Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
  Spausdinti

Re: Vaikų ir kūdikių mityba
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Bal 2012, 10:16 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Nestresuociau jeigu jis nebutu tustinesis iki 5 kartu per diena, ir pradejus valgyt obuoli iskarto pradejo tustintis 1 karta per 5 dienas :o

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 02 Bal 2012, 10:57 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O klizmuciu ar daret? Pabandykit, gal ten kas uzsikimso.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Bal 2012, 13:45 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ragana,palauk dar siek tiek, nieko neduok is viso. Toks butu zindymo konsultanciu patarimas, garantuoju.
O klausimas, kiek obuolio vaikas gavo, jei "uzsikimso" ar taip jau negatyviai sureagavo jo virskinimo traktas? Mano vaikas pirmasyk paragavo obuolio 5,5 mns, bet neliko suzavetas. Gal 7 mns budamas pradejo kasdien gauti primaitinima. mikrodozemis. mikrodoze- tai grudo dydzio porcija. aisku, cia ne buvo ne iprastas pediatrinis primaitinimas, bet taip vadinamas, pedagoginis. pediatrinis primaitinimas numato, kad vaikas gauna iskarto gerokai didesnes porcijas, bet galu gale ir maistas ten visai kitoks. taigi tikrai- muses atskirai, kotletai atskirai, nekombinuok zalio primaitinimo su pediatrinio primaitinimo rekomenduotais dydziais. pradek primaitinti grudelio dydzio porcijomis, ziurek kaip reaguoja ir t.t.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Bal 2012, 18:29 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Mano maziui tustinimosi problema atsirado gal nuo kokio 4 men. Iki tol viskas ok buvo. Bet paskui kokia savaite nekakojo. Galvojau uzkietejo viduriai. Padariau klizmute, savo mityba pareguliavau, bet vis tiek tas pats pasikartojo. Sunerimau. Paaiskejo, kad MP maitinamiems vaikams taip gali nutikti. Kadangi vaikas buvo ramus, tai jokiu klizmu nebedariau. Taip praejo pora menesiu. Galvojau gal susitvarkys pradejus primaitinti. Bet deja taip neatsitiko. :( Dabar jam 9,5 men., bet vis tiek kakoja tik 1-2 kartus per savaite. Kazkokiu dideliu nepatogumu jam nekelia, gal tik pilveli pucia, tik paperdzia ir viskas. Tiesa sakant, nebezinau nei kame cia tiesos ieskoti. Gydytojai pasakiau, bet jokio komentaro ar paaiskinimo nesulaukiau (nors ir nesitikejau sulaukti :). Maisto daug jis nesuvalgo, nes pagrinde MP valgo. Gal kitos mamytes turi minciu kame problema galetu buti. Nes gi vis tiek bent karta per diena turetu issitustinti. Hmm.. :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Bal 2012, 19:40 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kaip keista, kai taip retai tuštinasi. Maniškis tai tiek dabar, tiek anksčiau 2-4 kartus per dieną kakoja. manau, kad čia irgi labai individualu. Na bet aš tokio amžiaus, kaip tavasis, jau gausiai primaitinau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Bal 2012, 20:20 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai as ir galvoju, ar tas retas tustinimasis siuo atveju galetu buti susijes su nedideliu suvartojamo maisto kiekiu. Maniskis is pradziu dar pakankamai noriai valge, o dabar reikia pavargti su saukstu aplink lakstant, kad suvalgytu kazkiek. Dabar dar dantys dygsta, tai saukstelio net artyn burnos neleidzia. O gal cia gaunasi toks uzburtas ratas - gal jo nenoras valgyti susijes su pilnu zarnynu...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Bal 2012, 11:01 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Manau klizmutes galima ir dazniau padaryti, kas antra, trecia diena. Mano vaikui taip pat buvo toks periodas. Nuo 2men iki 3,4menesiu. Pati beveik nesitustindavo, darydavau klizmas. Kelis kart bandziau laukti, ziureti kada pati padarys, bet nedarydavo po 5dienas, savaite. Nesupratau kodel, nes pirma menesi darydavo kasdien ir dar ne po viena karta. Nei savo, nei jos mitybos nebuvau pakeitusi, gere tik mano piena. Po keliu menesiu, darant klizmas, viskas susitvarke savaime. Kiek domejausi, tai mamos pienas gerai isisavina ir nebelieka ka istustinti. Is savo patirties siulyciau palaukti ne savaite ar pora, o net pora menesiu.

Į viršų
 Aprašymas  

Re: Žindomo vaiko virškinimo problemos
StandartinėParašytas: 03 Bal 2012, 20:25 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Serbentine, naturaliai vaikas pradejo obuoli nuo mikrodoziu.Grieztai uzciaupdavo louaps ir nevalgydavo kai nebenoredavo. As jam ir nesiuliau. I diena iseidavo 0.5 arba 1 mazas arbatinis saukstelis.
Siandien nusigrudau i poliklinika, nes liezuviukas apsinese rudom apnasom. Tai gydytojos komentaras buvo, kad vaikui tulzis streikuoja. :shock: Kame cia dabar kas???? Liepe nebeprimaitinti (ta jau nuo praejusios savaites darau), padaryti klizmute, kad kamstis iseitu, kraujo, ismatu tyrimus ir ziuresim. Labai maloniai nustebau, kai nesiule avizu nuoviro ar ten kokiu tai vaistu. Patare tik kazkokius homeopatinius , kurie LT nera registruoti, del to tik pgl uzsakyma.
Nu mistika kazkokia :( . As isitikinusi, kad mazojo organizmas nesubrendes papildomam maistui dar.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Bal 2012, 21:47 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

faktas, kad rekomendavo koki daugiakomponentini preparata, kuris jokiu stebuklu nepadarys. as net neuzsakyneciau.

rudos apnasos tikrai gali rodyt siokia tokia intoksikacija.
Ir sutikdama su tavimi 100 % padaryciau isvada, kad vaikas maistui nepasirenges.

O kiek dantu turit? yra versija, kad dantys yra virskinimo trakto brandumo rodiklis- tai yra kuo veliau jie dygsta, tuo veliau sis konkretus vaikas bus pasiruoses papildomam maistui ir tuo leciau tas maistas t.buti ivedamas. man tikrai logiskai skamba si teorija. mano vaiko velyvi dantukai buvo, as nespartinau ivykiu. jei db tektu kartot, tai tikrai nieko nekeisciau, nebent tik gal trynio daugiau ir anksciau duociau, nes kaip jau rasiau 1.5 metu vakelis mano turejo zema hemoglobina, o svoris-ugis jo buvo normoje, nors valge papildomo maisto labai nedaug.

Plius as tikiu minciu galia, tai manau dar tavo stresas ir baimes galejo paskatinti problemu atsiradima. Tikrai auginti vaikeli "kitaip" yra rimta atsakomybe. As dziaugiuosi, kad mano mama mane palaike visuomet, o ir kai vaikui nustate zema hemoglobina, niekas man nebade pirstais "as juk sakiau..."

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bal 2012, 08:07 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Jelena,

Esme tame, kad mes dantu neturim dar :) As taip pat prijauciu siai teorijai, kad nereikia vaikui duoti kieto maisto jei jis neturi su kuom ji kramtyt. ;)
Minciu galia cia ir pasireiske pilnu grazumu :) Jauciu stresa del kitokio savo gyvenimo budo, nekalbant jau apie didziule atsakomybe uz savo vaika. Bet laikui begant viskas susitvarkys. Svarbiausia, kad mama yra su manim. Vadinasi turiu i ka kreiptis ir kam pasiguost :) Na aisku ir Jusu patarimai yra aukso vertes ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Re: Receptai ir patarimai vaikų ir kūdikių mitybai
StandartinėParašytas: 05 Bal 2012, 12:41 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Žalias kurmis rašė:
Serbentine,

Parasykite kaip darote aguonu piena. Na realiai visi zinom kaip daryti aguonu piena kuciom: isvirti aguonas, sumalti su mesmale mazdaug porta karta, uzpilti pienu arba vandeniu ir ideti cukraus :shock:
Bet kaip gi daryti tikrai sveika aguonu piena? Juk sudejus aguonas i kokteiline, jos tikrai nepersitrins? Ar tai gal kavamalej sumalti, nu bet lyg ir reiketu pradzioj nuplauti. O kai bus dregnos, tai kavamalej jau nebesusimals?? Zodziu labai idomu, lauksiu atsakymo. Gal kazkam irgi bus naudinga is cia esanciu.

mirkau aguonas apie pusę paros, malu Vitamix labai smulkiai ir nukošiu.
Mano tėvai niekada nevirė kūčioms aguonų, o trindavo senovinėj senelių trintuvėj, tokia šeimos tradicija. tada cukraus dėdavom, deja.

Mirkyt būtina, tada ir malasi gerai.
SVARBU
Nevartoti apkartusių aguonių, šiuo metų laiku jos, jau pasenę, matyt blogom sąlygom laikytos, man visos pasitaikė tokios (net apie Kalėdas pirktinės jau buvo apkartę). Turėsite daugiau žalos dėl oksiduotų riebalų nei naudos dėl vitaminų/mineralų.
Aš aguonų nebevartoju jau visiškai, išskyrus savo užaugintas, jos puikios ir sezono metu ir palaikytos sausai, vėsiai. jau baigėm:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Bal 2012, 12:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

mano patirtis del tustinimosi:

žindomi bet neprimaitinami vaikai apie 3-4 mėn , yra uzlaikeę , netikėtai, kokia 2 dienas. Išsigandusi, nesiklausiau patarimų daryt klizmas, o išangę patepiau aliejuku ir švelniai įkišau termometrą, sureagavo momentaliai.

PANAŠIŲ ATVEJŲ DAUGIAU NETURĖJAU PER 3 VAIKUS.
PAGALVOK, KĄ PATI VALGAI - čia standartinis patarimas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Geg 2013, 09:46 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
O čia apie piena, kai mama neturi, bet nori duoti vaikiui.http://www.e-reading-lib.org/chapter.ph ... zn%27.html

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute