Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Energija gyslose :)
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 08:43 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Smulkiai supjasustytas bananas, obuolys, sauja daigintų kviečių ir šaukštas medaus.
Kas gali būti geriau pusryčiams - gyslose taip ir pulsuoja gyvybė :)

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Energija gyslose :)
StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 11:08 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Super! Dar vienas dienoraštukas

Simai, gal parašytai, nuo kada tu Sveikuoliškumo kelyje, nes suprantu, kad tu jau "Advanced" sveikuolis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 13:54 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Simas rašė:
Smulkiai supjasustytas bananas, obuolys, sauja daigintų kviečių ir šaukštas medaus.

mane šiek tiek baugina grūdų naudojimas, kiek skaičiau jie sukelia gleivingumą organizme.Ką jūs manote?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 15:16 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Renata rašė:
Simas rašė:

mane šiek tiek baugina grūdų naudojimas, kiek skaičiau jie sukelia gleivingumą organizme.Ką jūs manote?

Slogos nesimato, tai net nežinau, ką daugiau pasakyti :) O sudygęs grudas labai pasikeičia. nežinau, ar gliutenas ten lieka, ar ne, bet tikrai kitaip vartojasi nei išvirta košė.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 15:26 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Jelena rašė:
Super! Dar vienas dienoraštukas

Simai, gal parašytai, nuo kada tu Sveikuoliškumo kelyje, nes suprantu, kad tu jau "Advanced" sveikuolis

Ne joks aš ne Advanced :D Ir tikrai ne dogmatikas - va pavyzdžiui spalio gale valgiau keptą šašlyką iš maximos :mrgreen: Nu neskanu man, bet buvo įdomu pasižiūrėti, kaip mano psichologija ir fiziologija reaguos... Fiziologija reagavo absoliučiai ramiai - išvalytos kepenys dirbo kaip laikrodukas, a va su psichologija teko padirbėti - tiek valgant neskanu, tiek ir pavalgius neaišku koks kaltės jausmas kankina. O tokie jausmai man ne prie širdies. Aš sau taikyčiau neprisirišimo principą - nenoriu būti nei mėsėdis, nei vegetaras, nei žaliavalgis. Noriu būti žmogus atvira ir gyva sąmone.

O sveikuoliškumo kelyje esu nuo 2000 metų, kuomet atlikau savo pirmaji 33 dienų badavimą. Na bet aišku per tą laiką buvo visko... ir net labai visko :P Vėliau sekė metai kepenų valymui, - iš vis atlikta gal 15 valymų, 3 badavimai virš 30 dienų, aibė trumpesnių. Ir nesu labai "kūdas" :)
Ant žaliavalgystės užkibau pakankamai nesenai - prieš 3 mėnesius. Įvedė mane į tai daigintų sėklų naudojimas dar vasaros pradžioje. Supratau: jų pagalba, kad ir žiemą galima maitintis pilnavertiškai žaliai. Kol kas patenkintas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 17:36 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

"Aš sau taikyčiau neprisirišimo principą - nenoriu būti nei mėsėdis, nei vegetaras, nei žaliavalgis"

aha, pritariu. bet manau, kad nebuti nei vienu, nei kitu, nei treciu, pradzioj ir vienu ir kitu ir treciu reikia pabuti bent siek tiek :D

33 badavimo dienos- super. taip pat noreciau kada iveikti. klausimuks- ar dirbai tuo metu kai badavai? mano ilgiausias 9 :? dienu badavimas prasidejo per atostogas, kai galejau ramiai medituoti, tyleti, bendrauti su gamta, ir baigesi antra diena po isejimo i darba. tiesiog neistveriau eilines kryzes, netgi sakyciau psichologiskai buvo sunkiau, nei fiziologiskai, ir ne del alkio, bet tiesiog toks jausmas, kad esi ismestas is realybes.. lyg pasimetei tarp dvieju realybiu- savosios ir kitos, kur liko visas kitas pasaulis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 18:33 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Jelena rašė:
"Aš sau taikyčiau neprisirišimo principą - nenoriu būti nei mėsėdis, nei vegetaras, nei žaliavalgis"

aha, pritariu. bet manau, kad nebuti nei vienu, nei kitu, nei treciu, pradzioj ir vienu ir kitu ir treciu reikia pabuti bent siek tiek :D

33 badavimo dienos- super. taip pat noreciau kada iveikti. klausimuks- ar dirbai tuo metu kai badavai? mano ilgiausias 9 :? dienu badavimas prasidejo per atostogas, kai galejau ramiai medituoti, tyleti, bendrauti su gamta, ir baigesi antra diena po isejimo i darba. tiesiog neistveriau eilines kryzes, netgi sakyciau psichologiskai buvo sunkiau, nei fiziologiskai, ir ne del alkio, bet tiesiog toks jausmas, kad esi ismestas is realybes.. lyg pasimetei tarp dvieju realybiu- savosios ir kitos, kur liko visas kitas pasaulis.

Aha, reikia pabūt :) O kol kas kaifuoju nuo žalio valgymo :)

2 kartus dirbau, trečią ne. Iš tikro kai dirbi, tada lengviau - mintys nesigeneruoja iš nieko neveikimo, neužsiciklini už tų būsenų, kurias labai tiksliai čia aprašei.
Tik vienas momentas - esi ne išmestas iš realybės, bet išėjęs pats. Kai taip nusiteiki, tada sugebi išlikti nevertinančiu stebėtoju ir jokios būsenos nebegąsdina... Iš tikro tokių būsenų buvo ne viena, ir viskas ko reikia su jomis susigyventi ir gauti dvasinės patirties - tai didesnis jųs skaičius, nusiteikimas, ir savistabos praktika :) Buvo net ir haliucinacijų ir spalvotų švieselių skaraidančių aplink ir kitų spec. efektų. Bet to sureikšminti ir siekti nereiktų.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume