Visos datos yra UTC + 2 valandos





Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

del privalomos vakcinacijos
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2015, 12:37 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Užsiregistravo:01 Gru 2010, 08:22
Karma: + 19 -
Pranešimai:307
Lytis: Vyriška
Vietovė: Dzūkija
tiesiog palieku tai cia..

Sveiki,

Siun​c​iu lai​s​ko teksta zemiau, kuri galima pakoreguoti savaip ir apacioj pasirasyti. Taip pat pridedu priedus su tyrimais, juos galbut reiktu "suzipuoti", nes gali nepraeiti toks kiekis (arba galima tiesiog istrinti kelis).

Pasidalinkit zinute apie skiepus ir baudas ir savo fb, fb ar kitose grupese, paskatinkit giminaicius taip pat siusti laiskus i Seima - taip daugiau zmoniu suzinos kas vyksta ir bent jau apie tai pamastys. Visi esame labai uzimti ir galbut todel labai mazas savo teises ginanciuju aktyvumas, bet jei nieko nedarysime, tai yra daug aktyviai veikianciu, kurie nuspres uz mus, deja ne taip kaip noretume.

Cia adresai kam reikia siusti: Remigijus.Acas@lrs.lt; Mantas.Adomenas@lrs.lt; ViAlek@lrs.lt; Arvydas.Anusauskas@lrs.lt; Audronius.Azubalis@lrs.lt; Linas.Balsys@lrs.lt; Virginija.Baltraitiene@lrs.lt; Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt; Mindaugas.Bastys@lrs.lt; Rima.Baskiene@lrs.lt; Juozas.Bernatonis@lrs.lt; Agne.Bilotaite@lrs.lt; Sarunas.Birutis@lrs.lt; Bronius.Bradauskas@lrs.lt; Stasys.Brundza@lrs.lt; Saulius.Bucevicius@lrs.lt; Valentinas.Bukauskas@lrs.lt; Algirdas.Butkevicius@lrs.lt; Vida.Cigriejiene@lrs.lt; Petras.Cimbaras@lrs.lt; Rimantas.Dagys@lrs.lt; Kestutis.Dauksys@lrs.lt; Irena.Degutiene@lrs.lt; Sergej.Dmitrijev@lrs.lt; Larisa.Dmitrijeva@lrs.lt; Arunas.Dudenas@lrs.lt; Algimantas.Dumbrava@lrs.lt;Arimantas.Dumcius@lrs.lt; Vilija.Filipoviciene@lrs.lt; Viktoras.Fiodorovas@lrs.lt; Vitalijus.Gailius@lrs.lt; Vytautas.Gapsys@lrs.lt; Vydas.Gedvilas@lrs.lt; Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt; Povilas.Gylys@lrs.lt; Kestutis.Glaveckas@lrs.lt; Loreta.Grauziniene@lrs.lt; Petras.Grazulis@lrs.lt; Kazys.Grybauskas@lrs.lt; Gediminas.Jakavonis@lrs.lt; Donatas.Jankauskas@lrs.lt; Zbignev.Jedinskij@lrs.lt; Edmundas.Jonyla@lrs.lt; Sergejus.Jovaisa@lrs.lt; Rasa.Jukneviciene@lrs.lt; Benediktas.Juodka@lrs.lt; Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt; Vytautas.Kamblevicius@lrs.lt; Liutauras.Kazlavickas@lrs.lt; Gediminas.Kirkilas@lrs.lt; Kestas.Komskis@lrs.lt; Jonas.Kondrotas@lrs.lt; Vanda.Kravcionok@lrs.lt; Dainius.Kreivys@lrs.lt; Andrius.Kubilius@lrs.lt; Dalia.Kuodyte@lrs.lt; Rytas.Kupcinskas@lrs.lt; Kazimieras.Kuzminskas@lrs.lt; Juzef.Kvetkovskij@lrs.lt; Orinta.Leipute@lrs.lt; Arminas.Lydeka@lrs.lt; Michal.Mackevic@lrs.lt; Vince.Margeviciene@lrs.lt; Raimundas.Markauskas@lrs.lt; Eligijus.Masiulis@lrs.lt; Kestutis.Masiulis@lrs.lt; Antanas.Matulas@lrs.lt; Vytautas.Matulevicius@lrs.lt; Andrius.Mazuronis@lrs.lt; Gintautas.Mikolaitis@lrs.lt; Dangute.Mikutiene@lrs.lt; Kristina.Miskiniene@lrs.lt; Albinas.Mitrulevicius@lrs.lt; Arvydas.Mockus@lrs.lt; Alma.Monkauskaite@lrs.lt; audrius.nakas@lrs.lt; Jaroslav.Narkevic@lrs.lt; Petras.Narkevicius@lrs.lt; Antanas.Nesteckis@lrs.lt; Juozas.Olekas@lrs.lt; Andrius.Palionis@lrs.lt; Raimundas.Paliukas@lrs.lt; Arturas.Paulauskas@lrs.lt; Bronius.Pauza@lrs.lt; marija.pavilioniene@lrs.lt; Milda.Petrauskiene@lrs.lt ; Darius.Petrosius@lrs.lt; Domas.Petrulis@lrs.lt; Audrone.Pitreniene@lrs.lt; Raminta.Popoviene@lrs.lt; Juras.Pozela@lrs.lt; Giedre.Purvaneckiene@lrs.lt; Naglis.Puteikis@lrs.lt; Jurgis.Razma@lrs.lt; Irina.Rozova@lrs.lt; Rimas.Rucys@lrs.lt; Julius.Sabatauskas@lrs.lt; Algimantas.Salamakinas@lrs.lt; Ricardas.Sargunas@lrs.lt; Paulius.Saudargas@lrs.lt; Vytautas.Saulis@lrs.lt; Valerijus.Simulik@lrs.lt; Rimantas.Sinkevicius@lrs.lt; Algirdas.Sysas@lrs.lt; valdas.skarbalius@lrs.lt; Arturas.Skardzius@lrs.lt; Aurelija.Stancikiene@lrs.lt; Kazys.Starkevicius@lrs.lt; Gintaras.Steponavicius@lrs.lt; Algis.Strelciunas@lrs.lt; Valentinas.Stundys@lrs.lt; Eduardas.Sablinskas@lrs.lt; Stasys.Sedbaras@lrs.lt; Irena.Siauliene@lrs.lt; Remigijus.Simasius@lrs.lt; Leonard.Talmont@lrs.lt; Rita.Tamasuniene@lrs.lt; gintaras.tamosiunas@lrs.lt; Dalia.Teiserskyte@lrs.lt; Darius.Ulickas@lrs.lt; Povilas.Urbsys@lrs.lt; Sergej.Ursul@lrs.lt; Jolita.Vaickiene@lrs.lt; Ona.Valiukeviciute@lrs.lt; Egidijus.Vareikis@lrs.lt; Jonas.Varkala@lrs.lt;Valdas.Vasiliauskas@lrs.lt; Birute.Vesaite@lrs.lt; Arvydas.Vidziunas@lrs.lt; Vitalija.Vonzutaite@lrs.lt; Mecislovas.Zasciurinskas@lrs.lt; Aleksandras.Zeltinis@lrs.lt; Emanuelis.Zingeris@lrs.lt;Edvardas.Zakaris@lrs.lt; Pranas.Zeimys@lrs.lt; Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt; Rokas.Zilinskas@lrs.lt; Zita.Zvikiene@lrs.lt; Rimante.Salaseviciute@lrs.lt

Geriausi linkejimai,
Dovile
​​


Gerbiami Seimo nariai,

kreipiuosi į Jus dėl parengtų teisės aktų projektų :

· LIETUVOS RESPUBLIKOS ADMINISTRACINIŲ TEISĖS PAŽEIDIMŲ KODEKSO PAPILDYMO 1815 STRAIPSNIU ir 2394 STRAIPSNIO PAKEITIMO

· LIETUVOS RESPUBLIKOS PACIENTŲ TEISIŲ IR ŽALOS SVEIKATAI ATLYGINIMO ĮSTATYMO Nr. I-1562 12 STRAIPSNIO PAKEITIMO

· LIETUVOS RESPUBLIKOS ŽMONIŲ UŽKREČIAMŲJŲ LIGŲ PROFILAKTIKOS IR KONTROLĖS ĮSTATYMO Nr. I- 1553 11 STRAIPSNIO PAKEITIMO

Aukščiau išvardintais teisės aktų projektais, norima ne tik įteisinti skiepų nuo trijų ​ligų ​(poliomielito, tymų, raudonukės) privalomumą, bet ir numatytos piniginės baudos tėvams, kurie atsisakys skiepyti savo vaikus.

Su šiais teisės aktų projektais nesutinku dėl žemiau nurodytų priežasčių:

· ​V​akcinose esama sunkiųjų metalų (gyvsidabris, aliuminis), kancerogenų, nuodingų chemikalų, gyvų ir genetiškai modifikuotų virusų, ekstrakto, kuriame esama gyvūnų virusų, nepaprastai nuodingų dekontaminatų ir pagalbinių medžiagų, nepatikrintų antibiotikų, nė vienas iš kurių negali būti suleistas be žalos organizmui.

· Tarptautiniai tyrimai rodo, kad skiepai yra viena iš staigių ir netikėtų vaikų mirčių sindromo priežasčių.

· Nėra mokslinių tyrimų, kurie mėgintų nustatyti, ar iš tikrųjų skiepai užkerta kelią ligoms. Sergamumo grafikai greičiau demonstruoja, kad skiepai buvo įvesti epidemijoms besibaigiant, kai liga jau buvo paskutinėje stadijoje.

· Privalomas vaikų skiepijimas​ yra​ žiaurus valstybės žingsnis, nes būtų neatsižvelgiama į moksliniais tyrimais pagrįstą informaciją ir tikrus faktus bei statistinius duomenys iš kompetetingų šaltinių apie kenksmingą skiepų įtaką žmogaus ir ypatingai vaikų sveikatai.​ Pridedu mokslinius tyrimus, kurie įrodo skiepų žalą žmogaus organizmui.

· Baudos neskiepytų vaikų tėvams gali būti nepakeliamai skaudžios, nekalbant apie tai, jog jos yra nesąžiningos.

· Laisvos nepriklausom​os​ šalies seimo nariai turėtų pasisakyti už laisvanorišką žmogaus teisę apsispręsti dėl bet kokios medicininės intervencijos į jo paties ir (arba) jo vaiko ar globotinio kūną ir už teisę laisvai, savarankiškai pasirinkti naudotis bet kokia siūloma medicinos paslauga.

Tikiuosi, kad Jūs, Gerbiami Seimo nariai, ginsite mano piliečio teisę laisvanoriškai apsispręsti dėl medicininės intervencijos į vaik​ų​ organizmą, bei dėl farmacijos produkto, kurio šalutinis poveikis konkrečiam pacientui nėra žinomas, naudojimo gydymui ir (arba) ligų profilaktikai.

​Dėkoju už jūsų laiką, skirtą šio klausimo nagrinėjimui.

​Pagarbiai,
Vardas Pavarde


Prikabinti failai:
svarbufwdlaiskasdelskiepu.zip [3.11 MiB]
Atsisiųsta 62 kartus(ų)
Į viršų
 Aprašymas  
 

zaliavalgis.lt

Re: del privalomos vakcinacijos
StandartinėParašytas: 20 Rgp 2015, 16:09 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Užsiregistravo:25 Sau 2014, 20:47
Karma: + 0 -
Pranešimai:445
Lytis: Vyriška
Vietovė: Lietuva
https://www.youtube.com/watch?v=pGCnISdHuEE


Į viršų
 Aprašymas  
 

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 


Visos datos yra UTC + 2 valandos


  Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui


Paremkite svetainę SMS žinute

Founded by AUM.lt
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Installed by Serveriai.lt
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007