Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

food matters "hungry for change"
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Kov 2012, 03:06 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
http://www.hungryforchange.tv/online-premiere

labai prashom pazhiureti

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: food matters "hungry for change"
StandartinėParašytas: 25 Kov 2012, 01:51 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Suvalkijos kaimas
Pažiūrėjau treilerį ir nieko nesupratau. Na ne angliškai, bet dėl ko čia labai jį žiūrėti nesupratau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Kov 2012, 07:10 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
na, treilerio nežiūrėjau, tai sunku suprasti ko nesupratai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Bal 2012, 23:21 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Ne Lietuvoje
sveiki, aš čia labai naujokė :)

Tarp kitko, būtent šis filmas mane čia ir atvedė.
Na, nevisai taip, tiksliau man natūraliai jau daugelį metų taip gaunasi, kad nevalgau nei mėsos, bei privengiu pieno produktų (duonos iki šiol nesu atsisakius ilgam laikui, nes be košių ir duonikės neištveriu nė savaitės :oops: ).

Tačiau prieš porą metų, kai vasarą apsiribojau vien daržovėm ir vaisiais (na ir duonike, žinoma...) pastebėjau daugiau minusų, nei pliusų. Pradžioje buvo labai daug energijos, bet paskui ėmė darytis vis sunkiau atsikelti rytais ir tada išsityrus paaiškėjo, kad mano hemoglobino kraujyje labai mažai (na, visada jo būdavo mažai, nes niekad pernelyg daug baltymų nenaudojau), tačiau tai jau buvo kritinė riba ir man pasakė, kad reikia daug geležies.

Tačiau galbūt dėl to, kad esu studentė, o gal dėl to, kad mūsų virtuvė labai maža (LOL :D ) daug atradimų neieškojau ir grįžau prie įprasto maitinimosi būdo, tiesiog vėl įtraukusi pieno produktus ir pradėjusi vartoti geležį.

Tačiau paskui teko pastudentauti trumpai kitoje šalyje ir ten gerokai pašėlau valgydama visokius pyragaičius, pastoviai eidama su draugais į kavines ir kimšdama viską, kas papuola, picas visokias, gerdama alkoholį ir taip toliau, dėl ko dabar raudonuoju baisiausiai, žinodama, kad jokios pagarbos sau neturėjau :oops: .

Esmė tame, kad grįžau ir supratau, kad noriu atsikratyti visų tų sukauptų toksinų, nes pirmą kartą kaip niekad jaučiu, kad apmažėjus tam "triukšmui", "alkoholiui" ir grįžus prie salotų vėl spalvingi tapo mano sapnai, vėl jaučiuosi...aukščiau...

Tačiau iš pagrindų, tik neseniai palyginti susidomėjau žaliavalgyste. Seniau man tai atrodė neįgyvendinamas dalykas paprastai studentei, atrodė, kad reikia būtinai kaime gyventi ir misti tik savo užaugintu maistu. Na, taip ir būtų geriausia, bet aš tokių sąlygų neturiu. Išvis neturiu... Tačiau norėčiau pabandyti. Ar, manot, nepakenkčiau labai sau valgydama tik daržoves, kokias sėklas ir riešutus bei vaisius kokį mėnėsį? Paskui norėčiau nusipirkti ir kokį kombainą ar blenderį, nes kolkas tokio dalyko neturiu ir paeksperimentuoti su kokteiliukais...

Tačiau kaip matot, esu dar visai žalia ir man trūksta informacijos ir palaikymo. Gal patartumėte, kokią literatūrą geriausia perskaityti pradedančiąjai? Nujaučiu, kad ką perskaičiau internete, man ne gana, nors informacijos tikrai daug.

Tai vat, taip jau gavosi, kad sesuo man atsitiktinai parodė tą filmą, o kitas draugas po kelių dienų atsitiktinai papasakojo apie savo brolį, kuris yra žaliavalgis. Na, ir nors kolkas atrodo mission impossible, bet noro yra... ne kiek noro, bet tiesiog jausmo, kad visą gyvenimą būtent taip ir norėjau maitintis ir šiaip labai viskas kolkas artimą ir pažįstama atrodo...

Na, aš čia jau visą romaną parašiau ir turbūt ne vietoj, bet labai prašau, nukreipkit mane į kokius jūsų rekomenduojamus litetūros sąrašus. Gal ką galima parsisiųsti internetu (ir nemokamai?)? Būčiau labai dėkinga!

Būkite laimingi!

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume