ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Kas šiandien pietums?

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 636 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Kitas
  Spausdinti

Re: Kas šiandien pietums?
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Kov 2013, 11:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
11 Delčios diena - diena darbui su savimi. Kiekviena diena yra tinkama darbui su savimi, bet yra ir ypatingų dienų, tokių kaip ši.

„Uncija praktikos yra vertingiau už tonas teorijos." Sw. Sivananda

Viena iš nuostabių praktikų yra mantros kartojimas. Mantrų jėgą visame gražume aš pujutau giedodama Kirtanas bendrose meditacijose (satsanguose) su mielaisiais jogais:) Prisimenu kaip tada aš mokiausiu tų mantrų, kurias jie dainuoja - mokindavausi 12val per dieną, visur kur bebūčiau ir net naktimis sapnuose. Man labai tai patiko:) Dabar jau truputį apsiraminau, bet pastebėjau, kad labai dažnai imu nesąmoningai kartot pvz. mantrą OM. Įkvepiu OM, iškvepiu OM. Džiaugiuosi 'matydama' kaip šios mantros keičia mane ir kaip jos keičia aplinką aplink mane. Galėčiau čia pasakot ir pasakot apie jų poveikį, bet tai tebūtų tik teorija, reikia praktikuot ir, kas svarbiausia, neturėt jokių pretenzijų rezultatui, tiesiog leistis vedamam tyrų mantros vibracijų...

Prikabinti failai:
OM.jpg
OM.jpg [ 51.52 KiB | Peržiūrėta 960 kartus(ų) ]

Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 08 Kov 2013, 15:27 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Kaunas
Dar kartą ačiū Sigutei už šią šaunią temą, visuomet ateinu čia kai nežinau ką pasigaminti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Kov 2013, 19:18 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
O šiandien pietums Žaliasis eliksyras fiziniui kūnui:

Kažin ar ką geresnio berastume šiuo metu po ranka, kaip džiovintos dilgėlės. Šie augalai turi savyje daug vitaminų, geležies ir netgi baltymų. Didžioji dilgėlė malšina galvos skausmą, valo kraują, mažina cukraus kiekį kraujyje, gerina medžiagų apykaitą, bei labai pakelia apetitą.
Taigi, į sveikatą!

Prikabinti failai:
PICT0045.JPG
PICT0045.JPG [ 940.37 KiB | Peržiūrėta 910 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Kov 2013, 19:35 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
O tiems kas ne vien fiziniu maistu gyvas, siūlau Žaliąjį eliksyrą subtiliesiems kūnams:

Žalioji tara - tai nuostabiai graži būtybė ir pagalbininkė, kviečiama ligų, ypač moteriškų, atveju, taip pat įvairiose kebliose situacijose ir nelaimėse.
Jos mantra:
Om Tare Tuttare Ture Soha
http://www.youtube.com/watch?v=T8RNvByIy0g

Ar ji tikrai gydo ir saugo, galima sužinoti tik kartojant jos mantrą. Dažnai ją klausausi, nes man ji ypatingai graži ir dar ji man sukelia prisiminimus apie amžinuosius mūsų namus. Esu ją keletą kartų panaudojus grubiose situacijose ir tas grubumas atsitraukė per kelias minutes. Ar tai sutapimas, ar mantros galia, kas žino:)

Prikabinti failai:
GreenTara.jpg
GreenTara.jpg [ 137.73 KiB | Peržiūrėta 911 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Kov 2013, 19:56 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Saulė ir Vaisiai:

Neįsivaizduoju tyresnio maisto, kaip kad Saulės nubučiuoti vaisiai. Prisirpę ir saldūs jie yra tartum Meilės eliksyras:)

Prikabinti failai:
PICT0022.JPG
PICT0022.JPG [ 942.1 KiB | Peržiūrėta 910 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Kov 2013, 09:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Maha Mrityunjaya Mantra
http://www.youtube.com/watch?v=SV1cVDhKZ6g

Prikabinti failai:
shiva-parvati.jpg
shiva-parvati.jpg [ 65.41 KiB | Peržiūrėta 906 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Kov 2013, 09:46 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Skanieji burokėliai pataluose:

Burokėlius sutarkuojame, pasūdome ir paliekame ramiai pabūti, kad suminštėtų. Įspaudžiame citrinos sulčių, pripjaustome aštriųjų paprikų ir džiovintų slyvų. Slyvų nepagailėkime, jos suteikia visą skanumą. Šias salotas užklojame saulėgrąžų patalu - mirkintas saulėgrąžas ir citrinos sultis su trupučiu vandens sumalame, paskaniname druska ir pipirais. Puošiame pomidorais.

Nustebino ne tik mane, bet ir kitus tradicinio maisto valgytojus:) Tikriausiai kaltos dėl to slyvos.
Skanaus!

Prikabinti failai:
PICT0035.JPG
PICT0035.JPG [ 1.17 MiB | Peržiūrėta 905 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2013, 23:16 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Nalšia
Sigutė rašė:

Patiko, įtraukiau į mėgstamas, šalia gayatri mantros.
:)

Слово Гаятри (с ударением на последнем слоге) буквально означает "то, воспеванием чего достигается спасение". Другой вариант слова Гаятра- "то, что защищает индивидуальные души" (где Гая - индивидуальные души, Тра - защищать). То есть, уже само значение слова говорит о высшей цели духовной практики - спасение или освобождение, и о высшей силе мантры.

Считается, что она посылает человеку долголетие, великолепное здоровье, красоту, благополучие, процветание, умиротворенность, жизненную и магическую силу. Избавляет от неудач, страхов, помогает преодолевать препятствия, исполняет самые смелые желания. Если вы болеете, не поленитесь регулярно практиковать Гаятри мантру и сами увидите результат, проверено. Более того, Гаятри помогает избавляться от негатива, сглаза, порчи. Она имеет великую очищающую силу. Йоги говорят, что на земле нет ничего более очищающего, чем Гаятри мантра. Она способна очистить карму, освободить от кармических долгов и грехов, избавить от колеса рождения и смерти. Люди, повторяющие Гаятри мантру с любовью, искренностью, верой и преданностью, находятся под защитой от опасностей.

А главное, регулярное повторение этой мантры приводит к развитию духовного разума. Она дарит ясный активный ум, развивает интеллект, очищает сознание, уничтожает заблуждения и иллюзии, дает мудрость и паранормальные способности. Постепенно, при регулярной практике и правильном произношении мантры, ум произносящего ее избавляется от всего наносного, нечистого, и человек может видеть истину без искажения, без наслоений сознания. Гаятри повторяют для достижения универсального сознания и для пробуждения силы интуиции. Она дарует духовное просветление и много благ.

Большое значение имеет правильное ее произношение:
Ом;
Бхур Бхувах Сува-ха;
Тат Савитур Варе-уньям;
Бхарго-О Девасья Дхимахи;
Дхийо-Йо Нахф Прачо-дайат.

Перевод Гаятри мантры:

(ОМ) ОМ (ДХИМАХИ) Мы медитируем (БХАРГО) на Духовную Лучезарность (ВАРЕНЬЯМ ДЭВАСЬЯ) Этой Восхитительной Высшей Божественной Реальности (САВИТУР) Источник (БХУР, БХУВА, СУВАХА) Физической, Астральной и Небесной Сфер Существования. (ТАТ) Пусть Та Высшая Божественная Сущность (ПРАЧОДАЯТ) просветит (ЙО) который (НАХ) наш (ДХЙО) разум (чтобы мы могли осознать Высшую Истину).

Мы медитируем на великолепие Ишвары, сотворившего Вселенную, достойного поклонения, воплощающего знание и свет, устраняющего всяческие грехи и невежества. Да просветит он наш разум.

Когда нужно повторять Гаятри мантру.

Лучше всего произносить Гаятри мантру 3 раза в день, желательно на рассвете, в полдень и на закате солнца - в самые эффективные для духовных практик времена суток. Повторенная трижды в день, эта мантра дает большое благо, увеличивает свою силу. Однако, можно это делать и в любое другое время, хоть ночью. Но самое лучшее время для нее - утром, перед восходом солнца, и вечером, перед закатом. Обычно ее произносят перед едой (очищается еда от негативной энергетики, если она там имелась от плохих мыслей того, кто ее готовил, во время произнесения мантры нужно сделать глоток воды) , перед принятием душа (человек очищается не только внешне, но и внутри). Вы можете повторять мантру в любом месте и в любое время, чем бы вы не занимались. Например, сидя в транспорте, при ходьбе и т.д.
Сколько раз повторять Гаятри мантру.

Перед едой ее можно повторять 3, 9, или 11 раз. Никаких ограничений для джапы (повторения мантры) Гаятри нет, но традиционно ее повторяют 108 раз. Регулярное повторение нескольких мал (одна мала равна повторению Гаятри мантры 108 раз) Гаятри ежедневно даст большой эффект. По крайней мере, каждый день одну малу джапы (то есть, 108 раз, не меньше) нужно делать без перерыва. Считается, что это число является минимальным для того, чтобы задействовать энергию мантры. Когда необходимо подсчитывать количество, это вредит спонтанности усилий, и, в результате, качеству. Главное тут - не количество, а сосредоточение на мантре, вера в нее.

http://www.youtube.com/watch?v=udu0T4SariY

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Kov 2013, 18:16 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Gayatri mantrą aš ir anksčiau klausydavausi, bet kad jau 2 kartus ji čia buvo paminėta, atkreipsiu į ją dėmesį. Lotosai ir Admin, ačiū jums abiems:) Man tiesiog sekasi, aš dėl to laiminga:)

Lotosai, galit ir dažniau kokį komentarą parašyt, man jūsų nuomonė įdomi ;) Jūsų komentarai nors ir atmuša man fantaziją, bet taip pat labai teigiamai veikia mano ego, o man ir nereikia, kad jis išsikerotų:) Taigi, drąsiau :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Kov 2013, 07:59 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Kov 2013, 10:33 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

manoji mantra tai - as myliu viska kas vyksta ,as myliu viska kas yra :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Kov 2013, 12:20 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Žalieji cepelinai su grybų įdaru:

Marinuotus brokolius ir morkas sumalame ir formuojame cepelinus, kurių viduje atsiranda smulkiai supjaustyti ir pamarinuoti pievagrybiai. Cepelinų tešlą stengiausi sumalti taip, kad dar liktų ir ką pakramtyti, taip būna skaniau.

Kai brokoliai su morkomis susimarinavo, jų skystį panaudojau pievagrybiams marinuoti.
Skanaus, nes tikrai labai skanu!

Prikabinti failai:
b.JPG
b.JPG [ 1.09 MiB | Peržiūrėta 1008 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Kov 2013, 16:53 
Site Admin
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Dzūkija
MC YOGI buvo pusryčiams..

pietums Jai Uttal :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Kov 2013, 19:30 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Tiesiog šaltibarščiai ir tulpės:

Toks ankstyvas pavasaris man asocijuojasi su agurkais kvepiančiais šaltibarščiais. Skaniausi man jie su fermentuoto saulėgrąžų sūrio skystimu arba tiesiog su išmirkintomis ir sumaltomis saulėgrąžomis. Žinoma, dar būtinai reikia burokėlio, agurko ir tarkim šaldytų arba džiovintų krapų ir pipirų.

Prie ko gi čia tulpės? o gi prie to pačio kaip ir Meilė:) Tiek gėlės, tiek ir Meilė tinka prie visko ir labai derinasi tarpusavyje ;)

Prikabinti failai:
PICT0032.JPG
PICT0032.JPG [ 1.01 MiB | Peržiūrėta 1001 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Kov 2013, 11:38 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Sluoksniuotis:

Sluoksniuoti galima įvairias turimas daržoves, tokias kaip morkos, agurkai, labai tiktų cukinijos, bet jų dar reikės palaukti:) O tarp sluoksnių labai tinka pvz. mirkintos saulėgrąžos sumaltos kartu su raugintais kopūstais.

Skanaus:), o jeigu jūs neprieš, tai aš irgi eisiu pavalgyti, bet į tą kitą skyrių, kur man labai patinka ir tinka ;) Tikriausiai kartais tikrai ateina laikas ne tik sau pačiam džiaugtis savo dvasiniais turtais, bet ir tais turtais pasidalinti su kitais. Labai daug visko aplinkui gražaus yra, tik reikia norėti tai pamatyti. Ir kartais tereikia pakelti akis į dangų ir visi sunkumai išgaruoja. To visiems ir linkiu - nusimesti visus pančius ir būti laisviems:)

Prikabinti failai:
PICT0058.JPG
PICT0058.JPG [ 928.98 KiB | Peržiūrėta 944 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Kov 2013, 18:28 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Nalšia
Žmogau, geriau susipažinusiems su astrologija, tokios lentelės labai jau nerimtai atrodo. Kad galėtum kažką spręsti apie žmogų, koks jam partneris tiktų, reiktų žinoti jo asmeninį horoskopą. Bet ir tai neduoda suvokti, kas laukia žmogaus, turi būti ir truputį aiškiaregis. :)
O ar sutiksi savo antrą pusę , ar nesutiksi - jau nuspręsta iš anksto. Juk dar prieš susitinkant, formuojami vaikai, ir kai ateina geriausias laikas susitikti, tokie žmonės susitinka. Būna, kad dėl blogos vidinės būsenos, vaikai pas tokius žmones tampa negyvybingi, tada tie žmones išvis nesusitinka arba susitikę neišlaiko tęstų, nesugeba padėti savo vaikų sieloms , susipyksta ir išsiskiria... Tenka sutikti tokių žmonių , kurie švaistosi , tai su vienu žmogumi, tai su kitu... tokiu būdu iššvaisto visą savo vidinį potencialą ir tiesiog akyse degraduoja. Aš jų neteisiu, ne kiekvienam duota išgyventi ir puoselėti aukštus jausmus. Tačiau būtent vidinė būsena ir lemia
ateinantį žmogaus gyvenimą, ir kuo ji žemesnė, tuo žemesnės į būties gali tikėtis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Kov 2013, 13:24 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Kiekvienas gimstame su atitinkamu asmenybes stampu, kuri galima vadinti sutartimi arba lemtimi. Tai labai galinga! Taciau, kiekvienas is musu yra laisvas ta sutarti pakeisti, perrasyti ja is naujo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2013, 19:10 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kad vidinė būsena būtų pakylėta, dažniau pakelkime akis į dangų. O tai padaryti visai nesunku ir nieko nekainuoja:) Vieni gal grožėsis, kiti gal suvoks ką nors apie save ir apie savo šio gyvenimo uždavinius, kiti gal prisimins praėjusius gyvenimus ir pan. Ir, žinoma, nepamirškim padėkoti, juk tiek daug visko aplinkui gražaus turime ;)

Kartais kad atgautum jėgas nieko daugiau nerekia tik pabūti Saulėje arba pasivaikščioti basomis:) ir tada tikrai pasidaro linksma:) O kai niekas nepadeda, o man taip dažnai būna vakarais,tiesiog pasakau sau - metas pailsėti, ateis rytas, o tada ir pažiūrėsim ar viskas taip beprasmiška ir beviltiška. Kartais tereikia išsimiegoti:)

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Draugas Mėnulis:)
IMGP1129m.jpg
IMGP1129m.jpg [ 264.4 KiB | Peržiūrėta 883 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2013, 19:23 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

plius dar nusisypsokim ir padekokim kad galim matyt ir but :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2013, 19:31 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Braškinis ir šokoladinis desertas dviems:

Braškės+bananas= :)
Bananas+mirkintos datulės+kakava+cinamonas= :D

Skanaus, kas valgys dviese ;)
O kas ne dviese skaitykit toliau, nes ar dviese ar ne dviese, gyvenimas nuo to nesustoja ir yra toks pat gražus ir kupinas Meilės:)

Prikabinti failai:
IMGP1019m.jpg
IMGP1019m.jpg [ 703.26 KiB | Peržiūrėta 885 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2013, 19:36 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Šokoladinis braškinis tortas:

Braškės+bananas= :)
Bananas+mirkintos datulės+kakava+cinamonas= :D
Bananas+kokoso riešutas= :lol:

Tortas yra, dabar galima ir svečių pasikviesti:)

Prikabinti failai:
PICT0059m.jpg
PICT0059m.jpg [ 702.52 KiB | Peržiūrėta 905 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 12:25 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Kai į namus ateina šventė...

Man šventė būna tada, kai širdis prisipildo vidinio džiaugsmo ir šviesos. Jokių kitokių švenčių aš ir nešvenčiu, tik šias. Taigi, į namus parsinešiau pora nuostabių knygų:
Sw. Venkatesananda 'Šivanandos integrali joga' ir
The Sivananda Yoga Vedanta Centre 'Meditacija'
Ir namai (tiek fiziniai, tiek vidiniai) nušvito palaiminga šviesa ir nors šias knygas asmeniškai aš tik dabar įsigijau, bet žinau kas jose parašyta. Tai kas gi mane taip įkvėpė, kad lyg ir nieko ypatingo neatsitiko. Pirma, tai Sw. Sivanandos portretas, jo užburiantis žvilgsnis ir ta nuostabi šypsena, nuo kurios tiesiog užlieja šiluma ir optimizmas. O antra, štai ši citata, kurią pirmą kartą išgirdau:

Pažvelk į gyvenimą, kaip į visumą. Pasaulis yra bendri visų namai.
Visi mes esame vienos žmonijos šeimos nariai.
Nė vienas nesame visiškai nepriklausomas nuo šios visumos.
Atskirdami save nuo kitų, mes tampame vargšais.
Atsiskyrimas tapatus mirčiai. Ugdyk savyje kosminę Meilę.
Aprėpk ja visus.
Išardyk visas sienas, skiriančias vieną žmogų nuo kito.
Apgink gyvybę. Saugok gyvūnus.
Suvok kiekvienos gyvybės šventumą.
Tuomet šiame pasaulyje karaliaus dieviška taika.
Šypsokis gėlėms, žaisk su drugeliais ir paukščiais.
Pasikalbėk su vaivorykšte, vėju, žvaigždėmis ir saule.
Draugauk su kaimynais, šunimis, katėmis, medžiais ir gėlėmis.
Tuomet nugyvensi didį, turtingą ir visavertį gyvenimą.
Tik tada suvoksi visišką Būties vienovę (Sw. Sivananda)

Prikabinti failai:
S_1.jpg
S_1.jpg [ 123.29 KiB | Peržiūrėta 882 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 12:33 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
O kaip gi šventė be muzikos:)? Štai ir nuostabi muzika tokiai puikiai progai:

http://www.youtube.com/watch?v=D-A_kek- ... e=youtu.be

Prikabinti failai:
S_2.jpg
S_2.jpg [ 150.84 KiB | Peržiūrėta 879 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 16:23 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Trinta avokadų sriuba puošta pievagrybiais:

Avokadą sutriname su citrinos sultimis ir mėgstamais prieskoniais, aš dažnai trinu tiesiog stikline. Papuošiame trumpai pamarinuotais pievagrybiais. Šį kartą marinavimą supaprastinau - supjaustytus grybus tiesiog apibarsčiau druska, prieskoniais, apšlakščiau citrinos sultimis ir suslėgiau.

Skanaus!

Prikabinti failai:
PICT0010m.jpg
PICT0010m.jpg [ 772.83 KiB | Peržiūrėta 864 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Kov 2013, 17:04 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Na va čia buvo paskutinis patiekalas su senuoju fotoaparatu. Nors galiu pasakyti, kad naujasis ne stebuklas, ir pro seną ir pro naują tas pats vaizdas - Meilė :lol: arba aš nemoku ko nors sureguliuoti:) bet gerai bus ir Meilė:)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 636 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute