Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
  Spausdinti

Stebuklingi Valios ugdymo receptai :)
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Bal 2013, 08:01 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
Be valios nei iš vietos - visur jos prireikia:) Tikriausiai valia, kaip ir kitos savybės, yra išugdoma, jeigu jau nėra įgimta ar paveldėta. Aišku, vyrai tikriausiai yra iš prigimties stiprūs ir valingi ;) , nes va kaip jie rašo, pvz.:

satin rašė:
Geriausias būtų atsakymas - stiprint valia.

admin rašė:
valia reikia ugdyti :D
kodel vieni nuo heroino sugeba "nusokti", o kiti sokoladiniu batoneliu negali atsisakyti :?:

Taigi, mieli vyrai ir ne vyrai, pasidalinkime valios stiprinimo būdais:)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Stebuklingi Valios ugdymo receptai :)
StandartinėParašytas: 09 Bal 2013, 08:10 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Aš, pvz., dabar taip dirbu su savim, susirašiau dalykus, kuriuose noriu, kad būtų tvarka ir žymiuosi kiekvieną dieną. Jau antra savaitė ir pastebėjau, kad tai labai veiksminga. Viskas lengviau gaunasi, nes gi laukia vakare ir savaitės gale sąskaitų suvedimas su savo sąžine :) Pastebėjau, kad jeigu tik laiku neatsikeliu ryte, tai visi kiti punktai 'pabėga', tad atsiranda didesnė motyvacija laiku atsikelti ;)

Prikabinti failai:
lentele.JPG
lentele.JPG [ 77.26 KiB | Peržiūrėta 626 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bal 2013, 08:13 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigute, pagal Vedas, moteris neturi buti asketiska ir jai netinka praktikos, kurios turetu ja labai varzyti.
Tarkim, ilgesni badavimai ar rimtesni mitybos ribojimai moterims netinka :D O vyrams kaip tik tai puikus budas ugdyti savo valia.
Manau, vyro ir moters disciplina turi skirtis. Jei vyrams aktualesne fizine disciplina, tai moters kelias- sielos, sirdies disciplina, nulankumo ir tolerancijos ugdymas.
Ha-ha.. mano gyvenime disciplinos nera. Sita grafika tai tu gerai sugalvojai :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bal 2013, 08:14 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Ir dar vienas genialus būdas - būti taip arti ir taip dažnai kaip tik tai įmanoma su labai stipriu žmogumi. Jeigu likimas tik tau siunčia tokį žmogų, tai reikia tuo ir pasinaudoti ;) O tokių žmonių apsidairius aplinkui, manau tikrai galima surasti. O jeigu nėra, irgi ne bėda - juk visi žinom, kam pas mus namuose ant sienų nuo senų senovės paveikslai su šventaisiais kabo :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bal 2013, 08:24 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Jelena rašė:
Sigute, pagal Vedas, moteris neturi buti asketiska ir jai netinka praktikos, kurios turetu ja labai varzyti.
Tarkim, ilgesni badavimai ar rimtesni mitybos ribojimai moterims netinka :D O vyrams kaip tik tai puikus budas ugdyti savo valia.
Manau, vyro ir moters disciplina turi skirtis. Jei vyrams aktualesne fizine disciplina, tai moters kelias- sielos, sirdies disciplina, nulankumo ir tolerancijos ugdymas.
Ha-ha.. mano gyvenime disciplinos nera. Sita grafika tai tu gerai sugalvojai :D

Rimtai? Kažkaip tai praslydo pro mano akis Vedose :D Aš ir galvoju, ko ten vieni vyrai tose rytinėse meditacijose :) Na, jei Dievas duos man vyrą, tai tada nebūsiu sau tokia griežta, gal... :roll:

O šį lentelės principą ne pati sugalvojau, paėmiau iš knygos The Sivananda Yoga Vedanta Centre 'Meditacija'.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2013, 07:27 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Valią ugdo buvimas gamtoje, nieko nereikia daryti tik būti...po tokio buvimo atsiranda daug valios ir kitų gerų dalykų, kurių prieš tai nebuvo ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2013, 10:41 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Jei (kai) dievas (o žemės trauką tinka vadinti dievu?:) na ji tokia galinga ir veikia mus visus) tau duos tikrai gerą, tau labai tinkamą vyrą, tai manau neturėsi kada pildyti lentelių :lol: Svarbu yra atsipalaiduoti. Bei nesistengti patiems sugalvoti. Stebėti atsirandančias mintis, jausmus. Kad pasimatytų, pasijaustų tai, kas patinka, kas įdomu, kas malonu, ką traukia daryti - kas kaip tik man. Kad tai vyktų. Tada nereikia nieko ugdyti, nieko stengtis, norisi savaime, traukia tai daryti ir tai darosi ir vyksta. Kaip esant gamtoje, kai norisi ten būti. Viskas kaip tik kai esame ten, kur tuo metu reikia būti bei darome tai, ką tuo metu reikia daryti. Viskas mums atsiranda ir viskas su mumis jau vyksta - ir širdies plakimas, ir kvėpavimas, ir mintys bei jausmai ir netgi pats judėjimas. Šiandien traukė minkyti tešlą ir daryti makaronus. Atėjo toks supratimas, to norėjosi ir tai buvo malonus užsiėmimas. Manau taip gyventi visą laiką yra kaip tik:)

Va:)
Sigutė rašė:
Valią ugdo buvimas gamtoje, nieko nereikia daryti tik būti...po tokio buvimo atsiranda daug valios ir kitų gerų dalykų, kurių prieš tai nebuvo ;)
Kažkas jau ugdo mūsų valią taigi mums patiems nereikia jos ugdyti:)

Upė teka. Nestatykim užtvankų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2013, 11:13 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Valią dar ugdo šaltas dušas rytais, jeigu ką ;) Ir upės šaltas vanduo taip pat tinka :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2013, 11:16 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Pavyzdžiui man šaltas dušas biški kančia:) Bet šaltas upės, ežero vanduo yra puiku:) Keletą kartų pabėgiojęs per minus kelis ir plius kelis šokau ant galvos į upės vandenį - tikras kaifas :lol: Tada vėl į rūbus ir toliau bėgiot:) Taigi ir bėgiojimas kai norisi bėgioti. Ir valia, jėga didėja:) Bei miegas kada norisi miegoti. Viskas:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2013, 11:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Pas mane tai griežtai viskas - keltis ir gultis kada reikia, o ne kada norisi ;) :D Patinka nepatinka - eini į dušą ir jokių mąstymų:) Iš pradžių ir man buvo nelabai malonu lįsti ryte į šaltą dušą, kartais galvodavau kad net apsivemsiu, jeigu palysiu po vandeniu, bet su laiku ši procedūra tapo malonumu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2013, 11:38 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O kaip tu po saltu dusu bandai lysti? Turi buti ikaites. Pirmiausia lysk po siltu, vis didindamas karsti, kada jausi, kad jau karsciau nebegali, esi visas ikaites, tada atsuk salta vandeni. Siaip zmones skirtingi ir saltas dusas ryte ne visiem gerai, nes daugelis atsibunda tikrai nesukaite, as dazniausiai, ypac ziema bunu susalus. Taigi einu i dusa susilti ir tik kai susylu piluosi salta vandeni.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2013, 11:39 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Esme visa yra kontrastuose. Jeigu esi neisiles pakankamai, tai saltas vanduo gali padaryt daugiau zalos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2013, 12:03 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura rašė:
O kaip tu po saltu dusu bandai lysti? Turi buti ikaites. Pirmiausia lysk po siltu, vis didindamas karsti, kada jausi, kad jau karsciau nebegali, esi visas ikaites, tada atsuk salta vandeni. Siaip zmones skirtingi ir saltas dusas ryte ne visiem gerai, nes daugelis atsibunda tikrai nesukaite, as dazniausiai, ypac ziema bunu susalus. Taigi einu i dusa susilti ir tik kai susylu piluosi salta vandeni.
Dušas įprastai patinka šiltas. Ne karštas ir ne šaltas. Jo, aišku jeigu pirma užkaitus po labai karštu vandeniu, tada šaltas tikra atgaiva. Bet kadangi man nepatinka karštas vanduo - gal dėl to kad esu maždaug vidutinio sudėjimo ir dėl to ir taip esu karštas, man patinka šiltas ar vėsus, jei sušilęs, jei labai sukaitęs - labai šaltas
Sigutė rašė:
Pas mane tai griežtai viskas - keltis ir gultis kada reikia, o ne kada norisi ;) :D Patinka nepatinka - eini į dušą ir jokių mąstymų:) Iš pradžių ir man buvo nelabai malonu lįsti ryte į šaltą dušą, kartais galvodavau kad net apsivemsiu, jeigu palysiu po vandeniu, bet su laiku ši procedūra tapo malonumu :)
O, Sigute, aš taip nebedarau. Darau kaip tuo metu norisi. Pavyzdžiui, pastariasias tris dienas man norėjosi gultis prieš devynias, nes ėmė miegas ir kadangi užmigimas apie devintą, tai tai ir įvykdavo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2013, 12:57 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Laura rašė:

Atsikeliu ir palendu po šaltu vandeniu, bet ne lediniu. Pačioj pradžioj, tai atsikėlus galvodavau, kad geriausiai būtų jeigu kokia pusę valandos pagulėčiau karštoj karštoj vonioj :) Bet kai pripratau, tai dabar ar sukaitus, ar sustirus palendu - būna vienodai gerai - jei sušalus, tai sušylu, jei sukaitus - atsivėsinu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bal 2013, 19:45 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Laimės mokytojas Darius:) , trumpai apie tai, iš kur paimti valios, jos trūkstant:

http://www.youtube.com/watch?v=NH14tW-C ... ture=share

Taigi, kasdieninis trancendentinis garsas, idealiu atveju dar ir kasdieninė rytinė dvasinė praktika:)

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Įkvepiantis Darius:)
darius razauskas.jpg
darius razauskas.jpg [ 291.53 KiB | Peržiūrėta 507 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bal 2013, 20:32 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
Sigutė rašė:
Laimės mokytojas Darius:) , trumpai apie tai, iš kur paimti valios, jos trūkstant:

http://www.youtube.com/watch?v=NH14tW-C ... ture=share

Taigi, kasdieninis trancendentinis garsas, idealiu atveju dar ir kasdieninė rytinė dvasinė praktika:)

na, anksciau, kai jis dar buvo "praktikuojantis zaliavalgis", tai mokino kaip eko namus statyti ir pan., nors pats nei vieno nepastate :D idomu kaip dabar "Vedu traktatus tyrineja"..
vienzo linkiu jam laimes taip pat ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bal 2013, 20:35 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigutė rašė:
Pas mane tai griežtai viskas - keltis ir gultis kada reikia, o ne kada norisi ;) :D Patinka nepatinka - eini į dušą ir jokių mąstymų:)

+1

Sigutė rašė:
Iš pradžių ir man buvo nelabai malonu lįsti ryte į šaltą dušą, kartais galvodavau kad net apsivemsiu, jeigu palysiu po vandeniu, bet su laiku ši procedūra tapo malonumu :)

as asmeniskai tik uz normalios temperaturos vandeni :) saltas ar karstas - jau krastutinumai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Bal 2013, 18:52 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Man regis viskas gerai su tuom Darium, gerai jis ten viską studijuoja ;)
admin rašė:
as asmeniskai tik uz normalios temperaturos vandeni :) saltas ar karstas - jau krastutinumai :)

Aš taip pat:) mano rytinis dušas yra maloniai šaltas, o vat vakarinis dušas dažnai būna beveik verdandžio vandens vonia - kažkas panašaus į pirtį, bet jei taip norisi, tai gal taip reikia :roll:

O ką manot apie pirtį? O pirtis per Ekadašį + ar - ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Bal 2013, 06:53 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigutė rašė:
Man regis viskas gerai su tuom Darium, gerai jis ten viską studijuoja ;)

aha, sanskritas nelengva kalba :D

Sigutė rašė:
O ką manot apie pirtį? O pirtis per Ekadašį + ar - ?

imho per Ekadasi daugiau "-", negu "+".. o bendrai paemus - manau, kad tai tikriai vienas is geru organizmo valymo budu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2013, 10:06 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Pasninkas - puiki valios ugdymo praktika, jau nekalbant apie ilgesnius badavimus ;) Kam Ekadaši dienos nieko nesako, galima pasninkauti 1 kartą į savaitę, visą laiką tą pačią dieną ir tai teigiamai atsilieps ne tik charakteriui, bet ir sveikatai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2013, 16:04 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: zemaitija
jo pasninkas tikrai geras dalykas dabar skaitineju filonova su vandeniu esu oasninkaves sausai dar ne galvoju pabandyt nors siaip esu nedidelio svorio bet manau kad 1 para nepakenks

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2013, 16:08 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

na pirtis tikrai gera organizmo valymo priemone jug patys jauciam koks lengvumas po jos apima man pirtis asmeniskai i savaite karta privalomas dalykas tik kai stypriai atsyla nebera tokio malonumo jau bet ir to jei kokia lietingesnis savaitgalis ispuola tai visada lekiu gera yra i prudeli isokt

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2013, 16:36 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

andre rašė:
na pirtis tikrai gera organizmo valymo priemone jug patys jauciam koks lengvumas po jos apima man pirtis asmeniskai i savaite karta privalomas dalykas tik kai stypriai atsyla nebera tokio malonumo jau bet ir to jei kokia lietingesnis savaitgalis ispuola tai visada lekiu gera yra i prudeli isokt

ar tavo klaviatūroje taškų/kablelių nėra? :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2013, 16:43 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Andre, tikriausiai turit savo pirtį, jeigu kartą į savaitę einat :) Aš irgi eičiau kartą į savaitę, bet deja saviškiams jau entuziazmas išblėsiąs :roll: O vien dėl savęs pirtį kūrentis, rankos nekyla. O kiek jums ištikrųjų metų, tikriausiai ne 99? Šiaip įdomu, kokio amžiaus žmonės domisi sveika gyvensena ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2013, 16:53 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

yra ir tskai ir kableliai bet kam cia man ta skiryba na savo neturiu yra pas mus valdiska jei ka bet siaip esam pastovus kolektyvas susirinkes ir turim kaime tokiam su tokia bobule susitare kad sestadieni sutartu laiku pastoviai butu rezervuota jei ir neiseina kartais atvykt tai vistiek jai sumokam kaip ir buve tai nera problemu

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume