ŽaliaValgystė.LT - Išvien su Gamta! • Temos rodymas - Saulėgrąžos

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
  Spausdinti

Re: Saulėgrąžos
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2012, 11:23 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Moteriška
Vietovė: Kaunas
Kartais linksma paskaityt, ką jis rašo :D

Į viršų
 Aprašymas  

zaliavalgis.lt

StandartinėParašytas: 09 Rgs 2012, 19:30 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Lytis: Vyriška
Vietovė: Čia
Šiandien kalbėjom su tėvais apie sėmkas, kad geriau pirkti kurios iš bulgarijos ar ukrainos, o ne iš kinijos. Bajeris: sakau mamai: 'Tai va, tos iš maximos dabar jau nebe iš kinijos, o iš rusijos - ant pakelio parašyta'. Mama pasižiūri ir sako: '200...barkodas kinijos' :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgs 2012, 21:04 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena ir kaip tau "Sodziaus" saulegrazos? Neseniai as ju nusipirkau, tai galvojau net i maisto inspekcija pasukt :) O gal man tiesiog nevykusi partija papuole? Bet daugiau rizikuot nesinori, nors jos ten ir centus kainuoja. Praplesus pakuote nieko itartino, taciau jas imerkus i vandeni pasklido keistas kvapas, primenantis kiaules taukus :) Vanduo pradejo dazytis melsvai zalia spalva. Zinojau, kad ju nebevalgysiu, bet pabandziau palaikyti pora paru, kas kelias valandas perplaudama ir keisdama vandeni, kuris vis is naujo nusidazydavo taip pat intensyviai, nemalonus ir saulegrazom nebudingas kvapas irgi niekur nedingo. Nutariau, kad be saulegrazu buta dar papildomu medziagu, kurios nenurodytos etiketeje, be to jos nesudygo:/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Rgs 2012, 23:07 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Vilnius
China barcode'o pradžia yra 690, tų iš Rusijos saulėgrąžų - 209.
Man tos iš Rusijos, be brando iš Maximos, kuo puikiausiai sudygo (o daiginau antrą kartą gyvenime kažką). Ir kainuoja centus :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgs 2012, 08:35 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Aš irgi valgau tas pačias iš maximos - normalios, skonis normalus. Tai be reikalo patikėjau mama ir dabar be reikalo patikėjau edvinu. Gal pats pasižiūrėsiu, kad žinočiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgs 2012, 08:47 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

darvienas rašė:
Aš irgi valgau tas pačias iš maximos - normalios, skonis normalus. Tai be reikalo patikėjau mama ir dabar be reikalo patikėjau edvinu. Gal pats pasižiūrėsiu, kad žinočiau :)

Pranešk tyrimo rezultatus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgs 2012, 10:43 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
as senokai bepirkau is Maximos, perku urmo bazeje Kaune pokais po 5 kg, pasitaiko RU, Moldova ir Ukrainos kilmes salis. Kiniskos prekybos centre atrode gerokai patrauklesnes, ne tokios pazeistos, visos vienodai smulkios, bent jau taip buvo pries kelis metus. Tos, is urmo bazes, kvepia saulegrazomis, pamenu, kad pirma karta kai nusipirkau, labai nustebau. Bet jos labiau pazeistos, matyt, technologinis luksto valymo procesas dar ne tos geras, kaip kitaicu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgs 2012, 11:26 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Tos Rusiškos irgi perpakuotos, pamirkius dauguma suskyla - bet vistiek dygsta nors tu ką :) Beje gal kas patars, kada jau baigt daigint ir jau valgyt? :) nes turbūt trečia-ketvirta diena daiginu, tai daigai jau tokie ilgoki, žaliuot dar nepradėjo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgs 2012, 12:51 
Moderatorius
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Temos autorius
oj, iki žalio daigelio saulėgrąžų nedaigink, užtenka dieną daiginti. šiaip, bendra rekomendacija yra tokia- kol daigelis yra pačio grūdo ilgio, tai valgomi abu, kai daigelis ilgesnis, žaliuoja- valgom tik daigelį. bet lęšius aš valgiau jau ir su ilgais daigais. saulėgrąžos man pradeda pūti, nes ten ant sėklos yra dar tokios plonos žievelės, jos atsiskiria ir pūva. nebent šaldytuve daiginai, tuomet gal puvimas ir nevyksta. aš jas aplamai tik mirkau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Rgs 2012, 13:22 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Jelena rašė:
oj, iki žalio daigelio saulėgrąžų nedaigink, užtenka dieną daiginti. šiaip, bendra rekomendacija yra tokia- kol daigelis yra pačio grūdo ilgio, tai valgomi abu, kai daigelis ilgesnis, žaliuoja- valgom tik daigelį. bet lęšius aš valgiau jau ir su ilgais daigais. saulėgrąžos man pradeda pūti, nes ten ant sėklos yra dar tokios plonos žievelės, jos atsiskiria ir pūva. nebent šaldytuve daiginai, tuomet gal puvimas ir nevyksta. aš jas aplamai tik mirkau.

Aš tas žieveles stengiuosi perplaudamas nugriebti, dėl estetinių sumetimų, tai kol kas niekas nepūna :)
Reiškia šiandien reikės suvartoti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Bal 2013, 15:07 
Forumo senbūvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Geros naujienos
Cituoti:
High oleic sunflower was developed in accordance with the traditional methods of selection. Duration of a patent for production of high oleic sunflower seed and oil is expired, that is why to date there are more companies which are able to produce and promote the products.
http://eating-made-easy.com/2011/11/18/ ... oleic-oil/

High oleic sunflower oil http://nutritiondata.self.com/facts/fats-and-oils/623/2

Belieka gauti šių sėmkų ir sodinti. Labai dideliais kiekiais galima pirkti čia http://www.alibaba.com/showroom/high-ol ... seeds.html O nedideliais galbūt per čia http://www.seeds2000.net/sunflowers.php čia http://www.blueriverorgseed.com/product ... owers.aspx ir čia http://www.maisadour-semences.fr/global ... etes.php#2 Tiek žinių.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Geg 2013, 15:01 
Dalyvis
Vartotojo avataras
Atsijungęs

Vietovė: Tarp To ir Ano
Cituoti:
Genetic potential of oleic acid content is the highest among the oilseeds – to 94-95%, meanwhile the minimal level of it should be not lower than 80%, linoleic acid – 9%, saturated fats – 9%.
http://www.apk-inform.com/en/exclusive/ ... Zd6e71TMxQ

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Parama forumui

Paremkite svetainę SMS žinute