Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
  Spausdinti

Re: Kiti žaliavalgių pomėgiai, hobiai
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Lie 2011, 11:21 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Kaunas
As irgi mokiausi reiki 2 pakopas, tik dabar nedarau, nes yra ir lengvesniu budu, pvz. mintimis prisitraukti ta energija. Man patinka eiti lengviausiu keliu. As irgi skaitau panasias knygas, isskyrus vedas.Nors esu nusipirkusi Brahavat gita knyga, gal ten tos vedos?Tai gal pries 8 metus bandziau skaityti, nieko nesupratau, gal dabar kitaip butu. Dar as kolekcionuoju pusbrangius akmenis. Kai nusipirksiu nama butinai laikysiu balandzius kuoduotus, nors daug kas kvailina, sako vargas didelis. As manau kitaip.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 11 Lie 2011, 21:22 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Sveiki, aš domiuosi energetine psichologija, prieš metus užkabino bene vienintelis toks lietuvoje seminaras apie tai ir užsikabinau. Dominas dar santykiai su vaikais, šeimoje, na psichologija yra mano arkliukas. Per energetinę psichologiją atradau sveikesnę mitybą, pradėjo kristi svoris, o su tuo mano namuose atsirado A.Carr'o knyga "lengvas būdas numesti svorį'' tai ir buvo mano pirmoji pažintis su žaliu maistu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lie 2011, 22:01 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jei nepaslaptis, kokiame energetiniame seminare buvai? Mes kiekviena diena susije su energijom, tik ne visi sugeba ja panaudoti reikiamai. Kas po seminaro pas tave pasikeite?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Lie 2011, 22:31 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Energetinio išsilaisvinimo technikos. Ją vedė energetinės EFT (energetic freedom technique) koučerė iš JAV Aušrelė Savukynė. Energetinė psichologija teigia, kad mūsų energetinėje sistemoje užstringa neigiamos emocijos, pvz: išsigandai šuns ir jei ta emocija užstrigo, tai greičiausiai ir bijosi jo visą gyvenimą. Tai ir yra technika panaikinanti tas užstrigusias emocijas.
Pas mane pasikeitė daug kas. Pradėjo kristi svoris, nes praėjo emocinis valgymas. Priėmiau save tokia kokia esu, to pasekoje supratau, kad kaip ir kiekvienas žmogus esu graži, nustojau dažyti plaukus. Pradėjau sveikiau maitinis, atradau žaliavalgystę. Po to seminaro per truputį daugiau nei metus numečiau 24kg, pusę iš jų iki žaliavalgystės. Dar pradėjau geriau sutarti su vaikais, anksčiau ištisai pykdavomės, būti vienai su dviem būdavo be galo sudėtinga. Šiai dienai, aš ne tik būnu su dviem , bet svarstau dar eiti dirbti aukle kartu su jais, nes jaučiu, kad man trūksta iššūkių. Atėjo verslo idėjos, stipri nuojauta. Išėjau iš savo studijų, nes supratau, kad dėl pinigų ilgai nedirbsiu ir gyvenimas duotas tam, kad vygdytum savo misiją, tai kam esi sutvertas. Šiaip galęčiau vardint ir vardint. Aišku tai galbūt daugiau abstraktūs dalykai, bet mano gyvenimas pasikeitė iš esmės. Atsirado daug aiškumo, drąsos, energijos. Žinoma kai kurie dalykai atėjo ir su žaliavalgyste, bet aš šių dviejų dalykų neišskiriu, nes mano atveju, jie tik vienas kitą papildo.
Karina rašė:
Jei nepaslaptis, kokiame energetiniame seminare buvai? Mes kiekviena diena susije su energijom, tik ne visi sugeba ja panaudoti reikiamai. Kas po seminaro pas tave pasikeite?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Lie 2011, 10:30 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

buvo drauge nusivedus i kauceres seminara vdu, ji pristate savo knyga apie pinigus, taupyma, virselis su pinigine, tai man patiko jos mastymas ir supratau, kad kaucingas geras dalykas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Lie 2011, 20:14 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sveiki, mano hobis naturalios kosmetikos gamyba, dabar uzsikabina muilo gamyba, vaistazoles. Prie raganu taip sakant :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2011, 12:35 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai idomu, jei ne paslaptis is ko darai kosmetika, muila, ar negenda ilgai stovint, ar tik tam kartui veido kaukes is augalu. as tai nusipirkau kokoso aliejaus vakar ir kauke plauku pasidariau, rankas , kojas isitepkliojau, super, geras kremas ir dar paragavau, kaip skanu ir kvepia. reikes ta torta daryti kur video yra, dar reikia lecitino vaistinej nusipirkti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2011, 16:52 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na jei vadovautis sazininga zaliavalgyste, tai mano gaminta kosmetika neatitinka siu standartu, nes oda irgi yra organas, taigi priima i save viska... Stengiuosi naudoti saltos gamybos kremus, idealu su sultimis ir raw sviestais ir aliejais, bet saldytuve isstovi max 2 sav.
Muila gaminu su NaOH. Is augalu isgauti nebandziau, nebent is kastonu minkstimo, bet vel gi ilgai nestovi greitai genda. Is esme zaliavalgiaujant kosmetikos nereikia, uztenka nusiprausti vandenuku. As gaminuosi savo malonumui

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Lie 2011, 23:49 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jei gamini savo malonumui, tai tau to reikia ir visom reikia pasičvierinti ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2011, 03:31 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: JAV
Idomiai gyvenat : ) jei jums patinka filmai - www.wideeyecinema.com , tikrai yra idomios dokumentikos

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Sau 2012, 19:07 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Patinka keliauti, ypač atrasti gražias Lietuvos vietas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 09:23 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

patricijusvonpipiras rašė:
Idomiai gyvenat : ) jei jums patinka filmai - http://www.wideeyecinema.com , tikrai yra idomios dokumentikos

O jau filmu gausa, labai dekui!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Sau 2012, 12:22 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Deguoniuke rašė:
Na jei vadovautis sazininga zaliavalgyste, tai mano gaminta kosmetika neatitinka siu standartu, nes oda irgi yra organas, taigi priima i save viska... Stengiuosi naudoti saltos gamybos kremus, idealu su sultimis ir raw sviestais ir aliejais, bet saldytuve isstovi max 2 sav.
Muila gaminu su NaOH. Is augalu isgauti nebandziau, nebent is kastonu minkstimo, bet vel gi ilgai nestovi greitai genda.

Veidui vietoj kremo galima naudoti nerafinuotą šalto spaudimo aliejų (tik reikia žinoti, kur gauti tinkamos kokybės produktą).
O praustis puikiausiai galima su molio pasta (pvz. Gasulo molis + vanduo). Ir dantis valytis su molio milteliais... ;) Nepamenu, kada paskutinį kartą pirkau dantų pastą parduotuvėje... :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Vas 2012, 22:12 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilnius
mano hobis yra joga, megstu žaist šachmatais ir svajoju apie teises motociklui,kurias laikysiu vasarą,myliu šią transporto priemonę, ir haskius:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Vas 2012, 22:15 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilnius
Deguoniuke rašė:
Muila gaminu su NaOH. Is augalu isgauti nebandziau, nebent is kastonu minkstimo, bet vel gi ilgai nestovi greitai genda. Is esme zaliavalgiaujant kosmetikos nereikia, uztenka nusiprausti vandenuku. As gaminuosi savo malonumui

muilas su šarmais sausina odą(farmacininkė esu) pabandykit kauke su baltuoju moliu,o baltasis molis yra kas ne kas kita,o smecta, sumaišai su vandeniu,užtepi ant veido ir sutraukdama odą ištraukia visus nešvarumus,nežinau ar čia žaliavalgiška,bet tikrai veiksminga

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute