Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
  Spausdinti

Re: Vaikų priežiūra ir ugdymas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Bir 2012, 11:53 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: airija
ok bandysiu...db tik pompos nusipirkt...laukiu vyro is darbo,nes iki vaistines man toli eit....taip knieti kuo greiciau isvalyt ,nes ziuriu tokios ziauri ausyte :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 20 Bir 2012, 10:21 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: vilkaviskis
kam ydomu ir jei abejojate, kad reikia ar nereikia vakcinuoti savo vaikelius, cia labai geras straipsniukas abejojantiems http://www.naturalnews.com/036220_vacci ... z1yFJGgZHk

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Bir 2012, 16:42 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

juraja, o kaip be skiepu tavo vaikus i darza paeme? ar jie nelanko?
savo sunu noriu vesti bent 2-3h kelis kartus i savaite, nes kaime neturim vaiku jokiu, tai reikia socializacijos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Bir 2012, 16:48 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

as neleidziu i darzeli, nes vaiku aplink ne mazai, o pilnai socializuotis gali paruosiamukuose.ten su ar be priima visu, bet ir siaip LT nera tokio istatymo, kad nepriimti neskiepytu vaiku.JAV tik kiek zinau taip yra.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Bir 2012, 09:46 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

cia dar epie skiepu zala http://articles.mercola.com/sites/artic ... me_oneline

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2013, 16:09 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
Ir kaip auga neskiepyti vaikai palyginus su bendraamžiais ? Ir dar apie skiepus, gal šito saito autorius ir čia yra, bet idomu paskaityt. Na mes irgi atsisakėm skiepyt, bet turbūt netoli tas laikas , kai vaikų teisės atsisakyma skiepinti traktuos kaip nepriežiūra ar smurta prieš vaika ir galės atimt jį.
http://www.ieskantysmenulio.lt/straipsniai/kunas/

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2013, 17:53 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

sunus 3.9m neskiepytas. mano nuomone yra akivaizdziai sveikesnis uz kitus vaikus, nes realiai sirgo 2 kartus. vaistu niekad nera gaves. pusmeti pralanke darzeli po kelias valandas, is kitu vaiku taip pat nieko neparsinese nei karto. savaitgali specialiai atvaziavo i svecius draugas su dukra , kuri ka tik persirgo vejaraupiais (nusprendem, kad geras laikas butu persirgti ir musu vyrukui), nenustebsiu, jei mano sunus neuzsikriete.
taciau as ne tik skiepu nebuvima akcentuociau, visgi yra aibe ir kitu veiksniu pradedant besalaukaincios ir zindancios mamos, o velaiu ir pacio vaiko mityba, nestumo ir gimdymo eiga, gyvenimo salygomis (mes -kaimieciai), psichologiniu mikroklimatu seimoje (sveika psichika- taip pat sveikatos dalis) ir t.t. Mano atveju visi sie veiksniai buvo palankus tam, kad seimoje augtu naturaliai sveikas vaikas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2013, 20:32 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tai psichika turbūt ir yra svarbiausia, o jai jau buvo persirgusi tai jau garantuotai neužkrės, reikėjo kai pradėjo sirgt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 08:15 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

vajaraupiais sirges vaikas yra "pavojingas" dar 5-7 dienas nuo veliausiai atsiradusiu spuogeliu atsiradimo denos.
beje, jei sunus susirgtu ir kam nors sios "dovanos" reikes, tai mielai prasom i svecius :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 08:23 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Mano žmona ir į darželį ėjo ir taipat pas susirgusius vėjaraupiais vedė, bet taip ir neužsikrėtė, tad nebūtinai gali užsikrėst, matyt imunitetas ir taip geras ir nereik gerint.
Juraja galėtum idėdama angliškus straipsniukus trumpa santrauka lietuviškai , nes ne visi skaito angliškai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 13:12 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lietuvoje neprivaloma vaiku skiepyti ir jokios ugdymo istaigos neprivalo to reikalauti, ar neugdyti neskiepyto vaiko. Mes taip pat kelis menesius vedeme po pusdieni i darzeli savo 2m mergaite. Tai tik viena karta buvo pakilusi siek tiek temperatura, bet po pusdienio nukrito. Manau cia nuo, tuo metu, dygstancio dantuko. Kuo daugiau domiuosi skiepais, kiek stebiu savo draugu, giminaiciu ir pazystamu paskiepytus ir nepaskiepytus bendraamzius vaikus, tiek vis prieinu isvados, kad skiepai lemia daugiau net negu 50%sveikatos, tiksliau neskiepai:) jie gali taip sugadinti vaiko imuniteta, kad mazai gelbes tiek zaliavalgyste, tiek gyvenimas kaime, tiek kiti sveikatinimosi ir grudinimosi budai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2013, 14:37 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Skiepų tema mane lydi visą mano gyvenimą. Esu neskiepyta vaikystėje ir niekada nesiskiepijau suaugusi. Turiu vienintelį skiepą ant peties, kai skiepydavo naujagimius (lyg ir nuo raupų). Pagal tuometinės medicinos rekomendacijas nebuvau skiepijama todėl, nes greit po gimimo buvo nustatyta sunki įgimta širdies liga ir buvo manoma, kad skiepai tokiems vaikams pavojingi lygiai tiek pat, kiek ir ligos, nuo kurių skiepijama. Vaikystėje lankiau darželį ir sirgau beveik visomis užkrečiamomis ligomis: raudonuke, vėjaraupiais, tymais, netgi skarlatina. Nesu sirgusi tik tada dar paplitusia liga kiaulyte.

Bet esu gavusi labai daug antibiotikų, nes daug sirgau plaučių uždegimais, angina. Vaikystėje tik nebuvau skiepijama, tačiau netrūko visų kitų faktorių, kurie tikriausiai lėmė silpną imunitetą.

Šiuo metu man kelia šypseną, kai man siūloma skiepytis nuo gripo :) Dabar jau medikams kažkodėl atrodo, kad skiepas gali mane apsaugoti, nors aš ir taip peršalimo ligom kelis paskutiniuosius metus beveik nebesergu.

Aš manau, kad labai teisingas pastebėjimas, jog vaiko (ir suaugusiųjų) sveikatai svarbus ne tik nesiskiepijimas, bet ir geras šeimos mikroklimatas, kuo sveikesnė mityba ir gyvenimo džiaugsmas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Lap 2013, 12:26 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: kaimas
Metus laiko skaitau kanadietės, 5 (netrukus bus 6) vaikų mamos blog'ą. Visiškai ne žaliavalgė šeimyna (paleo plius minus), bet gražūs/aktualūs tekstai, gražios nuotraukos, įvairios temos. Gal kam irgi bus įdomu, dalinuosi :)

http://bauhauswife.ca/ -
Yo Clarck's thoughts on motherhood, freebirth, attachment, food, family, spirit, outrageousness and dissent

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Rgp 2016, 09:30 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
Aš nesuprantu tų mamyčių, kurios draudžia skiepyti vaikus. Jūs nebejuokaukit, jus skiepijo tėvai, kas jums atsitiko? Nieko? Tik apsisaugojote nuo ligų. Kaip jūs vesit savo neskiepytą vaiką į darželį? Kai jis užkrėsti galės kitus vaikučius. Sako sąžinė griaužia, tam vaikui nieko neatsitiko, nuodų specialiai nesuleido....keistos esat, kurios prieš skiepus. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgs 2016, 16:48 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Guarana88 rašė:
Aš nesuprantu tų mamyčių, kurios draudžia skiepyti vaikus. Jūs nebejuokaukit, jus skiepijo tėvai, kas jums atsitiko? Nieko? Tik apsisaugojote nuo ligų. Kaip jūs vesit savo neskiepytą vaiką į darželį? Kai jis užkrėsti galės kitus vaikučius. Sako sąžinė griaužia, tam vaikui nieko neatsitiko, nuodų specialiai nesuleido....keistos esat, kurios prieš skiepus. :)

O gal jums supratimo trūksta, nepagalvojot? :D Man tai jūs keista, nes kalbat vėjus. Kiek esate domėjusis skiepais? Man metų jau nemažai ir aš esu neskiepyta. Deja, ne dėlto, kad tėvai buvo labai sąmoningi, bet todėl, kad skiepai buvo pavojingi mano silpnai sveikatai. Taigi į darželį ir mokyklą ėjau ir grupėje bei klasėje buvau vienutėlė neskiepyta. Niekas tada nedarė jokių problemų, kad štai čia eina viena neskiepytoji ir kokia ji pavojinga mūsų vaikams! :D Aš pati sirgau daug, bet turbūt ne dėl skiepų nebuvimo, o dėl savo ligos. Tačiau tikrai nemanau, kad kažkam pakenkiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Vas 2017, 15:54 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius {žvėrynas}

Esame žaliavalgiai jau daugelį metų. Šeimoje trys vaikeliai žaliavalgiai. Esame laimingi. Priimtume keletą vaikelių trumpalaikiui ar ilgalaikiui ugdymui į natūralią kasdienos gyvenimo būtį, patirtį santarvėje, savaimiškume, tarpusavio ryšio kūrime šeimoje. Žvėrynas. Vilnius. Gyvename name prie miško. +37069934951

Teesie visi laimingi

https://vimeo.com/151048885

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute