ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta!
http://zaliavalgyste.lt/

Kasdieninės įžvalgos
http://zaliavalgyste.lt/viewtopic.php?f=13&t=674
Puslapis 17

Autorius:  Lotosas [ 07 Bal 2013, 17:33 ]
Pranešimo tema:  Kasdieninės įžvalgos

Ir Lotoso žiedui atėjo laikas pasidalinti savo įžvalgomis. Juk kiekvienas žmogus lyg gėlės pumpuras, laukiantis savo pavasario. Ir kad tas pavasaris greičiau ateitų, reikia šiltų saulės spindulių, kurie ištirpdytų žemę užklojusį ir niekur nenorintį pasitraukti sniegą, tam kad giliausiame iliuzijos sapne esantis gėlės pumpuras galėtų atsiplėši nuo įšalusios žemės ir pakelti savo žiedą aukštyn lyg saulės spindulių. Visada po skausmingos ir atšiaurios žiemos tokio pumpuro laukia išsiskleidimas. Ir kuo atšiauresnė ir šaltesnė buvo žiema, tuo gražesnės ir daugiau gyvenimo pilnatvės teikia to žiedo spalvos. :)

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Bėgom per lūžtantį ledą pasitikti savo pavasario!
IMGP6226.JPG
IMGP6226.JPG [ 416.44 KiB | Peržiūrėta 2684 kartus(ų) ]

Autorius:  Jelena [ 07 Bal 2013, 17:51 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Oho, kaip idomu, Lotosai.
O kas tie " mes", kurie bego per luztanti leda? Bet kokia zmoniu grupe jungia kazkokia idelogija, filosofija. Idomu, kas cia per drasuoliai, kurie, tikiuosi, pades mums prisisaukti pavasario :)

Autorius:  Lotosas [ 08 Bal 2013, 11:37 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Mes - tai kiekvienas žmogus iš gatvės. Tame ir bėda, kai imame svarstyti, kas jungia, o kas nejungia. Įsitraukiame į įvairius grupinius žaidimus ir net nepastebime, kaip tie žaidimai tampa paprasčiausiu mūsų egoizmu. Gal nemokame kitaip. Bet pabandžius kitaip, ar nuo to bus tik blogiau? :)

Autorius:  Jelena [ 08 Bal 2013, 12:04 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

"Mes - tai kiekvienas žmogus iš gatvės". Pasitikslinu. Tu sakai, kad visi sie zmones, kurie nuotraukoje eina per leda tiesiog atsitiktinai vienu metu nepriklausomai veinas nuo kito atejo i upes kranta? Suhaliucinavo gal vienodai?

Netikiu. Taip nebuna. Palikime vaikams iliuzija, kad zmogus yra kazkoks atskiras vienetas, pats sau ir pats is saves. "Atskirai" Visatoje niekad nieko nebuna, Zmogus visada yra visumos dalis, netgi "zmones is gatves" kazkas jungia- priklausomybe tai paciai tautybei, gyvenimas tame paciame name arba toje pacioje gatveje, viena ideja ir t.t. Akivaizdu, kad turetu buti kazkas, kas priverte visus siuos zmones vienu metu ateiti i upes kranta.
Nieko baisaus grupiniuose zaidimuose nera, jie tik vienaip ar kitaip atspindi Lila, Absoliuto zaidimus. Bet vyrams visada yra labai sudetinga susitaikyt su tuo, kad jie nera jokie unikumai, o tebera tik vienas is.. Moteriai tai suvokti yra gerokai lengviau :D
Net ir sioje nuotraukoje zmones turi viena juos junciancia ideja - begti per luztanti leda pasitinkant pavasari :D

Autorius:  admin [ 08 Bal 2013, 12:18 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Jelena rašė:
Net ir sioje nuotraukoje zmones turi viena juos junciancia ideja - begti per luztanti leda pasitinkant pavasari :D


kokia ten ideja - neaisku. nes tai tik nuotraukos pavadinimas :D
gal bega vejasi troleibusa..

Autorius:  Lotosas [ 08 Bal 2013, 18:02 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

admin rašė:
kokia ten ideja - neaisku. nes tai tik nuotraukos pavadinimas :D
gal bega vejasi troleibusa..


Būtent, tai tik nuotraukos pavadinimas. O nuotrauka daryta Luni šeštadienio žygio metu po Lentvarį. Kaip tik ir pagautas momentas visiems bandant pereiti Lentvario ežerą ledu. :)

http://luni.lt.alksnis.serveriai.lt/luni-vilnius/18-vilniaus-luni-paskaitos/711-luni-sestadienio-zygis-i-i-lentvari-litovariskes-landvara

Autorius:  Jelena [ 08 Bal 2013, 19:35 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

aa.. as galvojau kad cia tavo nuotrauka, kuria pats padarei

Autorius:  Lotosas [ 08 Bal 2013, 22:00 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Tai aš ją ir dariau. ;)

Autorius:  Lotosas [ 18 Bal 2013, 07:28 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Nutariau pasidalinti su savo nauju atradimu, tai penkiais Tibeto pratimais. Kiekvieną rytą pradedu lengvu pasibėgiojimu, vėliau atlieku šiuos pratimus:

http://www.youtube.com/watch?v=jeKTFrJgBPU


Tibetiečiai tiki , kad žmogaus kūne yra septynios pagrindinės čiakros , kurios silpsta žmogau senstant. Gyvybiškai svarbi energija blokuojama ir taip atsiranda ligos, vyksta senėjimas. Penki paprasti pratimai gali padėti vėl šiems energijoms centrams normaliai veikti. Bet mokslininkai sako kitaip: čakrų išsidėstymas ant stuburo atitinka pagrindines vidaus sekrecijos liaukas, kurios padeda palaikyti biocheminių elementų ir automatinių funkcijų balansą. 5 Tibeto pratimai ypač gerai veikia skydliaukę ir hipofozę, skatina išsiskirti augimo hormoną. Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad nedidelė jo dozė sulėtina senėjimo procesą. Informacija paimta iš Peterio Kedlerio knygos Jaunystės šaltinis 5 Tibeto pratimai. 2 Knyga. 

Įmetu daugiau informacijos susipažinimui su Tibeto joga:

http://www.youtube.com/watch?v=7lWlQPnPyBo

:)

Autorius:  Lotosas [ 23 Bal 2013, 07:31 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Ar neteko susidurti su dualistinės sąmonės praktika? Tai dvasinės praktikos dalis, kai pasaulis dalinamas į dvi dalis – teigiamą ir neigiamą. Dualizmą praktikuojantis žmogus visaip bando šalinti neigiamus jausmus, jis dievina visa tai, kas teikia malonumą ir gėrį. Taip pat ir dvasinės praktikos atributus kaip malda, meditacija ir mantra – viską skiria teigiamų jausmų įtvirtinimui. Jo sąmonėje gyvuoja nepalaužiami gėrio, šviesumo, teigiamų pojūčių, šventumo stabai. Kuriems kartais ateina laikas griūti, skaudžiai atplėšiant nuo visų prisirišimų. Taip jau yra, kad pasaulyje viskas, kas gera, po kiek laiko išsigimsta ir tampa priešybe.
Prikabintas failas:
Failo aprašymas: Stabai, kuriuos kuriame savo sąmonėje, tėra tik prisirišimų, kurie iššaukia savanaudišką požiūrį į pasaulį, rezultatas.
IMGP7209.JPG
IMGP7209.JPG [ 248.95 KiB | Peržiūrėta 2598 kartus(ų) ]

Bet šiandien ne tuo norisi pasidalinti. :) Norisi pasidalinti meile – apimančia tiek teigimą, teik ir neigiamą pasaulio puses. Meile, kuri priima tiek neigiamus, tiek teigimus jausmus. Kai viską, kas yra neigiama ir teigiama, bloga ir gera priimamame su meile, paklūstame vienam vieningam srautui, nedualistiniame srautui. Tik mylėdami pasaulį tiek blogą, tiek gerą, galime išgyventi su juo vienovės jausmą.

Autorius:  Sigita M. [ 23 Bal 2013, 08:12 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Ir kaip sekasi priimti viską su Meile?

Autorius:  Lotosas [ 23 Bal 2013, 11:22 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Visaip sekasi, įtvirtinti savyje vienovės jausmą nemenkas menas. ;)

Savaitgalį teko pasikarstyti po Aukštaitijos Nacionalinio parko kalvas, paieškoti gražių vaizdelių, po kol viskas nepasislėpė po žalai medžių lapija:

http://s64.photobucket.com/user/Gamtos_vaikas/media/gamta/2013%2004%2020-21/IMGP7118.jpg.html?sort=2&o=0

Autorius:  Sigita M. [ 23 Bal 2013, 15:06 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Graži gamta tavo nuotraukose, tai jūs su Darvienu gal draugaujat, nesuprantu kokios čia sąsajos - ir tu gamtos vaikas ir jis dabar gamtos vaikas, ar čia tik sutapimas :roll: ?

Autorius:  Lotosas [ 23 Bal 2013, 15:58 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Ačiū, čia tik sutapimas.

Autorius:  Lotosas [ 21 Vas 2016, 15:40 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Noriu pasidalinti žiniomis, bent daugiau įnešti aiškumo į mūsų gyvenimą. Pakalbėkim apie tapasą. Tapas, tai energija , kurią gauname iš kitų. Tapas mums suteikia materialinį turtą, sėkmę ir kt., viskas kas priklauso mums, turim dėka tapaso. Tarkim šio forumo dalyvė Sigutė, įkelia daug receptų, daugelis pamato , perskaito ir jaučia jai didelį dėkingumą, tas dėkingumas virsta tapasu. Tačiau ar tas tapasas atneša naudos jos gavėjui, bent šiuo atveju? Skanus maistas skatina žemutinių čiakrų veiklą, neskatina žmogaus energijai kilti aukščiau, tai tas tapasas tampa jos gavėjui kaip prakeikimas , pririšantis jį prie maisto. Maistas tėra tik vienas iš energijos šaltinių, kuris neturi tapti vienu iš malonumo šaltinių, tad jei kuo neskaniau gamini, tuo geriau. Gamindamas maistą galvok, kaip žmogus taptų laisvas nuo maisto.Taigi, jei bet kokia pagalbą kitam žmogui su tapasu atneša ir karmą , kuri apsunkina jos davėją , kaip susikurti tapasą , kuris neapsunkintų jos gavėjo, o kaip tik išlaisvintų? Geriausias tapasas, tas kuris gaunamas, jei kitam žmogui padedi jo dvasinio vystymo kelyje. aišku, ir tas tapasas turi būti atidirbamas meditacija ir joga, kad gaunama energija nenuneštų žemyn. :)

Autorius:  Valdas P. [ 22 Vas 2016, 08:50 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Viskas vyksta ir viskas įgimta. Įgyjama tai, kas įgimta įgyti.

Autorius:  Valdas P. [ 22 Vas 2016, 09:07 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Beje, yra 6 žmonių rūšys:

Žmonės Vyriški Piemenys, šachmatuose Karaliai.

Žmonės Moteriški Piemenys, šachmatuose Karalienės.

Žmonės Žyniai, šachmatuose Rikiai.

Žmonės Vilkai, šachmatuose Arkliai.

Žmonės Šunys, šachmatuose Bokštai.

Žmonės Avys, šachmatuose Pėstininkai.

Tai atitinka 6 rūšis Budizme.

Taip pat yra 2 žmonių rūšys pagal sektoriaus prigimtį - viešojo ir valstybinio.

Pavyzdžiui, Prezidentais, Ministrais, Seimo nariais, Kariais, Policininkais, Saugumiečiais ir taip toliau yra ne tampama, o gimstama. Niekas negali jais tapti, o tik apsimesti, imituojant jų elgesį, kuris pas juos yra įgimtas.

Todėl tik jie yra tinkami užimti tas vietas.

Kaip reikiamos detalės į reikiamas vietas.

Pavyzdžiui, Povilas Ksaveras Bžostovskis buvo Valstybinio sektoriaus Prezidento prigimties Vyriškas Piemuo, šachmatuose Karalius, ir jis sukūrė valstybę valstybėje.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Pavyzdžiui, Sergėjus Lavrovas yra Valstybinio sektoriaus Ministro prigimties Vyriškas Piemuo, šachmatuose Karalius ir dirba Valstybiniame sektoriuje Užsienio Reikalų Ministru, Užsienio Reikalų Ministerijos Vadovu.

O Džonas Keris yra ne Valstybinio, o Viešojo sektoriaus prigimties ir dirba Valstybinio sektoriaus Užsienio Reikalų Ministru.

Pažiūrėkite kaip vienas tinka, o kitas - ne.

Prikabinti failai:
12734289_106008369790217_3722578364677519512_n.jpg
12734289_106008369790217_3722578364677519512_n.jpg [ 41.92 KiB | Peržiūrėta 2464 kartus(ų) ]
KErry.jpg
KErry.jpg [ 66.72 KiB | Peržiūrėta 2464 kartus(ų) ]
Kerry_Lavrov_ukraine_031414.jpg
Kerry_Lavrov_ukraine_031414.jpg [ 252.52 KiB | Peržiūrėta 2464 kartus(ų) ]

Autorius:  Valdas P. [ 22 Vas 2016, 09:43 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

ŽydųNežydų genų žmonės yra Yin-Yang.

Žydai yra Yin.

Nežydai - Yang.

Yin-Yang yra Pagrindas, Centras, Ašis.

Autorius:  Lotosas [ 22 Vas 2016, 09:48 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Deja, yra keturios kastos: šudrų , vaišijų, kšatrijų ir brachmanų. Tik senais laikais kšatrijai buvo valdovais ir karaliais , o dabar valdžią dažniausia užima šudros ir vaišijai. Šudros tai žemiausio kastos atstovai , kuriems rūpi tik malonumai. Vaišijai tai verslininkai , kurie toliau savo šeimos nieko nemato, užsiima verslu . Kšatrijai susirūpinę visuomenės raida , jos morale, galima jiems priskirti šviesius žmones ir intelektualus. Brachmanai tai visuomenės veikėjai, kuriems svarbiausia jų dvasinė raida, aišku susidomėjusi dvasiniais dalykais yra ir tarp vaišijų ir kšatrijų, bet galima juos atskirti iš to, kad vaišijai iš to daro verslą , kšatrijai dažniausia pasireiškia fanatizmu, kuria sektas, kariauja vienas su kitu , jiems svarbiausia tradicijos , o ne realybė. Brachmanai užsiiminėja dvasinėmis praktikomis, stengiasi įgyti žinių , į viską žiūri kaip į Dievo pasireiškimą , be jokio dualistinio pasaulio skirstymo. :)

Autorius:  Valdas P. [ 22 Vas 2016, 09:52 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Taip, bet 6 rūšys kaip buvo, taip ir yra.

Išgaruoja tik matymas.


ŽydųNežydų genų žmonės žymimi spalvomis Juoda ir Balta.

Juoda reiškia Žydus, Balta - Nežydus.

Bet kas, kas save žymi Juoda ir Balta spalvomis ir yra ne ŽydaiNežydai, apsimeta, kad yra tuo, kuo nėra.

Iš esmės, nesant tų, kurie turi būti, vyksta kompensavimas ne tais, atrodančiais tais.

Kol atsiras tie.

Tokiais gali atrodyti ir Nežydai, ir Žydai.

Autorius:  Valdas P. [ 22 Vas 2016, 10:09 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Dar kitas 6 žmonių rūšių suskirstymas yra pagal tai, kas jiems svarbiausia, arba tai, ką jie valdo:

Žmonės, kurie Valdo kitus Vyriškai.

Žmonės, kurie Valdo kitus Moteriškai.

Žmonės, kurie valdo Žinias.

Žmonės, kurie valdo Daiktus.

Žmonės, kurie valdo Pinigus.

Žmonės, kurie valdo Darbą.

Pavyzdžiui, iš 20 Forbes turtingiausių pasaulyje žmonių, 19 yra Žmonės Šunys, šachmatuose Bokštai, Žmonės, kurie valdo Pinigus. Vienintelis Jeff Bezos yra Moteriškas Piemuo, šachmatuose Karalienė, Žmogus, kuris Valdo kitus Moteriškai.

http://www.forbes.com/billionaires/list/#version:static

Autorius:  Valdas P. [ 22 Vas 2016, 12:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Pavalgant visų vitaminų ir mineralinių medžiagų, kiek jų reikia ant, tarkim, 3000 kcal, tarkim, po 150% paros dozės, galima normaliai pabadauti.

Autorius:  Valdas P. [ 22 Vas 2016, 14:58 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Vokietijoje iš 630 dirbančių Seimo nariais, 3 - Valstybinio sektoriaus prigimties.

Iš 15 dirbančių Ministrais - nei vieno Valstybinio sektoriaus prigimties.

Kanclere dirbanti Angela Merkel - taip pat ne Valstybinio sektoriaus prigimties.

Taipogi ir Vokietijos Prezidentu dirbantis Joachim Gauck.

Priedas prie stebėjimo, kaip elgiasi dirbantys Vokietijos vadovais Viešojo sektoriaus prigimties žmonės, jų tinkamumas darbui Valstybiniame sektoriuje, ir kas vyksta Vokietijoje pastaraisiais metais.

Autorius:  Sigita M. [ 22 Vas 2016, 20:15 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Lotosas rašė:
Tarkim šio forumo dalyvė Sigutė, įkelia daug receptų, daugelis pamato , perskaito ir jaučia jai didelį dėkingumą, tas dėkingumas virsta tapasu. Tačiau ar tas tapasas atneša naudos jos gavėjui, bent šiuo atveju? Skanus maistas skatina žemutinių čiakrų veiklą, neskatina žmogaus energijai kilti aukščiau, tai tas tapasas tampa jos gavėjui kaip prakeikimas , pririšantis jį prie maisto. Maistas tėra tik vienas iš energijos šaltinių, kuris neturi tapti vienu iš malonumo šaltinių, tad jei kuo neskaniau gamini, tuo geriau.

Ištikrųjų aš labai neskaniai gaminu, tik sakau kad viskas labai skanu :D Tai sakau, gal neužsitrauksiu labai sunkios karmos :) ? Nu nebent už melavimą, kad čia viskas pas mane labai jau skanu neišpasakytai :) Kaip manai :) ?

Autorius:  Sigita M. [ 22 Vas 2016, 20:19 ]
Pranešimo tema:  Re: Kasdieninės įžvalgos

Tai gal man pradėti virti ir kepti, aš moku ir virt ir kept, galiu, tikrai, kokie būtų pageidavimai :)? Tai galiu irgi padaryt, kad būtų žiauriai neskanu :) Aš labai lanksti, galiu prisitaikyti :)

Puslapis 17 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Installed by Serveriai.lt
http://www.phpbb.com/