Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 636 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Kitas
  Spausdinti

Re: Kas šiandien pietums?
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Vas 2013, 10:30 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
Kakavinis glotnutis:

Chia sėklytės, išbrinkintos vandenyje, migdolų pienas, bananas, kakava. Viską 'sublenderiuojame'.

Valgome su pačiu mažiausiu šaukšteliu, kokį tik galima surasti, kad Meilė tęstųsi ilgai ilgai...
Po šio glotnučio tikrai norisi džiaugtis, mylėti, apkabinti, dainuoti, grožėtis viskuo, kas aplinkui, sėdėti visą naktį po žvaigždėtu dangumi arba klausytis lietaus, vėjo ir nejučiom pasinerti į saldų Miegą....

Prikabinti failai:
90m.jpg
90m.jpg [ 926.7 KiB | Peržiūrėta 893 kartus(ų) ]

Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 13 Vas 2013, 11:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Jeigu nežinai kaip daryti - daryk iš širdies, daryk paprastai:)
Gal nereikia tų žodžių, tegul kalbasi širdys:), o lūpos te nutyla....

Prikabinti failai:
98.JPG
98.JPG [ 1.08 MiB | Peržiūrėta 893 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 10:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Gal šiandien pietums tiktų rožių žiedlapiai:)?

Meilė...visiems aktuali tema, net ir jogams ir vienuoliams:), nes Meilės yra daug rūšių, nes viskas yra Meilė. Meilė -tai priežastis dėl kurios viskas vyksta ir vyksta harmoningai, Meile sukuriami Pasauliai, visos gyvos būtybės nori būti mylimos.

Dažnai žmonės ilgisi kažko...ir ieško...kito žmogaus, kito Meilės, šilumos, saugumo. Meilė tarp Vyro ir Moters yra kažkas nepaprasto ir stebuklingo, juk ši Meilė būna tokia galinga, kad nepaiso proto ir jokios logikos. Tai tokia stipri liepsna, kuriai nesvarbu amžiaus skirtumas, suderinamumas pagal žvaigždes, ar tai, kad tas, kurį pamilo tavo Širdis, yra jau vedęs, ar jis eina kokios nors askezės Keliu:). Ir labai dažnai ši liepsna būna tokia stipri, kad viską sudegina. Ir tokios Meilės pasėkmės mus kažko moko, žadina iš miego. Nors tokia Meilė be galo skaudi, bet tuo pačiu yra ir dovana, suteikta proga mokytis, tobulėti. Ir dažniausiai turi praeiti nemažai laiko, kad suprastum, kokios tai buvo pamokos, ir kad užgydytum savo Širdį ir vėl galėtum mylėti.

Ir visai kitokia yra Meilė, kurios pagrindu sukuriama šeima - tokia 'laimė' ne ką menkesnė mokykla:) Tokia Meilė yra kūryba, reikalaujanti kasdieninių pastangų, didelis darbas turi būti įdėtas, kad tokia Meilė žydėtų visą gyvenimą. Nebent abu sutuoktiniai yra suvesti gerosios Karmos:) ir jiems viskas einasi kaip per sviestą:)

Ir dar yra kitokia Meilė - Besąlyginė Meilė, visa apimanti Meilė, buvimas šioje Meilėje, jos sraute pranoksta visus Pasaulio malonumus. Vieni prie šios Meilės prisiliečia per jogą, kiti per krikščionišką praktiką, kiti - per buvimą gamtoje ir pan. Šiandien man ši Meilė yra gydanti Meilė, apvalanti Meilė, išminties Meilė...prisiliesti prie jos daugybė Kelių:)

Prikabinti failai:
l_3.jpg
l_3.jpg [ 358.49 KiB | Peržiūrėta 872 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Vas 2013, 11:25 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Žalia Meilė tęsiasi be galo:)

Atlikusius nuo riešutų pieno tirščius galima panaudoti daug kur, pvz. kad ir saldaus sūrelio gamybai. Gamindama tokį sūrelį sau tirščių neskaninu, bet jeigu gaminčiau kam nors kitam, tai įspausčiau citrinos sulčių ir pasaldinčiau medumi arba agavų sirupu. Visa tai užpilu šokoladu, pagamintu iš kokosų sviesto, kakavos ir agavų sirupo. Puošiu kaip tik fantazija leidžia:)
Migdolų tirščiai, išspaudus pieną, būna sniego baltumo, labai primena varškę, o varškės skonį priduoda citrinos sultys.

Prikabinti failai:
92m.jpg
92m.jpg [ 837.76 KiB | Peržiūrėta 847 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Vas 2013, 13:43 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Sigute,Meilės dienai šeimynai pagaminau tavo "vaflius" su korekcija, kad jie būtų "žalesni".
Vietoj tavo siūlomų anakardžių įdarą pagaminau iš smulkintų kokosų (rudąją odelę nulupu visada), man patinka, kad masė labai balta). Tiktų vanilės ankštis, bet neturėjau.

Mums labai patiko.Tačiau tradicinio skonio valgytojams turbūt reikėtų tam įdarui saldiklio...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Vas 2013, 18:29 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Diagnozė - Meilė:)

Jei būtum mano Kelias, mano Kilnusis Karalius, aš būčiau tau Klusni, Kukli, Kantri, įsiKlausanti. Aš būčiau tavo Krantas po ilgų Kelionių, būčiau tavo Kaitra, įKvepianti tave Kūrybai.
Jeigu tik žinočiau, kad aš esu tavo Saulė, bemat užliečiau tavąją Širdį savo spinduliais:)

Prikabinti failai:
PICT0028.JPG
PICT0028.JPG [ 1.13 MiB | Peržiūrėta 812 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Vas 2013, 09:33 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Burokėlių ir pomidorų salotos:

Tai labai skanios salotos, net deginančios liežuvį, bet kartais ir to reikia:) Sutarkuotą burokėlį pasūdau, trumpam palieku, kad suminkštėtų. Įspaudžiu citrinos sulčių, pripjaustau pomidorų, aštriosios paprikos, nepagailiu šaldytų žalumynų dėl kvapo ir grožio, o taip pat grūstų pipirų.

Labai mėgstu žalius burokėlius, dažnai valgau, norisi.

Prikabinti failai:
130.JPG
130.JPG [ 1.31 MiB | Peržiūrėta 792 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Vas 2013, 09:47 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Marinuoti žiediniai kopūstai su daržovėmis:

Tokias kietesnes daržoves kaip žiediniai ar briuselio kopūstai, kartu su morkomis marinuoju su saldžiarūgščiu marinatu kelias valandas šiltai. Tokios daržovės man būna ypatingai skanios, beto, ir suminkštėja. Marinatas toks - alyvuogių aliejus, citrinos sultys, medus, druska ir įvairiausi prieskoniai, o ypatingai ciberžolė ir kmynai.
Visas daržoves mėgstu supjaustyti stambiau ir paskui valgydama mėgautis kiekvienos daržovės savitu skoniu. Šį kartą valgiau kartu su paprikomis ir agurkais.
Skanu:)

Prikabinti failai:
122m.jpg
122m.jpg [ 933.84 KiB | Peržiūrėta 706 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Vas 2013, 17:17 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
Išbandžiau burokėlių salotas, tikrai puikios ir svarbiausia greitai ir lengvai pasigamina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Vas 2013, 14:40 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Braškiniai ledai - 'Majos kerai':)

Dviems žmonėms imame 2 bananus, supjaustome juos smulkiai ir dedame į šaldiklį. Sušalusius 'sublenderiuojame' kartu su šaldytomis braškėmis ir, jei norisi saldžiau, šlakeliu agavų sirupo.

Svarbiausia Meilė:) visa kita nesvarbu.

Prikabinti failai:
PICT0043m.jpg
PICT0043m.jpg [ 898.51 KiB | Peržiūrėta 762 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Vas 2013, 14:09 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Riešutais ir grybais įdaryti pomidorai:

Mirkintus graikiškus riešutus sumalame, dedame marinuotus ir smulkiai supjautytus pievagrybius, kad būtų aštriau dar įpjausčiau aštriosios paprikos.

Šis valgis yra tartum musmėrė 'čystam' žaliavalgiui miške:) Už pasėkmes aš neatsakau, bet tuo pačiu tai, bene, skaniausias mano darytas įdaras. Ištikrųjų labai skanus:) Rekomenduoju jūsų svečiams arba artimiesiems, bet tik ne jums mielieji ;)

Prikabinti failai:
PICT0054.JPG
PICT0054.JPG [ 865.65 KiB | Peržiūrėta 733 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Vas 2013, 15:43 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
'Manų košė' su braškių uogiene arba kitaip - Meilės fronte nieko naujo:)

Mirkintus anakardžius 'sublenderiuojame' su bananu ir vandeniu, įmaišome išbrinkintas Chia sėklytes, kas mėgsta saldžiau, įsipila agavų sirupo. Valgome su šaldytomis, bet jau atitirpusiomis braškėmis arba kitomis skaniomis uogomis:)

Geriausia, kai viskas teka vienoda tėkme, be didelių džiaugsmo proveržių, nes po jų visada seka liūdesio ir nuobodulio duobė. Ramybė minčių ir jausmų lygyje neša savyje Laimės pojūtį. Tuomet nieko nereikia ieškoti, nieko siekti ir apie nieką svajoti - visa pilnatvė yra tavyje.

Prikabinti failai:
PICT0019m.jpg
PICT0019m.jpg [ 943.04 KiB | Peržiūrėta 914 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Vas 2013, 00:37 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva
Sigutė rašė:
Marinuoti žiediniai kopūstai su daržovėmis:

Tokias kietesnes daržoves kaip žiediniai ar briuselio kopūstai, kartu su morkomis marinuoju su saldžiarūgščiu marinatu kelias valandas šiltai. Tokios daržovės man būna ypatingai skanios, beto, ir suminkštėja. Marinatas toks - alyvuogių aliejus, citrinos sultys, medus, druska ir įvairiausi prieskoniai, o ypatingai ciberžolė ir kmynai.
Visas daržoves mėgstu supjaustyti stambiau ir paskui valgydama mėgautis kiekvienos daržovės savitu skoniu. Šį kartą valgiau kartu su paprikomis ir agurkais.
Skanu:)

Jūsų receptai l.gražūs ir viliojantys, vis neapsisprendžiu dėl žaliavalgiavimo: kai pagalvoju, kad visas daržoves ir vaisius turiu pirkti parduotuvėse arba pas ūkininkus, nekeliančius pasitikėjimo su savo "ekogiškomis: daržovėmis- dingsta noras prie tokios mitybos pereiti iš pagrindų. Man žiemą agurkai, pomidorai, briuselio kopūstai, paprikos, cukinijos: tokie sintetiniai atrodo, jog kartais nekyla ranka pirkti iš prekybos centro. Būtų tobula pačiam užsiauginti, bet tokios galimybės nėra. Ką manote apie atvežtines daržoves ir vaisius žiemą?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Vas 2013, 10:56 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Apie tai, ko paklausė Betelgeizė, galiu atsakyt tik taip - daug kas priklauso nuo mūsų minčių. Kur nukreipiame savo dėmesį, ten teka ir mūsų energija. Joks maistas neužterš mūsų sielos taip, kaip tą gali padaryti netobulos mūsų mintys ir jausmai. Pastaruoju metu jau nebemąstau apie tai, kad maistas supurštas, kad oras nešvarus, man svarbiausia, kad mintys būtų švarios, o jausmai tyri ir pakylėti. Gyvenimas netruks praeiti, fizinį kūną nusimesime ir keliausime toliau - svarbu ką gero galime nuveikti dabar, gyvendami ten, kur dabar esame. Ar pakankamai mylime, ar mokame atleisti, ar mokame priimti kitus tokius kokie jie yra, ar priimame Pasaulį tokį koks jis yra, ar galime padaryti, kad kas nors pasikeistų? Atsakyčiau taip, tik pradėti reikia nuo savęs. Kai nueinu į parduotuvę, tai viskas man yra Meilė:), jei galime rinktis, rinkimės tai, kas geriausio. Jei negalime rinktis - nesukime sau dėl to galvos, geriau padėkokime už tą gausą, kuri mus supa. Aš tikiu, tuo ką sakau, ir man gyvenimas nuo to gražesnis:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Vas 2013, 11:28 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Šiandien 11 priešpilnio diena, maistas - nematerialus:) ego marinsiu, Sielą maitinsiu:) Kadangi visą dieną turėsiu dirbti, tai tiesiog klausysiuosi muzikos.
Galbūt tokios:

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... D0fQY&NR=1

labai gražios moters, labai gražaus balso, labai gražios muzikos, plaukiančios tiesiai į širdies gelmes, tam kad apvalytų, gydytų, pamaitintų...

Prikabinti failai:
Snatam-Kaur.png
Snatam-Kaur.png [ 57.01 KiB | Peržiūrėta 866 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Vas 2013, 11:50 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
dar vienas patiekalas ;)

oṃ bhūr bhuvaḥ svaḥ
tat savitur vareṇyaṃ
bhargo devasya dhīmahi
dhiyo yo naḥ prachodayāt

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Vas 2013, 09:55 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Ir ką gi su jumis daryti, kad jūs tokie kieti ir kartūs:)?

Pilnas sklepas Juodųjų ridikų:) Tarkuoti man jie neskanūs, kaip ir dauguma kitų tarkuotų ar sumaltų daržovių. Siūlau taip: juodąjį ridiką supjaustome stambiai, pasiruošiame truputį daugiau marinato iš medaus, citrinos, alyvuogių aliejaus ir daugybės skanių prieskonių bei druskos. Sudedame viską į stiklainiuką ir paliekame visai dienai ar nakčiai. Per tą laiką, jie atiduoda pakankamai savo kartumo ir tampa tikrai skanūs. Valgiau kartu su morkomis, kurių nemarinavau, ir buvau visai patenkinta tokiais savo pietumis:)

Ciberžolė yra vienas iš mano mėgstamiausių prieskonių, daugiausia dėlto, kad sugeba taip skaniai viską nudažyti:)

Prikabinti failai:
PICT0003mmm.jpg
PICT0003mmm.jpg [ 1007.75 KiB | Peržiūrėta 815 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Vas 2013, 11:03 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Žirnelių salotomis įdaryti pomidorai:

Prapjauname pomidorus, išvalgome vidų:) ir kemšame tokiomis salotomis: šaldyti žirneliai, smulkiai pjaustytas agurkas, kiniškas kopūstas, daug šaldytų žalumynų, truputis citrinos sulčių, grūstų pipirų.

Tereikia tik atprast nuo druskos ir jos nesinori, man išimtis yra marinavimas ir emocinis išsibalansavimas. Druską dar kartais naudoju plaudama grindis, kai namuose įsisuka kokia nors nesantarvė. Kažkur esu apie tai skaičiusi ir man atrodo, kad tai padeda. O kartą, esant baisioms rietenoms namuose, tiesiog sudužo indelis su druska ir pabiro po visą virtuvę, visos nesantaikos kaip mat nurimo:)

Taika ir Meilė:)

Prikabinti failai:
131m.jpg
131m.jpg [ 1.06 MiB | Peržiūrėta 811 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Vas 2013, 09:11 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Rutuliukai, nuo kurių viskas ir prasidėjo:)

Mirkintus migdolus nulupame ir sumalame be vandens, dedame medaus. Iš gautos masės suformuojame rutuliukus, apvoliojame kokoso drožlėse ir kelias valandas padžioviname. Man bent jau, kuo mažesni tuo skanesni.

Prikabinti failai:
PICT0052m.jpg
PICT0052m.jpg [ 784.17 KiB | Peržiūrėta 770 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Vas 2013, 17:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

aš linų sėm. maldavau ir juose apvoliodavau riešutų ar sėklų "tešlą". sėmenys sustingsta, laiko formą ir nereikia džiovinti, vidus lieka minkštas. sūnelis valgė mielai. per žaliavalgių susirinkimą Serbentinės sodyboje svečiai tokius rutuliukus sukirto labai operatyviai :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Vas 2013, 20:19 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Šiauliai
As dziovintus vaisius (datules, figos, ir t.t.) maldavau, sumaisydavau su juos su maltais semenimis. Is mases darydavau rutuliukus , o juos apvoliodavau sesamu seklose arba koksu drozlese. Abu variantai be galo skanus :) budavo

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Vas 2013, 21:21 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Kaunas
Apie tai, ko paklausė Betelgeizė, galiu atsakyt tik taip - daug kas priklauso nuo mūsų minčių. Kur nukreipiame savo dėmesį, ten teka ir mūsų energija. Joks maistas neužterš mūsų sielos taip, kaip tą gali padaryti netobulos mūsų mintys ir jausmai. Pastaruoju metu jau nebemąstau apie tai, kad maistas supurštas, kad oras nešvarus, man svarbiausia, kad mintys būtų švarios, o jausmai tyri ir pakylėti. Gyvenimas netruks praeiti, fizinį kūną nusimesime ir keliausime toliau - svarbu ką gero galime nuveikti dabar, gyvendami ten, kur dabar esame. Ar pakankamai mylime, ar mokame atleisti, ar mokame priimti kitus tokius kokie jie yra, ar priimame Pasaulį tokį koks jis yra, ar galime padaryti, kad kas nors pasikeistų? Atsakyčiau taip, tik pradėti reikia nuo savęs. Kai nueinu į parduotuvę, tai viskas man yra Meilė:), jei galime rinktis, rinkimės tai, kas geriausio. Jei negalime rinktis - nesukime sau dėl to galvos, geriau padėkokime už tą gausą, kuri mus supa. Aš tikiu, tuo ką sakau, ir man gyvenimas nuo to gražesnis:)

Vat čia tai tiesa Sigutė parašė, reikėtų dažnam kiekviena ryta perskaityt,o kai to neišeina padaryt tai tenka teisingų daržovių ar ne gmo lašinių ieškot.

http://www.siaurespaukstis.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Vas 2013, 12:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Tebūnie Saldainiai:)

Mirkintus lazdyno riešutus ir datules sumalame, dedame kavamale maltų sausų migdolų tiek, kad gautųsi tinkama tešla saldainiams formuoti. Apvoliojame kuo turime. Tešla iš lazdyno riešutų gaunasi labai skani, visgi kiekvienas riešutas turi savitą skonį.

Darau visuomet nedideliais kiekiais, o daug kas paragaut nori, tai su virškinimo problemom nesusiduriu, džiaugiuosi, kad bent pačiai paragaut lieka:) Gera dalintis:)

Prikabinti failai:
PICT0087m.jpg
PICT0087m.jpg [ 695 KiB | Peržiūrėta 725 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Vas 2013, 13:23 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Oranžinis glotnutis:)

Apelsiną ir išbrinkintas chia sėklytes 'sublenderiuojame', įpilame šviežiai spaustų morkų sulčių, išmaišome ir užpilame supjaustytus apelsinų gabaliukus. Skanumėlis:)

Ar kada esat pabudę vasarą Saulei tekant, kai visa erdvė prisipildo oranžinės šviesos? Visus tuos kartus pabudus, išeidavau į lauką ir gėrėdavausi, kvėpuodavau ta šviesa, o ji skleisdavosi tartum Gerovė ir Palaima į visas pasaulio kryptis. O ar kada esat atsikėlę vasarą taip anksti, dar prieš Saulei patekant, kai visur dar tvyro Tyla ir net vėjelis nedvelkia, o dangus giedras giedras? Ar iš to dangaus nebiro ant jūsų žodžiai, tylūs ir mylintys...ar dangus neatsakė į jūsų klausimus:)?

Prikabinti failai:
PICT0030m.jpg
PICT0030m.jpg [ 757.12 KiB | Peržiūrėta 721 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Vas 2013, 21:56 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Nalšia
satin rašė:

Vat čia tai tiesa Sigutė parašė, reikėtų dažnam kiekviena ryta perskaityt,o kai to neišeina padaryt tai tenka teisingų daržovių ar ne gmo lašinių ieškot.

Bet ar tai ne melas sau? Kaip galima norėti neturėti netobulų minčių ir jausmų? O kas tie pakylėti ir tyri jausmai, kas tos švarios mintys? Ar tai ne tas pats demonas, tik kitokio balto pavidalo?
Man žmogus , kuris džiaugiasi vidurį nupurkštų laukų , ir dar tvirtina, kad mėsa netrukdo būti pakiliu, panašus į silpnaprotį. Mėsa tikrai pakylėję, kaip ir narkomaną eilinė narkotikų dozė. Po kelių tokių dozių, žmogus jau nesuvokia , kieno vardu kalba - ar iš tikro ne narkotiko?
Neigiami jausmai sukurti ne tam , kad jų neturėtumėme ir bandytumėme atsisakyti, o tam, kad suvoktumėme tą padėtį į kurią savo veiksmais pakliuvome. Daug geriau mesti į vitriną akmenį, jei už jos kažkas blogai, nei sau meluojant tvirtinti, kad visus myli. Jeigu iš tikro myli, tai pabandysi nedorėlius, kurie užteršė žemės laukus, kaip nors sustabdyti. Tik tada kai stabdysi tuos nedorėlius - tavo pyktis iš tikro bus meilė. O taip kažkas labai panašaus į proto užtemimą. O dėl dėkojimo, nežinau kokiu būt reikia veidmainiu, kad už viską dėkoti, juk viduje vistiek liksi toks pat nepatenkintas ir surūgęs, besimeldžiantis savo ego. Nereikia bijoti pykti ant pasaulio už nemalonius ir nenorimus dalykus. Tik veikdamas ir priimdamas visus savo jausmus žmogus gali suvokti pasaulio priešybių vienybę. Meilė tai tas dalykas, kuris padeda neprisirišti, o jei dar labiau prie ko nors pririša, tai ne meilė, o aistra. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 636 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute