Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Katės, galinčios gyventi sodyboje lauke, ieško naujų namų
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Kov 2013, 00:25 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Užsiregistravo:30 Kov 2013, 00:22
Karma: + 0 -
Pranešimai:1
Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Sveiki,
Padedu kelioms gyvūnų globos organizacijoms Vilniuje ir Kaune. Šioje temoje norėčiau pasidalinti informacija apie kelias parinktas kates ir katinus, kurie idealiai tiktų persikelti gyventi į sodybą, nes yra augę lauke ir bus geri peliautojai. Visi jie arba sterilizuoti/kastruoti arba dar bus sterilizuoti prieš dovanojimą.
Šie katinėliai ieško naujų namų. Jeigu kas keliatės gyventi arčiau gamtos ir turite vietos dar vienam augintiniui, atkreipkit dėmesį į juos arba kitus dovanojamus gyvūnus.

Laukinukų paauglių šeima, išgelbėta iš lauko
Paveikslėlis
Nežiniukas - tai švelniakailis rainas, minkštas ir padykęs berniūkštis. Užaugęs bus didelis, stambus dryžuotas katinas. Apvalus snukutis, stačios ausytės ir žvitrios akytės:) Nežiniukas prisibijo svetimų žmonių, tačiau kantrybė ir žmogaus meilė labai greitai ištirpdys kuklumo ir baimės ledus.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/10375

Paveikslėlis
Karabasas Barabasas - tai baltai rainas berniukas, visuomet ateina į įvykių sūkurį, viskuo domisi ir prašosi meilės akimis, tik kuklinasi prieiti. Katinėlis kiek baikštokas, bet gerų ir draugiškų žmonių apsupty greitai apsiprastų.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/10373

Paveikslėlis
Moliūgėlis - tai morkinis mažylis - viską stebintis, žaismingas ir linksmas. Kaip ir visi "ryži" priglostytas ir išniurkytas taps geriausiu draugu. Katinėlis baikštus, bet gerų žmonių draugijoje greitai apsiprastų.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/10371

Paveikslėlis
Persikas - garbaus amžiaus katinėlis, labai švelnus, mielas, be galo draugiškas, amžinai murkiantis rusvai rainas katinėlis. Retai sutiksi katiną, kuris ant rankų tiesiog puolą akis išdegęs ! Už minutę dėmesio ir parodyto švelnumo katinėlis amžinai liks dėkingas.
O Barsiko - Persiko istorija liūdna. Prieš kelis metus mirė Persiko šeimininkė. Katinėlis atsidūrė gatvėje. Dėl blogo gyvenimo bėgančio laiko neteko visų dantukų, todėl gyvenimas gatvėje pasidarė nebeįmanomas. Vargšas vien nagais apsiginti negali. O ir nenori! Jis - visiems ir visų draugas. Visuomet linksmai ir bičiuliškai nustiteikęs:)
Ieškome jam namų, mylinčių ir gerų šeimininkų. Tikrai nesigailėsite priėmę tokį gerietį į savo šeimą.
Tik nesigąsdinkite amžiaus! Laimingi, mylimi ir sveiki katinėliai gyvena labai ilgai;)
Foto Persikas su gaubtu, kad nesilaižytų sužalotos koytės. Dabar vaikinas visiškai sveikas, kastruotas ir pasirengęs keliauti į naujus namučius.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/10384

Laukinukai pūkuoti katinai, kurių globėja dėl ligos nebegali jais rūpintis
Paveikslėlis
Kinderis - linksmas ir smalsus jaunas (8 mėn.) katinukas. Bus tikra puošmena Jūsų namuose. Katinėlis išgąsdintas , tad jam reikalingi kantrūs šeimininkai, suprantantys, kad naujuose namuose katinėlis adaptuojasi ne per vieną dieną.
Kinerį, jo sesę ir draugę ištiko bėda, todėl skubame ieškoti globos arba namų.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/9808

Paveikslėlis
Kvinta - ilgaplaukė gražuolė rainė. Ilgą laiką gyvenusi lauke. Sterilizuota. Katytei reikalingi namai, nes ją ir jos draugus ištiko bėda.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/9807

Paveikslėlis
Žavi trispalvytė Kulka - tikra plepė. Daug bendrauja, miauksi, viską pasakoja. Gyvena ji lauke ir laukia globos arba namų. Jai, jos broliui ir draugei nutiko bėda. Todėl labai ieškome namų sterilizuotai, 8 mėn, trispalvytei.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/9806

Rūsyje užaugę laukinukai
Paveikslėlis
Išgelbėti katinukai visai mažyčiai ir laukinukai, labai ligoti ir suvargę. Dabar jie sveiki. Tiesa, kai kuriems reikalingos akių operacijos. Dėl sunkaus rinotracheito kai kurie šios vados katinėliai turi tik po vieną akytę. Piratukai vienaakiai - visi trys juodai balti, išdykę ir kiek drovūs. Naujus žmones prisileidžia, bet prašosi ilgiau pabendrauti prieš puldami į glėbį.
Du katukai visiškai sveiki, pavyko išsaugoti po dvi akytes. Mažyliai labai padykę, mėgsta viską versti aukštyn kojom. Jiems taip pat reikalingas laikas apsiprasti naujoje aplinkoje. Myli ir pripažįsta savo globėją, o kitus draugauti kviečia artimiau susipažinę.
Vienas mūsų Piratukas visiškas akliukas. Nepavyko išgelbėti nė vienos akytės. Tačiau jis vienintelis iš visos vados draugas visiems, myli visus, su visais puola draugauti. Visiškas gerietis:)
Visi Piratukai kastruoti. Laukiame naujų nuotraukų iš globėjos. Visiems ieškome globos perėmimo arba namų. Katinukai buvo ilgai gydomi, dabar pagaliau gali keliauti į naujus namus.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/9787

Didžiulis katinas, išgyvenęs lauke net didžiausius šalčius
Paveikslėlis
Tobulas rainas gražus Marsas ieško namų. Dabar jis gyvena lauke ir dar vis tikisi laimės - sulaukti gero ir mylinčio Žmogaus. Taip, jį pašeria, bet ar tai gyvenimas mirkti per lietų, susigūžti šlapioj dėžėj ar po automobiliu prie minus 25..
Tikimės stebuklo: jei tik norite turėti gražų, kastruotą, rainą didžiulį katiną - skambinkite:)
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/9705

Katinėliai, kurie nebus tinkami gyventi namie
Paveikslėlis
Katytė šiek tiek bailiukė, jei reikia kantraus šeimininko, supratingo. O gal Jums patinka toks kuris nereikalauja daug dėmesio? Tai Runytė kaip tik Jums.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/9620

Paveikslėlis
Tai meilės įsikūnijimas. Meilės visiems:) Vargu, ar rasite kur nors tokį didelį, minkštą, švelnų, amžinai burkiantį draugišką kamuoliuką. Šis vaikinas jau kastruotas ir pasirengęs keliauti į naujus namus. Vienintelė sąlyga - nuosavas namas su teritorija, kur katinėlis galėtų išeiti į lauką pasvaikščioti. Bute Pūkuotukas negali gyventi, nes mėgsta žymėti teritoriją.
Jei tik turite sąlygas, kur Pūkuotis galėtų išeiti į lauką - jis Jūs labai laukia!
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/100

Paveikslėlis
Katinukas mielas, tik truputį bijo svetimų žmonių, bet jaukiuose namuose jis greit apsiprastų. Katukas glaudžiasi Stanevičiaus g., yra maitinamas, tačiau svajoja apie tikrus, šiltus namučius, kur būtų lepinamas ir mylimas.
Ryžikui ieškome labai kantrių žmonių.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/5936

Paveikslėlis
Ema - maždaug trijų metų amžiaus – gyvenimo mėtyta ir vėtyta katė, ne vienus metus valkatavusi, jau pabuvojusi „Grindoje“, tad jos gyvenimas rožinis tikrai nebuvo. Benamės gyvenimas baigėsi tuo, kad Ema sunkiai susirgo... Globėja nebegalėjo jos palikt lauke ir parsinešė dar vieną prie gausios kompanijos, gydymui.
Ką apie Emą galime pasakyti? Gaila šitos katės dėl daugybės priežasčių. Ilgai gydyta. Tokia paprasta, eilinė rainiukė, pasišiaušusi, niekam nereikalinga ir nemylinti kitų kačių. Bet juk žmogų ji myli ir dar kaip! O būtent žmogaus jai ir ieškome.
Kadangi Ema netrumpą laiką gyveno lauke, laisvėje, ji verta ramybės ir pastovių namų. Labai tiktų su galimybe išeiti į lauką. Ema nemėgsta kitų katinų. Jeigu niekas prie jos nelenda, viskas gerai, bet tik kuris nors per arti prieina, ji savo letenas paleidžia į darbą.
Žmogui - atvirkščiai - ji labai meili ir švelni. Šiaip katytė per savo gyvenimą patyrusi daug visko, ir tikrai ne visada gero. Gal todėl ir charakteris toks kietas pas ją. Emai patiktų gyventi lauke. Todėl jeigu kas turite giminių ar pažįstamų kaime, pasiūlykite jiems šią katytę. Svarbu, kad Emutė būtų pamaitinta ir turėtų galimybę įlįsti į kokią šiltą vietelę, kai šaltukas užspaus.
Tikime, ji taptų Jūsų gera drauge, jei tik duotumėt šansą, įžvelgtumėt jos ypatingumą. Ema pavargo keliaudama iš vienų namų į kitus, iš vienos globos - į kitą. Jai būtų tikra kančia gyventi veterinarijos klinikos narve, todėl aukojant daug brangių dalykų, dabartinei globėjai pavyko ištraukti Emą iš ten. Bet tik „laikinai stotelei“, o galutinę, tikimės, rasime netrukus.
Norėtume, kad ją paimtų geri žmonės, kurie leistų jai būti savimi: kiek nepriklausoma, turinčia savo asmeninį gyvenimą. Norėtume, kad turėtų galimybę laisvai vaikščioti į lauką, nes nežinia ar ji kada gyveno namuose. Galbūt bute ji tiesiog blogai jaučiasi. Beje, Ema sterilizuota, todėl nepageidaujamo prieauglio tikrai nebus.
Galintys padėti kreipkitės į globėją Liną – 8 686 90296. Pasidalinkime visi šiuo prašymu, pasiūlykime draugams, giminėms, pažįstamiems ir Ema tikrai neliks nepastebėta, tikrai suras jai skirtuosius žmones.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/133

_________________
http://www.gyvunupaieska.lt - dovanojami, rasti ir dingę šunys ir katės


Į viršų
 Aprašymas  
 

zaliavalgis.lt

Re: Katės, galinčios gyventi sodyboje lauke, ieško naujų nam
StandartinėParašytas: 30 Kov 2013, 08:01 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:01 Gru 2010, 08:22
Karma: + 19 -
Pranešimai:307
Lytis: Vyriška
Vietovė: Dzūkija
jeigu kas pasiūlytu 100% žiurkiautoja.. nes dabar tenka pačiam gaudyt :D


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: Katės, galinčios gyventi sodyboje lauke, ieško naujų nam
StandartinėParašytas: 30 Kov 2013, 15:52 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:02 Spa 2012, 19:02
Karma: + 1 -
Pranešimai:90
Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
gal kas zino kaip zaliai ar eip naturaliai maitint naminius gyvulelius kates sunis nes nemanau kad gerai jiem koses ar ten sausi konservuoti pasarai:)


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: Katės, galinčios gyventi sodyboje lauke, ieško naujų nam
StandartinėParašytas: 30 Kov 2013, 19:07 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:02 Gru 2010, 11:52
Karma: + 40 -
Pranešimai:1032
Jokio didelio meno nera miatinti naminius kates ir sunis naturaliai, zalia mesa ir kaulais. dabar laikom tik du gyvunus, belgu avigani ir rytu katina, iki tol veisem kates, taigi turejom namie kruva kaciu-zaliavalgiu ir ju kaciuku. adaptuotis suagusiam katinui reikejo pusmecio daug maz, jaunikliai adaptuodavosi greiciau.


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: Katės, galinčios gyventi sodyboje lauke, ieško naujų nam
StandartinėParašytas: 31 Kov 2013, 12:30 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:02 Spa 2012, 19:02
Karma: + 1 -
Pranešimai:90
Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
tai tik zalia mesa ir kaulai ir daugiau nereikia nieko ?:)


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: Katės, galinčios gyventi sodyboje lauke, ieško naujų nam
StandartinėParašytas: 31 Kov 2013, 14:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:02 Gru 2010, 11:52
Karma: + 40 -
Pranešimai:1032
taip, tik zalia mesa (tik ne file, o mesa su kaulais, gyslomis). kazkiek zaliu darzoviu suniui pasiulom. katinas jau virs 5 metu zaliavalgiauja ir yra tikrai geroje formoje. siuliau jam zalius kiausinius, zuvi, suri, bet jis nesusigundo, tai, matomai, nieko jam netruksta. bet komercinis maistas jam tebeliko kaip narkotikas, kai atvaziuoja pas ji panos i pasimatymus ir atsiveza savo maista, tai puola lyg savaite nebutu valges. ir viska isvemia po to.


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: Katės, galinčios gyventi sodyboje lauke, ieško naujų nam
StandartinėParašytas: 02 Bal 2013, 09:44 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:08 Gru 2010, 19:08
Karma: + 15 -
Pranešimai:682
Su gyvunais paprasta. Jei nezinai, kaip maitinti, pasidomek koks jo giminaitis gyvena laukineje gamtoje ir kuom ten maitinasi. Katinu giminaiciai tigrai, lusys ir pan., sunu-vilkai ir kt. panasus. Visi jie plesrunai-mesedziai. Maisto pagrindas-zalia mesa ir kaulai.


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: Katės, galinčios gyventi sodyboje lauke, ieško naujų nam
StandartinėParašytas: 02 Bal 2013, 10:15 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:20 Vas 2012, 11:01
Karma: + 85 -
Pranešimai:970
Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
Linkiu visoms katytėms greičiau susirast namus:)

admin rašė:
jeigu kas pasiūlytu 100% žiurkiautoja.. nes dabar tenka pačiam gaudyt :D


Jei norit, kad katinas peliautų, jam reikia ėst neduot ;) Man tai kiek per žiauru, todėl aš savuosius šeriu ir jie nepeliauna, nebent rudenį iš laukų tempia į namus:) O iš kur jūs gaunat mėsos savo šuniui, na ir katinui žinoma:), ar perkat iš parduotuvės? Aš tai perku iš parduotuvės, šeriu vištiena - kaulai šuniui, mėsa katinams:) Gal pigiau būtų auginti pačiai, bet savęs su kirviu rankoj nematau kol kas :roll:

_________________
Viskas yra Meilė
http://www.youtube.com/watch?v=SYolzWpE ... re=related


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: Katės, galinčios gyventi sodyboje lauke, ieško naujų nam
StandartinėParašytas: 02 Bal 2013, 10:29 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:02 Gru 2010, 11:52
Karma: + 40 -
Pranešimai:1032
mesa perkam parduotuveje. Budizmo filosofija nedraudzia naudoti jau paskersto gyvuno mesa, jei tai buvo padaryta ne pagal tavo "uzsakyma". paskerde, tai, reiskia, tokia buvo gyvuno Karma. vaikiskas, aisku, pasiteisinimas :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 

Re: Katės, galinčios gyventi sodyboje lauke, ieško naujų nam
StandartinėParašytas: 05 Bal 2013, 20:07 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:20 Sau 2013, 20:49
Karma: + 3 -
Pranešimai:145
Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
marius rašė:
gal kas zino kaip zaliai ar eip naturaliai maitint naminius gyvulelius kates sunis nes nemanau kad gerai jiem koses ar ten sausi konservuoti pasarai:)

Susirandi kaip jie laukinėj gamtoj gyvena ir kuo padarysi artimesnes salygas prie naturalių tuo jie bus laimingesni.

_________________
http://gerazemdirbyste.home.lt/index.php?

http://www.siaurespaukstis.lt/


Į viršų
 Aprašymas  
 

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 


Visos datos yra UTC + 2 valandos


  Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Parama forumui


Paremkite svetainę SMS žinute

Founded by AUM.lt
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Installed by Serveriai.lt
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007