Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Žaliavalgystė ir vaikų teisės
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Lap 2012, 11:07 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Kaunas
Sveiki,

su vyru santykiai nesiklosto. Anyta sako, kad sūnus, jeigu mes išsiskirsim, augs su vyru, neva aš vaikui valgyt neduodu. Gyvenu dabar baimėje, nes anyta nuo sūnaus gimimo nerimsta, vaikų teisėm grąsina. O mano sūnus auga stiprus ir protingas, turi tas visas rinkutes, kurios būdingos tokio amžiaus mažiukams. Sveikatos problemų neturim. Maitinu aš ,aišku, kad kitaip negu daugelis mamų. Jam dabar 1,5 metukų, dar daug gauna mano pienuko, nes pastebėjau, kad jam tai tik į naudą ir man priimtina Seldtono teorija dėl vaikų iki 2 metų mitybos. Bet aš niekur neperspaudžiu, t.y. vaikas gauna ir gyvo, ir virto maisto, nes ir pati toki dar valgau. Svečiuose pas močiutes irgi jam jokių draudimų išskyrus saldumynus, na ir privengiam kepto (nors kartais ir ne, nes bijau anytos arba vaikas l. nori). Tiesa, esu vegetarė, tad ir vaikas vegetaras. Manau, kad žmogus nėra plėšrūnas iš prigimties, nes jis turi jausmus. Turėdamas jausmus ir žudydamas (kad ir netiesiogiai) jis daro nuodėme (jei ką tai žeidžia, tai tik mano asmeninė nuomonė, tuo labiau, kad mes gyvūnam ir kitokiais būdais kenkiam, ne tik juos valgydami). Ar gali iš motinos atimti vaiką dėl žaliavalgystės ir dėl to, kad kito maisto jis nedaug suvalgo, nes pienuko aš jam neriboju? Žinau, kad tai absurdas, bet...? Ateis kas iš vaikų teisių, pamatys, kad kitaip maitinamės ir..jiems gal bus nesvarbu, kad vaikui viskas gerai?

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Žaliavalgystė ir vaikų teisės
StandartinėParašytas: 27 Lap 2012, 15:56 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Migdolinė rašė:
Sveiki,

Jam dabar 1,5 metukų, dar daug gauna mano pienuko, nes pastebėjau, kad jam tai tik į naudą ir man priimtina Seldtono teorija dėl vaikų iki 2 metų mitybos. Bet aš niekur neperspaudžiu, t.y. vaikas gauna ir gyvo, ir virto maisto, nes ir pati toki dar valgau. Svečiuose pas močiutes irgi jam jokių draudimų išskyrus saldumynus, na ir privengiam kepto (nors kartais ir ne, nes bijau anytos arba vaikas l. nori). Tiesa, esu vegetarė, tad ir vaikas vegetaras. Ar gali iš motinos atimti vaiką dėl žaliavalgystės ir dėl to, kad kito maisto jis nedaug suvalgo, nes pienuko aš jam neriboju? Žinau, kad tai absurdas, bet...? Ateis kas iš vaikų teisių, pamatys, kad kitaip maitinamės ir..jiems gal bus nesvarbu, kad vaikui viskas gerai?

Kai paskaičiau tavo postą, nesupratau, ko tu jaudiniesi? Nei jūs su vaiku žaliavalgiai visiški, nei jis apleistas : 1,5 metų žindymas pagal pediatrus, bent jau maniškę gydytoją, labai sveikintinas. vegetarė turbūt turi omeny, kad nevalgote tik mėsos. Na, už šitą pediatras nepagirtų.

Asmeniniai santykiai lieka santykiais, bet tavo atveju apsidrausčiau:
- lankytis pas pediatrą, turėti įrodymus, kad vaiko tyrimai puikūs.
- gal pagalvočiau tyliai dėl skundų , kad vaikas alergiškas mėsai, jei taip nori toliau maitinti.
- močiutei - tvirta pozicija dėl saldumynų ir kepinių (akrilamidas).
- vaikui visada siūlyčiau maisto, lai pats atsirenka ar/kada jam valgyti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lap 2012, 17:29 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Bijoti yra ko, jeigu bus prieita iki absurdiškos situacijos. Kai gimė mano sūnus, tai anyta ir jos sesuo drausdavo man maitinti krūtimi ir darė "tvarką" mano namuose. Labai prisikentėjau, išgirdau visokių nuomonių, pvz.: pienas per liesas, užkrėstas stafilokoku, pas tave jo nėra, tu nusitrauk po kiekvieno maitinimo). Kartą kai maitinau krūtimi savo tada tik kokio mėnesio laiko vaiką, pasakė, gal aš malonumą jaučiu, neva vaiką tvirkinu. Lindo į mano ir sūnaus maitinimo reikalus, nešdavo vaiką nuo manęs ir primaitindavo mišinuku. Ir viskas tik dėl to, kad kvaila pediatrė (db turim kitą) pasakė, kad vaikais per pusantros sav. nuo gimimo nepriaugo svorio (nors skaitoma, kad iki dviejų sav. nepriaugti svorio yra normalu fiziologiškai). Manau, kad tai buvo tik pretekstas joms kištis. Aš gulėjau su mastitu 40 laipsnių temp., ir dar turėjau kovoti kiekvieną kartą, kad leistų pamaitinti savo vaiką. Darė viską, kad tik palaužtų mane. Beje, pagal mano anytą 1,5 metų žindymas nenormalu. Kartą pasakojo, kad matė "nenormalią" moterį, kurios pusantrų metų vaikas šaukė papo. Vis klausinėdavo, ar maitinsiu tikrai tik iki metukų.
Šiaip, dėl pediatrės tai gerą mintį pasiūlei, ačiū tau. Nesiskiepijam, nesergam, tai buvom pas ją rugsėjo mėn., kai buvo šiek tiek apsirgęs. Db turim gerą pediatrę, tik vaikas nemėgsta l. kai jį čiupinėja svetimi, norėjau anksčiau nueit pasisvert (nors ir turim namie svarstykles), pažiūrėt koks ūgis, bet kai prisimindavau kaip jis klykdavo tenai..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lap 2012, 17:56 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kas dėl pediatrių, tai noriu įspėti ir kitas moteris, kad nepasitikėtų aklai jomis. Man pediatrė yra pasakius, kad MP tik iki 6 mėnesių!, po to duoti normalų maistą, vien tik! Dar perklausiau, ar tikrai po 6 mėn. reikia visiškai nutraukti žindymą ir duoti tik suaugėlių maistą ir ji tai patvirtino! Tai ir buvo paskutinis kartas, kai pas ją lankėmės. Nors svoris pas mus augdavo kaip ant mielių, ji 3,5 mėnesio vaikui siūlė duoti Nestle tyrelių. Jos pavardė Andželika Panavienė. Ją man kaip "gerą" rekomendavo anyta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Lap 2012, 18:45 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Migdoline, tai ka rasai yra labai artima man. Ir ne taip seniai buvo labai panasi situacija ir grasinimas vaiku teisemis. Tik viskas buvo ne is anytos puses, o is mano mamos, tai turbut dar skaudziau. Vaiko mesa nemaitinu del dvasiniu dalyku, pati taip pat nevalgau. Vyras valgo, su juo santykiai taip pat nera geri, bet del vaiko mitybos su juo esu griezta, nes as tuom labai domiuosi ir skiriu nemazai laiko studijoms, o jis visiskai nesidomi. Taciau su savo tevais del to negaliu susitarti. Jie primygtinai nori, kad vaikas gautu mesa ir dar virta:))) ir siaip, kad gautu daugiau virto maisto, nes dabar vaikuciui duotu tik karta i diena virtu grudu ar darzoviu. Jie pergyveno, kad vaikas per mazai gauna visu reikalingu medziagu vystymuisi ir jeigu, kas nors siek tiek ne pagal augimo ar vystymosi standarta visada prikisa mano mityba. Koks butu mano patarimas ir ka as dariau panasioje situacijoje. Susiradau internete, kiek reikia tokio amziaus vaikui suvalgyti per diena kaloriju, baltymu, angliavandeniu, riebalu, kiek reikia gauti vitaminu ir mineralu, koks turi buti vaiko svoris ir ugis. Ir viska apskaiciavau. Kiek kaloriju vaikas gauna su mano maistu, kiek angliavandeniu, riebalu, baltymu ir kitu reikalingu medziagu. Ir kiek visko gautu, jeigu maitinciau pagal seneliu siuloma valgiarasti. Skirtumas buvo akivaizdus. Skaiciai kalba patys uz save, cia gi gyvas irodymas. Nors as pati tikiu ir pranine mityba ir kitais energijos gavimo budais ir visiskai nepergyvenu jeigu kazko vaikutis negautu su maistu. Bet sis energijos, kaloriju ir t.t. skaiciavimas labai tinka prie skaiciu ir tradicines mitybos prisirisusiems zmonems. Po sio apskaiciavimo, nors jis ir uzeme laiko, jie aprimo. O del pienuko maitinimo galite kartu nueiti pas seimos gydytoja, ji turetu patvirtinti, kad tai nera vaiko tvirkinimas ir kad pienas labai butinas. Aisku pries tai riektu tokia gydytoja susirasti ir perspeti, kad norite ateiti su anyta, kuria reiktu itikinti. Gera gydytoja, kuriu dabar jau yra, turetu perkalbeti anyta. Tokiems zmonems gydytojo ispejimas turetu pakeisti mastyma.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lap 2012, 00:08 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, Migdoline, situacija tavo tikrai nesmagi. :x Del apsidraudimo, tai as irgi manau, kad Serbentine teisi. Turek med.irodymus, kad tavo vaikutis auga sveikas ir nevalgydamas visokio anytos siulomo slamsto. O del vaiko teisiu, tai manau nera ko nerimauti. Kokias tu tas teises, anot tavo uosvienes, pazeidi? Kad mesos vaikui neduodi? Kad savo pienuku maitini? Ar yra koks istatymas, reglamentuojantis kokiu maistu tevai savo vaikus turetu maitinti? As asmeniskai tokio nezinau. Tai kuo remiantis ji gali tave skusti? Nesamone totali. Juolab, kad tavo vaikas gauna ir zalio, ir virto maisto, ir dar mamos pienuko (kas is vis labai sveikintina). Buk stipri, nepasiduok anytos pezelionems.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Lap 2012, 08:02 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Migdoline, tavo anytos elgesys - tai banalus buitinis terorizmas, kuris labai daznai pasitaiko seimoje, ir labai daznai taip elgiasi butent moterys. Kaip sociumas elgiasi su terorizmu? Musu sociumas su terorizmu kovoja. Kodel? Todel kad tai yra vienintelis budas. Schema tokia- teroristas bando kontroliuoti situacija, o kita puse- tai auka. Sprendimas vienas- auka turi nustoti buti auka.
Tu tikrai nedarai nieko kriminalaus, bet nesu tikra, kad tavo "oponentai" idejus pastangas nesugebetu irodyt, kad yra kitaip.
Merginos jau tau dave gerus patarimus- kaup info, kad niekas tau negaletu priekaistauti.

Jusu sanykiai, kaip jau minejau, vistosi pagal scenariju: teroristas vs auka. Tu turi irodyt, kad tu nesi auka. Koks skirtumas tarp aukos ir teroristo? Teroristas nebijo rodyt agresijos ir pulti prmas. Nusiperki bloknota ir nesioji ji su savimi ir laikai matomoj vietoj. Surasai daug maz jusu dienotvarke, raciona, ne kasdien, bet karts nuo karto. Plius, svarbiausias momentas- fiksuoji ten pat rastu visus uzpuolius ir nekorektiskus zodzius savo adresu. uztenka ir vieno sakinio ar zodziu junginio. Su data, laiku, galbut trumpu pacios situacijos aprasymu- kokiame kontekste sie zodziai parasyti. rasai ne romana, bet aprasa, kaip nesaliskas situacijos stebetojas. Anyta turi zinoti apie ta bloknota. Bet ne tu jai apie tai pasakysi, ji pamatys pati, kad tu rasai ir tu jai ramiai paaiskinsi, kad tiesiog vedi dienorasti, kuriame fiksuoji tai, kas tau aktualu. Leisk jai susipazinti su turiniu, bet tik kas jo nesunaikintu. Galbut geriau net ne bloknotas, o atskiru isegamu lapu pokas, kag galima butu kelis lapus uzpildzius juos paslepti. Diktofono turejimas butu taip pat gera ideja. kai prasideda kazkokie zodiniai konfliktai, pacioje pradzioje ramiai paprasai anytos:" palaukite, tuoj as ijungsiu diktofona". Tavo elgesys neturetu atrodyti kaip karas, tai turetu atrodyti, kaip sveiko adekvataus zmogaus pasipriesinimas zmogui su lengvu psichikos sutrikimu. Lieki rami ir korektiska.
Rask nemokama jauna teisininka arba teises univero studenta. Tu turi zinoti savo teises. Tam, kad savu laiku anytai ka nors gerai ir protingai atsakyt. Jos ginklas- agresija, tavo ginklas- geras savo teisiu zinojimas, ramybe ir pasitikejimas savimi.

Is karto matau, kad tai gali itakoti tavo santykius su vyru. Turi apsiversti aukstelniku, bet padaryti taip, kad vyras liktu neutralus sioje situacijoje. Seksas, gera vakariene, daug ir daznai, na ir nezinau, kokie ten dar tavo budai santykiu gerinimui. Turi zinoti, kad gerokai dazniau pasitaiko blogi santykiai su vyru, nei blogi vyrai. Skirtuma matai?? Vyras gali buti ir neblogas, o va santykiai su juo- blogi. Jaunai mamai reikalinga vyro parama, o vaikui reikia tevo. Turi simtus kartu apsvarstyt ir persvarstyt savo poziuri i vaiko teva. ismintinga moteris ir i sudo gabalo padarys daug maz gera vyra. Bent jau tol, kol vaikas yra mazas.

Anyta... truputi uzuojautos ir supratimo nejaunam zmogui reikia tureti. kaip ir didzioji dauguma, tavo anyta "susiformavo" iki 30-40 metu. taigi ji turi stabilu nekintanti paveiksla, kas ji yra, kaip ji turi elgtis, kaip atrodo pasaulis ir t.t.
99.9 proc vyresniu, nei 40 metu zmoniu negali keisti stereotipu, jie praranda psichikos lankstuma ir gebejima mokytis nauju dalyku. kai kalbi apie naujus jiems dalykus, jie girdi kitaip, nei tu - is konteksto istraukia zinomus jims zodzius, surisa juos tarpusavy i iprastas jiems asociatyvias grandines. taigi ismest minti apie tai, kad kada nors busi suprasta. ne, niekada. maksimumas, kurio gali tiketis yra tas, kad su tavimi susitaikys. kaip zmones susitaiko su tarakonais, prastu oru, butinybe vaikscioti i darba ir pan.
Yra tokia savoka kaip separacija. Jauna mama ir vaikelis jauciasi vienuma, vienas kunas, viena psichika. Augant vaikui (daug maz nuo 3 metu, plius-minus) prasideda separacijos procesas. Ji pereina abu. vaikas turi "peraugti" vienuma su mama, atsiskirti kaip atskiras vienetas. mama jau kazkada buvo pati sau, taigi ji turi 'ispjauti" vaika is savo psichikos, panasiai kaip ir gimdymo proceso metu. separacija yra l.svarbus momentas psichikos raidai. ir l.daznai butent siame procese atsiranda pirmieji sutrikimai. mama ir sunus yra l.sudetingas rysys. nerealizuota, nebrandi mama, kuri pati turejo kazkokiu probelmu su psichologine separacija, nemokes paliesti ir savo vaiko, sunaus. yra skirtingi scenarijai, kaip toliau vystosi tokie santykiai "mama' sunus". vienas is scenariju- jusu variantas, tavo anytos ir tavo vyro. Mama masto : "Mano vaiko zaislai- mano zaislai". Dabar keisk zodi zaislai i bet ka, kas priklauso tavo vyrui- laisvalaikis, demesys, zmona, vaikas. Sunaus sunus- toks pats sunus, o ne anukas. Tavo anyta nesamoningai pretenduoja buti tavo vaiko mama, nes jinai taip ir neisaugo is mazo vaiko mamos vaidmens, separacija neivyko. Jai reikalingas naujas objektas ir ji pasirinko tavo sunu. O tu jai esi kaip rakstys syknoj. Todel taip ir zindymas akis bado, nes tik mama zindo savo vaika. o dvieju mamu buti negali! Anyta tavo kovoja ne uz vaiko gerbuvi, sveikata ir gera mityba. Ji kovoja pries tave, nes tu neisipaisai i jos scenariju. Taigi vienintelis variantas, tai bandyt stabdyti jos ekspansija i tavo teritorija. Tu esi- namu seimininke, zmona ir motina. Su visom is to isplaukianciom teisem ir pareigom. Seima- tai vyras, zmona ir vaikas. O ji- tik priedas, kuris gali buti, o gali ir nebuti. Turetum labai grieztai viska i savo vietas sustatyt.

na, va tiek tau prirasiau. perskaityt ir pataisyt jau neturesiu laiko.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Lap 2012, 12:31 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Žeimelis
Migdoline, tu tikrai jokių teisių nepažeidi. Jei tau sakys, kad pažeidi, tu nesigink, nesivelk į žaidimus. O jei jau reikėtų aiškintis su pareigūnais, turi pačius svarbiausius argumentus: anyta pažeidžia tavo teises į vaiką, ir vaiko teises į motinos rūpestį, bei sveiką mamos maistą. Gali pasakyti anytai, kad ok, vaikas paaugs, galėsim aiškintis, dabar tiesiog nėra ką aiškintis. Ir kartok tą kuo dažniau, kad ir ką sakytų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Lap 2012, 17:23 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Oho ir situacija :shock: Na bet manojo panasi tik daug svelnesneje versijoje. Vaikui 1,2 men o gedina ir ji ir mane , kad dar "duodu papa ciulpt". Juk nenormalu jau :( Bet as visiskai ignoruoju ja ir jos pasakymus. Siuo metu kartu gyvename, tai tenka dazniau pasisaugoti ir nesimaisyti jai po kojomis. O visi kiti pasisakymai, kad turesiu problemu ateityje, nes neduodam saldumynu/ledu/grybu/blynu ir t.t. man nubega per ausis, tyliai pasijuokiu :) Uztat jie sedi ir negali patiketi, kad vaikui morkos su cesnakais, ar baltas ridikas ar visi rauginti ar daigint produktai yra tokie pat priimtini ir megiami kaip kitiem vaikam saldainiai. Cia juk irgi nenormalu :D Vaikas turi virtinukus ir blynus su kosem ant pienuko virtom valgyt :D Gal ir tau pavyktu daugiau vengti kontakto su ja? O visi kiti patarimai taip pat labai geri.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Gru 2012, 19:41 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, perskaiciau tavo komentara. Labai istrigo keli sakiniai. Kad "ismintinga moteris ir is sudo gabalo padarys daug maz gera vyra, bent jau tol kol vaikas yra mazas". Nors domiuosi vaiku psichologija, bet turbut tikrai dar daug ko nezinau. Daznai galvoju kas geriau, kad namuose vaikas matytu prastus santykius ir gyventu su abiem tevais ar, kad gyventu su vienu is tevu, bet kurkas geresneje psichologineje atmosferoje. Bet cia turbut vienareiksmisko atsakymo nera, nes kiekviena situacija skirtinga...:/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Gru 2012, 09:18 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura, aš neraginu auginti vaiką nesveikoje atmosferoje. Aš raginu pakeisti šeimos atmosferą į palankią vaiko auginimui. Aš, aišku, idealistė esu, taigi manau, kad dažniausiai tai įmanoma. IMO. Tvirta šeima- tai kontraktas.
Na, man objektyvumo tikrai trūksta, kaip ir bet kokiam žmogui, taigi aš galiu bandyt konstruoti situaciją remiantis tik savo žiniomis, nedidele praktika ir pan. Taip, prašau, mano žodžius ir vertinti.

Aš l.rekomenduočiau knygą

Robin Skynner, John Cleese

FAMILLIES
and how to survive them

Turiu tik RU varinatą. Prisegu. Čia jau, sakykime, "advanced lygis".

Prikabinti failai:
families and how survive.rar [256.86 KiB]
Atsisiųsta 37 kartus(ų)
Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Gru 2012, 17:02 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Gal turite dar kokiu geros literaturos rekomendaciju vaiku psichologijos/auklejimo ir tarpusavio santykiu/seimos tematika?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Gru 2012, 17:32 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Žaliavalgystė yra prigimtinė žmogaus/vaiko teisė

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Vas 2013, 15:50 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lt
1. Ko jus leidziate anytai vadovauti savo namuose? Pilnai uztenka, jei viena karta mandagiai, bet grieztai pasakysite - "atsiprasau, man pagalbos neriekia, viso gero.." Ir to uzteks..
2. Jus tikrai isitikine kad jusu vaikas yra- nori buti zaliavalgiu? Arba vegetaru? Gal butu protinga palaukti iki kokiu 12 metu, kol vaikas pats gales apsispresti? Nes ne paslaptis, kad kartais buna problemu su hemoglobinu..
3. Jus kazka darote neteisingai, jei jusu mityba jums kelia problemas su artimaisiais.. Na patys vegetarai turbut nepastebi, bet del padidejusio energijos kiekio jie tampa agresyviais, kas liecia mityba :D Kazkaip reiktu i tai atkreipti demesi :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Vas 2013, 17:24 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

1. Ne visoms anytoms uztenka vieno pasakymo karto:)
2. Galima palaukti iki 12m kol apsispres, o i to laiko gal isvis nieko neduoti? Gal nenumirs....?:)))) ta pacia jusu taisykle galima taikyti zmogui valganciam bet koki maista ar net produkta. Galima klausti:"ar jus tikrai isitikine, kad jusu vaikas nori mesos? Ar pieno? Ar cukraus? Bandeliu? Gal palaukime iki 12 metu, kol pats apsispres ka nori valgyti ir ar isvis nori valgyti:))))
Nemanau, kad cia esantys zmones NORI kad ju vaikai butu zaliavalgiai. Dauguma tiesiog nori idiegti sveiko, derancio maitinimosi pagrindus. O tai svarbu padaryti kuo ankstyvesneje vaikysteje. Pasiskaitykite apie psichologija.
3. Mityba paprastai problemu nekelia su artimaisiais. Atimiesiems kelia problemas. Daugumai tikrai netrugdo, kad kiti aplinkiniai maitinasi kitaip, tik aplinkiniam kazkodel tai kartais uzkliuna ir jie pradeda kelti tasroblemas:)
Del agresyvumo tai sakyciau atvirksciai. Nesu nei vieno agresyvaus sveiko zmogaus sutikusi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Vas 2013, 19:32 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lt
Laura rašė:
Del agresyvumo tai sakyciau atvirksciai. Nesu nei vieno agresyvaus sveiko zmogaus sutikusi.

tai sakau - jus nepastebite net.. Gali buti, kad del tos pacios priezasties kyla poblemos su artimaisiais :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume