Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
  Spausdinti

daugkartinės sauskelnės
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Rgp 2011, 19:44 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: Vilnius
Sveiki,
senai svajoju užvesti apie tai temą. Taigi kas naudojate? Ką apie tai manote?
Mes į vystyklystę perėjom visai neseniai, bet labai tuo džiaugiuosi.

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: daugkartinės sauskelnės
StandartinėParašytas: 06 Rgp 2011, 12:12 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš esu bandžiusi, bet likau nepatenkinta. Buvau nusipirkusi kelių rūšių, bet visas prasisiodavo pro šalį. Pirkau Ekomamoj. Galbūt būna ir geresnių...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgp 2011, 15:30 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
aš pirkau iš draugės, kuri neseniai pradėjo jas siūti už man priimtiną kainą, jei kam įdomu, daugiau apie tai http://www.facebook.com/pages/Julija-Co/228297910543668. Tai iš pradžių buvo super- išmiegodavo per naktį sausas, paskui kiek paaugom, persegiau ant tolimesnių spaudžių ir pradėjo peršlapti, dar sutapo su tuo, kad pradėjau žindyti daugiau naktimis. tačiau negrįžom prie daugkartinių, nes perėjus prie daugkartinių sau pasakiau, kad kaip ten bebūtų vienkartinių daugiau niekada nedėsiu. Taigi dabar atradau bambukinius įklotus,kuriuos ta draugė pasiūlė ir mes vėl išmiegam sausi ir džiaugiamės, kad turim galimybę nešioti medžiagines, spalvotas ir be galo gražias sauskelnes ir suvokti, kad jų nebereikės išmesti. Kas dėl bambuko, tai išties nuostabi medžiaga, nusipirkau ir daugkartinius įklotus į liemenėlę iš gugu.lt iš bambuko. Jie nelimpa kaip vienkartiniai ir kas man labiausiai patinka, kad jie tokie švelnūs, kad pirmas dienas tiesiog kaifavau nuo to. Grįžtant į vystyklystės temą, yra dar ir vilnonių įklotukų į sauskelnes,kurie ne tik puikiai padeda neperšlapti, nes pasižymi itin dideliu sugeriamumu, bet ir tuo, kad gydo iššutimus.
Radau vieną gerą straipsnį ir nustebau, kiek įmanoma sutaupyti naudojant daugkartines sauskelnes http://www.sveikapradzia.lt/?text.id.sub.62
Beje vystyklystės tema yra daugybė mitų, tad kviečiu pasisakyti naudojančius ir nenaudojančius vystyklų, pasistenksiu tuos mitus išsklaidyti.

peleda rašė:
Aš esu bandžiusi, bet likau nepatenkinta. Buvau nusipirkusi kelių rūšių, bet visas prasisiodavo pro šalį. Pirkau Ekomamoj. Galbūt būna ir geresnių...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Rgp 2011, 16:02 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
beje kokio amžiaus tavo dukra buvo kai naudojot? ar dėdavai į visų palą ar ką nors kita?
peleda rašė:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Rgp 2011, 08:30 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

aš naudojau nuo pat gimimo daugiakartines. kelias nusipirkau, ir daug prisisiuvau pati pagal įv.schemas. nuo 2,5 mns tai apskritai vaikas žinojo "komandą" psss, taigi didžioji dalis "reikaliukų" keliavo į vonią, kriaukles, puodukus. naktį- kai pabusta žįsti, tai ir tada palaikau virš puodo. na, kai pati būnu pabudusi, nes šiaip žindau tokioj pusiau miego būsenoje.. abu mes su sūnumi l.kietai miegam, taigi iki šiol (1,10m) dalis naktinių balų būna lovoje. į lovą tiesiu seną mano mamos išskalbtą l.geros vilnos pledą, taigi jis sumažėjo kelis kartus, tapo l.storas, niekad neperšlampa, ant jo- porą palų. taigi - visiškai "eko" variantas. labai daug laiko vaikas laksto (kol nelakstė- šliaužė) nuoga sub--, bet turėjome ilgus getrus - uždengta šiltai buvo visa kojytė, ir viršus ilgesnis, taigi visai normaliai visos intymios vietos pridengtos, bet ir netrukdė gamtiniams reikalams atlikti. nuo 6 mns vaikas pradėjo rodyt charakterį, tai gal iki 9 mns viską darydavo pats- dažniausiai ant grindų, nes į sauskelnes ar kelnes nemėgsta daryt, tempė, kiek galėdamas. po to vėl kažkurį laiką viskas buvo gerai, galėjo susitarti. kažkur iki metų vaikas pradėjo pats prašyti, kad numaučiau kelnes, bet parodydavo tai verkšlenimais. deje, ne visada jį suprasdavau. taigi taip mes ir gyvenam iki šiol- kartais pagaunu ir pasiūlau puoduką ar palaikau virš vonios; kenčia kuo ilgiausiai, net kartais matau mažutę šlapią dėmę ant klyno- nenori į kelnes daryt, bet keli lašiukai išbėga, toks perpildytas, tai tada jau numaunu kelnes ir pasiūlau, dažnai vaikas laksto nuogas, taigi čia jau l.mėgsta parodyt savo kūrybingumą ir pasišlapinti į įvairias vietas- į mašinuką, į kokias mažas talpas, į šuns dubenį, prigriebti kokį arčiausiai gulinti skudurą (mano ar savo drabužius dažniausiai) ir išvalo kaip moka.. į puodą nemėgsta, jam tiesiog neįdomu. kol kas nereikalauju. nuo vaiko gal 1,8 mns visgi nusipirkau eko vienkartines, nes jau buvo gaila vaiko- į daugiakartines reikėjo tiek tų palų dėt, kad atrodė, kaip bitelė. taigi, kai neturiu galimybės vaiko laikyt pusnuogio , tai jas naudoju- ar kai lauke šalta, ar kai važiuojam kur ilgesniam laikui.
jei reikėtų patirtį kartoti, tai gal kiek anksčiau vienkartines nusipikrkčiau, gal nuo kokių 1,4 mns, nes gaila, kai vaikas laksto, o jam tarp kojų didžiulė sauskelnė.. nepatogu.. net spec.įkotai vistiek nesugers..
vienžo, gal sumaliau labai, bet va tokia tai situacija..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Rgp 2011, 09:02 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Juste, maniškei gal metai jau buvo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2011, 16:03 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Mums kaip tik ir yra metai ir 4mėnesiai, bet nepasakyčiau,kad storos daugkartinės, puikiai laksto, karstosi, čia su vystyklais viduj. o jei dėčiau vien įklotėlius, būtų ne ką storesnės už vienkartines, nes bambukas, vilna,kanapė sugeria daug geriau nei medvilnė. Be to, nemanau, kad kas labai patogu visada yra gerai, juk dėl vienkartnių, kai visiem labai patogu, tai dažnai tėvai ir pamiršta,kad vaiką reikia pratinti ant puodo. Aš save jau ir su daugkartinėm pagaunu, kad ne visada norisi sodinti. Su vyresniuoju tai sodinimas geriausiai pradėjo eitis, kai ne jį, o save atpratinau nuo vienkartinių sauskelnių :) žinoma tada buvo vasara ir tiesiog paleidom su triusikėlias, dar kokia palute viduje.
O šiaip jelena ačiū,kad parašei apie natūralią higieną, aš asmeniškai jos nepraktikavau, bet daugkartinės sauskelnės ir natūrali higiena, eina kartu.

Jelena rašė:
aš naudojau nuo pat gimimo daugiakartines. kelias nusipirkau, ir daug prisisiuvau pati pagal įv.schemas. nuo 2,5 mns tai apskritai vaikas žinojo "komandą" psss, taigi didžioji dalis "reikaliukų" keliavo į vonią, kriaukles, puodukus. naktį- kai pabusta žįsti, tai ir tada palaikau virš puodo. na, kai pati būnu pabudusi, nes šiaip žindau tokioj pusiau miego būsenoje.. abu mes su sūnumi l.kietai miegam, taigi iki šiol (1,10m) dalis naktinių balų būna lovoje. į lovą tiesiu seną mano mamos išskalbtą l.geros vilnos pledą, taigi jis sumažėjo kelis kartus, tapo l.storas, niekad neperšlampa, ant jo- porą palų. taigi - visiškai "eko" variantas. labai daug laiko vaikas laksto (kol nelakstė- šliaužė) nuoga sub--, bet turėjome ilgus getrus - uždengta šiltai buvo visa kojytė, ir viršus ilgesnis, taigi visai normaliai visos intymios vietos pridengtos, bet ir netrukdė gamtiniams reikalams atlikti. nuo 6 mns vaikas pradėjo rodyt charakterį, tai gal iki 9 mns viską darydavo pats- dažniausiai ant grindų, nes į sauskelnes ar kelnes nemėgsta daryt, tempė, kiek galėdamas. po to vėl kažkurį laiką viskas buvo gerai, galėjo susitarti. kažkur iki metų vaikas pradėjo pats prašyti, kad numaučiau kelnes, bet parodydavo tai verkšlenimais. deje, ne visada jį suprasdavau. taigi taip mes ir gyvenam iki šiol- kartais pagaunu ir pasiūlau puoduką ar palaikau virš vonios; kenčia kuo ilgiausiai, net kartais matau mažutę šlapią dėmę ant klyno- nenori į kelnes daryt, bet keli lašiukai išbėga, toks perpildytas, tai tada jau numaunu kelnes ir pasiūlau, dažnai vaikas laksto nuogas, taigi čia jau l.mėgsta parodyt savo kūrybingumą ir pasišlapinti į įvairias vietas- į mašinuką, į kokias mažas talpas, į šuns dubenį, prigriebti kokį arčiausiai gulinti skudurą (mano ar savo drabužius dažniausiai) ir išvalo kaip moka.. į puodą nemėgsta, jam tiesiog neįdomu. kol kas nereikalauju. nuo vaiko gal 1,8 mns visgi nusipirkau eko vienkartines, nes jau buvo gaila vaiko- į daugiakartines reikėjo tiek tų palų dėt, kad atrodė, kaip bitelė. taigi, kai neturiu galimybės vaiko laikyt pusnuogio , tai jas naudoju- ar kai lauke šalta, ar kai važiuojam kur ilgesniam laikui.
jei reikėtų patirtį kartoti, tai gal kiek anksčiau vienkartines nusipikrkčiau, gal nuo kokių 1,4 mns, nes gaila, kai vaikas laksto, o jam tarp kojų didžiulė sauskelnė.. nepatogu.. net spec.įkotai vistiek nesugers..
vienžo, gal sumaliau labai, bet va tokia tai situacija..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgp 2011, 23:05 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Na, mano istorija su vaikučio tualeto reikalais panaši į Jelenos. Pradžioj bandžiau suprasti Vytį ir sugaudyt jo siusiukus. Viskas klostėsi visai neblogai. Net ir naktį išmiegodavom sausi. Beje, naktį mes miegam irgi ant vilnonio storo pledo. Tai jei ir pasitaiko kokių avarijų, tai čiužinys išlieka saugus. Bet po ilgesnės išvykos iš namų Vytis (apie 9,5 mėn. amžiaus) kaip tai atsisakė daryti ten, kur mama prašo. Tad taip dabar ir žaidžiam iki šiol (10,5 mėn.). Aš matau, kad nori sysių, siūlau jam,jis mandagiai atsisako ir kiek pavaikščiojęs kur pritupia ir padaro savo šlapią reikalą. Namie būna pliku užkapaliuku (pašluoti balutę rodos patogiau ir greičiau negu plauti sauskelnę). O už namų durų dedu vienkartines. Aišku, stengiuosi, jei jau matau kad nori, pasiūlyti jam kokį krūmelį. Po teisybei, vis dar graužia sąžinė, kad dedu tas vienkartines, nes kai laukiausi buvau visiškai nusistačios prieš jas. Gal Justė ir paskatins pereiti pilnai prie daugkartinių.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2011, 08:50 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
kaip ir manąjam dabar. Žinai, aš manau, kad turėtų būti kokio nors konsultantai dėl daugkartinių, ar bent jau tie kas parduoda,turėtų užtikrinti, kad jei prireiks tai suteiks visapusę informaciją apie daugkartines ir padės, jei kažkas nesigaus, pratekės ar panašiai. Mano atveju taip ir buvo, nebūčiau įšdrįsus pereit į vystyklystę,jei ta draugė kuri siūna nebūtų išrodžius, papasakojus ir vėliau vis klausinėjus kaip mums sekasi ar neperšlampa, ir visaip kitaip rėmus. Čia kaip ir perėjimas į žaliavalgystę, reikalauja aplinkinių palaikymo ir pagalbos. Aišku dar suveikia ir ir tikslo tame atradimas. Mane didžiulė palaima aplankė pradėjus naudot daukartines ir supratau,kad jau seniai taip reikėjo.
peleda rašė:
Juste, maniškei gal metai jau buvo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgp 2011, 09:17 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
labai pasistenksiu :D jei jau tu mane savo pavyzdžiu paskatinai nusiimti akinius, tai negi liksiu dabar skolinga :) o jei rimtai,tai žinoma nieko nesiruošiu spausti ar įtikinėti,nes kiekvienas yra savo kelyje,kur viskas yra teisinga ir ateina savo laiku.
Kodėl aš pasirinkau daugkartines?
Pirmiausia tai turbūt dėl pinigų, suvokiau, kad vienkartinės, tai iš tiesų yra pinigo metimas į šiukšliadėžę... O dar kai ta šiukšliadėžė skleidžia nemalonius kvapus ir net nebetelpa konteinerį, jau visai pradedi rimtai apie tai galvoti :D Mes su Julija (ta kuri siuva) paskaičiavom,kad pradinis įnašas daugkartinėms atitinka didelio poko vienkartinių kainą. Bet kas svarbiausia, gi tu jų neišmesi, jos tau tarnaus, metus,antrus, dar gal ir su kitu vaiku panaudosi arba paprasčiausiai parduosi.
Antra tai man jos žiauriai gražios, gal jau šiek tiek kartojuos,bet kai pirmąkart pamačiau mamų klube juliją su nuostabiai gražiom daugkartinėm tai net seilė iš pavydo nutįso.. :D jos kiekvienos skirtingos, gali priderint prie rūbų ar tiesiog vienom paleisti, nes pačios savaime puošia.
Ir kas savrbiausia suvoki, kad nededi savo vaikui plastmasės ant vienos jautriausių jo odos vietų ir neverti tos odos sugerti daugybę chemikalų, nuo kurių net astma gali išsivystyt (ją turi mano mama), o dedi 100procentų medvilnę, liną ar kitą natūralią medžiagą, kuri kvepia švara ir natūralumu, o ne kažkokias kvapikliais.

Rasele Lape rašė:
Na, mano istorija su vaikučio tualeto reikalais panaši į Jelenos. Pradžioj bandžiau suprasti Vytį ir sugaudyt jo siusiukus. Viskas klostėsi visai neblogai. Net ir naktį išmiegodavom sausi. Beje, naktį mes miegam irgi ant vilnonio storo pledo. Tai jei ir pasitaiko kokių avarijų, tai čiužinys išlieka saugus. Bet po ilgesnės išvykos iš namų Vytis (apie 9,5 mėn. amžiaus) kaip tai atsisakė daryti ten, kur mama prašo. Tad taip dabar ir žaidžiam iki šiol (10,5 mėn.). Aš matau, kad nori sysių, siūlau jam,jis mandagiai atsisako ir kiek pavaikščiojęs kur pritupia ir padaro savo šlapią reikalą. Namie būna pliku užkapaliuku (pašluoti balutę rodos patogiau ir greičiau negu plauti sauskelnę). O už namų durų dedu vienkartines. Aišku, stengiuosi, jei jau matau kad nori, pasiūlyti jam kokį krūmelį. Po teisybei, vis dar graužia sąžinė, kad dedu tas vienkartines, nes kai laukiausi buvau visiškai nusistačios prieš jas. Gal Justė ir paskatins pereiti pilnai prie daugkartinių.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Rgp 2011, 13:52 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaimas
Sveiki, ;)

O gal galite pasakyti, kur jų galima įsigyti? Nes aš ir esu prieš tuos vienkartinius. ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Rgs 2011, 11:26 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Labas Jovita,
atsiprašau,kad tik dabar atrašau, nessekiau kurį laiką forumo. Įsigyti gali čia http://www.facebook.com/pages/Julija-Co/228297910543668. Žinoma dar yra ekomamoj ir kitose el.parduotuvėse, bet manau, kad čia pigiausia irkokybe nesiskundžiu.

Beje ačiū visoms už pasidalinimą, pradėjom miegot ant vilnonio dekio, prisipirkom bambukinių ir kanapinių įdėkliukų ir šlapios naktys pamirštos, o kur dar vilnos švelnumas ir minkštumas,miegam kaip danguj :) ačiū už puikią idėją miegoti ant vilnos ! ;)

Jovke rašė:
Sveiki, ;)

O gal galite pasakyti, kur jų galima įsigyti? Nes aš ir esu prieš tuos vienkartinius. ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2012, 20:13 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Traku raj.
Sveikos, mamytes, as tai auginu jau antra vaikuti su daugkartinem, bet ne medvilninem, o vilnonem sauskelnem, kurias siuvuosi pati, ir esu labai tuo patenkinta. :!: Pradzioj bandem ir medvilnines, bet apsistojau ties vilnonem del to, kad ju, priesingai nei medvilniniu, nereikia kiekviena kart po pasislapinimo plauti . Plaunu tik medvilnini, kanapini ar bambukini iklota, o kelnaites pravedinu ir vel kaip naujos (vilna turi nuostabia savybe isskaidyti slapimo rugsti ir yra antibakterine) :D Maziau skalbimo, maziau klenyciu reikia, maziau pinigu :D Turiu 4 dydziu po 6 kelnaites ir gal kokiu 30 iklotuku. O medziaginiu sauskelniu susidarydavo per diena apie 10-12vnt, plius jos ilgokai dziusta, reik turet bent 2 dienom, jei skalbi kiekviena diena ;)
P.s. o del nepatogumo vaikui, tai be abejo, jam nuogam patogiausia, bet kad butu sunku su kelnytem, ar stabdytu vystymasi, nepasakyciau (mano pirmagimis berniukas 4,5 men jau sedejo, 9men jau pilnai lakste, mergaite truputi veliau, bet ji gime truputi anksciau laiko:))

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bal 2012, 08:41 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Sveika,
Vilnonės kelnytės išties gėris, kai naudojom man kaip stebuklas atrodė,kad jų nereikia plaut. ir išties tai ekonomiškiausia idėja daugkartinių sauskelnių. na dar įdomi idėja palučių su segtukais, bet čia gal daugiau tinka taikant natūralią higieną, kai vaikutis sysinamas ant puoduko ar kriauklės. Įsivaizduojat kai tėvai taip elgias nuo gimimo galima ir be vystyklų nęt augti, nes vaikai net nepripranta sisiot po savim. Čia mano paskutinis atradimas sauskelnių sferoj ir tikuosi ne paskutinis, nors mano pypliui jau tuoj jų nebereikės :) beje dar atsirado vystyklų klubas Vilniuje, prieraišios tėvystės centre, vivulskio 10a-10, jei kam reiktų palaikymo ir išsamesnių atsakymų http://www.prieraisiojitevyste.lt/node/267 atsiprašau, jei kam pasirodys reklama, bet tikrai labai smagus dalykas, ir galima sakyt nemokamas, nes mokamas tik jei norit paaukot prieraišios tėvystės sklaidai Lietuvoje arba atsidėkot už arbatą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bal 2012, 23:08 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: airija
labutis,as irgi auginsiu savo antra leliu su daukartinemis ,be to taikysiu naturalia higiena;)bet deja man niekaip neina ju issirinkt,nes neturiu patirties ,o kuo daugiau skaitau tuo daugiau viskas maisosi:(gal galit mamytes padet ir parokemonduot,kiek pradziai reiktu ir ttt....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Bir 2012, 13:31 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Alytus
jurga80 rašė:
labutis,as irgi auginsiu savo antra leliu su daukartinemis ,be to taikysiu naturalia higiena;)bet deja man niekaip neina ju issirinkt,nes neturiu patirties ,o kuo daugiau skaitau tuo daugiau viskas maisosi:(gal galit mamytes padet ir parokemonduot,kiek pradziai reiktu ir ttt....

Labas, aš savo dukrytę užsiauginau su daugkartinėmis sauskelnėmis. Patarčiau rinktis sauskelnes "Viskas viename"-na labai jau patogu, taip pat, kaip vienkartinės tik, kad išskalbti reikia. Greitai džiūsta, puikiai skalbiasi...Pirkau 10 vnt. sauskelnių ir 20 vnt. įklotų. Bambuko anglies pluošto sauskelnes su bambuko anglies pluošto tamsiu sausu įklotu - labiausiai patiko. Kai pirksite sauskelnes, tai labai patariu pasigilinti į jų sudėtį, nes daugybė pardavėjų rašo, kad sauskelnės yra, tarkim, visos bambukinės, o nusipirkus etiketėje perskaitai, kad išorė - poliesterio. Sėkmės.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Bir 2012, 15:36 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

mano dukrytei dabar 1,5 metų, nuo pirmo mėnesio naudojam medžiagines sauskelnes, tačiau nevengiam kartais ir vienkartinių (ekologiškų). mums pakako 14vnt, bet jei visai nebūtume naudoję vienkartinių, reiktų apie 20vnt, kad spėtų džiūt. išbandėm įvairias - pirkom ir "Rasakiloj" porą po 69lt (uch...) ir "Ekomamoj" po 45lt (jau geriau...) o po to atradom tą pačią Juliją, kur rašė Justė, ir mokėjom po 20-30lt, priklausomai, kokios sauskelnės. tai Juliją labai rekomenduoju dėl kainos ir kokybės santykio ;)
dar labai "sutaupydavom" kaskart keisdami sauskelnes palaikydami virš kriauklės (jau gimdymo namuose pradėjom) - dažnai ir padarydavo, bet tik iki pusės metų, vėliau pradėjo pykti laikoma ir daro tik į sauskelnes :(
kai sulauksim antro vaiko, tai jau rimčiau imsiuos natūralios higienos, bus dar draugiškiau aplinkai ir piniginei ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2012, 17:19 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: airija
as irgi ussisakiau is Julijos:)laukiu siuntinuko..i ligonine vesiuos eko vienkartiniu,o seip tai irgi imsiuos naturalios higienos ir kiek reiks sauskelniu:)aciu uz patarimus ir pasiulymus:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2012, 17:27 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

oi kaip ačiū už tokią gerą temą ir naudingus patarimus. Prieraišiosios tėvystės centre birželio 12 dieną bus paskaitėlė apie vystyklystę. http://prieraisiojitevyste.lt/node/63 aš jau užsiregistravau ir planuoju eiti pasidomauti kas ten per siaubas baubas tos daukartinės sauskelnės :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2012, 18:37 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Gal kam pravers: http://kartu.lt/kaunas/akcija/-3738

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2012, 19:23 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Heidenau, Vokietija
AsEsuLaura rašė:

Merginos, jūs atsargiau su tokiom akcijom, nes šitų sauskelnių kokybė neaiški. Kiek paieškojus internete LYGIAI TOKIAS PAČIAS sauskelnes iš Honkongo arba Kinijos parsisiųsite nemokamai po 15 Lt už vienetą.
Čia pvz: http://goo.gl/K3E1C

T.y., noriu pasakyt, kad galima gaut pigiau tiesiai iš beveik pirmų rankų, ir plius galima būtų pergalvoti ar Kinijoj gamintos bevardės sauskelnės tikrai turėtų būti vertos dėmesio.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2012, 20:36 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
ačiū už komentarą. Tesiog šiame reikale aš ne itin išmananti, todėl pasiūliau tiems, kurie išmano, kad įvertintų. Šaunu, kad yra kas pakomentuoja - juk net ir neigiamas komentaras atkreips kitų dėmesį ir privers susimąstyti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Bir 2012, 21:07 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Nesuprantu as tu daugkartiniu sauskelniu privalumu, apart ekologijos. Keme tas ju gerumas? Dedi palute, kuri po pirmojo sisiuko suslampa ir buna slapia, uzpakaliukas vaiko irgi dregnas. Jeigu nepakeiti iskart, dar po kito sisiuko sudreksta sauskelnes, dar po karto ir drabuziai. Arba kaitaliot reikia kas pusvalandi arba vaikas visas slapias vaiksto. Per diena susikaupia kruva vystykliuku, o neretai ir kelnyciu, kurias arba plauni arba dziaustai, to pasekoje nemalonus kvapas namuose. As atradau ekologiskus pampersus, jie tokie stori, labai gerai sugeria dregme, galima apie 5 valandas, o gal net daugiau, ramiai but ir nekeist nieko ir zinot, kad vaikas sausas, rubai sausi, sumazeja skalbimo ir zemei jie taip nekenkia, kaip parasti pampersai, o ir sunaudoju ju netiek ir daug, apie 5 i para.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Bir 2012, 14:54 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Laura rašė:
Nesuprantu as tu daugkartiniu sauskelniu privalumu, apart ekologijos. Keme tas ju gerumas? Dedi palute, kuri po pirmojo sisiuko suslampa ir buna slapia, uzpakaliukas vaiko irgi dregnas. Jeigu nepakeiti iskart, dar po kito sisiuko sudreksta sauskelnes, dar po karto ir drabuziai. Arba kaitaliot reikia kas pusvalandi arba vaikas visas slapias vaiksto. Per diena susikaupia kruva vystykliuku, o neretai ir kelnyciu, kurias arba plauni arba dziaustai, to pasekoje nemalonus kvapas namuose. As atradau ekologiskus pampersus, jie tokie stori, labai gerai sugeria dregme, galima apie 5 valandas, o gal net daugiau, ramiai but ir nekeist nieko ir zinot, kad vaikas sausas, rubai sausi, sumazeja skalbimo ir zemei jie taip nekenkia, kaip parasti pampersai, o ir sunaudoju ju netiek ir daug, apie 5 i para.

o ar si produkcija nera isskirtainai brangi?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 05:24 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vakar buvau paskaitoj apie daugkartines sauskelnes. Tai gavau daug naudingos informacijos. Visu pirma brangumas priklauso nuo paciu kurybiskumo ir fantazijos, sauskelnems galima naudoti flanele, merliukus, senus chalatus, paklodes, pacioms pasisiuti, nusimegzti ir pan. tai brangumas iskart sumazeja. Gal tos investicijos yra didesnes pacioje pradzioje, bet metu begyje viskas atsiperka. cia panasiai butu jeigu vaikelio gimimo pradzioje nusipirktumete vienkartiniu sauskelniu visam pusmeciui.

Taip pat trumpai pristate kas tai yra naturalioji higiena, derinant su ja palaipsniui vystyklu vis maziau ir maziau reikia. Naturaliaja higiena kiek pamenu tikrai naudoja dalis forumo zaliavalgiu :)

o mano asmenine nuomone tai vaiko sveikata tikrai nera per brangu :) tuo labiau, kad netgi ir i dali ekologisku vienkartiniu sauskelniu irgi deda cheminiu sugerimo priemoniu. Todel net ir perkant ekologiskas sausk. reikia ziureti zymejima, dometis sudetinem dalim ir pan :) bet cia jau kiekvieno pasirinkimas kiek jis nori skirti savo laiko ir demesio tokiems dalykams :)

p.s. aciu uz ta nuoroda ebejaus :) pabandymui uzsisakiau, paziuresiu ka gausiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume