Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 634 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Kitas
  Spausdinti

Re: Kas šiandien pietums?
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Gru 2016, 14:55 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
ŽALIAVALGIŠKA KŪČIA:

Skaičiau, kad mūsų proseneliai ruošė žaliavalgišką kūčią - kažką tokio panašaus :) O šis patiekalas labai gardus, bet dėl savo sotumo, galėtų drąsiai vienas sau būti ant viso stalo ir dvi dienas valgyti nebesinorės. Aš tokią kūčią pasigaminu vieną kartą metuose ir tikrai ne per Kūčias, jei norisi paragauti ir kitų valgių :) Taigi, čia reikės pasidaryti aguonų pieno. Aguonas pamirkome bent 12val, malame su blenderiu ir vandeniu, labai ilgai nemalu, bent truputį kad apsimaltų sėklytės, tada tiesiog nukošiu su sūrmaišeliu ir turiu labai skanų pieną. Į šį pieną dedame medaus ir daigintų kviečių, o toliau ko tik širdis geidžia - graikiškų ar lazdyno riešutų, razinų. Visko labai daug šitoj žaliavalgiškoj kūčioj, aš dažniausiai apsiriboju kviečiais ir razinomis. Tikrai labai gardu ir verta išbandyti :)!

Skanaus!

Prikabinti failai:
05.jpg
05.jpg [ 114.99 KiB | Peržiūrėta 1529 kartus(ų) ]

Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 20 Gru 2016, 15:24 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Negaliu nepasidžiaugti, kad turime forumo rėmėją, kuris labai pradžiugino savo noru paremti forumą :) Prašome susipažinti : http://www.zaliavalgis.lt/lt :)

Trumpai, bet labai įkvepiančiai apie Žaliavalgis.lt įkūrėją spaudoje:

"Idėja kurti verslą išsirutuliojo iš gyvenimo būdo. Jau ketverius metus esu žaliavalgis. Nevartoju jokio virto ir gyvulinio maisto. Trejus metus brandinau mintį apie verslą. Turbūt žmona Dovilė pastūmėjo, kad vertėtų pradėti kurti verslą, susijusį su žaliavalgyste“, – pasakoja p. Turčinavičius, UAB „Dovanų stotelė“, valdančios parduotuvę „Žaliavalgis.lt“, direktorius.Ponas Turčinavičius pasakoja, kad su žmona norėjo ne tik kurti verslą, bet ir dalytis idėjomis, kaip gyventi ir maitintis kitaip.„Racionaliai pergalvojau savo gyvenimą, nusprendžiau keisti mitybą. Juk iš esmės dabar dauguma žmonių tikrai nebadauja. Badaujame mes meile vienas kitam – čia yra didžiausias badas. Dėl meilės stokos ir valgome daug“, – savo mitybos filosofiją santūriai aiškina p. Turčinavičius.Pašnekovas neslepia, kad pradėjęs propaguoti žaliavalgystę ir sukūręs tokį verslą sulaukė kritikos iš aplinkinių, tačiau prisipažįsta, jog mityba – kiekvieno asmeninis reikalas.Pirmiausia p. Turčinavičiaus įmonė prekiavo specialiais žaliavalgiams skirtais buitiniais prietaisais internetinėje parduotuvėje. Vėliau ėmė plėsti asortimentą. Klientams buvo pasiūlyta sėklų, skirtų daiginimui.Dabar čia galima rasti ir specialių žaliojo maisto produktų: traškučių, šokoladinių batonėlių, šokolado, džiovintų pomidorų, datulių, riešutų.„Iš maisto produktų didžiausią paklausą turi traškučiai iš burokų. Jie turi tokį patį „poveikį“ kaip tradiciniai bulvių traškučiai – pradėjęs valgyti, negali sustoti“, – juokdamasis sako p. Turčinavičius."

Prikabinti failai:
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg [ 538.99 KiB | Peržiūrėta 1528 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Gru 2016, 13:27 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kaip pradžiugino šis laiškas :) Visur aplinkui, kur gyvenu dabar laukai, kuriuose auginamos įvairios ekologiškos kultūros. Prisimenu kaip vasarą dviračiu apkeliavau tuos laukus ir net nesuprasi, kas juose pasėta, nes labai daug piktžolių :) Bet man labai smagu, kad žemėse, kurias išnuomuojam ir visoje apylinkėje ūkininkaujama ekologiškai :) Kol kas dar niekur nemačiau maisto su šiuo prekiniu ženklu "Auga", bet gal greitu laiku aptiksiu kažkur :) Džiaugiuosiu šiuo projektu labai :) ir tikiuosi, kad tokių projektų tik daugės ir mūsų krašto žemelė bus dirbama ją tausojant :)

http://www.auga.lt :) :) :)

Prikabinti failai:
IMGP3337m.jpg
IMGP3337m.jpg [ 511.08 KiB | Peržiūrėta 1480 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Sau 2017, 13:17 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Nalšia
Su naujaisiais metais Sigute! Pas tave saulė, tai yra siela jautyje, ascendentas mergelėje , tokia padėtis tave skatina lyg ir atlikti jautišką vaidmenį visuomenėje, tačiau kita dalis , pasąmonė, tai yra mėnulis yra šaulyje , kurią tampa sunku išreikšti ir dėl saulės jautyje. Šauliškos savybės yra tiesiog įvarytos į kampą. Šaulio ženklas tai pomėgis kelionėms, pomėgis kažką užbaigti, tai išminties ir mokytojo ženklas. Pomėgis gyventi asketiškai , tai yra žaliavalgiškai, ieškoti sveikatinimosi sistemų labiau būdingas skorpionų ženklui, kadangi šaulį blokuoja ir marsas iš mergelės, tai tokiu būdu bandai kompensuoti šaulio dvigubą blokadą per Jupiterį? Tačiau visomis išgalėmis tam asketizmui priešinasi saulė jautyje. Jupiteris suteikia žmogiška laime, tačiau mėnulis ir saulė atsako už aukštesnes žmogiškas sferas, tad palinkėsiu kitais metais įsiklausyti ir į šaulišką savo prigimtį, skirti daugiau jai laiko ir nekankinti savęs žiauriomis askezėmis , rasti nors dalelę šauliškos išminties. :) Aišku, kadangi mėnulis sudaro konjunkcija su Lilit, ir dar su Neptūnu, gali atrodyti , kad iš pasąmonės kažkas siaubingo gali išlįsti , tačiau reikia drąsos , nes tai ir tavo dalis. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Sau 2017, 23:15 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lotosas rašė:
Su naujaisiais metais Sigute! :D

Ačiū! Ir tave su Naujaisiais ir visus su Naujaisiais Metais :) aš astrologijoj nepasikausčius, tai nei nežinau ką pasakyt :) ačiū už palinkėjimus, stengiuosi kiek galiu žiūrėt į viską kuo optimistiškiau, aišku nevisada pavyksta, nes mano sveikata labai ant ribos, gelbsti tik askezės ir dėkoju dievui kad tokios yra ir galiu jomis pasinaudodama kažkaip čia gyvent šitoj žemėj ir labai laukiu kada baigsiu šitą kelionę :) nu o tada svajoju iškarto sugrįžti pas dievulį ir daugiau jokių gyvenimų :) tik skendėti amžinoje palaimoje :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2017, 01:01 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigita M. rašė:
Lotosas rašė:
Su naujaisiais metais Sigute! :D

Ačiū! Ir tave su Naujaisiais ir visus su Naujaisiais Metais :) aš astrologijoj nepasikausčius, tai nei nežinau ką pasakyt :) ačiū už palinkėjimus, stengiuosi kiek galiu žiūrėt į viską kuo optimistiškiau, aišku nevisada pavyksta, nes mano sveikata labai ant ribos, gelbsti tik askezės ir dėkoju dievui kad tokios yra ir galiu jomis pasinaudodama kažkaip čia gyvent šitoj žemėj ir labai laukiu kada baigsiu šitą kelionę :) nu o tada svajoju iškarto sugrįžti pas dievulį ir daugiau jokių gyvenimų :) tik skendėti amžinoje palaimoje :)

Tikrai nesuprantu iš kur pas tave tokios problemos, pas mane tai horoskopas tai tikrai daug labiau problematiškas ir tas visas problemas ir sunkumas teko spręsti labai anksti, buvo klausimas arba jos mane arba aš jas. Pas tave problematiškiausia planeta tai mėnulis , vaikystėje turbūt neteko gauti to ką galima pavadinti teigiamo moteriškumo pavyzdžiu ar motiniška meile, galbūt per dideli įsiskaudinimai ir virto užaugus ligomis. O nemanai, kad visko problemos tik tavo pasaulėžiūroje, jei aplinkiniai kitaip žiūrėtų į gyvenimą , suprastų dievą kaip gyvenimą, suprastų nelaimes , ligas , visus sunkumus kaip amžiną palaimą, nes taip ir yra , tai nenorėtum niekur išeiti ar grįžti , nes ir taip jau esi ten kur tavęs labiausia reikia, aišku nemaloni patirtis, bet gal tik tokia patirtis mus gali paskatinti augti. Man labiausia keista, kad ne sielos būsena pasitiki, kad būtent ji viską lemia, o asketizmu , kuris tik palengvinti gali nes atsiriboji nuo daug ko, bet negali išgydyti pasaulėžiūros. Tavo saulė yra tokioje jaučio dalyje , kuri yra labai jau nesukalbama ir tironiška , labai jau užsispyrus , kuri labai tiki savo teisumu , gal visos problemos ir kyla iš to , nes ta dalis nebemoka spręsti problemų.
:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2017, 11:30 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Ko čia prikibai prie manęs ? Save geriau analizuokis :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2017, 12:38 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigita M. rašė:
Ko čia prikibai prie manęs ? Save geriau analizuokis :D

Tai skorpionai ištisai ta ir daro . :lol: Kol jautis susiruošia dėl sveikatos kažką naujo padaryti , tai skorpionai jau būną dešimt dalykų išbandę. Taip jau pasaulyje yra, kad seni metodai po kažkiek laiko ima neveikti ir tada reikia ieškoti naujų. Aš tai aiškiai pastebėjau. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2017, 21:16 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

O kas nors pas tave pasikeitė po spalio 25 dienos, nes besileidžiantis mėnulio mazgas kaip tik įėjo į tavo 12 būsta? Pas mane ir laukia toks įvykis nuo sausio 17 dienos, tai tiesiog jaučiu, kad reikia viską mesti ir skirti atsiskyrimui , meditacijai , nes bus sunku išvengti ateinančius dvejus metus izoliacijos, tad geriau jau savanoriškai tai daryti , nei, kad kas nors imtųsi prievartos. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Sau 2017, 12:05 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lotosas rašė:
O kas nors pas tave pasikeitė po spalio 25 dienos, nes besileidžiantis mėnulio mazgas kaip tik įėjo į tavo 12 būsta? Pas mane ir laukia toks įvykis nuo sausio 17 dienos, tai tiesiog jaučiu, kad reikia viską mesti ir skirti atsiskyrimui , meditacijai , nes bus sunku išvengti ateinančius dvejus metus izoliacijos, tad geriau jau savanoriškai tai daryti , nei, kad kas nors imtųsi prievartos. :)

Kol kas nieko nepasijautė :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Sau 2017, 13:43 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigita M. rašė:
Kol kas nieko nepasijautė :)

O gal prisimeni 1998 metus ir 1999 metų pirmą pusę? Bus panašios energijos, tais metais taip pat besileidžiantis mėnulio mazgas keliavo per 12 būstą. Man kaip atsimenu tie metai buvo labai aktyvus , kelionės , niekada taip nesistengiau visko pakeisti kaip tais metais, galima sakyti, kad jie atnešė naujus viską keičiančius vėjus , bet kartu ir siaubingai viską žlugdantys ir uždarantys, nes mano pastangas vis pasitikdavo sienos iš praeities, kurių taip ir nepavyko pramušti. Karma. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Sau 2017, 14:15 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lotosas rašė:
O gal prisimeni 1998 metus ir 1999 metų pirmą pusę?

Jo prisimenu :D , tuo metu mokiausi vidurinėje, nieko baisaus tuo metu nevyko, tik kad mokintis daug reikėjo :) O dabar viskas kaip ir gerai, nu tik kad tu labai prikibai, nu tai tik tiek to blogio :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Sau 2017, 17:43 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigita M. rašė:

Jo prisimenu :D , tuo metu mokiausi vidurinėje, nieko baisaus tuo metu nevyko, tik kad mokintis daug reikėjo :) O dabar viskas kaip ir gerai, nu tik kad tu labai prikibai, nu tai tik tiek to blogio :D

Vadinasi 12 būstas tada tau pasireiškė tokiu būdu. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Sau 2017, 18:04 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
JOGURTAS SU JUODAISIAIS SERBENTAIS:

Ar prisimenat pieniško jogurto skonį :)? Šis jogurtas būtent toks - pieniško skonio, švelnios aksominės tekstūros, gardaus kvapo ir dieviško skonio :) Atradau jį visai netikėtai, ketinau pasigaminti ledų, bet bananai ir serbentai atitirpo, tad įdėjau viską į šaldytuvą ir kitą rytą ėmiau ir sumaliau, įpyliau gerokai vandens, nes buvo labai saldu ir įbėriau apie šaukštą linų sėklų, viską dar kartą gerai sumaliau. O tada - netikėtas atradimas, tiesiog dieviškas pieniško skonio jogurtas :) Nė kiek neperdedu, dabar gaminuosi tokį jogurtą specialiai ir nešuosi į darbą. Labai skanus ir labai gardžiai kvepiantis jogurtas :) Šaldytų bananų pas mane jau daug prisikaupę, nes vis atlieka kai nusiperku daug pusvelčiui labai sunokusių. O jokių uogų šaldyti aš niekada nemėgau, bet dabar matau, kad juodųjų serbentų įsidėsiu žiemai, nes derinyje su bananais, tai kažkas pasakiškai gardaus :) Šis jogurtas labai sotus ir, beto, nėra šaltas, kas dabar labai aktualu. Tereikia prieš valgant išimti ir palaikyti kambario temperatūroje šiek tiek. Valgyti jį labai skanu su šaukšteliu, kaip ir tikrus jogurtus ;)

Taigi, šaldyti bananai, juodieji serbentai, linų sėklytės ir vanduo.

Skanaus!

Prikabinti failai:
01.jpg
01.jpg [ 140.76 KiB | Peržiūrėta 1401 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2017, 18:36 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Matematika paprasta 3x350ml ar 4x350ml ar 6x350ml, svarbu kad 350ml :) Man labai patinka sultis išpilstyti į šiuos 350ml stiklainiukus, labai smagu iš jų gerti, tai puikiai atitinka vienkartinę dozę - atsidarai, įsimeti šiaudelį ir geri, tai sudaro daugiau nei stiklinę, likusias dozes patogu laikyti šaldytuve. Sultys dabar yra mano silpnybė, beto, tai puikiai išsprendė balioninio pilvo problemą - suvartoji tikrai daug vaisių ir daržovių neapkraudamas virškinamojo trakto tona ląstelienos, todėl pilvukas būna plokščias ir matosi visokie ten six pack'ai daugmaž, taip dar gerai pajungus fantaziją, tai tikrai atrodo, kad kažkas ten matosi :D. Aš šių stiklainiukų prisirinkau nuo alyvuogių, specialiai pirkau alyvuoges, man labai patinka iš jų gerti sultis ir grožėtis jomis. Šiuo metu geriu tokias kombinacijas:

obuolys, morka, spanguolės
obuolys, morka, apelsinai
obuolys, morka, burokėlis, citrina, imbieras

Taip pat šiuo metu labai labai mėgstu rauginti ir gerti žemės riešutų kefyrą - irgi gėrimas be ląstelienos, kurio gardumas neturi žodžių :)

Tai tiek, skanaus :)!

Prikabinti failai:
03.jpg
03.jpg [ 71.46 KiB | Peržiūrėta 1391 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Vas 2017, 15:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
ANANASŲ SULTYS:

Turbūt nėra skanesnių sulčių, nei ananasų :). Jos labai išraiškingo skonio ir neapsakomo kvapo. Darau grynas, su niekuo nemaišau, skiedžiu vandeniu, nes jos labai koncentruotos, labai saldžios ir net gerokai praskiestos vandeniu yra puikaus skonio ir kvapo ir spalvos, tokios praskiestos yra pasts skaniausias limonadas, koks tik gali būti :). Spaudžiamos labai putoja, manau, kad tai dėl ananasuose gausiai esančių fermentų. Dabar putų nebenugriebiu, jos pačios pranyksta po kurio laiko. Aš dabar turbūt visas sultis praskiedžiu vandeniu, nes man jos tapo pernelyg koncentruotos ir saldžios, beto, taip suvartoju daugiau skysčių. Pastebėjau ant savęs, kad vien iš sulčių, vaisių ir daržovių gaunamų skysčių nepakanka, visgi reikia gerti ir vandens. Pabaigai norėčiau pasakyti, kad iš vieno didelio ananaso, praskiedus vandeniu, galima pilnai pasigaminti sulčių dviems dienoms, bet man nei karto jų neliko antrai dienai, nes per daug skanu :)

Skanaus!

Prikabinti failai:
01.jpg
01.jpg [ 65.19 KiB | Peržiūrėta 1263 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Vas 2017, 12:14 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš kai spaudžiau ananasus, obuolius, tai labai daug viršuje putų susidarė ir šiek tiek rūgštoka buvo. Išsprendžiau šią problemą visai paprastai, supyliau sultis į blenderį, įdėjau bananą ir sumaišiau , tai labai skanu buvo. Galima būti išradingais . :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Vas 2017, 18:24 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
ŽELMENŲ SULTYS:

Užsiauginau vieną štai tokį stebuklingą padėklą, nuo kurio žalumos akių neina atplėšti :) Kvepia pavasariu, o gal greičiau vasara :) Aš labai mėgstu auginti saulėgrąžų daigus senuose kepimo padėkluose iš orkaičių. Todėl, kad jie geležiniai ir tvirti ir ta porcija pats tas savaitei. Na, o jeigu auginti želmenis sultims, tai reikėtų vieno tokio padėklo dienai ir reikėtų daug vietos. Kviečius iš pradžių sudaiginau, tuomet užpyliau žeme ir per kokią savaitę viskas sužaliavo :) Žodžiu, nesudėtinga. Želmenis nukirpau, sumaliau mėsmale, pačiam gale įmečiau vieną kivį ir išsunkiau viską sūrmaišeliu ir iškarto išgėriau. Labai skanu nebuvo, bet išgėriau su malonumu. Neįsivaizduoju, kas galėtų būti geriau už želmenų sultis, savijauta poto buvo tiesiog pasakiška :) Tiesiog būtų svajonė išgerti po stikliuką tokio gėrimo kasdien :)

Skanaus!

Prikabinti failai:
01.jpg
01.jpg [ 81.64 KiB | Peržiūrėta 1231 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Vas 2017, 17:12 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
CUKINIJŲ IR AVOKADŲ SALOTOS:

Šiuo metu naminės cukinijos skanios kaip niekada. Tad maitinuose beveik vien jomis. Šiuo metu jos labai sultingos, minkštos ir labai gero skonio. Labai mėgstu šią labai sočią mišrainę: sutarkuoju cukiniją burokine tarka, įspaudžiu citrinos sulčių ir gerai išmaišau, tuomet dedu avokadą, naminių džiovintų pomidorų, alyvuogių, saulėgrąžų ir moliūgo sėklyčių, paskaninu pipirais ir aštriąja paprika. Tokias sočias mišraines mėgstu ruošti puode. Ruošta puode kažkaip būna labai skanu :)

Kadangi cukinijos dabar tokios sultingos ir skanios ir jų yra dar labai daug, pagalvojau, gal išeitų skanios sultys iš jų. Jeigu dar įmesčiau pora pomidorų ir įspausčiau truputį citrinos sulčių, įsivaizduoju, kad būtų skanu :)

Skanaus!

Prikabinti failai:
03.jpg
03.jpg [ 100.32 KiB | Peržiūrėta 1222 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Vas 2017, 12:03 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
MORKOS, MANDARINAI, GREIPFRUTAI, KRIAUŠĖS:

Tiesiog karališkos sultys :) Čia panaudojau savas vėlyvas žiemines kriaušes, kurios dabar yra labai sultingos ir labai gražiai sunokę per žiemą. Taigi, sultims labai tinkamos :)

Tap pat nupjoviau želmenų atolą ir išsispaudžiau žalių žalių sulčių stikliuką. Skonis jų labai geras, tik kvapas žiaurus. Gėriau užspaudus nosį , nepaisant to kvapo, savijauta po želmenų sulčių būna nereali :)

Skanaus!

Prikabinti failai:
01.jpg
01.jpg [ 123.9 KiB | Peržiūrėta 1181 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Vas 2017, 15:05 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Mano mėgstamiausiu kremu veidui tapo kakavos sviestas. Dar naudoju kokosų ir sviestmedžio sviestą, bet pastarasis neprilygsta nei vienam. Mažą gabaliuką reikia išsitirpinti karšto vandens vonelėje, tai tik toks nepatogumas. Kakavos sviestas labai tinka brandesnei odai, nes ją labai gerai patonizuoja ir tai labai jaučiasi. Beto, dar tas šokolado kvapas visada labai pakelia nuotaiką ir net nereikia jo valgyti :)

O antra mano mėgiamiausia priemonė veidui, visai neseniai atrasta - tai obuolių actas. Mano naminis dar nesurūgo, tad naudoju paprastą obuolių actą iš parduotuvės. Jį praskiedžiu vandeniu ir ištepu švarią ir nusausintą veido odą, truputį palaikau ir gerai nuplaunu vandeniu. Ši priemonė viena iš geriausių, ką esu atradusi. Ji išlygina veido odą, skaistina ją, suminkština, panaikina alerginius ir nealerginius bėrimus, veido išsausėjimus. Naudoju kasdien, labai padeda ir labai patinka. Vis galvojau, kas galėtų padėti išbalintinti veido odą, kad nebūtų tokia geltona nuo morkų, moliūgų ir kitų dažančių daržovių ir vaisių. Tai obuolių actas tikrai pagelbėja. O pati geriausia priemonė veido odai išbalinti ir išskaistinti yra braškių kaukės. Tiesiog ištrini veidą braške ir po kurio laiko nuplauni. Pati geriausia priemonė, kokią tik esu išbandžius :)!

Prikabinti failai:
03.jpg
03.jpg [ 136.98 KiB | Peržiūrėta 1178 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Kov 2017, 18:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
ŽELMENŲ SULTYS:

Vieną kartą savaitėje būtinai išgeriu stikliuką šio žalio gyvybės gėrimo :). Labai mėgstu šias sultis spausti kartu su kiviu. Savo želmenų pievelę pjaunu tris kartus, poto užsodinu naują laukelį. Po keletos savaičių apsipratau ir su kvapu ir geriant nesupykina nei trupučio :). Manau, ne veltui patariama šias sultis gerti nuo 10ml, toliau dozę vis didinant.

Skanaus!

Prikabinti failai:
01.jpg
01.jpg [ 111.24 KiB | Peržiūrėta 1080 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Geg 2017, 06:28 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

SU GIMTADIENIU! :) Senstam? Bet nieko šiame pasaulyje nėra pastovaus , viskas keičiasi, ir kaip mums bebūtų skaudu, visa tai tik į gerą. Linkiu už viso to nepaliaujamo kitimo rasti tai kas nekinta, kas yra visko širdis, nes tai vienintelis vaistas , gelbstintis nuo visų prisirišimų, baimių ir duodantis tarnavimo visko kam gyvą jausmą , duodantis amžinybės pojūtį, kad esi visada su Dievu. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Geg 2017, 13:10 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Ačiū už sveikinimus :) ! Tikiuosi viduriniąją gyvenimo dalį daugiau laiko paskirsiu toms amžinosioms tiesoms pažinti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Geg 2017, 11:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
ŠARMINIS FERMENTAVIMO BŪDAS:

Visa išsami info apie tai nuorodoje. O jeigu trumpai, tai būtų apie tai, kaip termiškai apdorotą maistą (virtą, keptą) paversti gyvu maistu, tinkamu mūsų organizmui. Šias bakterijas galima dėti taip pat ir į gyvą maistą, kas mane, tiesą sakant, daug labiau sužavėjo :) Išbandžiau įvairiai - ir į koktelius, ir į salotas. Likau tikrai nustebinta - toks maistas tampa dar gyvesnis ir žymiai išraiškingesnio skonio bei kvapo. Jeigu įdedi į salotas, kuriuose yra tarkim agurkų, tai visa aplinkui taip pakvimpa agurkais... Įdėjus į parduotuvinį pomidorų padažą( ne raw), rezultate gaunam skonį ir kvapą lyg tai būtų šviežių pomidorų tyrė. Įdėjus į virtą košę, makaronus... ir jau bemaišant visas turinys padidėja ženkliai ir ima kalbėti :) Taip pat kalba ir žaliasis kokteilis :)

Šios bakterijos sintetina visas mums reikalingas medžiagas - fermentus, baltymus, riebalus, angliavandenius... Šios bakterijos mūsų organizme paverčiamos naujomis kamieninėmis ląstelėmis, todėl kūnas geba atsinaujinti, sustiprėja imuninetas, ko pasekoje tiesiog neįmanoma susirgti, kraujyje nebelieka pūlių, todėl žaizdos nesupūliuoja ir greitai gyja. Kaip ten bebūtų visi žinome, kaip svarbu turėti gerą mikrofauną. Šiuo būdu, naudodami šias bakterijas kasdieniniame maiste, mes įnešame ir įnešame šias gerąsias bakterijas į savo organizmą. Jeigu pažiūrėsite video, tai ten rekomenduojama įdėti ant šaukštelio galo šių bakterijų į bet kokį maistą ir palaukti 4val. Aš taip nedarau, šiek tiek palaukiu - 20min ar pusvalandį, procesai ten tikrai vyksta ir tai matosi :) Kadangi dabar maitinuosi ne visiškai žaliai, tai man šis metodas labai patrauklus, nes galiu savo košes paversti gyvomis :)

Kaip pasiruošti bakterijas:
Imame 400 ar 800g bet kokių kruopų (aš naudojau smulkintas miežinias), verdame kol visiškai suskystėja masė, atvėsiname iki kūno temperatūros ir įpilame vieną pakelį probiotikų iš vaistinės. Aš dar įmaišiau saują razinų, kas jau iš karto suteikė labai malonų kvapą. Ir svarbiausia dalis - įmaišome 2-4 valgomuosius šaukštus sodos (terpė turi būti šarminė). Puodą apvyniojame šiltai ir dedame į šiltą vietą kelioms dienoms. Kai masė jau bus tinkama naudoti, mes pamatysime, kaip puodas ima burbuliuoti ir garsiai šnekėti :) Tada susidedam į stiklainiukus ir į šaldytuvą.

Video su pirtininku Ramūnu Raškausku:
https://www.youtube.com/watch?v=7hKni6I7Mno

Visiems laimės ir sveikatos :)

Prikabinti failai:
01.jpg
01.jpg [ 90.76 KiB | Peržiūrėta 622 kartus(ų) ]

Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 634 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute