Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Kudikio problema - pilvo putimas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Bir 2012, 20:47 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Lietuva
Sveiki:) zaliavalgysteje dar esu visiska naujoke ir ja dometis pradejau tik tada kuomet susiduriau su savo sunaus problema. Mano sunui dabar 9 menesiai su puse ir mes nuo pat gimimo turim begalo didele beda su pilvo putimu. maitinau pati iki 6 menesiu ir valgudavau tik kruopas nes bijodavau ka netinkamo suvalgyti, taciau problema isliko iki dabar, aisku ji yra mazesne bet vistiek mano manymu nenormali. Valgome mes viska ir mesyte ir darzoves ir vaisius. Todel noriu jusu patarimo ka daryti, kaip ruosti maista kad galbut pradetu jam tvarkytis zarnynas, nes tikrai manau kad jojo zarnyne yra kazkas tikrai negero, kadangi buna taip kad kartais visa nakti kelia kas valanda nuo pilvuko skausmu.... padekite:(

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Kudikio problema - pilvo putimas
StandartinėParašytas: 24 Bir 2012, 21:11 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

As tai tokiu atveju mastyciau ne apie tai, kaip maista paruosti, bet tiesiog zindyciau ji kuo ilgiau. Akivaizdu, kad vaiko zarnynas yra l.jautrus, taigi reikia duoti jam ilgesni laika subresti ir neapkrauti maistu. Nebent vaikas netoleruoja laktozes, todel jam ir mamos pienas netinka.
Is zalio maisto tai zalesiai butu pats tinkamiausias variantas, jie iprastai nesukelia kokiu tai pilvo putimu ir pan. Gal tiktu zali kokteiliai, bet vaisiai taip pat gali sukelti fementacija.
Rekomenduociau tema apie vaiku ir kudikiu mityba pasiskaityt cia forume, daug patarimu ir realios patirties.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Bir 2012, 10:01 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Skaiciau (tik dabar nepasakysiu kokio autoriaus knyga), kad kudikio pilvo diegliai yra del neteisingos mamos mitybos nestumo metu. Po gimimo kudikiui taip pradeda valytis kepenys ir tulzis kurios buvo uzterstos jau nestumo metu. Toksinai salinasi per zarnyna, del to buna diegliai. Na bet cia tik viena is teoriju.
Del to mano laaaaaaabai giliu isitikinimu kudikio sveikata prasideda nuo jo pradejimo momento. Reikia normaliai maitintis jau nuo pastojimo. Ne kimsti viska ir "uz du", o mastyti ka dedi i burna ir kaip tai atsilieps tavo ir vaiko sveikatai. Mano sunukas neturejo jokiu bedu su pilvelio diegliais. Taciau visi man sake, kad as "numirsiu" su savo tokia griezta mityba, nebus pieno ir t.t.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Bir 2012, 20:31 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
na mano nuomone, tai pilvukus kūdikiam dažniausiai pučia dėl pieno produktų, kuriuos mamos vartoja. Man šeimos gydytoja irgi buvo pareiškus sėsti ant kruopų dietos :mrgreen: Atseit, ir žalios daržovės blogai. Nęsamonė, nieko panašaus. Atsisakius pieno produktų viskas žymiai pagerėjo, nebent kokio torto (nežaliavalgiško) užvalgius negeri dalykai būdavo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Bir 2012, 21:19 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

aš dar grūdus, turinčius gliuteno, į rizikos grupę išskirčiau :!: taigi- jokių kviečių (ar žalių daigintų ar nežalių), kvietinių miltų ir visko, kur jų yra. Gliuteno yra ir avižose ir miežiuose ir rugiuose, beje. rašoma, kad šiomis dienomis kas 4 žmogus turi vieno ar kito laipsnio gliuteno netoleravimą, kuris pasireiškia dirglaus žarnyno simptomais.
jei jau būtinai norisi vartot krakmolą, tai geriau ne grūdus vartot, o ankštinius, daigintus ir galbūt vėliau termiškai apdorotus, jei būtina. daiginti lęšiai įprastai yra gan "švelnus" pilvams ir pilveliams, nuo jų nepučia.
mes tai aplamai neturėjom tokios problemos. plius dar vaikas buvo nuolat nešiojamas vaikijuostejė, taigi gavo natūralų pilvo masažą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Bir 2012, 11:54 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Star_blue, mano vaikuciui buvo tos pacios pbroblemos, nemazai diskutavau siame forume apie tai, prasiau mamu patarimo. Nepamenu, kurioje temoje. Pilvuko raizymo problemos buvo anksti, nuo 2men. iki kokio pusmecio. Vienintelis, kas padejo, tai gerosios zarnyno bakterijos. Siunciausi jas is uzsienio, nes Lt nemanau, kad yra geros kokybes ir gausios rusiu ivairoves. Duodavau daznai ir po daug. Su kiekvienu maitinimu po sauksta ir dar tarp maitinimu. Kad jos issilaikytu ir daugintusi zarnyne reikia joms maisto, ju maistas tik gyvas. Pilvo problemos po keliu savaiciu sumazejo, o po gero menesio beveik isnyko, tik retais atvejais dar kartais uzeidavo koks pilvuko spazmas.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume