mokinių. Tai mums vienas iš jų ir darė - Valdas M.. Apie tai internete yra pakankamai informacijos. Taip pat yra A.Toskar knyga "Dieviškasis ištiesinimas". Ją aš gavau bibliotekoje. Pats P.Elkunoviz taip pat atvažiuoja į Lt daryti tą ištiesinimą. Bet tikrai informacijos yra internete apie tai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2016, 14:54 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
MAGIC FOAM ROLLER :)

Labai noriu su jumis pasidalinti stebuklinguoju Foam Roller'iu. Atradau jį prieš keletą mėnesių Youtube, ieškodama būdų, kaip susitvarkyti kelius, nes skausmas buvo jau beviltiškas, situacija buvo tokia, kad man reikėjo jau kažkokių ramentų, kad nueičiau į darbą ir galvojau - man reikia invalido lipduką iš kažkur susiveikti, kad galėčiau pasistatyti mašiną arčiau parduotuvės :D Tuo pačiu ir bėgiojau jau metus laiko, nes tai buvo vienintelis dalykas po kurio jausdavau pagerėjimą tą vakarą ir kažkaip visgi nueidavau į darbą :) Tuo pačiu apsilankiau ir pas kojų daktarą Kauno Ortopedijos klinikoj, labai puikus gydytojas pasitaikė, paskyrė ekoskopiją kelio sąnariam. Kol laukiau to tyrimo, kaip tik ir suradau įrašą Youtube apie Foam Rollerį. Pasigaminau pati iš to ką turėjau po ranka, svarbu turėti kažkokį vamzdį, kuris atlaikytų kūno svorį ir jį paminkštinti. Mano svorį puikiai atlaiko nuo reklaminės plėvelės atlikęs rulonas, paminkštinau baldiniu filcu. Susiradau pratimus, kuriuos su juo galima daryti, beto papildomai su pirštais praeinu trigery point'us. Viskas yra nufilmuota ir išaiškinta labai aiškiai youtube. Nu ir ką - stebuklas! Darau rytais ir vaikštau be skausmų, taip pat ir toliau sėkmingai bėgioju. Atlikus kelių ekoskopiją, paaiškėjo, kad sąnariai sveiki, problema raumenų disbalanse. Gerasis gydytojas dar bevisa to pasiūlė reabilitaciją, tai aš su džiaugsmu pasiūlymą priėmiau :)

Plačiau apie kelio skausmų priežastis ir gydymą :
https://www.youtube.com/watch?v=hsG8m8C_EfQ

Kaip pasigaminti Foam Roller'į
https://www.youtube.com/watch?v=YR8jLjIWkms

Prikabinti failai:
IMGP2421m.jpg
IMGP2421m.jpg [ 160.97 KiB | Peržiūrėta 914 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lap 2016, 15:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
admin rašė:
Kokia savaite laiko mastau apie panasios paskirties aparaciuka -- http://inframeda.lt/h2-magic-stick/

Skamba viskas labai stebuklingai :)

Kaip manot, ar verta aplamai?

PS pirkciau tikrai ne "pagaliuka" uz taip pat stebuklinga kaina ir ne Lietuvoje :)

Kam tau tas pagaliukas gyvenant kaime :D ? Manau, kad laisvieji radikalai tau ne tokie pavojingi. Kas liečia laisvuosius radikalus, kaip tik šį savaitgalį tarp vaistažolių radau savo sudžiovintus vynuogių kauliukus, kuriems išbandyti manau tuoj ateis laikas :) Jie surenka iš organizmo laisvuosius radikalus. Turiu jų gan daug, kažkur virš 1,5l. Vieną vakarą brolis atnešė visą pilną 20l kibirą vynuogių išspaudų (užsiima vynais) ir pasakė - tu nežinai koks čia vaistas :D ! Žmonės pasiprašė net iš Vilniaus atvažiuoti pasiimti, nes niekur neranda nusipirkti, bet kadangi jie išvyko į kelionę, tai viskas atiteko man :) Aišku, buvo labai daug darbo atskirti rankiniu būdu odeles nuo kauliukų, paskui išdžiovinti. Turiu tokią mintį užsiimti su tais kauliukais, nes mano brolio vyndarystės ūkyje kauliukų turėtų būti daug :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2016, 22:01 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Turbūt didžiausias postūmis sveikatos link yra vakarienės atsisakymas, nesvarbu kokia ji būtų sveika, žalia ar virta. Manau, ne iš piršto laužtas pasakymas - valgai vėlai vakare - duobę sau kasi. Jau seniai norėjau atsisakyt vėlyvos vakarienės, bet nežinojau ką ir daryt - esu dirbantis žmogus, grįžtu vėlai namo ir alkana labai, kur dar stresas, kad dar plius dvi ar trys valandos viršvalandžių ir žinai kad valgysi išvis naktį. Visgi galvojau galvojau ką čia daryt ir radau išeitį - grįžus išvis nevalgyt, o pradėt pusryčiaut, ko aš nedarydavau. Visą gyvenimą valgiau prieš naktį, net būdama vaikas - 10 val vakaro eidavau kiaušinienę kept. Matyt, taip ir išsikasiau sau duobę. Bandau jau daugiau nei dešimtmetį išlipt iš jos :)

O pagerėjimai tokie, kad ryte atsikėlus nebūna kūno sustingimo ir skausmų, atsikėlus negalėdavau išsitiest, sulinkus į priekį, tokioj pozoj kaip miegodavau, kad mažiau skaudėtų nugarą ir kojas. Beveik visą dieną taip ir vaikščiodavau palinkus, juokėsi visi, sakė išsitiesk, o neišeina nieko :( . Dabar daug geriau, beto padarau ir mankštą rytais, atgavau lankstumą, viskas be skausmų, lengvai :) kartą savaitgalį susivėlinau ir valgiau sočiai apie 6 val vakaro, tai kitą rytą skauduliai kaip po senovei.

Reziume, sunku sunku vakarais susilaikyt nuo maisto, ypač nuo prisiėdimo, didelė askezė man, kiekvieną vakarą reikia save įtikinėt nepasiduot, prižadu sau labai labai skanius pusryčius ir taip susitariu :), bet ant ribos kas kart, tada dar pasakau, bet pagalvok - miegosi kaip kūdikėlis ir ryte nieko neskaudės, nu ir po tokių argumentų kenčiu ir nevalgau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lap 2016, 23:17 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigute, ar tu čia mano mintis skaitai, nes jau praėjusią žiemą buvau užsibrėžęs nevalgyti po šeštos valandos vakaro. Bet atėjo pavasaris, toliau vasara , didelis aktyvumas ir labai sunku būdavo susilaikyti prieš užmiegant ko nors nesuvalgius :lol: , nors draugų maisto vakare visada atsisakydavau. Labai gerai, kai gali pasiplanuoti valgymą, o jei tavo valgymas priklausomas nuo to ką veiki , ir pusryčiai , pietūs , vakarienė persikelia į vakarą ir turi , kaip šiandien aš dvi vakarienes, tada jau viskas išsibalansuoja ir labai sunku vėl sugrįžti prie įprasto dienos rėžimo. Pradedi tokią problemą spręsti naktinėjimu, neisi juk miegoti pilnu skrandžiu? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Lap 2016, 10:26 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lotosas rašė:
Jo, įdomus dalykas, jei kur pigiau galima gauti ir aš norėčiau sužinoti : https://www.youtube.com/watch?v=ylcivQPFFn0

jeigu RU skaitai - apie viena is analogu. kaina ~ 5000EUR :)
http://loki-ghost.livejournal.com/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Lap 2016, 20:08 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

admin rašė:

Aš ir galvoju, žmonės miestuose susikūrė sau pragaro sąlygas , o dabar pavartos vandenilio ir taps sveiki, kažkokia nesąmonė. Karmos su vaistais neapeisi. :) O nieko panašaus nėra ir apie Sigutės parazitų naikintuvą , nes ir iš pradžių pagalvojau, kad tai kažkoks verslas skirtas apgaudinėti patiklius?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Lap 2016, 21:27 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lotosas rašė:
admin rašė:

Aš ir galvoju, žmonės miestuose susikūrė sau pragaro sąlygas , o dabar pavartos vandenilio ir taps sveiki, kažkokia nesąmonė. Karmos su vaistais neapeisi. :) O nieko panašaus nėra ir apie Sigutės parazitų naikintuvą , nes ir iš pradžių pagalvojau, kad tai kažkoks verslas skirtas apgaudinėti patiklius?

Rasiau, kad pries n metu buvo man tas naikintuvas uzkliuves. Lietuvoje ju dar nepardavinejo. Tai prisiskaiciau panasiu dalyku ir nepirkau :)

https://evgdoctor.wordpress.com/%D0%BE% ... %80%D1%8B/

Bet gal kam ir veikia. Jeigu labai tiketi, kad padeda, tuomet ir rezultatai pasirodo

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Lap 2016, 10:51 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

admin rašė:

Bet gal kam ir veikia. Jeigu labai tiketi, kad padeda, tuomet ir rezultatai pasirodo

Jei kaskart reikia kažkokio placebo, tai galima susirasti ir netokių rizikingų, kaip kokio tai nors švento šaltinio vandens gėrimas ar kokio super-produkto naudojimas, kaip kad spirulina ar kynva.... :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Lap 2016, 22:39 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lotosas rašė:
admin rašė:

Jei kaskart reikia kažkokio placebo, tai galima susirasti ir netokių rizikingų, kaip kokio tai nors švento šaltinio vandens gėrimas ar kokio super-produkto naudojimas, kaip kad spirulina ar kynva.... :D

Čia kol jus vyručiai abejonės kankina, aš su Zapperiu aukštumas pasieksiu :D dabar testuoju, užtruks mėnesį, poto apibendrinsim rezultatus ;) o tikėjimo, žinoma, reikia, nes jei netikėsi tai niekas nepadės. Man padeda tai, kad apie fiziką neišmanau, rusiškai neįskaitau nieko, ką ten Admin įkėlė, tai nesuku sau galvos ir tikiuosi gerų rezultatų :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lap 2016, 22:59 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Jau atsigavau pilnai po dviejų darinių išpjovimo iš po odos galvoje :) rytoj jau turėtų išimt siūlus arba bent jau bintus, kur įsiuvo :) šitie dariniai buvo iš ankstesnio gyvenimo etapo, kai valgiau taip lyg būčiau šiukšlių dėžė, dabar kai mityba apsisuko 180 laipsnių kampu, tikiuosi daugiau nieko pjaustyt nereikės :) beje vienas mažesnysis darinys per 2,5 mėn sulčių gėrimo sumažėjo perpus, bet jei pjaustyt tai pjaustyt, tai viską ir išpjovė :) Labai laiminga, nes seniai svajojau apie operaciją ir pagaliau nuėjau pas daktarus :) paskutiniu metu sutinku vien puikius gydytojus, turbūt tuoj pakeisiu nuomonę apie juos :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lap 2016, 23:58 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O kas ten buvo, ragiukai? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lap 2016, 09:38 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jei skauda apatinę nugaros dalį, keletas pratimų. Čia problema su svadisthana čiakra, jei lyg nieko ir nepiktnaudžiauji seksualine energija , vistiek kai esi gatvėje , viešoje vietoje tiesiog esi lengvai pažeidžiamas per šią čiakrą. Vienintelis apsisaugojimo būdas tai išlaikyti abejingumą grožiui ar seksualumui ir ne tik aplinkinių, bet ir pačio savo, nes užtenka nors sekunde kažkuo susižavėti ir įvyksta energijos mainai , ir aišku jei tas žmogus su kuriuo apsimainai energija labai susikoncentravęs į seksualinius malonumus , tai pažeidžia tavo svadisthaną ir tų pažeidimų būna ne vienas ir todėl socialinėje erdvėje nepastebimai vystosi palaipsninis prisirišimas prie seksualinių malonumų, vibracijos žemėjimas, ir tam procesui sustabdyti išsivysto ligos.

https://www.youtube.com/watch?v=PgK-tTPNvLs&t=15s

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Bal 2017, 17:02 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigita M. rašė:
Lotosas rašė:
admin rašė:

Čia kol jus vyručiai abejonės kankina, aš su Zapperiu aukštumas pasieksiu :D dabar testuoju, užtruks mėnesį, poto apibendrinsim rezultatus ;) o tikėjimo, žinoma, reikia, nes jei netikėsi tai niekas nepadės. Man padeda tai, kad apie fiziką neišmanau, rusiškai neįskaitau nieko, ką ten Admin įkėlė, tai nesuku sau galvos ir tikiuosi gerų rezultatų :)

Sigita M., labai įdomu, koks istorijos apie Zaperį tęsinys? Žadėjai pasidalinti patirtimi :) Jei nesunku, parašyk, ar buvo koks efektas? Gal kažkokie negalavimai praėjo šio prietaiso pagalba? Ačiū ir sėkmės :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume