Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
  Spausdinti

Re: Gražus tas paprastas gyvenimas...
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Bal 2013, 16:21 
Užkietėjęs dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Nalšia
Sigutė rašė:
Aišku:) , o aš kaip nepagydoma 'romantikė' ir svajotoja, dar prieš išsikeliant, viliuosi sutikti gyvenimo draugą, kad ir kokiam pavyzdžiui jogos centre :roll:

Vaje , net jogos centre ... :( Įsivaizduoju , kaip sunku susikaupti kamuojamai tokių minčių, ir vaikinams ten nelengva , kai gražuolės ima juos blaškyti jogos pozų metu... :lol: Geriau tada pasirinksiu kitokią praktiką...

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 05 Bal 2013, 16:26 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Lotosas rašė:
ir vaikinams ten nelengva , kai gražuolės ima juos blaškyti jogos pozų metu... :lol:
Va dėl ko verta lankyti jogą:D O aš galvojau kokia iš jos nauda. Dabar suprantu:D vadinasi jogos centras yra puiki vieta meditacijai. Merginos ir moterys atlieka pozas, o vaikinai sėdi ir žiūri - tobula meditacija nes kaip žinia vyrui, pamačiusiam moterį, atliekančią kai kurias pozas, staiga atsijungia galva ir lieka akys bei išsižiojusi burna (ir žinome kas dar) o tai yra visų medituotojų svajonė:) Bemintė nirvaninė būsena. Va kodėl kai kurie vyrai veda jogos pamokas moterims:DDD Nieko nuostabaus kai toks gražus tas paprastas gyvenimas:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Bal 2013, 18:53 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Oj, na jum tai tik pasilazdavot.. as tai, pvz, supratau, kad pasisakyme buvo svelni moteriska ironija. O "metapranesimas", metamessage (A meta-message describes those messages that come through reading between the lines) buvo toks, kad musu forumo svieselei Sigutei yra svarbu, kad zmogus dometusi savo dvasine raida, ir nebutinai tai t.b. jogos lankymas. Ir as absoliuciai pritariu. Bent sioks toks vertybiu bendrumas yra butinas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Bal 2013, 21:20 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: LIETUVA
Gyvenimas yra gražus :) , o joga yra rimtas dalykas ;)

Prikabinti failai:
m.jpg
m.jpg [ 51.3 KiB | Peržiūrėta 321 kartus(ų) ]

Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Geg 2013, 14:48 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Noriu rekomenduoti bloga:
Dr. Mercola, prijauciantis zaliavalgystei, bet l.placiu paziuru zmogus. duoda aibe aktualiju apie viska- eko gyvenima, vakcinas, GMO, pesticidus, antioksidantus, placiai paplitusius mitus apie sveika ar nesveika maista, kaip teisingai sportuot ir t.t... na man paciai beveik visa informacija is jo naujienlaiskiu atrodo aktuali ir idomi, jei ne su viskuo sutinku, tai bent jau perskaitau alternatyvia apsvarstyta nuomone/informacijos analize, gaunu nauju faktu, moksliniu atradimu:
vakar dienos tema- apie skiepus
http://articles.mercola.com/sites/artic ... n=20130507

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Geg 2013, 08:14 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
esu prisirasiusi gauti Frederic Patenaude tinklapio naujienlaiskius (gan autoretetingas RAW Vegan judejimo atstovas, keliu knygu apie zalia mityba autorius). Po ilgalaikes patirties jis visgi pradejo rekomenduoti siek tiek apdoroto maisto i savo raciona itraukti. Jis turi tam savo paaiskinima, kam idomu- paskaitykit jo tinklapi, yra daug idomybiu.
Vienas is jo naujienlaiskiu pavadintas "Kodel mes kenciame, kai apgaudinejame". "apgaudinejame" turima omenyje nuklydimai nuo iprastos zalios mitybos. FP sako, kad anksciau savo negalavimus po kokio apdoroto maisto suvalgymo panaudodavo kaip papildoma pagrindima, jog nezalias maistas- nuodas. ka sako dabar (uzkliuvo, nes laikausi tos pacios nuomones :D ):
The human digestive system, it turns out, is extremely adaptable. We are true omnivores in the sense that we can adapt to a wide variety of foods with different chemical makeups.
If you don't eat something for a long time, your body will temporarily stop producing the right digestive enzymes to break it down.
So you essentially "Poison" yourself when eating this food because you're body just isn't prepared to digest it anymore.

trumpai verciu esme: Zmogaus virsk.sistema yra labai adaptyvi, galime prisitaikyti prie labai plataus maisto asortimento su skirtinga sudetimi. Jei ko nevalgot ilgesni laika, jusu kunas laikinai nustoja gaminti tinkamus virskinimo fermentus siam maistui apdoroti. Taigi jus is ties "nuodijate" save, kai valgote tai, ka jusu organizmas nera pasiruoses suvirskiti.

Pagal savo patirti galiu pasakyt, kad po gan grieztos dietos periodo nuklydimai gali "'kainuoti" gan daug. Po Latte puodelio per pusvalandi esu turejusi 38C, po kepto maisto nedideliu porciju- stiprus gerkles skausmas (kaip anginos metu) para-dvi. Dar nezaliavalgiaujant o vegetariaujant kelis metus turiu patirti, kai svetinga seimininke i darzoviu troskini ipile riebalus, kuriuose buvo kepinami lasiniai. Kazkaip man visai praejo su sampano taure. Nusinuodijau 3 dienom. Siaip, sau dabar leidziu "kontroliuojamus nukrypimus" i kai kuri maista, kuris mane traukia, sakykime, kartusis sokoladas, kava, gabaliukas duonos ar (troskinto/virto)maisto likuciai sunaus leksteje, kepto maisto prisibiaju. Ir ka gi- nepastebejau, kad tai l.atsilieptu mano bendrai sveikatai, nes jau virs 5 metu mano kasdienis maistas, maistas, kuris mane maitina ir sotina, tai zalias (ovo-lakto) vegetarinis. Beje, neaugalines kilmes produktu ivedimas i raciona taip pat l.sumazina kuno jautruma "netinkamam" maistui.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Geg 2013, 17:29 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labai idomiai ir sakyciau teisingai. Taigi, kol gyvenu civilizuotai, tikrai pasiliksiu kelis procentus nezalio maisto, dienos mitybos racione. Man budavo anksciau keista skaityti, kodel uzkietejusiems zaliavalgimas, sveikuoliams, bet koks nedidukas nukrypimas, sukelia gan stiprius negalavimus. Atrodydavo, kad ju organizmas, kaip tik turetu geriau su viskuo susidoroti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Geg 2013, 17:50 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
jo, as manau, kad zaliavalgiaujant, valgant labai "svariai" gali vykti tam tikra virsk.sistemos degeneracija, gal but ir negriztamai. beje, tokia minti turejau dar iki zaliavalgiavimo, nes pati buvau linkusi maitintis kuo paprasciau, ilgais periodais galejau valgyt tik kelis produktus, o ilgainiui pastebejau, kad jau nebegaliu nieko sudetingesnio suvirskinti. sustodavo skrandis, vemdavau, skaudejo galva ir t.t. beje, zmones, sis procesas progresuoja. as bijau net zaliavalgisku tortu ir per tiek metu nesu nei vieno ragavusi ar gaminusi. zaliavalgiu susitikimas ir visokio maisto ragavimas baigesi man nesuvirskinimu ir migrena.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute