Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ] 
  Spausdinti

Mane įkvėpusi istorija
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Gru 2010, 14:54 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Čia norėtųsi aprašyt ne savo, bet skaitytas, girdėtas istorijas apie tai, kaip žaliavalgystė kažkam padėjo pasveikti, išpresti kt.problemas..

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

Re: Mane įkvėpusi istorija
StandartinėParašytas: 05 Gru 2010, 15:12 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Labiausiai mane įkvėpė Jolantos pasveikimo istorija. Pasveiko iš to, ko geriausi gydytojai negalėjo išgydyti.

Na ir dar tos istorijos apie JAV esančią kliniką, kur gydoma žaliu maistu. Ar tikrai taip yra ar čia tik sugalvota istorija?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Gru 2010, 16:52 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Mano draugė S.Peterburge su savo 3 metų vaikeliu prieš nepilnus metus pakeitė mitybą į (lakto) žaliavalgystę. Ji pati buvo l.alergišką, o vaikelis turėjo l.stiprią alergiją ir polinkį į astmą.. susitvarkė per mėnesį.. bet kadangi vaikas nuo rugsėjo eina į darželį, kur gauna įprastą vegetar.maistą, tai vėl prasidėjo recidyvai, nors ir ne tokie stiprūs. Aišku, iki šiol žindo, vaikui 3,7 metai. Labai panaši situacija yra ir su kita mano koležanka iš UA, tik dukrutė jos jaunesnė. Kaip suprantu, alergijos labai lengvai ištirpsta- reikia tik noro būti sveikam ir maitintis atitinkamai..
Dar turiu situaciją, kai merginai buvo kelios cistos smegenyse prie pat akutės, po kelių mėn. (atrodo 4 griežto raw vegan + kolonoterapija +želmenų sultis) cistos sumažėjo..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Gru 2010, 20:57 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
Čia norėtųsi aprašyt ne savo, bet skaitytas, girdėtas istorijas apie tai, kaip žaliavalgystė kažkam padėjo pasveikti, išpresti kt.problemas..

Tai vis dėl to,gal papasakotumėte savo istoriją, Jelena. Man labai įdomu ;-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Gru 2010, 21:33 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Renata, Ok, toj įkelsiu į savo temelę ir savo istoriją:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Gru 2010, 18:02 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš pirmąkart apie žaliavalgystę išgirdau per STILIUS laidą, kai kalbėjo RAWRAW (pirmo žalavalgių restorano) savininkai.....................;-)
O buvo taip..............III kurse man dėstė labai įdomi dėstytoja, kuri paskaitų metu pripasakodavo įvairiausių įdomių dalykų apie žmogaus sveikatą, bioritmus, organizmo valymą ir t.t. Tad susidomėjau, kas tai per organizmo valymas, tada knygos sekė vieną po kitos: Polis Bregas, Malachovas (berods, aš tos pavardės vis neįsimenu), Maja Gogulan, tada ajurvedinė informacija ir t.t......ir galiausiai sumasčiau,kad nebeleisiu pinigų knygom, vis tiek ta pati informacija jose tik iš kitos pusės....................ir staiga pamačiau tą interviu, tai pradėjau ieškoti "žaliosios" informacijos ;-) ir dar jos noriu, nes pagrindinės mano žinios tik iš Knygos "Nauja Optimalios mitybos biblija".

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Sau 2011, 17:45 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

As apie zaliavalgyste suzinojau is V.Zelando knygos "Transerfing Realnosti", paskui dar perskaiciau P.Brega ir dar straipsniu visokiu, istoriju :-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Kov 2011, 15:16 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Andrej rašė:
As apie zaliavalgyste suzinojau is V.Zelando knygos "Transerfing Realnosti", paskui dar perskaiciau P.Brega ir dar straipsniu visokiu, istoriju :-)

kelinta cia knyga yra??????? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Kov 2011, 15:40 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

as taip pat is V. Zelando knygos, bet didziausia kieki informacijos vis tik gavau is Viktorijos Boutenko knygu. Ji nuostabus zmogus ir padare daug gero zaliavalgiams, atrado daug dalyku, kuriu mums jau nebereikia ieskoti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Kov 2011, 23:25 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

as noreciau perskaityti, bet rusu kalba man per daug didelis barjeras :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 23:05 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

o kaip su anglu? nes youtube yra jos workshopas. visa ta informacija 12 zingsniu i zaliavalgyste gyvai is jos lupu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Kov 2011, 08:25 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

laurua rašė:
o kaip su anglu? nes youtube yra jos workshopas. visa ta informacija 12 zingsniu i zaliavalgyste gyvai is jos lupu

anglu normaliai, paskatyciau ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Kov 2011, 00:28 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

tai nereiks skaityt, reiks tik paklausyt. susiraskite youtube Viktorija Boutenko full workshop. pabandau idet nuoroda, bet nesu tikra, kad reikia butent taip deti, esu siek tiek nepatyrusi siuose dalykuose :)

cia nuoroda i pirma dali, o ju ten yra labai daug
http://www.youtube.com/watch?v=nhOdqWJa ... re=related

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Kov 2011, 09:54 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

aciukas;-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Kov 2011, 14:56 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Klaipėdos raj.
Ačiū, laurua. Sėdžiu ir žiūriu, klausau, ir negaliu sustoti. Tai, ką ji pasakoja, yra taip akivaizdu, tačiau mes, žmonės, to nesuvokiame, kol kas nors mums to nepaaiškina... Ačiū dar kartą!
O jos knygoje tie patys dalykai aiškinami?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Kov 2011, 15:03 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Lietuva-Italija
Mane ikvepe mano gyvenimo draugas :) Vasaros pabaigoje jis ieskojo budu, kaip numest keleta papildomu kilogramu ir kazkaip atrado zaliavalgyste. Prisiskaite visokiausiu istoriju ir informacijos internete ir nutare menesi paeksperimentuoti. Rezultatai nustebino mus abu. Ir visai ne del svorio, o tai, kaip jis eme jaustis, energijos atpludziu. Mintis, jog toks pabandymas kardinaliai pakeis visa ankstesne samprata apie mityba buvo visiskai teisinga. Susidomeje zaliavalgyste, sudalyvavome ir viename suvaziavime. O jau ten jau sutikome ivairiausiu ikvepianciu istoriju, bet, zinote, nereikia nei istoriju, kai pries savo akis matai 60-meti, kurio oda lygi, akys spindi, o jis pats ''spirga'' kaip paauglys! Ten buvo ir moteru, kuriu organizmas toks svarus, jog joms ir menesines isnykusios, bet ovuliacija vyksta. :)
Beje, mano draugui, sios mitybos deka, jau pavyko vienu laipsniu pataisyti regejima :) Teko girdeti istoriju, jog zmones visai akinius nusieme, plinkantiems vyrams sustipreja ir ataugineja plaukai. O as tokia mityba jau beveik issigydziau 10 metu mane kamavusia akne :) :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Kov 2011, 15:27 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Ikvepianti zaliavalges gydytojos Stefalia Licari is Londono istorija apie tai, kaip ji iveike ultramaratono trasa per Brazilijos dziungles, o beveik niekas ja netikejo (angl.kalba) :)

http://www.go4extremes.com/documents/ultra-fit_mag.pdf

ir dar interviu (angl.)

http://www.raw-food-health.net/StefaniaLicari.html

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 09:34 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
Viktorele, ačiū tau labai už pasakojimą

Aš tai dar papasakosiu apie savo draugę, su kuria susibyčiuliavau forume. Ji yra 8 vaikų mama, gyvena Izraelyje, taigi perėjo prie veganiškos žaliavalgystės nėštumo metu. Sako, kad nieko panašaus gyvenime nėra pairusi, momentaliai atsikratė jau ilgus metus kamavusios kraujagyslių problemos, dingo trombai, dėl kurių jį negalėjo daug vaikščioti, mat jautė stiprius skausmus. Dabar jos dukrelei 9 mėnesiai, sako, kad vaikas absoliučiai kitoks nei pirmi 7 :) Pati ji numetė 30 kg per metus, jaučiasi fantastiškai, odos tonusas pagerėjo. ai, dar pieno labai daug, tai pradėjo žindyt ir kitą savo vaiką, "Numeris 7", kuriam buvo 2,5 :) Šiaip, mane šios moters drąsą labai žavi, nes su tokia šeimyną ryžtis pokyčiams yra tikrai sunku.. rašė, kad šeima labai negatyviai sureagavo, bet ji atsilaikė.. Aišku, kai ji parašo, ką jį valgo, tai seiles varvinu, mat pas juos ten nerealus vietinių vaisių pasirinkimas..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 16:47 
Naujokas
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena, tikrai stipri ir drasi moteris ta jusu drauge!! Tokie pavyzdziai, isties labai ikvepia ir padrasina, svarbiausia tvirtai tiketi savo pasirinkimu. Turbut labiausiai ir reikia tos narsos, kai tenka susidurti su aplinkiniu nepritarimu. O juk mes zinome, kaip zmones reaguoja i tokius jautrius dalykus kaip vaikai. Nors as ju dar neturiu, bet vos tik kam prasitarusi apie (nereikia net zaliavalgystes) paprasciausia vegetarizma, tuoj susilaukiu tvirtu, kovingu fraziu: "nu bet kam jau kam, o vaikam, auganciam organizmui, tiesiog butina mesa'' ir panasiai :) O kalbant apie vaikus, tai teko bendraut su italu naturopatu, zaliavalgystes propaguotoju gyd. Giuseppe Cocca. Jis sake, kad jo dukrai dabar jau 16 metu, uzaugino ja veganiskai, zaliavalgiskai ir ji iki siol, nezino, ka reiskia sirgti. Sake, jog ji tiesiog neturi tokios sampratos, kas yra liga :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 18:48 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

laurua rašė:
tai nereiks skaityt, reiks tik paklausyt. susiraskite youtube Viktorija Boutenko full workshop. pabandau idet nuoroda, bet nesu tikra, kad reikia butent taip deti, esu siek tiek nepatyrusi siuose dalykuose :)

cia nuoroda i pirma dali, o ju ten yra labai daug
http://www.youtube.com/watch?v=nhOdqWJa ... re=related

pražiūrėjau 9 filmukus, labai įdomu :D sudomino pateiktos mintys, viskas taip elementaru,tad domėsiuosi daugiau ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 21:06 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Giri rašė:
Ačiū, laurua. Sėdžiu ir žiūriu, klausau, ir negaliu sustoti. Tai, ką ji pasakoja, yra taip akivaizdu, tačiau mes, žmonės, to nesuvokiame, kol kas nors mums to nepaaiškina... Ačiū dar kartą!
O jos knygoje tie patys dalykai aiškinami?

taip labai panasus, tik gal labiau susisteminti. cia ji kalba placiau. na ten dar receptu yra toj knygoj, bet ingridientai daugiau Amerikai pritaikyti. siaip labai saunu, kad ir as galiu kazkuo su jumis visais pasidalinti. Viktorija Boutenko isties yra fantastiska asmenybe ir klausantis jos informacija tiesiog sugeri i save. beje girdejau jog ji zada atvykti i Lietuva, nezinau kiek tai tiesa, bet jei taip tai musu bendruomenes svente!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2011, 21:36 
Dažnas dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 07&theater
Čia turėtumėte rasti daugiau informacijos ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Rgp 2012, 18:01 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Vilnius
Labai įdomios Jūsų istorijos :) Aš tai gal jau kokie penki metai kaip psichas atrodau savo aplinkoje (bet du žmones visgi įtraukiau bent į vegetarizmą). Man viskas labai paprastai prasidėjo, buvau užkietėjęs mėsaėdis, net visokių blynelių nevalgiau, arba kas iš miltų, jei be mėsos - taigi universiteto laikais, tiesiog per kažkokią baliušką išleidau pinigus, ir teko pagyvent porą savaičių tik ant ryžių ir 8 kiaušinių. Savijauta buvo fantastiška, ir pradėjau skraidyt bei pats sau fainas darytis. Beveik momentaliai atsisakiau kiaulienos, tada valgiau daugiau vištienos, po to atsisakiau visko ir kartas nuo karto žuvį ir t.t.
Lūžis buvo, kai pasižiūrėjau atsitiktinai Dan McDonald video ir dvd (pačių youtube vaizdelių, tai ten virš 1000). http://www.regenerateyourlife.org suprantu, kad ten yra Amerikonizmo ir komercijos, bet tai buvo pirmas žingsnis, nes organizmas ir taip jautė, kad link to reik eit. Dar iki šiol nepatyriau to vadinamo detox'o, bet aš kadangi ne kaime gyvenu, tai dar apie 10% mano suvalgomo maisto yra ne raw (dalykiniai pietūs ir t.t.). Bet šiaip gyvenimas supaprastėjo ir man tai labai patinka (nors ankščiau buvau itin didelis kulinarijos fanatas, galėdavau valandų valandas ten viską kepti).

Kas liečiant apie Tadą Lomaną, tai jis mane gal įkvepė ne tiek mitybos prasme, kiek užkretė mintimis, apie gyvenimą gamtoje. Visas ten dvasines ar religines mintis aš visada ignoruoju, nes man šios temos svetimos. Bet vat apie sodybą už miesto, jau pradėjau smarkiai galvot.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume