Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Tarp mūsų mergaičių
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Geg 2011, 20:46 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Kaunas
Sveikos merginos, ir visi kiti žinovai.

Susiduriu jau pakankamai seniai su tokia problema. Trūksta geležies, mėnesinės žvėriškai skausmingos. Nesubalansuota mytyba kiša koja, suprantu. Mėsos esu atsisakius jau gal pusantrų metų, bet pamenu kad kai vartojau mėsa buvo panašiai bet netaip stipriai skauda, o vat pirmadienio naktį prasiraičiau, nežinojau jau kur dėtis. Moterų forumų patarimai dėti ant papilvės karštą buteliuką su vandeniu nepasiteisino (aišku neverdantis vanduo). O pamenu kažkada šiek tiek pagelbėdavo.. dabar be šansų.

Ką daryt? Kur gaut pakankamai geliežies organizmui kad taip manęs nekankintų?

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Tarp mūsų mergaičių
StandartinėParašytas: 19 Geg 2011, 04:58 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, jei mokėtum naudotis paieškos funkcija, tai be problemų rastum forume tema "gelezis maiste" :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Bal 2012, 00:03 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Ne Lietuvoje
aš girdėjau, kad natūralu, jei žaliavalgėms išvis dingsta mėnėsinės, arba tampa labai neskausmingos ir retos, tačiau su vaisingumu viskas būna tvarkoje...
Kažkaip tas faktas mane ir nuramino, nes visą gyvenimą turiu problemų su mėnėsinėm, tiksliau jos labai retos buvo ir mane ėmė mama ir kitos moteriškės gąsdinti, kad negerai... Tai buvau pradėjusi net kontraceptines gerti, bet kur tai matyta... Iš karto pajaučiau organizmo atmetamają reakciją, toks jausmas, lyg gertum antibiotikus ar dar kokį š. Bet toliau gėriau, nes mat buvo parašyta, kad natūralu, jei pirmą mėnėsį visada teplios (taip taip man tos dienos buvo be sustojimo kokias 40d, keista, kad nenukraujavau mirtinai haha :D ), bet vat grįžus nuėjau pas ginekologą, pasakiau ačiū ir viso gero. Niekuo nebepasitikiu, tai buvo mano paskutinis kontaktas su daktarais. Na dar ištyrė mane ir pasakė, kad aš vaisinga ir jokių problemų nėra (na, tas pats buvo ir prieš jas vartojant). Taip kad jos man tik priaugino svorio, pridėjo papildomų veido problemų ir galvos skausmą. Še tau ir vaistas. Mano organizmas pats geriau žino, ko jam reikia ir kas yra sveika, nei visi daktarai.
Tai vat... Dabar vėl kurį laiką nebesergu, vos tik mečiau naudojus tabletes... bet savijauta už tad daug geresnė, atrodo, net nušvytimas kitą dieną atėjo jas metus (labiau psichologinis, aišku :D )
Bet aš dar tik planuoju 100proc žaliavalge tapti, kolkas neatsisakau ir dirbtinam pasauliui skirtų produktų, tai nežinau, gal čia pas mane ir gilesnė problema. Bet jei jau žaliavalgėms, būna, net visai dingsta menstruacijos ir nieko tokio, tai aš tada ramia galva gyvensiu 8-)

Į viršų
 Aprašymas  

Tarp mūsų mergaičių
StandartinėParašytas: 15 Rgp 2012, 22:03 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Londonas
Norėčiau kreiptis į moteris su vienu subtiliu klausimu :)

Man pradėjus žaliavalgiauti - dingo mėnėsinės, tai buvo prieš metus, ir žinoma aš dėl to labai sunerimau, bet pas gydytojus nenorėjau eiti... Tad tai paskatino mano sugrįžimą prie visavalgystės (išskyrus mėsą). Po kelių mėnesių nesveikos mitybos - mėnėsinės sugrįžo, bet bendra savijauta labai pablogėjo... Todėl nusprendžiau grįžti prie žaliavalgystės (taip maitinuos jau virš dviejų mėnesių) ir to pasekoje ciklas vėl sutriko... Tai vat aš ir svarstau ar tai normalu, turint omenyje, kad organizme pokyčiai labai dideli vyksta.
Visai neseniai Zelando knygoje perskaičiau, jog mėnėsinės nėra normalus reiškinys, kad tai kaip tik rodo organizmo nepilnavertį susitvarkymą. Jei taip, tai tada nebėra man ko rūpintis, o kaip tik džiaugtis, nes gyvenimas be "tų" dienų - turbūt kiekvienos moters svajonė :lol:
Bet vis tik norėčiau išgirsti nuomonių, gal Jūs turite konkretesnių žinių šiuo klausimu, o gal kam panašiai nutiko perėjus prie žaliavalgystės...?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 06:30 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Man nedingo, bet palengvėjo.
Ar tau viskas OK, gali laisvai patikrinti atlikdama ovuliacijos testus. net jei nėra menesinių, ovuliacija turėtų likti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 07:01 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Aleksandra

Ką tu valgai? Ar geri alkoholį? Ar geri kavą? Ar rūkai cigaretes ar kvėpuoji kitais dūmais/naudoji kitus narkotikus?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 10:55 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Darvienas gali atsakyti į visus iškilusius klausimus bet kokia tema :)
Pritariu Jelenos patarimui pasitikrinti, ar vyksta ovuliacijos. Jei taip, beliks džiaugtis visada švariomis dienomis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 10:59 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Taip :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 12:11 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Cituoti:
Jei jūsų organizmas neturi reikiamo riebalų kiekio, menstruacijos gali būti nereguliarios, kartais jos gali visai išnykti.

Gal tu valgai nepakankamai riebalų? Kiek riebalų suvalgai kas dieną, valgydama žaliavalgiškai? Kada suvalgai daugiau riebalų - valgydama žaliavalgiškai ar visavalgiškai ir kiek daugiau? Pavyzdžiui, gali prisiminti ir užrašyti kokius riebalų turinčius maistus ir jų kiekius suvalgai žaliavalgiškai per dieną ir kokius ir kiek suvalgai, valgydama visavalgiškai. Ir žinosi, ar tau netrūksta riebalų, valgant žaliavalgiškai. Jeigu tai dėl to.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 13:06 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
http://www.sveikata.info/menstruacijos

Iki šio straipsnio vis stebėdavausi, na kodėl merginos sakome "sergu"? Na todėl, kad tai ir yra liga, kurią reikia gydyti... sveiku gyvenimo budu : DD.

Per daug nesiplėtosiu, bet pasakysiu tiek, kad mano patirtis patvirtina straipsnį. Prisivalgau nesąmonių ir gaunu baudų - puokštę skausmų, grįžta pasveiktas PMS ir visi kiti žinomi bei nežinomi "simptomai" : D.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 14:37 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

per 4.5 metu eksperimentu su zaliu maistu perejau kelias stadijas, nuo visisko pasitikejimo zaliavalgsytes idejomis iki absoliutaus skepsio. bet siai dienai tikrai tvirtinu, kad zaliavalgiaujant kunui isigalioja siek tiek kitokie desniai, nei maitinatis iprastai. aisku, stebuklu tiketis neverta, bet faktas, kad kuno fiziologija kiek pasikeicia.
gan artimai bendrauju su zaliavalgaiujancia moterim, kuri pastojo po pusmecio pakeitus mityba i raw vegan. menesines dingo is karto pakeitus mityba, taigi ji galvojo, kad cia adaptacinis periodas ir nesisaugojo. nestumo metu toliau zaliavalgiavo, priaugo labai mazai svorio. gime fantastisko grozio dukra, Salomeja.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 15:19 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Londonas
"
Cituoti:
Gal tu valgai nepakankamai riebalų? Kiek riebalų suvalgai kas dieną, valgydama žaliavalgiškai? Kada suvalgai daugiau riebalų - valgydama žaliavalgiškai ar visavalgiškai ir kiek daugiau? Pavyzdžiui, gali prisiminti ir užrašyti kokius riebalų turinčius maistus ir jų kiekius suvalgai žaliavalgiškai per dieną ir kokius ir kiek suvalgai, valgydama visavalgiškai. Ir žinosi, ar tau netrūksta riebalų, valgant žaliavalgiškai. Jeigu tai dėl to.
"

Beveik kiekvieną dieną suvalgau po avokadą, būna ir po du, nors ir žinau, jog padauginti nereikėtų, bet norisi kažkaip... Aliejų nebevartoju jokių. Gaunu riebalų tik iš augalinių produktų ir dažniausias jų šaltinis - avokadas.
Iš tiesų nelabai žinau, kokie kiekiai tų riebalų per dieną turėtų būti, tad reiks turbūt pasidomėti.
Aišku, kai maitinausi visavalgiškai, tai kiekis riebalų, o ypač gyvulinių, turbūt tikrai buvo milžiniškas- vartojau mažai gyvo maisto, daug sūrio, sviesto, kiaušinių ir t.t.
Gavau žinutę, jog nuo per mažo cholesterolio kiekio taip pat gali sutrikti ciklas,tad gal žinote, koks gyvasis maistas jo turi..?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 15:41 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

žali kiaušiniai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 16:51 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ežys rašė:
Gavau žinutę, jog nuo per mažo cholesterolio kiekio taip pat gali sutrikti ciklas,tad gal žinote, koks gyvasis maistas jo turi..?

tik gyvas kokosas ir jo aliejus. skanu, beje!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2012, 17:07 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

oj, nugrybavau, nera kokose cholesterolio..

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume